NOCNY SPRINT RYSIA - 6 KM

Organizator:
GOKSiT Polańczyk
Data:
2019-10-19
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
320
Wystartowało:
245
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
245
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M3kmCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DOBRANSKYY Bogdan 50FLAVIO RUNNINGLWOWM-161M 100:09:1200:19:55.53 3:1918,1
2CHENIKALO Oleksandr 36RUN4ULWOWM-162M 200:09:1200:20:00.85+00:00:053:2018,0
3KOBYLARZ Piotr 113RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM-301M 300:09:2000:21:02.58+00:01:073:3017,1
4MICHALEC Marcin 158KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-302M 400:09:4100:21:31.40+00:01:353:3516,7
5JAŁOCHA Mieczysław 97PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-501M 500:10:1100:21:53.44+00:01:573:3816,5
6PEMPUŚ Bernard 192PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-163M 600:10:1100:22:17.70+00:02:223:4316,1
7STAŃKO Paweł 231BIESY I CZORTYSANOKM-401M 700:10:1300:22:29.00+00:02:333:4416,0
8GŁUSZKO Przemysław 302SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-303M 800:10:0400:22:33.67+00:02:383:4516,0
9ROHAN Łukasz 207PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-304M 900:10:1800:22:36.71+00:02:413:4615,9
10NEBOHA Nikita 170NIKE RUN CLUBLVIVM-164M 1000:10:2800:22:38.05+00:02:423:4615,9
11DUTKEVYCH Viktoriya 63LVIVK-161K 100:10:4100:22:55.47+00:02:593:4915,7
12WINIARSKA Katarzyna 267FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLK-301K 200:10:4300:23:02.58+00:03:073:5015,6
13MATYSIAK Agnieszka 20KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK-302K 300:11:4000:25:47.68+00:05:524:1814,0
14KLINGER Weronika 110PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1OSTRÓWK-303K 400:11:5500:26:07.49+00:06:114:2113,8
15FORNEK Paulina 68DZIKIE MUSTANGIOCIEKAK-162K 500:11:5900:26:38.06+00:06:424:2613,5
16ROGOWSKA Anna 135DECARUN RZESZÓWRZESZOWK-304K 600:12:1500:26:43.35+00:06:474:2713,5
17OGŁUSZKA Elżbieta 179DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-305K 700:12:2400:27:30.14+00:07:344:3513,1
18AMROŻKIEWICZ - GROMEK Judyta 3AMROŻKIEWICZ TEAM/ SAN-REH BOGDAN GROMEKSANOKK-306K 800:12:1900:27:56.06+00:08:004:3912,9
19CYPRYŚ Joanna 44DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-163K 900:12:3100:28:06.26+00:08:104:4112,8
20STEFAŃSKA Maria 235PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-401K 1000:12:4300:28:12.46+00:08:164:4212,8
21KACZMARSKI Grzegorz 104KACZMARSKI TEAMRZESZÓWM-305M 1000:10:1300:22:41.54+00:02:463:4715,9
22RUCIŃSKI Piotr 211PRZEMYŚLM-306M 1100:10:1000:22:42.35+00:02:463:4715,9
23KOSTERKIEWICZ Marcin 123FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-402M 1200:10:2000:22:52.37+00:02:563:4815,7
24SKAWIŃSKI Tomasz 222DWERNIK KAMIEŃ TRAILSANOKM-307M 1300:10:3400:22:55.25+00:02:593:4915,7
25KOZŁOWSKI Krzysztof 126PRZEMYSKI KLUB BIEGACZADYBAWKAM-403M 1400:10:3800:22:56.24+00:03:003:4915,7
26WEREMKO Grzegorz 260MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-404M 1500:10:3900:23:06.42+00:03:103:5115,6
27MAŁEK Andrzej 150PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLM-405M 1600:10:1700:23:13.06+00:03:173:5215,5
