NORDIC WALKING - GDAŃSK SOBIESZEWO 5KM

Organizator/ Organizer:
Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu
Data/ Date:
2018-05-13
Miejsce/ Place:
Sobieszewo
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
233
Wystartowało/ Started:
176
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
176
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Zwykla | Niepełnosprawni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Niepełn. | M-Niepełn. | K1-9 | M1-9 | K10-12 | M10-12 | K13-15 | M13-15 | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiKara/
bonifikata
Czas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1YANKOVSKIY Dmitriy 400KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD M40-491M 100:30:37.45 6:079.8
2SANIUK Edward 342FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-691M 200:30:55.00+00:00:176:119.7
3GAJEWSKI Eugeniusz 248GORZÓW WIELKOPOLSKIM60-692M 300:30:56.15+00:00:186:119.7
4TOPOREK Rafał 209GDYNIAM40-492M 400:31:12.65+00:00:356:149.6
5BRZOZOWSKI Piotr 220NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 500:31:13.00+00:00:356:149.6
6KOPCZEWSKI Dariusz 275FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-591M 600:31:59.10+00:01:216:239.4
7FRĄCKOWIAK Roman 247KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-592M 700:32:20.40+00:01:426:289.3
8BARTOSIEWICZ Łukasz 215NWPL/ LUKI TEAMGDAŃSKM30-392M 800:32:36.95+00:01:596:319.2
9RĘBOWSKI Tomasz 334ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM30-393M 900:32:59.95+00:02:226:369.1
10NEHRING Zbigniew 312ZDROWY KLUB ROTMANKAROTMANKAM60-693M 1000:33:13.55+00:02:366:389
11FIEBIG Krzysztof 244ZDROWY KLUB ROTMANKAROTMANKAM40-493M 11100:01:0000:33:33.25+00:02:556:309.2
12KUŚMIEREK Mateusz 285BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM13-151M 1200:33:44.90+00:03:076:458.9
13ZIARKOWSKI Ireneusz 402ZDROWY KLUB ROTMANKAGDYNIAM50-593M 1300:33:54.00+00:03:166:468.8
14ŚLEDZIEWSKI Bogdan 372GDAŃSKM40-494M 1400:34:14.40+00:03:366:508.8
15SZPILMAN Katarzyna 366FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK50-591K 100:34:17.35+00:03:396:518.8
16STACHOWICZ Marcin 417DZIEMIANYM30-394M 1500:34:23.15+00:03:456:528.7
17GODZIŃSKI Paweł 251BAŻANT NW TEAMMILEJEWOM30-395M 1600:34:55.00+00:04:176:598.6
18SZOT Andrzej 365GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM30-396M 1700:35:05.45+00:04:287:018.5
19OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 316KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-592K 200:35:16.25+00:04:387:038.5
20LACHOWICZ Wojtek 292GDAŃSKM13-152M 18100:01:0000:35:43.85+00:05:066:568.6
21SZWED Dominik 367BIEGOWYSWIAT.PL/SP 92GDAŃSKM10-121M 1900:35:56.10+00:05:187:118.3
22ANDRZEJEWSKI Michał 212CZEMPIŃM30-397M 2000:35:59.20+00:05:217:118.3
23OLECH Mateusz 318ELITE TEAMGDAŃSKM10-122M 2100:36:00.40+00:05:227:128.3
24RECA Grażyna 333AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAK40-491K 300:36:05.65+00:05:287:138.3
25PIĄTEK Darek 200NORDIC WALKING PASŁĘK GNIEWINOM40-495M 2200:36:18.00+00:05:407:158.3
26OWCZAREK Katarzyna 321KOSAKOWOK40-492K 400:36:30.15+00:05:527:188.2
27GODZIŃSKA Dorota 252BAŻANT NW TEAMMILEJEWOK30-391K 500:36:33.20+00:05:557:188.2
28TOPOREK Aleksandra 204NWPL/ LUKI TEAM SIELDCEPRZODKOWOK40-493K 600:36:47.65+00:06:107:218.2
