NOCNY RZEŹNICZEK 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
28 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
173
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki_przel
16.2km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WYWŁOKA Paulina 3148SalcoGarminTeamWIERZBNAK201K 100:00:0101:31:3702:54:53.4502:54:55.30 6:149.6
2BARUT-SKUPIEŃ Barbara 3168SpeleoKlub Bielsko BiałaBIELSKO-BIAŁAK401K 200:00:0201:42:0003:22:02.0503:22:04.85+00:27:097:128.3
3OBIDOWICZ Agata 3054KRAKOWK301K 300:00:0201:48:5203:35:34.0503:35:36.55+00:40:417:417.8
4MARKOWSKA Karolina 3179Europa Ubezpieczenia/NoaWROCŁAWK302K 400:00:0401:49:1503:40:22.9503:40:27.75+00:45:327:527.6
5GRUSZKA Kamila 3033Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEK402K 500:00:0501:54:3303:54:44.2503:54:50.15+00:59:548:237.2
6GARBOWSKA Monika 3106Biegusiem przez życieGLIWICEK403K 600:00:1402:05:0304:00:58.1504:01:12.75+01:06:178:367
7MAGDA Katarzyna 31731978RZESZÓWK404K 700:00:1402:05:1304:01:01.6504:01:16.20+01:06:208:367
8SZNAJDER Joanna 3129GŁUCHOŁAZYK405K 800:00:1702:00:0204:14:01.5504:14:19.50+01:19:249:046.6
9KISIELNICKA Karolina 3071Kwidzyn BiegaKWIDZYNK303K 900:00:1202:06:0304:15:36.7504:15:49.40+01:20:549:076.6
10TUCHOŁKA Marta 1075PoCoLoCoKRAKÓWK304K 1000:00:1302:05:5904:18:51.8004:19:05.05+01:24:099:146.5
11ŚLĘCZKA Radka 3126JAWORZNOK305K 1100:00:1402:12:0404:30:00.5504:30:15.15+01:35:199:386.2
12KUŚPIET Sylwia 3180KNURÓWK202K 1200:00:0602:11:1604:35:26.1504:35:32.65+01:40:379:506.1
13SKUPIEŃ Izabela 3196WARSZAWAK306K 1300:00:0902:12:5904:45:29.9004:45:39.55+01:50:4410:115.9
14ALBIGOWSKA Magdalena 3198KRACZKOWAK307K 1400:00:2202:15:1004:46:46.8504:47:09.05+01:52:1310:145.9
15JOZEFIAK Marta 3139BokononiKRAKOWK203K 1500:00:2102:13:0004:47:29.5004:47:50.85+01:52:5510:165.8
16BACHÓRZ Agata 3183GDAŃSKK406K 1600:00:0802:07:2604:50:16.8504:50:25.20+01:55:2910:225.8
17BEZKOROWAJNY Joanna 3016SIEPRAWK308K 1700:00:1302:13:1304:54:15.0004:54:28.25+01:59:3210:305.7
18ZIENKIEWICZ Agata 3032Piaseczno RunningPIASECZNOK309K 1800:00:2502:21:1904:56:23.9004:56:49.30+02:01:5410:355.7
19ŻAK Oliwia 3156Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3010K 1900:00:2502:21:2104:56:24.8504:56:50.35+02:01:5510:355.7
20JAZ Małgorzata 3163KM TEAMMIESZKOWICEK407K 2000:00:2802:26:4505:00:24.2505:00:53.15+02:05:5710:435.6
21CAPIŃSKA Anna 3123STROZAK3011K 2100:00:2702:25:0705:02:55.6505:03:23.20+02:08:2710:495.5
22PŁATEK Katarzyna 3015Wkurw_teamWROCŁAWK3012K 2200:00:0402:19:5205:12:04.3005:12:08.70+02:17:1311:085.4
23BŁĘDKOWSKA Katarzyna 648 XFamily AffairsOPOLEK3013K 2300:00:2102:35:0005:13:56.6505:14:17.65+02:19:2211:125.4
24MĄCZKA Krystyna 3199Ekstremalne OTK na relaksieGLIWICEK601K 2400:00:0302:27:0305:14:15.9505:14:19.85+02:19:2411:135.3
25KISZKIS Elżbieta 3134Husaria Race TeamWARSZAWAK408K 2500:00:1102:27:0005:15:07.7005:15:19.25+02:20:2311:155.3
