NOCNY RZEŹNICZEK 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
28 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
173
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki_przel
16.2km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TRACZ Łukasz 3150www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehRADYMNOM301M 100:00:0101:23:2302:42:16.8002:42:17.95 5:4710.4
2GAWLIK Sławek 3064MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM302M 200:00:0101:23:3902:46:10.1002:46:11.45+00:03:535:5610.1
3WYWŁOKA Paulina 3148SalcoGarminTeamWIERZBNAK201K 100:00:0101:31:3702:54:53.4502:54:55.30+00:12:376:149.6
4LIPA Wojciech 3175Rzeszówskie Gazele I GepardyRZESZÓWM401M 300:00:0101:28:1902:55:04.8502:55:06.50+00:12:486:159.6
5PUDŁO Mateusz 3178Warbud Running TeamWARSZAWAM201M 400:00:0201:31:3202:58:09.1502:58:12.05+00:15:546:219.4
6ILKIEWICZ Adam 31473BroWARSZAWAM303M 500:00:0201:32:5203:03:02.0503:03:04.55+00:20:466:329.2
7KUŚ Sławomir 3164WARSZAWAM304M 600:00:0501:38:3603:10:39.7503:10:45.20+00:28:276:488.8
8CYMMER Michal 3177SWINICE WARCKIEM305M 700:00:1101:34:4203:11:04.8003:11:15.85+00:28:576:498.8
9BARTOSIK Marek 3185ŁÓDŹM402M 800:00:0501:38:0103:11:15.3003:11:20.35+00:29:026:498.8
10SKÓRA Tomasz 3030Skórzec BiegaSKÓRZECM403M 900:00:0801:34:4403:11:34.8503:11:43.60+00:29:256:508.8
11KONIK Marcin 3003KIELCEM404M 1000:00:0401:37:4903:13:05.4503:13:09.80+00:30:516:538.7
12SZCZYPKA Piotr 3077Biegiem przez ChybieCHYBIEM306M 1100:00:1201:36:0603:16:54.4003:17:06.75+00:34:487:018.5
13BARUT-SKUPIEŃ Barbara 3168SpeleoKlub Bielsko BiałaBIELSKO-BIAŁAK401K 200:00:0201:42:0003:22:02.0503:22:04.85+00:39:467:128.3
14POŻAROWSZCZYK Adam 3029WARSZAWAM307M 1200:00:0201:32:2603:22:04.1503:22:06.45+00:39:487:138.3
15FALANDYSZ Piotr 3089TARNOGRÓDM202M 1300:00:1001:41:5003:30:49.2003:30:59.45+00:48:417:318
16MOTYKA Kamil 3090Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM308M 1400:00:0101:28:2203:31:52.2003:31:54.15+00:49:367:347.9
17PYTEL Waldek 3012yulo run team siedlceSIEDLCEM501M 1500:00:0701:48:5003:35:13.5503:35:21.35+00:53:037:417.8
18SZMIDT Karol 3158Szmidt i SynSLESINM309M 1600:00:0401:43:1503:35:23.3503:35:28.00+00:53:107:417.8
19OBIDOWICZ Agata 3054KRAKOWK301K 300:00:0201:48:5203:35:34.0503:35:36.55+00:53:187:417.8
20MARKOWSKA Karolina 3179Europa Ubezpieczenia/NoaWROCŁAWK302K 400:00:0401:49:1503:40:22.9503:40:27.75+00:58:097:527.6
21BIEL Sebastian 3136Bieganie SzydercówTARNÓWM3010M 1700:00:1701:54:3003:42:34.0503:42:51.85+01:00:337:567.5
22SIKORA Artur 3133MAJDAN KRÓLEWSKIM203M 1800:00:0901:50:2903:44:53.7503:45:02.95+01:02:458:017.5
23HERMAN Paweł 3186SANDOMIERZM405M 1900:00:2001:54:4203:45:01.1503:45:21.20+01:03:038:027.5
