NOCNY RZEŹNICZEK 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
28 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
173
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuRoztoki_przel
16.2km
   
1TRACZ Łukasz 3150www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehRADYMNOM3000:00:0101:23:23
2GAWLIK Sławek 3064MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3000:00:0101:23:39
3LIPA Wojciech 3175Rzeszówskie Gazele I GepardyRZESZÓWM4000:00:0101:28:19
4MOTYKA Kamil 3090Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:0101:28:22
5WYWŁOKA Paulina 3148SalcoGarminTeamWIERZBNAK2000:00:0101:31:37
6PIUS Patryk 3124BRWILNO K. PŁOCKAM2000:00:0102:05:24
7PUDŁO Mateusz 3178Warbud Running TeamWARSZAWAM2000:00:0201:31:32
8POŻAROWSZCZYK Adam 3029WARSZAWAM3000:00:0201:32:26
9ILKIEWICZ Adam 31473BroWARSZAWAM3000:00:0201:32:52
10BARUT-SKUPIEŃ Barbara 3168SpeleoKlub Bielsko BiałaBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0201:42:00
11OBIDOWICZ Agata 3054KRAKOWK3000:00:0201:48:52
12ZIELIŃSKA Ewelina 3049PseudobiegaczkiZŁOTÓWK2000:00:0202:47:20
13PANEK Wojciech 3149WARSZAWAM4000:00:0302:10:01
14MĄCZKA Krystyna 3199Ekstremalne OTK na relaksieGLIWICEK6000:00:0302:27:03
15ŻACZEK Hubert 3125PŁOCKM3000:00:0302:28:17
16LATUSEK Wioletta 3050Polacy Biegają w UkSPALDINGK2000:00:0302:47:21
17KONIK Marcin 3003KIELCEM4000:00:0401:37:49
18SZMIDT Karol 3158Szmidt i SynSLESINM3000:00:0401:43:15
19MARKOWSKA Karolina 3179Europa Ubezpieczenia/NoaWROCŁAWK3000:00:0401:49:15
20STEFANOWICZ Piotr 3006Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM3000:00:0401:49:37
21TOKARZ Krzysztof 3174KROŚNICEM3000:00:0402:06:24
22LOMBARSKI Łukasz 3135SSW Team KrośniceKROŚNICEM3000:00:0402:08:02
23SZYMCZAK Łukasz 3076SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3000:00:0402:10:41
24PŁATEK Katarzyna 3015Wkurw_teamWROCŁAWK3000:00:0402:19:52
25BARTOSIK Marek 3185ŁÓDŹM4000:00:0501:38:01
26KUŚ Sławomir 3164WARSZAWAM3000:00:0501:38:36
27GRUSZKA Kamila 3033Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEK4000:00:0501:54:33
28FREJ Marcin 3121Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:0501:48:06
29SAMBORSKI Bartosz 3044wkurw_teamWARSZAWAM4000:00:0502:12:02
30BOCH Jaroslaw 3063HULLM3000:00:0501:58:49
31MACIEJEWSKA Angelika 3009wkurw teamWSCHOWAK3000:00:0502:48:52
32CZEPIGA Dariusz 3111GŁOJSCEM2000:00:0602:03:39
33KUŚPIET Sylwia 3180KNURÓWK2000:00:0602:11:16
34BOROWIAK Patrycja 3005Wkurw_TeamWSCHOWAK3000:00:0602:47:50
35PYTEL Waldek 3012yulo run team siedlceSIEDLCEM5000:00:0701:48:50
36LORENC Wiktor 3048RYMANÓWM4000:00:0702:09:07
37GAWRYLAK Beata 3062PIASECZNOK4000:00:0702:48:06
38MIRSKI Jerzy 3014WKURW_TEAMGRĘBOCICEM2000:00:0702:55:12
Przekroczony limit czasu: 06:30:00
39ZOCHNIAK Marek 3045PIASTÓWM5000:00:0702:50:39
40ZOCHNIAK Anna 3046PIASTÓWK5000:00:0702:51:49