29STOLTMANN Helena 359BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK50-593K 700:36:48.45+00:06:117:218.1
30KUSIAK Włodzimierz 284CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAMGDAŃSKM60-694M 2300:36:49.05+00:06:117:218.1
31MOTOCZYŃSKI Krzysztof 310GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZ M60-695M 2400:36:52.80+00:06:157:228.1
32KIERSNOWSKI Henryk 270DZIADKOWY KLUB SPORTOWYGDAŃSKM70+1M 2500:37:00.50+00:06:237:248.1
33PONKA Radosław 327TEAM GWEWEJHEROWOM40-496M 2600:37:01.85+00:06:247:248.1
34STAŃCZAK Grażyna 358GDAŃSKK60-691K 800:37:11.55+00:06:347:268.1
35SKABARA-PIS Tamara 347ELITE TEAMGDAŃSKK40-494K 900:37:18.05+00:06:407:278
36OWCZAREK Jacek 322KOSAKOWOM40-497M 2700:37:24.60+00:06:477:288
37BADZIĄG Waldemar 214DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM50-594M 2800:37:25.75+00:06:487:298
38YANKOVSKAYA Aleksandra 398KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD K30-392K 1000:37:30.55+00:06:537:308
39KWIDZIŃSKA Elwira 289AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAŁUBIANAK40-495K 1100:37:35.25+00:06:577:318
40DOMAŃSKA Beata 235ELITE TEAMGDAŃSKK40-496K 1200:37:38.60+00:07:017:318
41GÓŹDŻ Aleksandra 257CHODZEZKIJAMI.PLGDAŃSKK40-497K 1300:37:41.30+00:07:037:328
42PLOETZING Adam 325GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-498M 2900:37:52.65+00:07:157:347.9
43ZIENTKIEWICZ Witold 405DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA BANINOM40-499M 3000:37:57.40+00:07:197:357.9
44SMARSZCZ Grażyna 349RUN-NORDIC TEAM - NORDICUSLĘBORKK60-692K 1400:37:58.65+00:07:217:357.9
45POPIOŁEK Waldemar 328GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM50-595M 3100:38:12.85+00:07:357:387.9
46KOZŁOWSKA Julia 279DYNAMICPOZNAŃ K13-151K 1500:38:13.10+00:07:357:387.8
47JARECKI Dariusz 263BANINOM40-4910M 3200:38:25.60+00:07:487:417.8
48OKRASZEWSKI Tomasz 315GDAŃSKM10-123M 3300:38:29.70+00:07:527:427.8
49GAŁGOWSKA Krystyna 249ELITE TEAM CHODZEZKIJAMIGDAŃSKK70+1K 1600:38:30.35+00:07:527:427.8
50ZIEMANN Wiktor 404TEAM GWEBOLSZEWOM10-124M 3400:38:33.70+00:07:567:427.8
51CHEŁSTOWSKI Krzysztof 224GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-696M 3500:38:35.85+00:07:587:437.8
52MACIĄŻEK Jolanta 304GDAŃSK K40-498K 1700:38:44.90+00:08:077:457.7
53OLECH Marcin 317ELITE TEAMGDAŃSKM40-4911M 3600:38:49.35+00:08:117:457.7
54TOWARNICKA Izabela 205TEAM DEAFGDYNIAK40-499K 1800:38:50.40+00:08:127:467.7
55WAWRZYNIAK Igor 384FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM10-125M 3700:38:54.45+00:08:177:477.7
56LACHOWICZ Maciek 291GDAŃSKM10-126M 3800:38:58.50+00:08:217:477.7
57BURY Liliana 222REDAK30-393K 1900:39:12.05+00:08:347:507.7
58MIELEWCZYK Justyna 308ZMOTYWOWANIREDAK30-394K 2000:39:12.85+00:08:357:507.6
59KARLIKOWSKA Joanna 266KARLIKOWSCY TEAMGDAŃSKK40-4910K 2100:39:13.20+00:08:357:507.6
60FISZER Justyna 62MIKOSZEWOK30-395K 2200:39:13.60+00:08:367:507.6
61ANTONIEWICZ-BARTCZAK Łukasz 207ELITE TEAMGDAŃSKM30-398M 3900:39:21.45+00:08:447:527.6
62NIEMCZYK Małgorzata 313GDYNIAK40-4911K 2300:39:27.85+00:08:507:537.6
63LIPIŃSKA Iwona 295ELITE TEAMGDAŃSKK40-4912K 24 00:39:38.65+00:09:017:557.6
64BORTKUN Natalia 143GDAŃSKK13-152K 2500:39:43.75+00:09:067:567.6
65BURCHART Monika 191TEAM DEAFWEJHEROWOK40-4913K 2600:39:55.20+00:09:177:597.5
66RĘBOWSKI Mateusz 335ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM1-91M 4000:39:58.65+00:09:217:597.5