24TARTANUS Andrzej 3034Vege RunnersMAKÓW MAZOWIECKIM406M 2000:00:2101:56:4703:46:16.7003:46:37.70+01:04:198:047.4
25GÓRSKI Adam 3059PIASECZNOM3011M 2100:00:1701:48:3803:48:42.0003:48:59.25+01:06:418:107.3
26FLOREK Tomasz 3104Bieganie SzydercówTARNÓWM407M 2200:00:1701:54:3303:51:26.1003:51:43.40+01:09:258:157.3
27TEPER Bartosz 3151śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM204M 2300:00:2901:54:3703:52:02.3003:52:31.40+01:10:138:177.2
28ANTOSZ Mateusz 3152śmigająceziomeczkiLUBACZÓWM205M 2400:00:2901:54:5103:52:02.3003:52:31.45+01:10:138:177.2
29GRUSZKA Kamila 3033Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEK402K 500:00:0501:54:3303:54:44.2503:54:50.15+01:12:328:237.2
30KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOM3012M 2500:00:1201:49:0903:57:39.4503:57:52.15+01:15:348:297.1
31PAWELEC Piotr 3002Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM502M 2600:00:0801:54:4403:57:45.0503:57:53.15+01:15:358:297.1
32CZEPIGA Dariusz 3111GŁOJSCEM206M 2700:00:0602:03:3903:58:29.1003:58:36.05+01:16:188:317
33KOWALSKI Maciej 3191GDYNIAM3013M 2800:00:1602:01:5503:59:07.9503:59:24.65+01:17:068:327
34KŁODZIŃSKI Klaudiusz 3138Bieganie SzydercówTARNÓWM408M 2900:00:1702:00:1804:00:22.8004:00:40.65+01:18:228:357
35DUDEK Łukasz 3161RZESZÓWM3014M 3000:00:1101:56:2504:00:39.4504:00:51.20+01:18:338:357
36STĘPIEŃ Wojciech 3107Biegusiem przez życieGLIWICEM409M 3100:00:1502:05:0004:00:57.6004:01:12.65+01:18:548:367
37GARBOWSKA Monika 3106Biegusiem przez życieGLIWICEK403K 600:00:1402:05:0304:00:58.1504:01:12.75+01:18:548:367
38MAGDA Katarzyna 31731978RZESZÓWK404K 700:00:1402:05:1304:01:01.6504:01:16.20+01:18:588:367
39ĆMIELIŃSKI Tomasz 3132Biegacze UrozmaiconeWARSZAWAM4010M 3200:00:1102:06:0304:01:16.6504:01:27.90+01:19:098:377
40PODOLAK Zbigniew 3080PRZEMYŚLM503M 3300:00:1302:00:0704:04:34.7504:04:48.15+01:22:308:446.9
41STEFANOWICZ Piotr 3006Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM3015M 3400:00:0401:49:3704:05:36.1504:05:40.55+01:23:228:466.8
42SZTĄBER Adam 3159ŁÓDŹM3016M 3500:00:2401:37:3104:07:27.1004:07:51.30+01:25:338:506.8
43JABŁOŃSKI Przemysław 3170Pietrzyk Running TeamŁÓDŹM3017M 3600:00:2301:37:4904:07:27.9004:07:51.60+01:25:338:506.8
44RAPA Piotr 3194BIŁGORAJM4011M 3700:00:2402:05:5904:08:05.5504:08:30.15+01:26:128:516.8
45MĘDRZYCKI Piotr 3160LODZM3018M 3800:00:2401:52:3404:08:07.9504:08:32.75+01:26:148:516.8
46TOKARZ Krzysztof 3174KROŚNICEM3019M 3900:00:0402:06:2404:08:28.7504:08:33.05+01:26:158:526.8
47CZARNOCKI Paweł 3020GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECM3020M 4000:00:1002:06:1504:08:29.0504:08:39.30+01:26:218:526.8