28PREISNER Robert 199PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-502M 1700:10:3800:23:18.55+00:03:233:5315,5
29KOZIOŁ Mariusz 125PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-406M 1800:10:4200:23:18.58+00:03:233:5315,5
30GIEFERT Tomasz 74PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-308M 1900:10:3500:23:19.70+00:03:243:5315,4
31GUT Jacek 87CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJHUCISKOM-165M 2000:10:3900:23:23.61+00:03:283:5315,4
32HOROSZKO Ernest 92SWR SOSBIKE SANOKSANOKM-309M 2100:10:4300:23:26.06+00:03:303:5415,4
33KOHUT Dariusz 115PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-407M 2200:10:4300:23:31.10+00:03:353:5515,3
34WIERZBICKI Janusz 263SIENIAWAM-3010M 2300:10:3200:23:37.43+00:03:413:5615,2
35WASYLÓW Jacek 259ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-3011M 2400:11:0900:23:38.41+00:03:423:5615,2
36OLEJARSKI Marcin 181PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-3012M 2500:10:4700:23:42.46+00:03:463:5715,2
37DELEŻUCH Wojciech 49OSP NIEMCENIEMCEM-408M 2600:10:4100:23:44.78+00:03:493:5715,2
38PRZYBYŁA Piotr 2015 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-166M 2700:10:3300:23:49.30+00:03:533:5815,1
39KUŚMIDER Jakub 112FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-3013M 2800:10:5400:23:50.07+00:03:543:5815,1
40CURZYDŁO Bogdan 42POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-409M 2900:10:4800:23:54.83+00:03:593:5915,1
41MACIEJKO Rafał 145KRESOWIANIEDACHNÓWM-4010M 3000:10:2700:23:55.22+00:03:593:5915,1
42PIETRASIEWICZ Maciej 194KRESOWIANIEDACHNÓWM-3014M 3100:10:4200:23:57.77+00:04:023:5915,0
43BANASIK Krzysiek 15PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-3015M 3200:10:4100:24:06.90+00:04:114:0114,9
44ŁAŃCUCKI Łukasz 1415 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-4011M 3300:10:3500:24:19.06+00:04:234:0314,8
45FEDIO Marek 655 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1OSTRÓWM-3016M 3400:10:3600:24:19.68+00:04:244:0314,8
46CHODOWIEC Emil 39NURZEC-STACJAM-3017M 3500:11:1600:24:25.35+00:04:294:0414,7
47RADYK Jakub 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3018M 3600:10:5800:24:33.16+00:04:374:0514,7
48PYRZAK Jacek 202CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJRZESZÓWM-3019M 3700:11:0900:24:36.91+00:04:414:0614,6
49KANIECKI Paweł 106MIEJSCE BLOK BPRZEMYŚLM-3020M 3800:11:1000:24:38.15+00:04:424:0614,6
50BODNAR Adrian 25SANOKM-167M 3900:11:1200:24:39.33+00:04:434:0614,6
51ĆWIĄKAŁA Michał 46ATHLETIC ZRĘCINZARSZYNM-3021M 4000:10:4700:24:39.48+00:04:434:0614,6
52STADNIK Wojciech 229PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-4012M 4100:11:1400:24:39.94+00:04:444:0614,6
53TUTKA Dominik 253NALEŚNIKIBIŁGORAJM-3022M 4200:11:1300:24:39.95+00:04:444:0614,6
54OGŁUSZKA Michał 180DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3023M 4300:11:0600:24:40.07+00:04:444:0614,6
55SUDACKI Sebastian 307CZUDECM-168M 4400:10:0700:25:04.64+00:05:094:1014,4
56PAJESTKA Wojtek 187POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4013M 4500:11:2300:25:11.03+00:05:154:1114,3
57BERNAT Tomasz 21USTJANOWA GÓRNAM-4014M 4600:11:0800:25:13.97+00:05:184:1214,3
