NOCNY SPRINT RYSIA

Organizator/ Organizer:
GOKSiT
Data/ Date:
2018-10-20
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
174
Wystartowało/ Started:
158
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
158
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Klas. drużynowa | Kobiety | Mężczyźni | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MACIASZEK Grzegorz 106RAJSPORT ACTIVE SIERADZOSTRÓWEKM-401M 100:10:1200:21:17.52 4:1514.1
2RODZINKA Jan 136KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINZRĘCINM-402M 200:09:4900:21:34.58+00:00:174:1913.9
3GLEŃ Robert 48MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-403M 300:10:0900:22:04.48+00:00:464:2513.6
4STAŃKO Paweł 165BIESY I CZORTYSTUPOSIANYM-404M 400:10:2900:22:26.27+00:01:084:2913.4
5HOROSZKO Ernest 57SWR SOSBIKE SANOKSANOKM-301M 500:10:2500:22:29.64+00:01:124:3013.3
6SKAWIŃSKI Tomasz 158BIESY I CZORTYSANOKM-302M 600:10:4500:22:32.72+00:01:154:3013.3
7OLEJARSKI Marcin 122PRUCHNIKM-161M 700:10:3000:22:32.77+00:01:154:3013.3
8SZMIST Szymon 173KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAM-303M 800:10:2800:22:42.01+00:01:244:3213.2
9GŁUSZKO Przemek 49SOLINA TEAMBEREZKAM-304M 900:10:2700:22:53.90+00:01:364:3413.1
10KOSTERKIEWICZ Marcin 86PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-405M 1000:10:4800:22:57.69+00:01:404:3513.1
11WOJNAROWSKI Jacek 197NOWY SĄCZM-406M 1100:10:5900:23:08.08+00:01:504:3713
12MOSOŃ Wiktor 118MUKS PODKARPACIE JEDLICZEGŁOWIENKAM-407M 1200:10:3200:23:21.92+00:02:044:4012.8
13GUT Jacek 53TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIHUCISKOM-162M 1300:10:3900:23:29.52+00:02:114:4212.8
14TOMASZEK Zbigniew 179KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-408M 1400:10:5900:23:41.47+00:02:234:4412.7
15PYRZAK Jacek 141BIKESHOP RZESZÓWRZESZÓWM-305M 1500:10:5700:23:47.78+00:02:304:4512.6
16KOHUT Dariusz 81PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-409M 1600:11:0600:23:49.44+00:02:314:4512.6
17WEREMKO Grzegorz 188MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-4010M 1700:11:2200:23:52.21+00:02:344:4612.6
18DELEŻUCH Wojciech 29OSP NIEMCENIEMCEM-4011M 1800:11:1200:23:52.93+00:02:354:4612.6
19SNUZIK Michał 161SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-306M 1900:11:0500:24:00.39+00:02:424:4812.5
20GAWLEWICZ Tomasz 226GAWEŁKI TEAMSANOKM-4012M 2000:11:0900:24:08.02+00:02:504:4912.4
21DOMISZEWSKA Maria 31USTRZYKI DOLNEK-501K 100:11:0500:24:08.25+00:02:504:4912.4
22MAZURKIEWICZ Bartłomiej 113POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-163M 2100:11:0700:24:08.47+00:02:504:4912.4
23SZKULSKI Krystian 1721BCZWARSZAWAM-164M 2200:11:1500:24:09.06+00:02:514:4912.4
24DUDA Paweł 37MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-307M 2300:11:0000:24:13.89+00:02:564:5012.4
25CURZYDŁO Bogdan 27SANOKM-4013M 2400:11:0400:24:15.07+00:02:574:5112.4
26WIERZBICKI Janusz 214SIENIAWAM-308M 2500:11:1200:24:15.55+00:02:584:5112.4
27FEDIO Marek 405 BSP/SZAFA BIEGACZA TEAMOSTRÓWM-309M 2600:11:2000:24:20.93+00:03:034:5212.3
28GIEFERT Tomasz 47I KZPRZEMYŚLM-3010M 2700:11:1600:24:25.41+00:03:074:5312.3