48PIETRUSZKA Mariusz 3190Maniek po SecieKRAKÓWM3021M 4100:00:1102:06:0904:11:57.0504:12:09.00+01:29:518:596.7
49SZNAJDER Joanna 3129GŁUCHOŁAZYK405K 800:00:1702:00:0204:14:01.5504:14:19.50+01:32:019:046.6
50MATUSZAK Paweł 3184WARSZAWAM3022M 4200:00:1002:00:0704:14:14.4004:14:24.70+01:32:069:046.6
51KISIELNICKA Karolina 3071Kwidzyn BiegaKWIDZYNK303K 900:00:1202:06:0304:15:36.7504:15:49.40+01:33:319:076.6
52KISIELNICKI Bartek 3176Kwidzyn BiegaKWIDZYNM3023M 4300:00:1202:06:0404:15:37.6504:15:49.95+01:33:329:076.6
53SZCZUREK Mariusz 3066GRODKÓWM4012M 4400:00:2002:06:0604:15:33.4504:15:54.15+01:33:369:076.6
54FREJ Marcin 3121Zabiegani.TVWARSZAWAM3024M 4500:00:0501:48:0604:16:17.0004:16:22.25+01:34:049:096.6
55BILSKI Marek 3192WARSZAWAM4013M 4600:00:3002:10:3404:16:07.4004:16:37.55+01:34:199:086.6
56LOMBARSKI Łukasz 3135SSW Team KrośniceKROŚNICEM3025M 4700:00:0402:08:0204:18:46.3504:18:51.15+01:36:339:146.5
57SAMBORSKI Bartosz 3044wkurw_teamWARSZAWAM4014M 4800:00:0502:12:0204:18:54.3004:19:00.20+01:36:429:146.5
58TUCHOŁKA Marta 1075PoCoLoCoKRAKÓWK304K 1000:00:1302:05:5904:18:51.8004:19:05.05+01:36:479:146.5
59STARZYŃSKI Stefan 3070Perfect Runner LublinLUBLINM504M 4900:00:1102:10:3404:19:13.3004:19:24.55+01:37:069:156.5
60CIUPA Tomasz 3154GORAJM4015M 5000:00:2402:10:3204:19:24.6504:19:48.95+01:37:319:156.5
61BANDEL Adam 3114ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3026M 5100:00:2002:13:3504:21:21.2504:21:41.50+01:39:239:206.4
62LITWINEK Marek 3141Wkurw_TeamLUBARTÓWM3027M 5200:00:1002:09:3904:21:54.1004:22:04.55+01:39:469:216.4
63KOCZEWSKI Paweł 3036POZNAŃM505M 5300:00:1702:03:2604:22:08.0504:22:25.30+01:40:079:216.4
64BOCH Jaroslaw 3063HULLM3028M 5400:00:0501:58:4904:25:40.5504:25:45.80+01:43:279:296.3
65KRAL Sebastian 3109JAWORZNOM3029M 5500:00:1402:07:3304:26:12.2004:26:26.90+01:44:089:306.3
66SZYMCZAK Łukasz 3076SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3030M 5600:00:0402:10:4104:27:22.7504:27:27.25+01:45:099:326.3
67PASZKO Stanisław 3165Bsk Miód Kozacki BilgorajGORAJEC - ZAGROBLEM601M 5700:00:2102:12:5004:27:26.4004:27:48.00+01:45:309:336.3
68ŚLIWIŃSKI Rafał 3031Aqua Med KielceKIELCEM4016M 5800:00:2102:05:1304:27:48.3004:28:10.25+01:45:529:336.3
69PAWLIKOWSKI Bogusław 49 YSTARE DZIADYKATOWICEM506M 5900:00:1302:16:5604:28:09.9504:28:23.15+01:46:059:346.3
70FOLUSIAK Marcin 49 XSTARE DZIADYKATOWICEM4017M 6000:00:1202:16:5904:28:10.5004:28:23.20+01:46:059:346.3
71PAWLAK Bartosz 3019JABŁONNAM4018M 6100:00:1802:07:1904:28:52.9504:29:11.25+01:46:539:366.2
72ŚLĘCZKA Radka 3126JAWORZNOK305K 1100:00:1402:12:0404:30:00.5504:30:15.15+01:47:579:386.2
73NOWOTARSKI Wojciech 3128JAWORZNOM3031M 6200:00:1402:11:5904:30:00.9504:30:15.35+01:47:579:386.2