41SKÓRA Tomasz 3030Skórzec BiegaSKÓRZECM4000:00:0801:34:44
42PAWELEC Piotr 3002Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM5000:00:0801:54:44
43BACHÓRZ Agata 3183GDAŃSKK4000:00:0802:07:26
44JODKO Magda 3024Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4000:00:0802:42:43
45ZWYDAK Anna 3013Wkurw_teamKIEŁCZÓWK3000:00:0802:55:11
46SIKORA Artur 3133MAJDAN KRÓLEWSKIM2000:00:0901:50:29
47BARCIK Przemek 3143WROCLAWM3000:00:0902:07:39
48SKUPIEŃ Izabela 3196WARSZAWAK3000:00:0902:12:59
49CICHECKA Anna 3025Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4000:00:0902:42:59
50CHRZĄSZCZ Jerzy 3153WOJTKOWAM4000:00:0902:48:18
51WYRWAŁ Radosław 3155ZĄBKIM3000:00:0902:47:06
52CZARNY Łukasz 3018KRAKÓWM3000:00:0902:48:47
53FALANDYSZ Piotr 3089TARNOGRÓDM2000:00:1001:41:50
54CZARNOCKI Paweł 3020GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECM3000:00:1002:06:15
55MATUSZAK Paweł 3184WARSZAWAM3000:00:1002:00:07
56LITWINEK Marek 3141Wkurw_TeamLUBARTÓWM3000:00:1002:09:39
57SNARSKI Bogdan 3195WARSZAWA M4000:00:1002:12:58
58HEJMAN Maciej 3021KIELCEM3000:00:1002:49:00
59CYMMER Michal 3177SWINICE WARCKIEM3000:00:1101:34:42
60DUDEK Łukasz 3161RZESZÓWM3000:00:1101:56:25
61ĆMIELIŃSKI Tomasz 3132Biegacze UrozmaiconeWARSZAWAM4000:00:1102:06:03
62PIETRUSZKA Mariusz 3190Maniek po SecieKRAKÓWM3000:00:1102:06:09
63STARZYŃSKI Stefan 3070Perfect Runner LublinLUBLINM5000:00:1102:10:34
64CHOŁAŚCIŃSKI Wojtek 3038Husaria Race TeamWARSZAWAM4000:00:1102:19:29
65SMOGORZEWSKI Michał 3010Wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:1102:20:46
66KISZKIS Elżbieta 3134Husaria Race TeamWARSZAWAK4000:00:1102:27:00
67BUBICZ Krzysztof 4674wkurw_teamŚWIDNIKM3000:00:1102:48:59
68SZCZYPKA Piotr 3077Biegiem przez ChybieCHYBIEM3000:00:1201:36:06
69KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOM3000:00:1201:49:09
70KISIELNICKA Karolina 3071Kwidzyn BiegaKWIDZYNK3000:00:1202:06:03
71KISIELNICKI Bartek 3176Kwidzyn BiegaKWIDZYNM3000:00:1202:06:04
72FOLUSIAK Marcin 49 XSTARE DZIADYKATOWICEM4000:00:1202:16:59
73LENART Bernard 3117Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:1202:36:24
74BĄK Piotr 1057Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:1202:48:02
75WÓJTOWICZ Paweł 3067Lublin BiegaLUBLINM4000:00:1202:52:10
76PODOLAK Zbigniew 3080PRZEMYŚLM5000:00:1302:00:07
77TUCHOŁKA Marta 1075PoCoLoCoKRAKÓWK3000:00:1302:05:59
78PAWLIKOWSKI Bogusław 49 YSTARE DZIADYKATOWICEM5000:00:1302:16:56
79BANACH Patryk 3142ZIELONKAM2000:00:1302:13:10
80BEZKOROWAJNY Joanna 3016SIEPRAWK3000:00:1302:13:13
81LUDKA Dagmara 3028PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4000:00:1303:04:51
82GARBOWSKA Monika 3106Biegusiem przez życieGLIWICEK4000:00:1402:05:03
83MAGDA Katarzyna 31731978RZESZÓWK4000:00:1402:05:13
84KRAL Sebastian 3109JAWORZNOM3000:00:1402:07:33
85ŚLĘCZKA Radka 3126JAWORZNOK3000:00:1402:12:04