58SMOLIŃSKI Paweł 224KILOMETRY ODDECHÓWSANOK / HAJFAM-4015M 4700:12:0600:25:19.23+00:05:234:1314,2
59MAJ Witold 147OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-503M 4800:11:3200:25:19.71+00:05:244:1314,2
60BODNAR Krystian 26SANOKM-169M 4900:11:4700:25:27.74+00:05:324:1414,1
61SOBOL Krystian 225MYCZKÓWM-4016M 5000:11:3000:25:39.02+00:05:434:1614,0
62JACHIMOWSKI Jarosław 94POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3024M 5100:11:0000:25:39.73+00:05:444:1614,0
63KARASIŃSKI Radek 107KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4017M 5200:11:3900:25:46.76+00:05:514:1714,0
64SOCHA Marcin 226AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-3025M 5300:12:0700:25:50.81+00:05:554:1813,9
65GAWORECKI Tomasz 73POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3026M 5400:11:3500:25:54.94+00:05:594:1913,9
66MAZEK Przemysław 156SZYBKIE ŻABYPRZEMYŚLM-1610M 5500:11:3400:25:55.79+00:06:004:1913,9
67KAWA Tomasz 109SZYBKIE ŻABYRZESZÓWM-3027M 5600:11:5700:25:56.35+00:06:004:1913,9
68KARDASZ Marek 108SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-4018M 5700:12:1600:25:57.89+00:06:024:1913,9
69NYKIEL Tomasz 175PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-504M 5800:11:5700:25:58.65+00:06:034:1913,9
70ORYSZCZAK Bartłomiej 185MTB ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKIM-3028M 5900:11:5000:26:11.03+00:06:154:2113,7
71KRUSZYŃSKI Marek 130PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-505M 6000:11:5300:26:13.29+00:06:174:2213,7
72GRYCIUK Walenty 85NURZEC-STACJAM-506M 6100:12:0300:26:17.79+00:06:224:2313,7
73FEDAK Bohdan 64KLUB POD WISIENKĄZAGÓRZM-4019M 6200:12:0500:26:28.91+00:06:334:2413,6
74BURAK Bartłomiej 34PRZEMYŚLM-1611M 6300:11:1800:26:29.34+00:06:334:2513,6
75SZYSZŁO Tomasz 251POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3029M 6400:12:0300:26:36.36+00:06:404:2613,5
76KORZENIOWSKI Władysław 318PRZEMYŚLM-4020M 6500:11:5500:26:36.54+00:06:414:2613,5
77ZBIEĆ Dariusz 279DARFIK TEAMSIEDLCEM-3030M 6600:11:4100:26:44.30+00:06:484:2713,5
78DOPART Tomasz 51DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEM-4021M 6700:12:1700:26:47.58+00:06:524:2713,4
79WAJCOWICZ Witold 257KILOMETRY ODDECHÓWSANOKM-4022M 6800:12:0500:26:53.72+00:06:584:2813,4
80KOCZYK Artur 114KOBYŁKAM-3031M 6900:12:2600:26:54.96+00:06:594:2913,4
81FILIPOWICZ Krzysztof 67KUPNOM-4023M 7000:12:0900:26:56.86+00:07:014:2913,4
82MYTYCH Wiesław 169KUPNOM-4024M 7100:12:1400:26:58.75+00:07:034:2913,3
83PLACHA Piotr 196KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4025M 7200:12:3900:27:00.47+00:07:044:3013,3
84MIKUŚ Dominik 162JASIELSKIE PIORUNYJASŁOM-1612M 7300:12:1800:27:19.68+00:07:244:3313,2
85GOLONKA Dawid 80JASŁOM-1613M 7400:12:3200:27:20.98+00:07:254:3313,2
86HANDZIAK Tomasz 89LUBACZOWM-3032M 7500:13:1700:27:21.73+00:07:264:3313,2
87JARACZ Marcin 291KROSNOM-3033M 7600:12:0200:27:39.24+00:07:434:3613,0
88KUBICKI Łukasz 131KUBICCYIWONICZ ZDRÓJM-3034M 7700:12:5000:27:53.20+00:07:574:3812,9
89ANTOSZ Bogdan 5SIENIAWAM-4026M 7800:12:0900:27:56.04+00:08:004:3912,9
90KOZIEŁ Tadeusz 124SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM-1614M 7900:12:1100:28:04.30+00:08:084:4012,8