74KURZAWSKI Marek 3166SZCZEBRZESZYNM507M 6300:00:2102:07:5904:31:52.5504:32:14.20+01:49:569:426.2
75POPIOŁEK Rafał 3053Husaria Race TeamRZESZÓWM207M 6400:00:1602:08:4904:32:06.2504:32:22.85+01:50:049:436.2
76BANACH Patryk 3142ZIELONKAM208M 6500:00:1302:13:1004:32:24.5004:32:38.45+01:50:209:436.2
77BARCIK Przemek 3143WROCLAWM3032M 6600:00:0902:07:3904:32:47.5004:32:56.70+01:50:389:446.2
78BERNAŚ Dariusz 3162BSCzadyWETLINAM3033M 6700:00:1602:10:2504:32:45.0504:33:01.60+01:50:439:446.2
79KUŚPIET Sylwia 3180KNURÓWK202K 1200:00:0602:11:1604:35:26.1504:35:32.65+01:53:149:506.1
80JÓZEFIAK Jakub 3120NOWY SĄCZM508M 6800:00:1502:08:5904:35:35.7004:35:51.35+01:53:339:506.1
81JAMBOR Michał 3017Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM4019M 6900:00:1802:07:2604:35:43.6004:36:02.30+01:53:449:506.1
82WITOWSKI Łukasz 3095BCM TeamGDYNIAM3034M 7000:00:3102:16:4204:37:06.0004:37:37.00+01:55:199:536.1
83PARYSKI Tomasz 31691976ŁÓDŹM4020M 7100:00:2302:12:2504:37:16.5504:37:40.05+01:55:229:546.1
84KRZYŻEWSKI Roger 3004KRAKÓWM3035M 7200:00:1602:11:4604:37:40.8004:37:57.05+01:55:399:556.1
85ZULEWSKI Radosław 3193ŁÓDŹM3036M 7300:00:1902:13:3804:37:44.2004:38:03.60+01:55:459:556
86MICHAŁEK Paweł 3099One Way TicketKRAKOWM209M 7400:00:3102:14:0504:41:46.4004:42:17.95+02:00:0010:036
87DOROS Tomasz 3047KIELCEM3037M 7500:00:1702:11:5204:42:37.9504:42:55.60+02:00:3710:055.9
88ZWIERZYK Maciej 3118KRAKÓWM2010M 7600:00:1602:09:0004:42:56.3504:43:13.25+02:00:5510:065.9
89SNARSKI Bogdan 3195WARSZAWA M4021M 7700:00:1002:12:5804:45:29.4504:45:39.45+02:03:2110:115.9
90SKUPIEŃ Izabela 3196WARSZAWAK306K 1300:00:0902:12:5904:45:29.9004:45:39.55+02:03:2110:115.9
91ALBIGOWSKA Magdalena 3198KRACZKOWAK307K 1400:00:2202:15:1004:46:46.8504:47:09.05+02:04:5110:145.9
92PANEK Wojciech 3149WARSZAWAM4022M 7800:00:0302:10:0104:47:22.7504:47:26.45+02:05:0810:155.8
93GAŁKA Maciej 3027ŻMIGRÓDM3038M 7900:00:2402:09:0204:47:08.9004:47:33.10+02:05:1510:155.9
94GAŁKA Jacek 3026Vege Runners / KB Suckes ŻmigródŻMIGRÓDM4023M 8000:00:2402:08:4804:47:09.4504:47:33.45+02:05:1510:155.9
95MARYNIAK Wojciech 3091GLIWICEM3039M 8100:00:2602:11:5604:47:08.0004:47:34.35+02:05:1610:155.9
96JOZEFIAK Marta 3139BokononiKRAKOWK203K 1500:00:2102:13:0004:47:29.5004:47:50.85+02:05:3210:165.8
97ZWAAN Johan 3140KRAKÓWM3040M 8200:00:2102:12:5904:47:29.5504:47:51.30+02:05:3310:165.8
98FURTAK Gerard 3100ONE WAY TICKETKRAKÓWM2011M 8300:00:3102:14:0404:49:44.7504:50:16.30+02:07:5810:205.8
99LORENC Wiktor 3048RYMANÓWM4024M 8400:00:0702:09:0704:50:10.7004:50:17.95+02:08:0010:215.8
100TOMANEK Marek 3122BIELSKO-BIAŁAM4025M 8500:00:2802:11:3604:49:55.6504:50:23.85+02:08:0510:215.8