29STADNIK Wojciech 164PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4014M 2800:11:3400:24:32.56+00:03:154:5412.2
30ŁAGOŻNY Łukasz 101POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-3011M 2900:11:3400:24:32.89+00:03:154:5412.2
31OCHYRA Konrad 121SOLINA TEAMLESKOM-165M 3000:11:2600:24:36.00+00:03:184:5512.2
32OSIŃSKI Adam 125JAROSŁAWM-3012M 3100:11:3000:24:37.49+00:03:194:5512.2
33GOLEŚ Grzegorz 52RUN GIEDLAROWAGIEDLAROWAM-3013M 3200:11:0400:24:55.64+00:03:384:5912
34KAŹMIERCZAK Krzysztof 72RYKIM-4015M 3300:11:2400:25:04.51+00:03:465:0112
35RYCYK Łukasz 152LISZNAM-3014M 3400:11:0500:25:09.82+00:03:525:0111.9
36BRONHARD Rafał 24TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIRZESZÓWM-3015M 3500:11:2300:25:12.12+00:03:545:0211.9
37RUCIŃSKI Piotr 150PRZEMYŚLM-3016M 3600:11:2600:25:12.12+00:03:545:0211.9
38CZERNICKI Marcin 149PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3017M 3700:11:2700:25:21.48+00:04:035:0411.8
39GAWORECKI Tomasz 45POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-3018M 3800:11:3300:25:21.93+00:04:045:0411.8
40JABŁOŃSKI Marek 60PGB SPORTOWA PACZKAWOLA NIEMIECKAM-166M 3900:11:4700:25:29.76+00:04:125:0511.8
41WALANIA Kinga 183TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK-301K 200:11:2700:25:31.43+00:04:135:0611.7
42MLECZKO Grzegorz 117I KZGRABOWNICA STARZEŃSKAM-3019M 4000:12:0300:25:34.09+00:04:165:0611.7
43KOŚMIDER Tomasz 87SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM-3020M 4100:11:4800:25:36.70+00:04:195:0711.7
44DOPART Tomasz 33KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-4016M 4200:12:0600:25:37.91+00:04:205:0711.7
45KANDEFER Beata 217KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-401K 300:11:2900:25:40.17+00:04:225:0811.7
46SZKODA Robert 171BURZA MUZGÓWBIŁGORAJM-3021M 4300:11:3700:25:42.03+00:04:245:0811.7
47MITURA Wojtek 116PARCZEWM-4017M 4400:12:0100:25:46.45+00:04:285:0911.6
48WOLIŃSKI Ryszard 200RUNNING TEAM NOWY STYL GROUPJASŁOM-3022M 4500:12:0500:25:51.30+00:04:335:1011.6
49SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 157BIESY I CZORTYPRZEMYŚLK-302K 400:12:0100:26:03.19+00:04:455:1211.5
50KAŹMIERCZAK Eryk 73RYKIM-167M 4600:11:4900:26:03.92+00:04:465:1211.5
51BODNAR Adrian 20SANOKM-168M 4700:12:1900:26:23.17+00:05:055:1611.4
52SZYSZŁO Tomasz 176POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-3023M 4800:12:3000:26:26.06+00:05:085:1711.3
53WARZOCHA Paweł 187NIECHBIEGANIECHOBRZM-4018M 4900:12:1500:26:33.03+00:05:155:1811.3
54PODOLAK Paweł 138KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-3024M 5000:12:2000:26:39.20+00:05:215:1911.3
55ANTOSZ Bogdan 7SIENIAWAM-4019M 5100:12:0200:26:40.54+00:05:235:2011.2
56ŁABUDZKI Marcin 99PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3025M 5200:12:5500:26:43.37+00:05:255:2011.2
57PAJESTKA Wojciech 126POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-4020M 5300:12:3200:26:45.37+00:05:275:2111.2
58WĘGRZYŃSKI Paweł 189KRAKÓWM-3026M 5400:12:1900:26:48.70+00:05:315:2111.2
59BALICKI Zbigniew 12BURZA MUZGÓWZWIERZYNIECM-4021M 5500:12:2800:26:57.26+00:05:395:2311.1
60PASTERCZYK Darusz 127MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-4022M 5600:12:3700:26:57.89+00:05:405:2311.1