91WOTA Łukasz 2755 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHŻURAWICAM-3035M 8000:13:0600:28:09.44+00:08:134:4112,8
92OCZOŚ Jerzy 178CHMIELNIKM-507M 8100:12:4300:28:13.84+00:08:184:4212,8
93ŁABUDZKI Marcin 140PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3036M 8200:13:3000:28:23.03+00:08:274:4312,7
94GŁOWACKI Marcin 77NALEŚNIKIBIŁGORAJM-1615M 8300:12:4200:28:24.38+00:08:284:4412,7
95KRUKOWSKI Robert 129PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆZAMOŚĆM-3037M 8400:13:0900:28:25.35+00:08:294:4412,7
96SZADURSKI Tomasz 239PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4027M 8500:13:0400:28:34.34+00:08:384:4512,6
97KIAMUT Ryszard 310KGB KORCZYNAJABŁONICA POLSKAM-60+1M 8600:13:0300:28:36.39+00:08:404:4612,6
98KOPCZYK Waldemar 119BIDA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-4028M 8700:12:5100:28:37.56+00:08:424:4612,6
99FURS Teodor 70PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM-4029M 8800:12:3600:28:42.71+00:08:474:4712,5
100DOROSZ Barbara 52PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-307K 1000:13:1300:28:45.14+00:08:494:4712,5
101SUSABOWSKI Andrzej 238WARSZAWAM-3038M 8900:12:3400:28:48.03+00:08:524:4812,5
102MATUSZEWSKI Piotr 155SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3039M 9000:12:3800:28:48.81+00:08:534:4812,5
103MATUŁA Przemysław 154UMCS BIEGALUBLINM-508M 9100:13:2400:28:49.03+00:08:534:4812,5
104DRWIĘGA Maciej 56POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4030M 9200:13:0800:28:52.59+00:08:574:4812,5
105STEFAŃSKI Ireneusz 236PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4031M 9300:13:2200:28:54.27+00:08:584:4912,5
106BEŁCH Michał 19WIDACZM-3040M 9400:12:3800:28:54.37+00:08:584:4912,4
107BURAK Adam 331 BATALION CZOŁGÓWPRZEMYŚLM-4032M 9500:12:2800:28:55.45+00:08:594:4912,4
108RYŚ Katarzyna 214PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRASICZYNK-308K 1100:13:2300:28:56.12+00:09:004:4912,4
109GRASZA Ireneusz 84PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-4033M 9600:13:2300:28:56.66+00:09:014:4912,4
110OLEKSZYK Joanna 182DECARUN RZESZÓWSZYSZKÓWK-164K 1200:12:3600:28:59.53+00:09:044:5012,4
111ŁAPCZYŃSKI Krzysztof 1425 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHUSTRZYKI DOLNEM-1616M 9700:12:3300:28:59.55+00:09:044:4912,4
112CIEPAŁOWICZ Ewa 40PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-309K 1300:13:1700:29:00.61+00:09:054:5012,4
113SOPEL Wiesław 227KRESOWIANIELUBACZÓWM-509M 9800:12:4800:29:13.30+00:09:174:5212,3
114SAWICKI Robert 217BEE IS RUNNINGGORLICEM-4034M 9900:13:4600:29:14.31+00:09:184:5212,3
115KUZŁO Andrzej 136PRZEMYŚLM-3041M 10000:13:0700:29:15.35+00:09:194:5212,3
116PIETRYSZYN Mariusz 195SZYBKIE ŻABYBRYLIŃCEM-4035M 10100:12:5300:29:24.15+00:09:284:5412,2
117MARUT Wojciech 151PWNSOKOŁÓW MLPM-3042M 10200:12:3600:29:24.35+00:09:284:5412,2
118KOWALCZYK Sylwester 298ORZEŁBOŻANÓWKAM-3043M 10300:13:3000:29:25.15+00:09:294:5412,2
119LUHOVSKYI Dmytro 296MISTO PEREMOEMISTO PEREMOEM-3044M 10400:12:5200:29:25.50+00:09:294:5412,2
120PASIERB Grzegorz 189DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4036M 10500:12:3200:29:32.56+00:09:374:5512,2
