Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-21 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 28 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 205 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Roztoki_przel 16.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WYWŁOKA Paulina | 3148 | SalcoGarminTeam | WIERZBNA | K20 | 00:00:01 | 01:31:37 | |
2 | BARUT-SKUPIEŃ Barbara | 3168 | SpeleoKlub Bielsko Biała | BIELSKO-BIAŁA | K40 | 00:00:02 | 01:42:00 | |
3 | OBIDOWICZ Agata | 3054 | KRAKOW | K30 | 00:00:02 | 01:48:52 | ||
4 | ZIELIŃSKA Ewelina | 3049 | Pseudobiegaczki | ZŁOTÓW | K20 | 00:00:02 | 02:47:20 | |
5 | MĄCZKA Krystyna | 3199 | Ekstremalne OTK na relaksie | GLIWICE | K60 | 00:00:03 | 02:27:03 | |
6 | LATUSEK Wioletta | 3050 | Polacy Biegają w Uk | SPALDING | K20 | 00:00:03 | 02:47:21 | |
7 | MARKOWSKA Karolina | 3179 | Europa Ubezpieczenia/Noa | WROCŁAW | K30 | 00:00:04 | 01:49:15 | |
8 | PŁATEK Katarzyna | 3015 | Wkurw_team | WROCŁAW | K30 | 00:00:04 | 02:19:52 | |
9 | GRUSZKA Kamila | 3033 | Niepołomice Biegają | NIEPOLOMICE | K40 | 00:00:05 | 01:54:33 | |
10 | MACIEJEWSKA Angelika | 3009 | wkurw team | WSCHOWA | K30 | 00:00:05 | 02:48:52 | |
11 | KUŚPIET Sylwia | 3180 | KNURÓW | K20 | 00:00:06 | 02:11:16 | ||
12 | BOROWIAK Patrycja | 3005 | Wkurw_Team | WSCHOWA | K30 | 00:00:06 | 02:47:50 | |
13 | GAWRYLAK Beata | 3062 | PIASECZNO | K40 | 00:00:07 | 02:48:06 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:30:00 | ||||||||
14 | ZOCHNIAK Anna | 3046 | PIASTÓW | K50 | 00:00:07 | 02:51:49 | ||
15 | BACHÓRZ Agata | 3183 | GDAŃSK | K40 | 00:00:08 | 02:07:26 | ||
16 | JODKO Magda | 3024 | Kościuchy Team | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:08 | 02:42:43 | |
17 | ZWYDAK Anna | 3013 | Wkurw_team | KIEŁCZÓW | K30 | 00:00:08 | 02:55:11 | |
18 | SKUPIEŃ Izabela | 3196 | WARSZAWA | K30 | 00:00:09 | 02:12:59 | ||
19 | CICHECKA Anna | 3025 | Kościuchy Team | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:09 | 02:42:59 | |
20 | KISZKIS Elżbieta | 3134 | Husaria Race Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:11 | 02:27:00 | |
21 | KISIELNICKA Karolina | 3071 | Kwidzyn Biega | KWIDZYN | K30 | 00:00:12 | 02:06:03 | |
22 | TUCHOŁKA Marta | 1075 | PoCoLoCo | KRAKÓW | K30 | 00:00:13 | 02:05:59 | |
23 | BEZKOROWAJNY Joanna | 3016 | SIEPRAW | K30 | 00:00:13 | 02:13:13 | ||
24 | LUDKA Dagmara | 3028 | Pseudobiegaczki | ZŁOTÓW | K40 | 00:00:13 | 03:04:51 | |
25 | GARBOWSKA Monika | 3106 | Biegusiem przez życie | GLIWICE | K40 | 00:00:14 | 02:05:03 | |
26 | MAGDA Katarzyna | 3173 | 1978 | RZESZÓW | K40 | 00:00:14 | 02:05:13 | |
27 | ŚLĘCZKA Radka | 3126 | JAWORZNO | K30 | 00:00:14 | 02:12:04 | ||
28 | RADYK Joanna | 3083 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K30 | 00:00:14 | 02:28:58 | |
29 | CERANOWSKA Aga | 3022 | Pseudobiegaczki | ZŁOTÓW | K40 | 00:00:14 | 03:04:46 | |
30 | GRĘBOWIEC Dominika | 3119 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | K30 | 00:00:15 | 02:47:54 | |
31 | SZNAJDER Joanna | 3129 | GŁUCHOŁAZY | K40 | 00:00:17 | 02:00:02 | ||
32 | HYZIAK Joanna | 3011 | FHUHyziak | SĘKOWA | K40 | 00:00:18 | 02:43:00 | |
33 | WRZOSEK Justyna | 3188 | SANDOMIERZ | K30 | 00:00:19 | 02:38:40 | ||
34 | PAWELEC Justyna | 3187 | SANDOMIERZ | K30 | 00:00:19 | 02:38:41 | ||
35 | JOZEFIAK Marta | 3139 | Bokononi | KRAKOW | K20 | 00:00:21 | 02:13:00 | |
36 | BŁĘDKOWSKA Katarzyna | 648 X | Family Affairs | OPOLE | K30 | 00:00:21 | 02:35:00 | |
37 | ALBIGOWSKA Magdalena | 3198 | KRACZKOWA | K30 | 00:00:22 | 02:15:10 | ||
38 | BĄDZIUL Dorota | 3001 | RZESZÓW | K30 | 00:00:22 | 02:50:24 | ||
39 | MARONDEL Katarzyna | 3113 | Festiwal Biegowy | BYTOM | K30 | 00:00:23 | 02:33:18 | |
40 | ZIENKIEWICZ Agata | 3032 | Piaseczno Running | PIASECZNO | K30 | 00:00:25 | 02:21:19 | |
41 | ŻAK Oliwia | 3156 | Piaseczno Running | JASTRZĘBIE | K30 | 00:00:25 | 02:21:21 | |
42 | HANGIEL Urszula | 3074 | Żwawe żółwie | WARSZAWA | K30 | 00:00:26 | 02:32:02 | |
43 | KOPACZ Hanka | 3098 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:26 | 02:26:39 | ||
44 | SKOTNY Barbara | 3058 | WROCŁAW | K30 | 00:00:26 | 02:47:45 | ||
45 | CAPIŃSKA Anna | 3123 | STROZA | K30 | 00:00:27 | 02:25:07 | ||
46 | SZNEJFUS Beata | 3096 | Rozbiegany Piastów | PRUSZKÓW | K30 | 00:00:27 | 02:26:37 | |
47 | RYBAK Monika | 3081 | OTWOCK | K40 | 00:00:27 | 02:26:37 | ||
48 | JAZ Małgorzata | 3163 | KM TEAM | MIESZKOWICE | K40 | 00:00:28 | 02:26:45 | |
49 | CICHECKA Honorata | 3181 | BIAŁYSTOK | K40 | 00:00:29 | 02:40:25 | ||
50 | DOBROWOLSKA Małgorzata | 3146 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | LUBIN | K30 | 00:00:29 | 02:27:27 |
Znaleziono 50 wynik(ów)