61RECZKOWSKI Andrzej 146KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINNIENASZÓW198AM-601M 5700:12:3100:27:01.73+00:05:445:2411.1
62KARDASZ Marek 69SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-3027M 5800:12:2700:27:07.63+00:05:505:2511.1
63STEFAŃSKA Maria 166TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-303K 500:12:3600:27:20.74+00:06:035:2811
64KOSEDA Robert 85HONEY BADGERKARTUZYM-4023M 5900:12:5100:27:25.95+00:06:085:2910.9
65KLESZCZYŃSKI Bartosz 77MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-3028M 6000:12:3000:27:26.61+00:06:095:2910.9
66BURAK Adam 251BCZPOLAŃCZYKM-4024M 6100:12:2200:27:29.65+00:06:125:2910.9
67BANASIK Krzysztof 15PRUCHNIKM-3029M 6200:13:0000:27:30.55+00:06:135:3010.9
68MATUSZEWSKI Piotr 112MYCZKÓWM-3030M 6300:12:5600:27:34.48+00:06:165:3110.9
69PĘKOSZ Agnieszka 132TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-304K 600:12:2800:27:37.07+00:06:195:3110.9
70BAJSAROWICZ Maciek 11KRAMARZÓWKAM-169M 6400:12:3800:27:38.96+00:06:215:3110.8
71PIETRYSZYN Mariusz 134SOLINA TEAMBRYLIŃCEM-4025M 6500:12:3900:27:39.08+00:06:215:3210.8
72MACHLARZ Mateusz 105SRTG RZESZÓWRZESZÓWM-1610M 6600:12:2700:27:40.27+00:06:225:3210.8
73KAWALIŁO Piotr 70WOLA RAFAŁOWSKAM-3031M 6700:12:2900:27:41.96+00:06:245:3210.8
74BANASIK Monika 14PRUCHNIKK-305K 700:13:0100:27:44.50+00:06:265:3310.8
75DOROSZ Barbara 34TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-306K 800:12:4600:27:45.35+00:06:275:3310.8
76AMROZKIEWICZ–GROMEK Judyta 5AMROZKIEWICZ TEAMSANOKK-307K 900:12:2700:27:45.84+00:06:285:3310.8
77MAŚLAK Jacek 110POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4026M 6800:13:1400:27:50.23+00:06:325:3410.8
78KOZIEŁ Tadeusz 89BURZA MUZGÓWRZESZÓWM-1611M 6900:12:3600:27:56.93+00:06:395:3510.7
79ZIÓŁKOWSKI Wojciech 224HERKULESOKONEKM-4027M 7000:12:5500:28:00.74+00:06:435:3610.7
80HADUCH Jerzy 54SANOK I OKOLICEPISAROWCEM-602M 7100:12:4500:28:04.28+00:06:465:3610.7
81BERNAŚ Dariusz 19BSCZADYWETLINAM-3032M 7200:13:1300:28:04.39+00:06:465:3610.7
82BEŁCH Michał 18WIDACZM-3033M 7300:12:4100:28:06.40+00:06:485:3710.7
83ZYMRÓZ Tomek 206JAK NIE MY TO KTO? ROPCZYCEROPCZYCEM-1612M 7400:12:4200:28:08.92+00:06:515:3710.7
84WAJCOWICZ Witold 182POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4028M 7500:12:5400:28:17.16+00:06:595:3910.6
85LEŚNIAK-POPIEL Marta 97POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKK-402K 1000:12:5400:28:17.93+00:07:005:3910.6
86RADYK Jakub 142PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3034M 7600:12:3900:28:25.72+00:07:085:4110.6
87LESZCZYŃSKI Mirosław 96GRE NIERUCHOMOŚCILESKOM-3035M 7700:12:5100:28:27.63+00:07:105:4110.5
88SIEDLACZEK Zbigniew 156SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-603M 7800:12:4900:28:51.47+00:07:335:4610.4
89AMAROWICZ Jacek 4I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3036M 7900:12:4600:28:51.51+00:07:335:4610.4
90MAJCHER Damian 107STALOWA WOLA/TARNOBRZEGM-3037M 8000:13:3500:28:57.02+00:07:395:4710.4
91IGNOR Edyta 59SRTG RZESZÓWRZESZÓWK-161K 1100:12:4300:28:57.03+00:07:395:4710.4
92KISIELEWICZ Marcin 75KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-1613M 8100:12:4600:29:23.58+00:08:065:5210.2