26RADYK Joanna 3083Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3014K 2600:00:1402:28:5805:17:13.8005:17:28.10+02:22:3211:195.3
27MARONDEL Katarzyna 3113Festiwal BiegowyBYTOMK3015K 2700:00:2302:33:1805:22:58.7505:23:21.90+02:28:2611:325.2
28BĄDZIUL Dorota 3001RZESZÓWK3016K 2800:00:2202:50:2405:28:11.9005:28:34.30+02:33:3911:435.1
29CICHECKA Honorata 3181BIAŁYSTOKK409K 2900:00:2902:40:2505:33:37.1005:34:06.50+02:39:1111:545
30DOBROWOLSKA Małgorzata 3146Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINK3017K 3000:00:2902:27:2705:33:40.2505:34:09.40+02:39:1411:555
31HYZIAK Joanna 3011FHUHyziakSĘKOWAK4010K 3100:00:1802:43:0005:35:46.9505:36:05.05+02:41:0911:595
32WRZOSEK Justyna 3188SANDOMIERZK3018K 3200:00:1902:38:4005:36:43.5005:37:03.20+02:42:0712:015
33PAWELEC Justyna 3187SANDOMIERZK3019K 3300:00:1902:38:4105:36:44.1005:37:03.40+02:42:0812:015
34HANGIEL Urszula 3074Żwawe żółwieWARSZAWAK3020K 3400:00:2602:32:0205:47:08.5505:47:35.40+02:52:4012:234.8
35SZNEJFUS Beata 3096Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3021K 3500:00:2702:26:3705:51:36.8505:52:03.95+02:57:0812:334.8
35KOPACZ Hanka 3098BYDGOSZCZK4011K 3600:00:2602:26:3905:51:37.5005:52:03.95+02:57:0812:334.8
37RYBAK Monika 3081OTWOCKK4012K 3700:00:2702:26:3705:51:36.8005:52:04.05+02:57:0812:334.8
38CICHECKA Anna 3025Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4013K 3800:00:0902:42:5905:52:09.4505:52:18.45+02:57:2312:344.8
39JODKO Magda 3024Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4014K 3900:00:0802:42:4305:52:10.0505:52:18.65+02:57:2312:344.8
40ZIELIŃSKA Ewelina 3049PseudobiegaczkiZŁOTÓWK204K 4000:00:0202:47:2005:52:40.5505:52:43.10+02:57:4712:354.8
41LATUSEK Wioletta 3050Polacy Biegają w UkSPALDINGK205K 4100:00:0302:47:2105:52:40.2505:52:43.25+02:57:4712:354.8
42GRĘBOWIEC Dominika 3119TSA SandomierzSANDOMIERZK3022K 4200:00:1502:47:5406:06:28.4506:06:43.65+03:11:4813:054.6
43GAWRYLAK Beata 3062PIASECZNOK4015K 4300:00:0702:48:0606:06:57.4506:07:05.15+03:12:0913:064.6
44ZWYDAK Anna 3013Wkurw_teamKIEŁCZÓWK3023K 4400:00:0802:55:1106:11:29.0006:11:37.05+03:16:4113:164.5
45MACIEJEWSKA Angelika 3009wkurw teamWSCHOWAK3024K 4500:00:0502:48:5206:16:15.4006:16:21.25+03:21:2513:264.5
46BOROWIAK Patrycja 3005Wkurw_TeamWSCHOWAK3025K 4600:00:0602:47:5006:16:15.9506:16:22.10+03:21:2613:264.5
47SKOTNY Barbara 3058WROCŁAWK3026K 4700:00:2602:47:4506:20:37.2506:21:03.40+03:26:0813:354.4
48LUDKA Dagmara 3028PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4016K 4800:00:1303:04:5106:21:47.3006:22:01.00+03:27:0513:384.4
49CERANOWSKA Aga 3022PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4017K 4900:00:1403:04:4606:21:59.8006:22:14.05+03:27:1813:384.4
Przekroczony limit czasu: 06:30:00
50ZOCHNIAK Anna 3046PIASTÓWK501K 5000:00:0702:51:4906:44:14.0506:44:21.20+03:49:2514:264.2
Znaleziono 50 wynik(ów)