121BACH Dawid 8MSRSANOKM-3045M 10600:13:2000:29:33.05+00:09:374:5512,2
122AMAROWICZ Jacek 25 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-3046M 10700:13:2000:29:33.44+00:09:374:5512,2
123DRYLA Piotr 571 BATALION CZOŁGÓWPRZEWORSKM-4037M 10800:12:4200:29:39.74+00:09:444:5612,1
124ĆWIĄKAŁA Halina 47ATHLETIC ZRĘCINKROSNOK-402K 1400:12:5400:29:41.24+00:09:454:5612,1
125ZAKRZACKI Damian 2765 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHROKIETNICAM-3047M 10900:13:1800:29:46.33+00:09:504:5712,1
126MISIAK Mateusz 165ROPCZYCEM-1617M 11000:12:5600:29:48.32+00:09:524:5812,1
127BAJSAROWICZ Maciej 9PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAKRAMARZÓWKAM-1618M 11100:13:4700:29:52.88+00:09:574:5812,1
128WINIARSKI Piotr 269PRZEMYŚLM-4038M 11200:14:2200:29:56.64+00:10:014:5912,0
129MIKUSEK Ryszard 161WARSZAWSKA DRUŻYNAWARSZAWAM-4039M 11300:13:1600:29:59.36+00:10:034:5912,0
130AST Grzegorz 7AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1619M 11400:13:4800:30:01.30+00:10:055:0012,0
131KISIELEWICZ Marcin 313ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-3048M 11500:13:2600:30:03.20+00:10:075:0012,0
132RYBIŃSKI Grzegorz 212RYBKA RUNNERS TEAM PROSZOWICEPROSZOWICEM-4040M 11600:13:4200:30:04.22+00:10:085:0012,0
133KOŁTUNIEWICZ Andrzej 116WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINM-4041M 11700:13:0600:30:05.16+00:10:095:0012,0
134DRWIĘGA Beata 55SWIMRUN FOX TEAMSANOKK-403K 1500:13:2200:30:06.13+00:10:105:0112,0
135WILECZEK Antoni 265PAKOSZÓWKAM-3049M 11800:13:5800:30:11.88+00:10:165:0111,9
136KULIK Anna 132STRZYŻÓWK-404K 1600:13:0300:30:12.28+00:10:165:0211,9
137GRADOWSKA Katarzyna 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3010K 1700:13:2400:30:21.38+00:10:255:0311,9
138WOJTOWICZ Tomasz 272PRZEMYSLM-3050M 11900:13:1900:30:24.80+00:10:295:0411,8
139LEVICKIJ Yurij 297CLUB ULTRAM-4042M 12000:13:0900:30:31.76+00:10:365:0511,8
140LENIART Mirek 138RZESZOWM-3051M 12100:14:0200:30:36.17+00:10:405:0611,8
141KLOCEK Konrad 111ŁĘŻYNYM-3052M 12200:13:5900:30:36.32+00:10:405:0611,8
142ROJEK Dawid 209NIECHBIEGARZESZÓWM-1620M 12300:14:0100:30:36.87+00:10:415:0611,8
143KORZENIOWSKA Joanna 120UMCS BIEGALUBLINK-3011K 1800:13:3200:30:39.73+00:10:445:0611,7
144NIEMIEC Łukasz 171EALING EAGLES RUNNING CLUB‚ LONDONPORAŻM-3053M 12400:12:5700:30:40.56+00:10:455:0611,7
145SZYMALA-LIPKA Magdalena 247LIPKI RULEZMIELECK-3012K 1900:13:3400:30:47.71+00:10:525:0711,7
146CZURA Renata 45PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-405K 2000:13:4100:30:52.68+00:10:575:0811,7
147KAPRAL Adam 315DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKM-4043M 12500:14:1900:30:54.85+00:10:595:0911,6
148PODOLAK Zbigniew 197STOWARZYSZENIE SZWEJKOWSKIEPRZEMYŚLM-5010M 12600:13:2000:30:59.67+00:11:045:1011,6
149DUDEK Arkadiusz 61HUMNISKAM-5011M 12700:13:0500:31:05.62+00:11:105:1011,6
150DRĄG Paweł 53DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3054M 12800:13:5400:31:07.14+00:11:115:1111,6
151BOCEK Sławomir 24WATAHABOGUCHWAŁAM-4044M 12900:13:4000:31:07.73+00:11:125:1111,6
152SIEDLACZEK Zbigniew 219SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-60+2M 13000:13:5500:31:15.52+00:11:195:1211,5