101BACHÓRZ Agata 3183GDAŃSKK406K 1600:00:0802:07:2604:50:16.8504:50:25.20+02:08:0710:225.8
102BEZKOROWAJNY Joanna 3016SIEPRAWK308K 1700:00:1302:13:1304:54:15.0004:54:28.25+02:12:1010:305.7
103STELMACH Dariusz 3127Bieganie SzydercówTARNÓWM3041M 8600:00:1702:00:1304:54:30.6504:54:48.20+02:12:3010:315.7
104CHOŁAŚCIŃSKI Wojtek 3038Husaria Race TeamWARSZAWAM4026M 8700:00:1102:19:2904:54:46.5004:54:57.90+02:12:3910:315.7
105POLOCZEK Jarosław 3078WISŁA WIELKAM3042M 8800:00:1502:11:1204:54:49.9004:55:05.85+02:12:4710:315.7
106SADOWSKI Paweł 3079MYSŁOWIEM3043M 8900:00:1602:09:5204:55:00.4004:55:16.65+02:12:5810:325.7
107SYBILSKI Dominik 3072WARSZAWAM3044M 9000:00:2802:21:2004:54:55.6004:55:23.90+02:13:0510:315.7
108ZIENKIEWICZ Agata 3032Piaseczno RunningPIASECZNOK309K 1800:00:2502:21:1904:56:23.9004:56:49.30+02:14:3110:355.7
109ŻAK Oliwia 3156Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3010K 1900:00:2502:21:2104:56:24.8504:56:50.35+02:14:3210:355.7
110PIUS Patryk 3124BRWILNO K. PŁOCKAM2012M 9100:00:0102:05:2404:59:29.3004:59:31.20+02:17:1310:415.6
111JAZ Małgorzata 3163KM TEAMMIESZKOWICEK407K 2000:00:2802:26:4505:00:24.2505:00:53.15+02:18:3510:435.6
112BURZYŃSKI Klaudiusz 3035POZNAŃM3045M 9200:00:2702:19:2005:00:50.9505:01:18.20+02:19:0010:445.6
113RAJCZAK Łukasz 3092KGHM ZG RUNMODŁAM3046M 9300:00:1502:09:4505:01:23.1505:01:39.10+02:19:2110:455.6
114WITA Krzysztof 3065Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3047M 9400:00:3002:26:3805:01:52.0505:02:22.65+02:20:0410:465.6
115CAPIŃSKA Anna 3123STROZAK3011K 2100:00:2702:25:0705:02:55.6505:03:23.20+02:21:0510:495.5
116RYBIENIK Lech 3007WARSZAWAM4027M 9500:00:3002:25:0405:02:53.1505:03:23.75+02:21:0510:495.5
117GOŁĄB Edmund 3171WARSZAWAM2013M 9600:00:2202:25:1405:11:17.3505:11:39.90+02:29:2111:075.4
118PŁATEK Katarzyna 3015Wkurw_teamWROCŁAWK3012K 2200:00:0402:19:5205:12:04.3005:12:08.70+02:29:5011:085.4
119GOŁĄB Grzegorz 3130WARSZAWAM602M 9700:00:2202:21:0705:12:01.3005:12:23.80+02:30:0511:085.4
120BŁĘDKOWSKA Katarzyna 648 XFamily AffairsOPOLEK3013K 2300:00:2102:35:0005:13:56.6505:14:17.65+02:31:5911:125.4
121MĄCZKA Krystyna 3199Ekstremalne OTK na relaksieGLIWICEK601K 2400:00:0302:27:0305:14:15.9505:14:19.85+02:32:0111:135.3
122SMOGORZEWSKI Michał 3010Wkurw_teamWARSZAWAM3048M 9800:00:1102:20:4605:15:04.5505:15:15.75+02:32:5711:155.3
123KISZKIS Elżbieta 3134Husaria Race TeamWARSZAWAK408K 2500:00:1102:27:0005:15:07.7005:15:19.25+02:33:0111:155.3
124RADYK Joanna 3083Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3014K 2600:00:1402:28:5805:17:13.8005:17:28.10+02:35:1011:195.3
125RADYK Jakub 3082Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3049M 9900:00:1502:28:5805:17:13.7005:17:28.75+02:35:1011:195.3
