NOCNY RZEŹNICZEK 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
28 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
173
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 16.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuRoztoki_przel
16.2km
   
1TRACZ Łukasz 3150www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehRADYMNOM3000:00:0101:23:23
2GAWLIK Sławek 3064MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3000:00:0101:23:39
3LIPA Wojciech 3175Rzeszówskie Gazele I GepardyRZESZÓWM4000:00:0101:28:19
4MOTYKA Kamil 3090Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:0101:28:22
5PUDŁO Mateusz 3178Warbud Running TeamWARSZAWAM2000:00:0201:31:32
6WYWŁOKA Paulina 3148SalcoGarminTeamWIERZBNAK2000:00:0101:31:37
7POŻAROWSZCZYK Adam 3029WARSZAWAM3000:00:0201:32:26
8ILKIEWICZ Adam 31473BroWARSZAWAM3000:00:0201:32:52
9CYMMER Michal 3177SWINICE WARCKIEM3000:00:1101:34:42
10SKÓRA Tomasz 3030Skórzec BiegaSKÓRZECM4000:00:0801:34:44
11SZCZYPKA Piotr 3077Biegiem przez ChybieCHYBIEM3000:00:1201:36:06
12SZTĄBER Adam 3159ŁÓDŹM3000:00:2401:37:31
13KONIK Marcin 3003KIELCEM4000:00:0401:37:49
14JABŁOŃSKI Przemysław 3170Pietrzyk Running TeamŁÓDŹM3000:00:2301:37:49
15BARTOSIK Marek 3185ŁÓDŹM4000:00:0501:38:01
16KUŚ Sławomir 3164WARSZAWAM3000:00:0501:38:36
17FALANDYSZ Piotr 3089TARNOGRÓDM2000:00:1001:41:50
18BARUT-SKUPIEŃ Barbara 3168SpeleoKlub Bielsko BiałaBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0201:42:00
19SZMIDT Karol 3158Szmidt i SynSLESINM3000:00:0401:43:15
20FREJ Marcin 3121Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:0501:48:06
21GÓRSKI Adam 3059PIASECZNOM3000:00:1701:48:38
22PYTEL Waldek 3012yulo run team siedlceSIEDLCEM5000:00:0701:48:50
23OBIDOWICZ Agata 3054KRAKOWK3000:00:0201:48:52
24KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOM3000:00:1201:49:09
25MARKOWSKA Karolina 3179Europa Ubezpieczenia/NoaWROCŁAWK3000:00:0401:49:15
26STEFANOWICZ Piotr 3006Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM3000:00:0401:49:37
27SIKORA Artur 3133MAJDAN KRÓLEWSKIM2000:00:0901:50:29
28MĘDRZYCKI Piotr 3160LODZM3000:00:2401:52:34
29BIEL Sebastian 3136Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:1701:54:30
30GRUSZKA Kamila 3033Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEK4000:00:0501:54:33
31FLOREK Tomasz 3104Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:1701:54:33
32TEPER Bartosz 3151śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM2000:00:2901:54:37
33HERMAN Paweł 3186SANDOMIERZM4000:00:2001:54:42
34PAWELEC Piotr 3002Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM5000:00:0801:54:44
35ANTOSZ Mateusz 3152śmigająceziomeczkiLUBACZÓWM2000:00:2901:54:51
36DUDEK Łukasz 3161RZESZÓWM3000:00:1101:56:25
37TARTANUS Andrzej 3034Vege RunnersMAKÓW MAZOWIECKIM4000:00:2101:56:47
38BOCH Jaroslaw 3063HULLM3000:00:0501:58:49