86NOWOTARSKI Wojciech 3128JAWORZNOM3000:00:1402:11:59
87RADYK Joanna 3083Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:1402:28:58
88CERANOWSKA Aga 3022PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4000:00:1403:04:46
89STĘPIEŃ Wojciech 3107Biegusiem przez życieGLIWICEM4000:00:1502:05:00
90JÓZEFIAK Jakub 3120NOWY SĄCZM5000:00:1502:08:59
91POLOCZEK Jarosław 3078WISŁA WIELKAM3000:00:1502:11:12
92RAJCZAK Łukasz 3092KGHM ZG RUNMODŁAM3000:00:1502:09:45
93RADYK Jakub 3082Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:1502:28:58
94GRĘBOWIEC Mateusz 3110TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:1502:47:54
95GRĘBOWIEC Dominika 3119TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:1502:47:54
96KOWALSKI Maciej 3191GDYNIAM3000:00:1602:01:55
97POPIOŁEK Rafał 3053Husaria Race TeamRZESZÓWM2000:00:1602:08:49
98BERNAŚ Dariusz 3162BSCzadyWETLINAM3000:00:1602:10:25
99KRZYŻEWSKI Roger 3004KRAKÓWM3000:00:1602:11:46
100ZWIERZYK Maciej 3118KRAKÓWM2000:00:1602:09:00
101SADOWSKI Paweł 3079MYSŁOWIEM3000:00:1602:09:52
102BIEL Sebastian 3136Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:1701:54:30
103GÓRSKI Adam 3059PIASECZNOM3000:00:1701:48:38
104FLOREK Tomasz 3104Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:1701:54:33
105KŁODZIŃSKI Klaudiusz 3138Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:1702:00:18
106SZNAJDER Joanna 3129GŁUCHOŁAZYK4000:00:1702:00:02
107KOCZEWSKI Paweł 3036POZNAŃM5000:00:1702:03:26
108DOROS Tomasz 3047KIELCEM3000:00:1702:11:52
109STELMACH Dariusz 3127Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:1702:00:13
110PAWLAK Bartosz 3019JABŁONNAM4000:00:1802:07:19
111JAMBOR Michał 3017Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM4000:00:1802:07:26
112HYZIAK Jakub 3167FHU HyziakGORLICEM4000:00:1802:42:57
113HYZIAK Joanna 3011FHUHyziakSĘKOWAK4000:00:1802:43:00
114ZULEWSKI Radosław 3193ŁÓDŹM3000:00:1902:13:38
115WRZOSEK Justyna 3188SANDOMIERZK3000:00:1902:38:40
116PAWELEC Justyna 3187SANDOMIERZK3000:00:1902:38:41
117TOMASIK Piotr 3115ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3000:00:1902:25:32
118HERMAN Paweł 3186SANDOMIERZM4000:00:2001:54:42
119SZCZUREK Mariusz 3066GRODKÓWM4000:00:2002:06:06
120BANDEL Adam 3114ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3000:00:2002:13:35
121PASZKO Stanisław 3165Bsk Miód Kozacki BilgorajGORAJEC - ZAGROBLEM6000:00:2102:12:50
122ŚLIWIŃSKI Rafał 3031Aqua Med KielceKIELCEM4000:00:2102:05:13
123KURZAWSKI Marek 3166SZCZEBRZESZYNM5000:00:2102:07:59
124JOZEFIAK Marta 3139BokononiKRAKOWK2000:00:2102:13:00
125ZWAAN Johan 3140KRAKÓWM3000:00:2102:12:59
126BŁĘDKOWSKA Katarzyna 648 XFamily AffairsOPOLEK3000:00:2102:35:00
127TARTANUS Andrzej 3034Vege RunnersMAKÓW MAZOWIECKIM4000:00:2101:56:47
128ALBIGOWSKA Magdalena 3198KRACZKOWAK3000:00:2202:15:10
129GOŁĄB Edmund 3171WARSZAWAM2000:00:2202:25:14