126GIEC Piotr 3042GDANSKM3050M 10000:00:2502:27:1605:19:57.5505:20:23.35+02:38:0511:255.3
127MAŁŻ Daniel 3116JAKTORÓWM3051M 10100:00:2802:37:4005:20:02.9505:20:31.00+02:38:1311:255.2
128MARONDEL Katarzyna 3113Festiwal BiegowyBYTOMK3015K 2700:00:2302:33:1805:22:58.7505:23:21.90+02:41:0311:325.2
129PINDRAL Paweł 3101TARNOWSKIE GÓRYM4028M 10200:00:2302:32:4105:23:05.2505:23:28.25+02:41:1011:325.2
130MOYKOWSKI Aleksander 3069WARSZAWAM3052M 10300:00:2802:28:2705:28:05.7505:28:34.05+02:46:1611:435.1
131BĄDZIUL Dorota 3001RZESZÓWK3016K 2800:00:2202:50:2405:28:11.9005:28:34.30+02:46:1611:435.1
132ŻACZEK Hubert 3125PŁOCKM3053M 10400:00:0302:28:1705:34:01.1005:34:04.20+02:51:4611:555
133CICHECKA Honorata 3181BIAŁYSTOKK409K 2900:00:2902:40:2505:33:37.1005:34:06.50+02:51:4811:545
134GWÓŹDŹ Kamil 3086BCM TeamWARSZAWAM3054M 10500:00:3002:26:5305:33:36.1505:34:07.10+02:51:4911:545
135ŻUKIEWICZ Piotr 3145Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM4029M 10600:00:3002:27:2105:33:38.8005:34:09.00+02:51:5111:545
136KINDRA Marek 3144fc kaczor lubinLUBINM4030M 10700:00:3002:27:4205:33:39.1005:34:09.20+02:51:5111:545
137DOBROWOLSKA Małgorzata 3146Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINK3017K 3000:00:2902:27:2705:33:40.2505:34:09.40+02:51:5111:555
138HYZIAK Jakub 3167FHU HyziakGORLICEM4031M 10800:00:1802:42:5705:35:46.1005:36:04.80+02:53:4611:595
139HYZIAK Joanna 3011FHUHyziakSĘKOWAK4010K 3100:00:1802:43:0005:35:46.9505:36:05.05+02:53:4711:595
140WRZOSEK Justyna 3188SANDOMIERZK3018K 3200:00:1902:38:4005:36:43.5005:37:03.20+02:54:4512:015
141PAWELEC Justyna 3187SANDOMIERZK3019K 3300:00:1902:38:4105:36:44.1005:37:03.40+02:54:4512:015
142LENART Bernard 3117Husaria Race TeamWARSZAWAM2014M 10900:00:1202:36:2405:42:12.5005:42:24.60+03:00:0612:134.9
143BUBICZ Krzysztof 4674wkurw_teamŚWIDNIKM3055M 11000:00:1102:48:5905:42:20.4005:42:31.75+03:00:1312:134.9
144TOMASIK Piotr 3115ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3056M 11100:00:1902:25:3205:44:03.9005:44:23.35+03:02:0512:174.9
145HANGIEL Urszula 3074Żwawe żółwieWARSZAWAK3020K 3400:00:2602:32:0205:47:08.5505:47:35.40+03:05:1712:234.8
146CZACHOWSKI Michał 3075Żwawe żółwieWARSZAWAM4032M 11200:00:2702:32:0305:48:29.6005:48:57.05+03:06:3912:264.8
147SZNEJFUS Beata 3096Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3021K 3500:00:2702:26:3705:51:36.8505:52:03.95+03:09:4612:334.8
147KOPACZ Hanka 3098BYDGOSZCZK4011K 3600:00:2602:26:3905:51:37.5005:52:03.95+03:09:4612:334.8
149RYBAK Monika 3081OTWOCKK4012K 3700:00:2702:26:3705:51:36.8005:52:04.05+03:09:4612:334.8
150CICHECKA Anna 3025Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4013K 3800:00:0902:42:5905:52:09.4505:52:18.45+03:10:0012:344.8