39SZNAJDER Joanna 3129GŁUCHOŁAZYK4000:00:1702:00:02
40MATUSZAK Paweł 3184WARSZAWAM3000:00:1002:00:07
41PODOLAK Zbigniew 3080PRZEMYŚLM5000:00:1302:00:07
42STELMACH Dariusz 3127Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:1702:00:13
43KŁODZIŃSKI Klaudiusz 3138Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:1702:00:18
44KOWALSKI Maciej 3191GDYNIAM3000:00:1602:01:55
45KOCZEWSKI Paweł 3036POZNAŃM5000:00:1702:03:26
46CZEPIGA Dariusz 3111GŁOJSCEM2000:00:0602:03:39
47STĘPIEŃ Wojciech 3107Biegusiem przez życieGLIWICEM4000:00:1502:05:00
48GARBOWSKA Monika 3106Biegusiem przez życieGLIWICEK4000:00:1402:05:03
49MAGDA Katarzyna 31731978RZESZÓWK4000:00:1402:05:13
50ŚLIWIŃSKI Rafał 3031Aqua Med KielceKIELCEM4000:00:2102:05:13
51PIUS Patryk 3124BRWILNO K. PŁOCKAM2000:00:0102:05:24
52TUCHOŁKA Marta 1075PoCoLoCoKRAKÓWK3000:00:1302:05:59
53RAPA Piotr 3194BIŁGORAJM4000:00:2402:05:59
54ĆMIELIŃSKI Tomasz 3132Biegacze UrozmaiconeWARSZAWAM4000:00:1102:06:03
55KISIELNICKA Karolina 3071Kwidzyn BiegaKWIDZYNK3000:00:1202:06:03
56KISIELNICKI Bartek 3176Kwidzyn BiegaKWIDZYNM3000:00:1202:06:04
57SZCZUREK Mariusz 3066GRODKÓWM4000:00:2002:06:06
58PIETRUSZKA Mariusz 3190Maniek po SecieKRAKÓWM3000:00:1102:06:09
59CZARNOCKI Paweł 3020GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECM3000:00:1002:06:15
60TOKARZ Krzysztof 3174KROŚNICEM3000:00:0402:06:24
61PAWLAK Bartosz 3019JABŁONNAM4000:00:1802:07:19
62BACHÓRZ Agata 3183GDAŃSKK4000:00:0802:07:26
63JAMBOR Michał 3017Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM4000:00:1802:07:26
64KRAL Sebastian 3109JAWORZNOM3000:00:1402:07:33
65BARCIK Przemek 3143WROCLAWM3000:00:0902:07:39
66KURZAWSKI Marek 3166SZCZEBRZESZYNM5000:00:2102:07:59
67LOMBARSKI Łukasz 3135SSW Team KrośniceKROŚNICEM3000:00:0402:08:02
68GAŁKA Jacek 3026Vege Runners / KB Suckes ŻmigródŻMIGRÓDM4000:00:2402:08:48
69POPIOŁEK Rafał 3053Husaria Race TeamRZESZÓWM2000:00:1602:08:49
70JÓZEFIAK Jakub 3120NOWY SĄCZM5000:00:1502:08:59
71ZWIERZYK Maciej 3118KRAKÓWM2000:00:1602:09:00
72GAŁKA Maciej 3027ŻMIGRÓDM3000:00:2402:09:02
73LORENC Wiktor 3048RYMANÓWM4000:00:0702:09:07
74LITWINEK Marek 3141Wkurw_TeamLUBARTÓWM3000:00:1002:09:39
75RAJCZAK Łukasz 3092KGHM ZG RUNMODŁAM3000:00:1502:09:45
76SADOWSKI Paweł 3079MYSŁOWIEM3000:00:1602:09:52
77PANEK Wojciech 3149WARSZAWAM4000:00:0302:10:01
78BERNAŚ Dariusz 3162BSCzadyWETLINAM3000:00:1602:10:25
79CIUPA Tomasz 3154GORAJM4000:00:2402:10:32
80STARZYŃSKI Stefan 3070Perfect Runner LublinLUBLINM5000:00:1102:10:34
81BILSKI Marek 3192WARSZAWAM4000:00:3002:10:34
82SZYMCZAK Łukasz 3076SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3000:00:0402:10:41
83POLOCZEK Jarosław 3078WISŁA WIELKAM3000:00:1502:11:12
84KUŚPIET Sylwia 3180KNURÓWK2000:00:0602:11:16
PYDYCH Krystian 3189RZESZÓWM30DNF02:11:17 DNF
86TOMANEK Marek 3122BIELSKO-BIAŁAM4000:00:2802:11:36
87KRZYŻEWSKI Roger 3004KRAKÓWM3000:00:1602:11:46