130GOŁĄB Grzegorz 3130WARSZAWAM6000:00:2202:21:07
131BĄDZIUL Dorota 3001RZESZÓWK3000:00:2202:50:24
132JABŁOŃSKI Przemysław 3170Pietrzyk Running TeamŁÓDŹM3000:00:2301:37:49
133PARYSKI Tomasz 31691976ŁÓDŹM4000:00:2302:12:25
134MARONDEL Katarzyna 3113Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:2302:33:18
135PINDRAL Paweł 3101TARNOWSKIE GÓRYM4000:00:2302:32:41
136SZTĄBER Adam 3159ŁÓDŹM3000:00:2401:37:31
137RAPA Piotr 3194BIŁGORAJM4000:00:2402:05:59
138MĘDRZYCKI Piotr 3160LODZM3000:00:2401:52:34
139CIUPA Tomasz 3154GORAJM4000:00:2402:10:32
140GAŁKA Maciej 3027ŻMIGRÓDM3000:00:2402:09:02
141GAŁKA Jacek 3026Vege Runners / KB Suckes ŻmigródŻMIGRÓDM4000:00:2402:08:48
142ADAMCZYK Zbigniew 3157KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM6000:00:2402:38:00
143ZIENKIEWICZ Agata 3032Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:2502:21:19
144ŻAK Oliwia 3156Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:2502:21:21
145GIEC Piotr 3042GDANSKM3000:00:2502:27:16
146MARYNIAK Wojciech 3091GLIWICEM3000:00:2602:11:56
147HANGIEL Urszula 3074Żwawe żółwieWARSZAWAK3000:00:2602:32:02
148KOPACZ Hanka 3098BYDGOSZCZK4000:00:2602:26:39
149SKOTNY Barbara 3058WROCŁAWK3000:00:2602:47:45
150NAJDA Krzysztof 3057WROCŁAWM3000:00:2602:47:44
151BURZYŃSKI Klaudiusz 3035POZNAŃM3000:00:2702:19:20
152CAPIŃSKA Anna 3123STROZAK3000:00:2702:25:07
153CZACHOWSKI Michał 3075Żwawe żółwieWARSZAWAM4000:00:2702:32:03
154SZNEJFUS Beata 3096Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3000:00:2702:26:37
155RYBAK Monika 3081OTWOCKK4000:00:2702:26:37
156TOMANEK Marek 3122BIELSKO-BIAŁAM4000:00:2802:11:36
157SYBILSKI Dominik 3072WARSZAWAM3000:00:2802:21:20
158JAZ Małgorzata 3163KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2802:26:45
159MAŁŻ Daniel 3116JAKTORÓWM3000:00:2802:37:40
160MOYKOWSKI Aleksander 3069WARSZAWAM3000:00:2802:28:27
161TEPER Bartosz 3151śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM2000:00:2901:54:37
162ANTOSZ Mateusz 3152śmigająceziomeczkiLUBACZÓWM2000:00:2901:54:51
163CICHECKA Honorata 3181BIAŁYSTOKK4000:00:2902:40:25
164DOBROWOLSKA Małgorzata 3146Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINK3000:00:2902:27:27
165BILSKI Marek 3192WARSZAWAM4000:00:3002:10:34
166WITA Krzysztof 3065Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3000:00:3002:26:38
167RYBIENIK Lech 3007WARSZAWAM4000:00:3002:25:04
168GWÓŹDŹ Kamil 3086BCM TeamWARSZAWAM3000:00:3002:26:53
169ŻUKIEWICZ Piotr 3145Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM4000:00:3002:27:21
170KINDRA Marek 3144fc kaczor lubinLUBINM4000:00:3002:27:42
171WITOWSKI Łukasz 3095BCM TeamGDYNIAM3000:00:3102:16:42
172MICHAŁEK Paweł 3099One Way TicketKRAKOWM2000:00:3102:14:05
173FURTAK Gerard 3100ONE WAY TICKETKRAKÓWM2000:00:3102:14:04
PYDYCH Krystian 3189RZESZÓWM30DNF02:11:17 DNF
Znaleziono 174 wynik(ów)