93DRWIĘGA Maciej 36POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-4029M 8200:13:1600:29:30.00+00:08:125:5410.2
94SZEWCZYK Rafał 170NOWY SĄCZM-4030M 8300:13:2900:29:31.69+00:08:145:5410.2
95ZIĘBA Ewa 203BURZA MUZGÓWBRATKOWICEK-162K 1200:13:5700:29:41.86+00:08:245:5610.1
96KAPRAL Adam 67KAMIEŃ DWERNIKLUTOWISKA,M-4031M 8400:14:4700:29:47.08+00:08:295:5710.1
97WAŁACHOWSKA Urszula 185SOLINA TEAMHOCZEWK-308K 1300:14:2400:29:56.64+00:08:395:5910
98KAPA Patrycja 66K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIBIEGANINK-163K 1400:13:5000:30:03.18+00:08:456:0010
99GALANTY Agnieszka 44SZYBKIE BLONDYNYDYBAWKAK-403K 1500:13:4000:30:08.90+00:08:516:0110
100SZYMALA-LIPKA Magdalena 175MIELECK-309K 1600:13:4600:30:09.28+00:08:516:0110
101KĘDRA Agnieszka 74RZESZÓWK-164K 1700:13:4200:30:10.41+00:08:526:029.9
102AST Grzegorz 8AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1614M 8500:14:0200:30:11.95+00:08:546:029.9
103MISIAK Mateusz 115BURZA MUZGÓWROPCZYCEM-1615M 8600:13:3600:30:12.54+00:08:556:029.9
104ŁUCZAK Janusz 102ŁÓDŹM-501M 8700:13:5400:30:19.96+00:09:026:049.9
105ŻUREK Piotr 208LUBLIN BIEGALUBLINM-4032M 8800:14:0900:30:22.54+00:09:056:049.9
106ŻUROWSKI Jacek 209CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM-4033M 8900:14:0900:30:22.56+00:09:056:049.9
107DROBOT Piotr 35POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4034M 9000:14:0100:30:26.22+00:09:086:059.9
108SOBOLEWSKA Katarzyna 162LUBLINK-3010K 1800:13:5300:30:26.51+00:09:086:059.9
109NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 120SANOKK-404K 1900:14:0200:30:26.81+00:09:096:059.9
110WACNIK Janusz 181RZESZÓWM-502M 9100:13:5700:30:29.90+00:09:126:069.8
111WITUSIK Mariusz 195NW-TEAM JASŁOJASŁOM-4035M 9200:13:5100:30:36.28+00:09:186:079.8
112BABINSKA Inga 9SZYBKIE BLONDYNYPRZEMYŚLK-405K 2000:13:5200:30:36.46+00:09:186:079.8
113DUDEK Paweł 38WOLA ZYRAKOWSKAM-4036M 9300:14:3100:30:47.74+00:09:306:099.7
114JACHIMOWSKI Jarek 61KOMP-SERWIS24 SANOKWUJSKIEM-3038M 9400:13:4800:30:49.00+00:09:316:099.7
115DABROWSKA Agnieszka 28SANOKK-3011K 2100:13:5200:30:52.31+00:09:346:109.7
116WOJSŁAW Krzysztof 216NOWY SĄCZM-3039M 9500:14:3200:30:55.20+00:09:376:119.7
117SADOWY Janusz 1555 BSPPRZEMYŚLM-3040M 9600:13:0500:31:07.14+00:09:496:139.6
118KORYCIŃSKA Izabela 84KRAKÓWK-3012K 2200:13:5200:31:18.44+00:10:006:159.6
119SUCHOWIECKA Sabina 168RYBNEK-165K 2300:14:5200:31:19.17+00:10:016:159.6
120ŚCIBOR Jarosław 177I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3041M 9700:14:4100:31:19.86+00:10:026:159.6
121WILGUCKI Krzysztof 1911BCZWARSZAWAM-1616M 9800:13:2200:31:27.02+00:10:096:179.5
122BODNIAK Tomasz 21USTRZYKI DOLNEM-3042M 9900:15:0900:31:44.11+00:10:266:209.5
123ZARĘBA Jolanta 218RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-502K 2400:14:1400:31:57.85+00:10:406:239.4
124WITUSIK Dorota 194NW-TEAM JASŁOJASŁOK-406K 2500:14:2400:31:59.50+00:10:416:249.4
125DUDEK Katarzyna 39PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3013K 2600:14:4500:32:06.99+00:10:496:259.3
126PAWŁOWSKA Agnieszka 128SZYBKIE BLONDYNYTARNAWCEK-407K 2700:14:4700:32:08.13+00:10:506:259.3