67KOPCZYŃSKA Irena 276ELITE TEAMBORKOWOK60-693K 2700:40:03.25+00:09:258:007.5
68ZIELIŃSKI Jacek 403GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-697M 4100:40:18.95+00:09:418:037.4
69CZAJA Wiesław 230GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM50-596M 4200:40:27.50+00:09:508:057.4
70LADEMANN Dorota 293GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGROMADZINK16-291K 2800:40:28.15+00:09:508:057.4
71ZARACH Beata 416DZIARSKIE TEAMGDAŃSKK40-4914K 2900:40:33.50+00:09:568:067.4
72GÓRA Beata 256GDAŃSKK40-4915K 3000:40:35.75+00:09:588:077.4
73SUTRYK Adam 360GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-698M 4300:40:36.30+00:09:588:077.4
74STAŃCZAK Ryszard 409GDAŃSKM70+2M 4400:40:36.35+00:09:588:077.4
75ANDRZEJEWSKI Mieczysław 211MARSZPOZDROWIECZEMPIŃM50-597M 4500:40:37.70+00:10:008:077.4
76PRACKI Zbigniew 330SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 4600:40:59.30+00:10:218:117.3
77ROSA Bogumiła 338OPEC GDYNIAGDYNIAK60-694K 3100:41:04.00+00:10:268:127.3
78ŁASZKIEWICZ Marcin 300WATAHAGDYNIAM40-4912M 4700:41:04.80+00:10:278:127.3
79LITEWSKA Joanna 198JUSZKOWOK40-4916K 3200:41:07.20+00:10:298:137.3
80KUTNIEWSKA Maria 410FACE NORDIC WALKING TEAMK16-292K 3300:41:08.15+00:10:308:137.3
81BIEDUNKIEWICZ Joanna 216GDYNIAK40-4917K 3400:41:17.60+00:10:408:157.3
82ZUBEK Ania 406GDAŃSK K40-4918K 3500:41:18.75+00:10:418:157.3
83DŁUGI Beata 194TEAM DEAFSMOLNOK30-396K 3600:41:20.75+00:10:438:167.3
84MIŁKOWSKI Mariusz 208M50-599M 4800:41:20.90+00:10:438:167.3
85KOSTENCKA Aga 278DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA BANINOK40-4919K 3700:41:21.25+00:10:438:167.3
86ŚLIWIŃSKA-WYKA Izabela 373WATAHAGDYNIAK40-4920K 3800:41:22.05+00:10:448:167.3
87MARCINIAK Hanna 307SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-594K 3900:41:28.30+00:10:508:177.2
88CHOŁOCIŃSKA Katarzyna 227ZDROWY KLUB ROTMANKACIEPLEWOK40-4921K 4000:41:35.45+00:10:588:197.2
89MAĆKOWIAK Sławek 411GDAŃSKM40-4913M 4900:41:35.65+00:10:588:197.2
90ŻYWICKA Irena 407BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-695K 4100:41:38.25+00:11:008:197.2
91RĘBOWSKA Agnieszka 201ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK30-397K 4200:41:40.25+00:11:028:207.2
92GODZIŃSKA Paulina 253BAŻANT NW TEAMMILEJEWOK10-121K 4300:41:43.85+00:11:068:207.2
93DOMAŃSKI Bartosz 236ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDAŃSKM30-399M 5000:41:50.40+00:11:128:227.2
94CYRA Grażyna 229NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOK60-696K 4400:41:57.20+00:11:198:237.1
95SAPA Dariusz 343BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-5910M 5100:42:03.10+00:11:258:247.1
96FLISIKOWSKA Anna 245NOWA WIEŚ KOŚCIERSKAK40-4922K 4500:42:04.20+00:11:268:247.1
97LIS Szymon 298OKLEJANIE-AUTA.PL/TRIMAMA TEAMGDAŃSKM10-127M 5200:42:09.15+00:11:318:257.1
98YANKOVSKIY Maksim 399KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD M1-92M 5300:42:14.70+00:11:378:267.1
99FORMELA Andrzej 246ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM50-5911M 5400:42:15.65+00:11:388:277.1
100CHOJNICKA Zofia 226AWFISGDAŃSKK70+2K 4600:42:16.90+00:11:398:277.1
101NOWACKI Wioleta 175TCZEWK40-4923K 4700:42:18.30+00:11:408:277.1
102MYSZK Magdalena 311GDYNIAK30-398K 4800:42:20.05+00:11:428:287.1