153ZIELIŃSKI Sebastian 282POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-3055M 13100:13:5000:31:25.20+00:11:295:1411,5
154WOJDON Monika 271DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-406K 2100:14:0100:31:25.93+00:11:305:1411,5
155NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 172NA PRZEKÓRSANOKK-407K 2200:14:0600:31:26.54+00:11:315:1411,4
156DROBOT Piotr 312NA PRZEKÓRSANOKM-4045M 13200:14:0600:31:26.69+00:11:315:1411,4
157GŁOWACKI Krzysztof 76NALEŚNIKICZELUŚNICAM-1621M 13300:14:0500:31:27.14+00:11:315:1411,4
158SKAŁUBA Marek 220BRAKKRÓWNIKIM-3056M 13400:13:1100:31:36.64+00:11:415:1611,4
159BORCZ 7941757992 28DIP-MAR MARCIN BORCZKAŃCZUGAM-3057M 13500:13:4000:31:43.78+00:11:485:1711,3
160JAKUBOWSKI Daniel 95CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKAM-4046M 13600:14:2000:31:44.21+00:11:485:1711,3
161DROZD Jerzy 54LUBELAKYNIEMCEM-60+3M 13700:14:0400:31:57.69+00:12:025:1911,3
162DUDEK Katarzyna 59PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3013K 2300:14:3500:31:59.83+00:12:045:2011,3
163DRYNIAK Daniel 58PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4047M 13800:14:3500:32:00.17+00:12:045:2011,3
164JAWORSKA Aleksandra 102BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-3014K 2400:14:2000:32:01.63+00:12:065:2011,2
165CHODNICKI Radosław 38WARSZAWAM-4048M 13900:14:2700:32:02.92+00:12:075:2011,2
166WARĘCKA Katarzyna 258PIERDZĄCE ZAJĄCELESKOK-165K 2500:13:3100:32:08.98+00:12:135:2111,2
167MAŁEK Paweł 149DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4049M 14000:14:1800:32:12.21+00:12:165:2211,2
168ZARĘBA Jolanta 305RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZOWK-501K 2600:14:1400:32:13.34+00:12:175:2211,2
169STEC Paweł 232RZESZÓWM-1622M 14100:14:2400:32:26.14+00:12:305:2411,1
170BRZOZOWSKI Marek 31WOŁKOWYJAM-3058M 14200:14:5200:32:42.73+00:12:475:2711,0
171SUCHOWIECKA Sabina 237POLAŃCZYKK-166K 2700:15:1000:32:43.40+00:12:475:2711,0
172NIEZNAŃSKI Adam 173UHERCE MINERALNEM-4050M 14300:14:5100:32:44.11+00:12:485:2711,0
173STADNIK Renata 230PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-408K 2800:14:2200:32:45.49+00:12:495:2711,0
174RĄCZKA Mateusz 206KOLBUSZOWAM-3059M 14400:14:1500:32:58.40+00:13:025:2910,9
175DUDEK Pawel 60WOLA ZYRAKOWSKA/DEBICAM-4051M 14500:15:0500:33:01.46+00:13:055:3010,9
176NOWOSAD Mariusz 174PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆZAMOŚĆM-4052M 14600:13:4000:33:03.55+00:13:085:3010,9
177SUCHODOLSKA Anna 283WICKOK-3015K 2900:13:1700:33:05.20+00:13:095:3110,9
178WYSOCKI Dariusz 2947 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM-3060M 14700:13:1600:33:05.70+00:13:105:3010,9
179MIODUNKA Tomasz 163STG DĘBICAMIELECM-4053M 14800:14:3100:33:12.30+00:13:165:3210,8
180ŁOPATKIEWICZ Beata 143JEDLICZEK-502K 3000:15:0900:33:13.59+00:13:185:3210,8
181BANASIK Monika 14PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK-3016K 3100:14:2900:33:14.81+00:13:195:3210,8
182MOSKAL Marzena 167KROSNOK-409K 3200:14:5400:33:26.28+00:13:305:3410,8
183ZAORSKA Justyna 319STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK-4010K 3300:15:5300:33:28.46+00:13:325:3410,8