88DOROS Tomasz 3047KIELCEM3000:00:1702:11:52
89MARYNIAK Wojciech 3091GLIWICEM3000:00:2602:11:56
90NOWOTARSKI Wojciech 3128JAWORZNOM3000:00:1402:11:59
91SAMBORSKI Bartosz 3044wkurw_teamWARSZAWAM4000:00:0502:12:02
92ŚLĘCZKA Radka 3126JAWORZNOK3000:00:1402:12:04
93PARYSKI Tomasz 31691976ŁÓDŹM4000:00:2302:12:25
94PASZKO Stanisław 3165Bsk Miód Kozacki BilgorajGORAJEC - ZAGROBLEM6000:00:2102:12:50
95SNARSKI Bogdan 3195WARSZAWA M4000:00:1002:12:58
96SKUPIEŃ Izabela 3196WARSZAWAK3000:00:0902:12:59
97ZWAAN Johan 3140KRAKÓWM3000:00:2102:12:59
98JOZEFIAK Marta 3139BokononiKRAKOWK2000:00:2102:13:00
99BANACH Patryk 3142ZIELONKAM2000:00:1302:13:10
100BEZKOROWAJNY Joanna 3016SIEPRAWK3000:00:1302:13:13
101BANDEL Adam 3114ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3000:00:2002:13:35
102ZULEWSKI Radosław 3193ŁÓDŹM3000:00:1902:13:38
103FURTAK Gerard 3100ONE WAY TICKETKRAKÓWM2000:00:3102:14:04
104MICHAŁEK Paweł 3099One Way TicketKRAKOWM2000:00:3102:14:05
105ALBIGOWSKA Magdalena 3198KRACZKOWAK3000:00:2202:15:10
106WITOWSKI Łukasz 3095BCM TeamGDYNIAM3000:00:3102:16:42
107PAWLIKOWSKI Bogusław 49 YSTARE DZIADYKATOWICEM5000:00:1302:16:56
108FOLUSIAK Marcin 49 XSTARE DZIADYKATOWICEM4000:00:1202:16:59
109BURZYŃSKI Klaudiusz 3035POZNAŃM3000:00:2702:19:20
110CHOŁAŚCIŃSKI Wojtek 3038Husaria Race TeamWARSZAWAM4000:00:1102:19:29
111PŁATEK Katarzyna 3015Wkurw_teamWROCŁAWK3000:00:0402:19:52
112SMOGORZEWSKI Michał 3010Wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:1102:20:46
113GOŁĄB Grzegorz 3130WARSZAWAM6000:00:2202:21:07
114ZIENKIEWICZ Agata 3032Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:2502:21:19
115SYBILSKI Dominik 3072WARSZAWAM3000:00:2802:21:20
116ŻAK Oliwia 3156Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:2502:21:21
117RYBIENIK Lech 3007WARSZAWAM4000:00:3002:25:04
118CAPIŃSKA Anna 3123STROZAK3000:00:2702:25:07
119GOŁĄB Edmund 3171WARSZAWAM2000:00:2202:25:14
120TOMASIK Piotr 3115ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3000:00:1902:25:32
121SZNEJFUS Beata 3096Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3000:00:2702:26:37
122RYBAK Monika 3081OTWOCKK4000:00:2702:26:37
123WITA Krzysztof 3065Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3000:00:3002:26:38
124KOPACZ Hanka 3098BYDGOSZCZK4000:00:2602:26:39
125JAZ Małgorzata 3163KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2802:26:45
126GWÓŹDŹ Kamil 3086BCM TeamWARSZAWAM3000:00:3002:26:53
127KISZKIS Elżbieta 3134Husaria Race TeamWARSZAWAK4000:00:1102:27:00
128MĄCZKA Krystyna 3199Ekstremalne OTK na relaksieGLIWICEK6000:00:0302:27:03
129GIEC Piotr 3042GDANSKM3000:00:2502:27:16
130ŻUKIEWICZ Piotr 3145Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM4000:00:3002:27:21
131DOBROWOLSKA Małgorzata 3146Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINK3000:00:2902:27:27