127JAKUBOWSKI Daniel 63CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ CARITASZABAJKAM-4037M 10000:14:3800:32:34.94+00:11:176:319.2
128GALANTY Bartłomiej 43PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4038M 10100:13:5200:32:56.00+00:11:386:359.1
129KLESZCZYŃSKA Agnieszka 76MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYK-3014K 2800:14:4200:33:03.30+00:11:456:369.1
130KAWECKA Magdalena 71KAWA BEZ PAPIEROSAWARSZAWAK-3015K 2900:15:4200:33:21.91+00:12:046:409
131JAŁOCHA Barbara 64PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-503K 3000:14:4700:33:44.82+00:12:276:458.9
132RAWSKA Anna 144SKOŁOSZÓWK-166K 3100:15:2000:33:47.61+00:12:306:458.9
133ŁUCZYCKA Iwona 103POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-408K 3200:15:0600:34:37.07+00:13:196:558.7
134MAŚLAK Marzena 111POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3016K 3300:15:0700:34:37.96+00:13:206:558.7
135WOLF Weronika 1993PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-409K 3400:15:0700:34:39.49+00:13:216:558.7
136GNIECIAK Monika 51GRE NIERUCHOMOŚCIPUŁAWYK-3017K 3500:16:2300:34:53.40+00:13:356:588.6
137PRUCNAL Paweł 139RUN FOR 42WARSZAWAM-4039M 10200:14:4300:34:57.28+00:13:396:598.6
138KOWALSKI-NEUKIRCH Henryk 88TRUCHTACZ MYSŁOWICEKATOWICEM-604M 10300:14:4400:34:57.84+00:13:406:598.6
139GŁUSZKO Justyna 50SOLINA TEAMBEREZKAK-3018K 3600:14:2400:34:58.08+00:13:406:598.6
140PECKA Krzysztof 129SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3043M 10400:15:0400:35:15.19+00:13:577:038.5
141KOCZOROWSKI Marcin 80TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-3044M 10500:16:1000:36:24.06+00:15:067:168.2
142KOCZOROWSKA Anna 79TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-3019K 3700:16:1000:36:24.06+00:15:067:168.2
143SNOPKOWSKI Krystian 160KOLBUSZOWAM-1617M 10600:16:2900:36:52.66+00:15:357:228.1
144SNOPKOWSKA Dorota 159KOLBUSZOWAK-167K 3800:16:3000:36:52.71+00:15:357:228.1
145ŁACH Wiesław 100KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-4040M 10700:15:3900:37:05.75+00:15:487:258.1
146RUTKOWSKI Grzegorz 151KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-3045M 10800:16:0000:37:06.34+00:15:487:258.1
147GĄDEK Sonia 46MUCZNEK-168K 3900:16:1100:37:22.08+00:16:047:288
148ŚWIDERSKA Karolina 178OSP USTRZYKI GÓRNEUSTRZYKI GÓRNEK-169K 4000:17:0600:38:20.25+00:17:027:407.8
149HARATYK Roksana 56SĘDZISZÓW MŁP.K-3020K 4100:16:5700:38:44.26+00:17:267:447.7
150FERFECKI Paweł 42ROPCZYCEM-3046M 10900:16:5700:38:44.51+00:17:267:447.7
151WILCZYNSKI Mariusz 190WARKAM-3047M 11000:16:5800:38:45.17+00:17:277:457.7
152ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 167PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3048M 11100:19:5200:40:23.87+00:19:068:047.4
153BIERNACKI Rene 212POLANICA ZDRÓJM-605M 11200:19:5300:41:03.88+00:19:468:127.3
154ŁAKOMSKA Kamila 222GŁOGÓW K-1610K 4200:19:5400:42:54.55+00:21:378:357
155WIERZBICKI Mariusz 221GŁOGÓW M-3049M 11300:19:5400:42:54.81+00:21:378:357
156RYŁKO Mariola 210SOLINA TEAMSOLINAK-4010K 4300:19:5800:43:03.43+00:21:458:367
157SZPAK Justyna 92SOLINA TEAMSOLINAK-3021K 4400:19:5900:43:03.92+00:21:468:367
158RAK Wanda 143STARY ŻMIGRÓDK-3022K 4500:19:5900:43:07.17+00:21:498:377
Znaleziono 158 wynik(ów)