103DOLIŃSKI Piotr 234GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-4914M 5500:42:24.70+00:11:478:297.1
104ROZBICKA Iwona 202TEAM DEAFGDYNIAK40-4924K 4900:42:27.75+00:11:508:297.1
105SPŁAWNIK Jolanta 357GDAŃSKK50-595K 5000:42:32.55+00:11:558:307.1
106WESNER Harald 390ZAKĄTEK DANKOWOKWIDZYN M60-699M 5600:42:36.75+00:11:598:317
107SARNASZEK Anna 345ZDROWY KLUB ROTMANKAROTMANKAK40-4925K 5100:42:44.00+00:12:068:327
108BURLIŃSKA Anna 221ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDAŃSKK30-399K 5200:42:52.60+00:12:158:347
109KONDEJ Sylwia 273ORŁOWOK40-4926K 5300:42:59.00+00:12:218:357
110DRZEWIECKI Rafał 241ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM30-3910M 5700:43:01.70+00:12:248:367
111ZARACH Aleksandra 413DZIARSKIE TEAMK30-3910K 5400:43:02.20+00:12:248:367
112RĘBOWSKI Grzegorz 336ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM1-93M 5800:43:02.55+00:12:258:367
113OKRASZEWSKA Joanna 314GDAŃSKK30-3911K 5500:43:06.25+00:12:288:377
114LAANE Elena 290KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD K16-293K 5600:43:12.20+00:12:348:386.9
115LIS Zuzanna 297OKLEJANIE-AUTA.PL/TRIMAMA TEAMGDAŃSKK13-153K 5700:43:37.40+00:12:598:436.9
116LIPIŃSKA Grażyna 296SKORZEWOK50-596K 5800:43:44.40+00:13:068:456.9
117LUKS Izabela 299GDAŃSKK30-3912K 5900:43:47.60+00:13:108:456.8
118RASZEWSKA Monika 332LEJDISGDAŃSKK40-4927K 6000:43:48.00+00:13:108:456.8
119TANDECKA Agnieszka 374GDAŃSKK30-3913K 6100:44:05.90+00:13:288:496.8
120KOŁACZYŃSKA Monika 272POGÓRZEK40-4928K 6200:44:09.45+00:13:328:506.8
121BORTKUN Justyna 142GDAŃSKK40-4929K 6300:44:25.35+00:13:478:536.8
122RUMKOWSKI Henryk 339GDYNIAM60-6910M 5900:44:29.85+00:13:528:546.7
123MIŁKOWSKA Jolanta 199GDYNIAK40-4930K 6400:44:46.25+00:14:088:576.7
124PLOETZING Magdalena 326GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4931K 6500:44:47.20+00:14:098:576.7
125ŚLIWIŃSKA Edyta 203TEAM DEAFKOSAKOWOK40-4932K 6600:45:02.40+00:14:249:006.7
126GOMÓŁKA-BIGUS Monika 255GDYNIAK40-4933K 6700:45:06.90+00:14:299:016.6
127PARAFIŃCZUK Danuta 323BARTOSZYCEK50-597K 6800:45:09.10+00:14:319:016.6
128KACZMAREK Katarzyna 265GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4934K 6900:45:09.70+00:14:329:016.6
129PRACKA Katarzyna 329SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-598K 7000:45:12.20+00:14:349:026.6
130SZARMACH Kamilla 362GDAŃSK K50-599K 7100:45:21.50+00:14:449:046.6
131ROSA Jakub 408GDAŃSKM13-153M 6000:45:35.90+00:14:589:076.6
132DRZEWIECKA Agnieszka 195ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK30-3914K 7200:45:39.25+00:15:019:076.6
133HOCZYK Anna 260LEJDISGDAŃSKK40-4935K 7300:46:00.05+00:15:229:126.5
134SAPA Stefania 344BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK50-5910K 7400:46:03.60+00:15:269:126.5
135MOTOCZYŃSKA Aleksandra 309GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK50-5911K 7500:46:15.75+00:15:389:156.5
136WIERTEL Aleksandra 393POLIPACKGOŚCICINOK13-154K 7600:46:18.10+00:15:409:156.5
137LATOSZEWSKA Ewelina 294GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4936K 7700:46:19.45+00:15:429:166.5
138MĄCZNIK Krystian 418KOCHAM GDAŃSKGDAŃSKM50-5912M 6100:46:20.45+00:15:439:166.5
139YANKOVSKAYA Daria 397KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD K1-91K 7800:46:24.80+00:15:479:176.5
140TUR Anita 375GDAŃSKK30-3915K 7900:46:24.95+00:15:479:176.5