132KINDRA Marek 3144fc kaczor lubinLUBINM4000:00:3002:27:42
133ŻACZEK Hubert 3125PŁOCKM3000:00:0302:28:17
134MOYKOWSKI Aleksander 3069WARSZAWAM3000:00:2802:28:27
135RADYK Joanna 3083Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:1402:28:58
136RADYK Jakub 3082Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:1502:28:58
137HANGIEL Urszula 3074Żwawe żółwieWARSZAWAK3000:00:2602:32:02
138CZACHOWSKI Michał 3075Żwawe żółwieWARSZAWAM4000:00:2702:32:03
139PINDRAL Paweł 3101TARNOWSKIE GÓRYM4000:00:2302:32:41
140MARONDEL Katarzyna 3113Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:2302:33:18
141BŁĘDKOWSKA Katarzyna 648 XFamily AffairsOPOLEK3000:00:2102:35:00
142LENART Bernard 3117Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:1202:36:24
143MAŁŻ Daniel 3116JAKTORÓWM3000:00:2802:37:40
144ADAMCZYK Zbigniew 3157KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM6000:00:2402:38:00
145WRZOSEK Justyna 3188SANDOMIERZK3000:00:1902:38:40
146PAWELEC Justyna 3187SANDOMIERZK3000:00:1902:38:41
147CICHECKA Honorata 3181BIAŁYSTOKK4000:00:2902:40:25
148JODKO Magda 3024Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4000:00:0802:42:43
149HYZIAK Jakub 3167FHU HyziakGORLICEM4000:00:1802:42:57
150CICHECKA Anna 3025Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4000:00:0902:42:59
151HYZIAK Joanna 3011FHUHyziakSĘKOWAK4000:00:1802:43:00
152WYRWAŁ Radosław 3155ZĄBKIM3000:00:0902:47:06
153ZIELIŃSKA Ewelina 3049PseudobiegaczkiZŁOTÓWK2000:00:0202:47:20
154LATUSEK Wioletta 3050Polacy Biegają w UkSPALDINGK2000:00:0302:47:21
155NAJDA Krzysztof 3057WROCŁAWM3000:00:2602:47:44
156SKOTNY Barbara 3058WROCŁAWK3000:00:2602:47:45
157BOROWIAK Patrycja 3005Wkurw_TeamWSCHOWAK3000:00:0602:47:50
158GRĘBOWIEC Mateusz 3110TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:1502:47:54
159GRĘBOWIEC Dominika 3119TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:1502:47:54
160BĄK Piotr 1057Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:1202:48:02
161GAWRYLAK Beata 3062PIASECZNOK4000:00:0702:48:06
162CHRZĄSZCZ Jerzy 3153WOJTKOWAM4000:00:0902:48:18
163CZARNY Łukasz 3018KRAKÓWM3000:00:0902:48:47
164MACIEJEWSKA Angelika 3009wkurw teamWSCHOWAK3000:00:0502:48:52
165BUBICZ Krzysztof 4674wkurw_teamŚWIDNIKM3000:00:1102:48:59
166HEJMAN Maciej 3021KIELCEM3000:00:1002:49:00
167BĄDZIUL Dorota 3001RZESZÓWK3000:00:2202:50:24
Przekroczony limit czasu: 06:30:00
168ZOCHNIAK Marek 3045PIASTÓWM5000:00:0702:50:39
169ZOCHNIAK Anna 3046PIASTÓWK5000:00:0702:51:49
170WÓJTOWICZ Paweł 3067Lublin BiegaLUBLINM4000:00:1202:52:10
171ZWYDAK Anna 3013Wkurw_teamKIEŁCZÓWK3000:00:0802:55:11
172MIRSKI Jerzy 3014WKURW_TEAMGRĘBOCICEM2000:00:0702:55:12
173CERANOWSKA Aga 3022PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4000:00:1403:04:46
174LUDKA Dagmara 3028PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4000:00:1303:04:51
Znaleziono 174 wynik(ów)