151JODKO Magda 3024Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4014K 3900:00:0802:42:4305:52:10.0505:52:18.65+03:10:0012:344.8
152ZIELIŃSKA Ewelina 3049PseudobiegaczkiZŁOTÓWK204K 4000:00:0202:47:2005:52:40.5505:52:43.10+03:10:2512:354.8
153LATUSEK Wioletta 3050Polacy Biegają w UkSPALDINGK205K 4100:00:0302:47:2105:52:40.2505:52:43.25+03:10:2512:354.8
154BĄK Piotr 1057Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3057M 11300:00:1202:48:0205:52:34.0505:52:46.35+03:10:2812:354.8
155HEJMAN Maciej 3021KIELCEM3058M 11400:00:1002:49:0005:57:50.7505:58:01.50+03:15:4312:464.7
156GRĘBOWIEC Mateusz 3110TSA SandomierzSANDOMIERZM3059M 11500:00:1502:47:5406:06:27.1006:06:43.05+03:24:2513:054.6
157GRĘBOWIEC Dominika 3119TSA SandomierzSANDOMIERZK3022K 4200:00:1502:47:5406:06:28.4506:06:43.65+03:24:2513:054.6
158GAWRYLAK Beata 3062PIASECZNOK4015K 4300:00:0702:48:0606:06:57.4506:07:05.15+03:24:4713:064.6
159CHRZĄSZCZ Jerzy 3153WOJTKOWAM4033M 11600:00:0902:48:1806:06:57.2006:07:06.55+03:24:4813:064.6
160WYRWAŁ Radosław 3155ZĄBKIM3060M 11700:00:0902:47:0606:07:00.5006:07:10.35+03:24:5213:064.6
161MIRSKI Jerzy 3014WKURW_TEAMGRĘBOCICEM2015M 11800:00:0702:55:1206:11:28.9006:11:36.80+03:29:1813:164.5
162ZWYDAK Anna 3013Wkurw_teamKIEŁCZÓWK3023K 4400:00:0802:55:1106:11:29.0006:11:37.05+03:29:1913:164.5
163CZARNY Łukasz 3018KRAKÓWM3061M 11900:00:0902:48:4706:16:11.1506:16:20.35+03:34:0213:264.5
164ADAMCZYK Zbigniew 3157KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM603M 12000:00:2402:38:0006:15:56.1506:16:20.95+03:34:0313:254.5
165MACIEJEWSKA Angelika 3009wkurw teamWSCHOWAK3024K 4500:00:0502:48:5206:16:15.4006:16:21.25+03:34:0313:264.5
166BOROWIAK Patrycja 3005Wkurw_TeamWSCHOWAK3025K 4600:00:0602:47:5006:16:15.9506:16:22.10+03:34:0413:264.5
167SKOTNY Barbara 3058WROCŁAWK3026K 4700:00:2602:47:4506:20:37.2506:21:03.40+03:38:4513:354.4
168NAJDA Krzysztof 3057WROCŁAWM3062M 12100:00:2602:47:4406:20:39.3506:21:05.90+03:38:4713:354.4
169WÓJTOWICZ Paweł 3067Lublin BiegaLUBLINM4034M 12200:00:1202:52:1006:21:11.2506:21:23.30+03:39:0513:364.4
170LUDKA Dagmara 3028PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4016K 4800:00:1303:04:5106:21:47.3006:22:01.00+03:39:4313:384.4
171CERANOWSKA Aga 3022PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4017K 4900:00:1403:04:4606:21:59.8006:22:14.05+03:39:5613:384.4
Przekroczony limit czasu: 06:30:00
172ZOCHNIAK Marek 3045PIASTÓWM509M 12300:00:0702:50:3906:44:11.9506:44:19.10+04:02:0114:264.2
173ZOCHNIAK Anna 3046PIASTÓWK501K 5000:00:0702:51:4906:44:14.0506:44:21.20+04:02:0314:264.2
PYDYCH Krystian 3189RZESZÓWM30DNF02:11:17 DNF DNF DNF--
Znaleziono 174 wynik(ów)