184KAWA Bartłomiej 320GDAŃSKM-3061M 14900:15:5500:33:29.25+00:13:335:3510,7
185OSZCZYPKO Piotr 186PRZEMYŚL BEARSPRZEMYŚLM-1623M 15000:15:1300:33:32.41+00:13:365:3510,7
186GŁOWACKA Aneta 75PRZEMYŚLK-3017K 3400:14:2200:33:35.23+00:13:395:3510,7
187ŁUCZYCKA Iwona 144POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-4011K 3500:15:0600:33:38.10+00:13:425:3610,7
188CURZYDŁO Magdalena 43POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3018K 3600:15:0600:33:38.41+00:13:425:3610,7
189KORZENIOWSKA Małgorzata 121PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4012K 3700:14:5900:33:41.28+00:13:455:3610,7
190SZYSZKA Ryszard 250PSTS SOLIDARNOŚĆRZESZÓWM-5012M 15100:15:3500:33:52.12+00:13:565:3810,6
191GAJDA Mateusz 71SPRÓCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWAM-3062M 15200:14:4000:34:02.25+00:14:065:4010,6
192KACZMARSKI Wojciech 103LESKOM-3063M 15300:15:0400:34:14.66+00:14:195:4210,5
193SYCZ Barbara 304PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEEMYŚLK-4013K 3800:14:4000:34:39.86+00:14:445:4610,4
194RZESZUTEK Anna 215DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-167K 3900:15:1200:34:40.89+00:14:455:4610,4
195GAWEŁ Marzena 72PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-4014K 4000:15:5400:34:42.59+00:14:475:4710,4
196ŻAK Grzegorz 285JAK NIE MY TO KTO?RZESZÓWM-4054M 15400:15:4200:34:48.53+00:14:535:4810,3
197KRÓL Grażyna 127PRZEMYŚLK-4015K 4100:15:1900:34:52.37+00:14:565:4810,3
198SKRZYPNIAK Arkadiusz 223PUŁAWYM-1624M 15500:14:3800:34:53.86+00:14:585:4810,3
199MAZUR Anna 157BIŁGORAJK-168K 4200:15:5400:34:59.03+00:15:035:4910,3
200ZĄBEK Paweł 308ŻYWCEM ZABIEGANIBIELSKO BIAŁAM-4055M 15600:14:5900:34:59.27+00:15:035:4910,3
201BABINSKA Inga 290PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4016K 4300:15:2600:34:59.42+00:15:035:4910,3
202TUTKA Alicja 254BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK-3019K 4400:15:5400:35:00.76+00:15:055:5010,3
203OLSZYK Tadeusz 183BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-60+4M 15700:16:1100:35:05.30+00:15:095:5010,3
204BANASIEWICZ Paweł 13POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3064M 15800:15:3100:35:15.90+00:15:205:5210,2
205KONIECZNA Joanna 117POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4017K 4500:15:3200:35:16.39+00:15:205:5210,2
206MAŚLAK Marzena 152POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3020K 4600:15:0500:35:17.34+00:15:215:5210,2
207WACŁAWSKA Bernadetta 256POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3021K 4700:15:0500:35:17.65+00:15:225:5210,2
208MAŚLAK Jacek 153POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4056M 15900:15:0500:35:17.66+00:15:225:5210,2
209WOLF Weronika 2733PBOT‚ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4018K 4800:15:0300:35:18.14+00:15:225:5310,2
210MITURA Wojtek 166PARCZEWM-4057M 16000:15:1900:35:21.87+00:15:265:5310,2
211BASARAB Grzegorz 17PRZEMYŚLM-4058M 16100:16:1100:35:30.05+00:15:345:5510,1
212WASYLÓW Izabela 321ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEEMYŚLK-3022K 4900:15:3100:35:31.51+00:15:355:5510,1
213CHMIELEWSKA Beata 295SZAŁSZAK-4019K 5000:15:4800:35:38.15+00:15:425:5610,1
214PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 193RZESZÓWK-3023K 5100:15:4100:36:11.38+00:16:156:029,9
215CUDZIŁO Joanna 41PKO BANK POLSKI S.A.RZESZÓWK-4020K 5200:16:1200:36:43.16+00:16:476:079,8
216KUROPATWA Kazimierz 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-60+5M 16200:16:2100:36:47.61+00:16:526:079,8
217BRZUSZKO Jacek 32SIENIAWAM-5013M 16300:16:2700:37:03.85+00:17:086:109,7
218JAŁOCHA Barbara 96PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-503K 5300:15:4300:37:04.76+00:17:096:109,7
219WILCZYNSKI Mariusz 264SZLACHETNA PACZKAWARKAM-3065M 16400:16:0700:37:06.59+00:17:116:119,7
220WEREMKO Anna 261MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYK-4021K 5400:16:3200:37:06.97+00:17:116:119,7
221STEC Konrad 234RZESZÓWM-4059M 16500:15:4700:37:18.27+00:17:226:139,7
222SETNIKOWSKI Grzegorz 218OTWOCKM-60+6M 16600:15:2600:37:31.22+00:17:356:159,6
223BIERNACKI Rene 301POLANICA ZDRÓJM-60+7M 16700:17:1900:37:44.21+00:17:486:179,5
224ZBIEĆ Angelika 278DARFIK TEAMSIEDLCEK-3024K 5500:15:4300:38:02.27+00:18:066:209,5
225PRZĄDKA Katarzyna 200WARSZAWAK-3025K 5600:15:4500:38:03.20+00:18:076:209,5
226KALINOWSKA Lucyna 105PRZEMYŚLK-504K 5700:17:1900:38:05.25+00:18:096:219,4
227FERFECKI Paweł 66KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGROPCZYCEM-3066M 16800:16:2500:38:05.72+00:18:106:209,5
228HARATYK Roksana 90DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MŁP.K-3026K 5800:16:2700:38:06.31+00:18:106:219,4
229RADYK Joanna 204PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3027K 5900:16:3800:38:21.26+00:18:256:239,4
230PAWLOWSKA Agnieszka 190PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATARNAWCEK-4022K 6000:16:3800:38:22.00+00:18:266:239,4
231ROHAN Iwona 208PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3028K 6100:16:2300:38:24.98+00:18:296:249,4
232BOJARSKA Renata 27PRZEMYŚLK-4023K 6200:17:1700:39:18.56+00:19:236:339,2
233NYKIEL Krystyna 176PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-505K 6300:17:3600:40:24.74+00:20:296:448,9
234BANAS Małgorzata 306RZESZOWK-506K 6400:18:2200:40:32.46+00:20:366:458,9
235WĘGRZYNOWICZ-WŁUDZIK Ewelina 262W23 ARCHITEKCIJASŁOK-4024K 6500:17:4100:40:33.63+00:20:386:458,9
236WŁUDZIK Michał 270W23 ARCHITEKCIJASŁOM-3067M 16900:17:4200:40:34.87+00:20:396:458,9
237DUDZIŃSKA Zofia 62BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-60+1K 6600:18:0500:40:38.46+00:20:426:468,9
238ZBIEĆ Janusz 281DARFIK TEAMSIEDLCEM-60+8M 17000:18:2400:41:11.46+00:21:156:518,7
239ZBIEĆ Bożena 280DARFIK TEAMSIEDLCEK-507K 6700:18:2600:41:11.84+00:21:166:518,7
240ADAMSKI Łukasz 300CSCZĘSTOCHOWAM-3068M 17100:11:4200:41:12.48+00:21:166:528,7
241ADAMSKA Agata 299ORLICACZĘSTOCHOWAK-3029K 6800:18:2600:41:27.22+00:21:316:548,7
242BROŻYNA Klaudia 30PRZEMYŚLK-169K 6900:18:3300:41:46.57+00:21:516:578,6
243HOCEK Jakub 915 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-1625M 17200:18:3200:41:46.69+00:21:516:578,6
244MICHNIEWICZ Tadeusz 159NIEZRZESZONYKNUROWM-60+9M 17300:18:1100:42:27.05+00:22:317:048,5
245WILECZEK Magdalena 266PAKOSZÓWKAK-3030K 7000:21:0400:46:31.46+00:26:357:457,7
Znaleziono 245 wynik(ów)