141KONKOL Magdalena 274GDAŃSKK30-3916K 8000:46:28.35+00:15:509:176.5
142KOCHAŃSKA Joanna 271CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAMGDAŃSKK40-4937K 8100:46:30.25+00:15:529:186.5
143SZWED Anna 368BIEGOWYSWIAT.PLGDAŃSKK40-4938K 82100:01:0000:46:35.45+00:15:589:076.6
144WIERTEL Michał 394POLIPACKGOŚCICINOM10-128M 6200:46:37.85+00:16:009:196.4
145ANDRZEJEWSKA Bogusława 210CZEMPIŃK50-5912K 8300:46:38.85+00:16:019:196.4
146WIERTEL Artur 392POLIPACKGOŚCICINOM40-4915M 6300:46:38.95+00:16:019:196.4
147ŁUKASZEWICZ Małgorzata 302GDAŃSKK60-697K 8400:47:01.60+00:16:249:246.4
148SWORODOWICZ Bożena 412GDAŃSKK50-5913K 8500:47:30.40+00:16:529:306.3
149KRZEMIŃSKA Barbara 283GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4939K 8600:47:39.60+00:17:029:326.3
150SOBOLEWSKI Jan 353PISZM13-154M 6400:48:07.45+00:17:309:376.2
151DYLEWSKA Ewa 242GDYNIAK40-4940K 8700:48:19.25+00:17:419:396.2
152HATŁAS Anita 258GDYNIAK40-4941K 8800:48:20.20+00:17:429:406.2
153DREWA Zygmunt 237TEAM GWEGOŚCICINOM70+3M 6500:48:23.90+00:17:469:406.2
154GILEWICZ Katarzyna 250GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄLUBLEWOK40-4942K 8900:48:47.45+00:18:109:456.1
155KĘDZIERSKA Ewa 268GDYNIAK40-4943K 9000:49:10.75+00:18:339:506.1
156ŁASZKIEWICZ Mateusz 301WATAHAGDYNIAM13-155M 6600:49:35.05+00:18:579:556.1
157BLOCH Katarzyna 218GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4944K 9100:49:46.85+00:19:099:576
158MACKIEWICZ Beata 415GDAŃSKK30-3917K 9200:49:49.55+00:19:129:576
159ZARACH Karolina 414DZIARSKIE TEAMGDAŃSKK30-3918K 9300:49:49.90+00:19:129:586
160DRZEWIECKA Alicja 240ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK1-92K 9400:50:35.90+00:19:5810:075.9
161ZIELENTARSKA Iwona 206TEAM DEAFGDAŃSKK30-3919K 9500:50:39.60+00:20:0210:085.9
162TUROWSKA Anna 376LEJDISGDAŃSKK40-4945K 9600:50:47.55+00:20:1010:095.9
163SOBOLEWSKI Jarosław 351GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM16-291M 6700:51:02.05+00:20:2410:125.9
164WIERTEL Justyna 391POLIPACKGOŚCICINOK40-4946K 9700:51:28.65+00:20:5110:175.8
165CYRA Zbigniew 192NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOM60-6911M 6800:51:31.95+00:20:5410:185.8
166GOŁEMBOWSKA Sylwia 254LEJDISGDAŃSKK40-4947K 9800:51:47.25+00:21:0910:215.8
167SKWIOT Irena 348LEJDISGDAŃSKK60-698K 9900:51:48.95+00:21:1110:215.8
168BRZOZOWSKA Agata 190GDAŃSKK30-3920K 10000:51:55.55+00:21:1810:235.8
169DZIEMIŃSKA Magdalena 61BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3921K 10100:52:09.60+00:21:3210:265.8
170DZIEMIŃSKA Lena 243BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK1-93K 10200:52:10.45+00:21:3310:265.8
171BURZYŃSKA Halina 223GDAŃSKI KLUB MORSÓWGDAŃSKK60-699K 10300:52:13.25+00:21:3510:265.7
172WAWRZYNIAK Anna 383FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-4948K 10400:53:27.25+00:22:4910:415.6
173CHMIELOWIEC Danuta 225GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-6910K 10500:53:40.75+00:23:0310:445.6
174BACH Joanna 213GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4949K 10600:53:42.55+00:23:0510:445.6
175WALESIAK Anna 378GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK30-3922K 10700:53:48.45+00:23:1110:455.6
176WALESIAK Natalia 379GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK1-94K 10800:53:51.55+00:23:1410:465.6
Znaleziono 176 wynik(ów)