Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-11-04 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 10N km |
Zgłoszonych : | 100 |
Wystartowało : | 85 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 85 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 5_15_km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁKA Marian | 1648 | GLIWICE | M-50 | 00:01:15 | 00:31:59 | ||
2 | ADAMUS Marcin | 1604 | M-60 | 00:01:15 | 00:33:09 | |||
3 | KAJCA Mirosław | 1633 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-40 | 00:01:15 | 00:34:34 | |
4 | TYCZEWSKI Jacek | 1693 | GLIWICE | M-30 | 00:01:16 | 00:34:52 | ||
5 | POGORZELSKA Wiesława | 1668 | KS FORMA WODZISŁAW ŚL. | GORZYCE | K-30 | 00:01:27 | 00:34:53 | |
6 | POGOCKI Piotr | 1666 | KNURÓW | M-30 | 00:01:21 | 00:35:17 | ||
7 | SZAJNOWSKA Agnieszka | 1681 | ZDROWE KROKI PM 4 | GLIWICE | K-40 | 00:01:41 | 00:35:24 | |
8 | MARONDEL Katarzyna | 1650 | Silesia Nordic Team | BYTOM | K-30 | 00:01:13 | 00:35:51 | |
9 | MAZIUK Krzysztof | 1651 | GLIWICE | M-50 | 00:01:28 | 00:36:04 | ||
10 | TAISNER Tomasz | 1687 | Ekipa na Kijach | RUDA ŚLĄSKA | M-40 | 00:01:14 | 00:36:26 | |
11 | TAISNER Aleksandra | 1686 | Ekipa na Kijach | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:01:32 | 00:36:39 | |
12 | GAWLIK-RYBIŃSKA Kasia | 1621 | EŁKA Team | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:01:40 | 00:36:52 | |
13 | SZKAMRUK Janusz | 1682 | GLIWICE | M-60 | 00:01:16 | 00:36:56 | ||
14 | SIEJKO Janusz Adam | 1675 | UM | GLIWICE | M-60 | 00:01:38 | 00:37:37 | |
15 | MAJEWSKA Dorota | 1647 | GLIWICE | K-40 | 00:01:27 | 00:37:42 | ||
16 | OWCZAREK Marcin | 1657 | GLIWICE | M-50 | 00:01:36 | 00:37:46 | ||
17 | ZUBER Monika | 1703 | Ekipa na Kijach | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:01:35 | 00:37:50 | |
18 | TYCZEWSKA Paulina | 1691 | KRAKÓW | K-30 | 00:01:23 | 00:38:26 | ||
19 | MISZCZAK Katarzyna | 1653 | Ekipa na kijach | RUDA ŚLĄSKA | K-40 | 00:01:35 | 00:38:42 | |
20 | ZADROGA Paweł | 1698 | Gora Team | KNURÓW | M-30 | 00:01:42 | 00:38:48 | |
21 | ZADROGA Dorota | 1699 | Gora Team | KNURÓW | K-30 | 00:01:43 | 00:39:03 | |
22 | GAMRACY Leszek | 1620 | UTW Gliwice | GLIWICE | M-60 | 00:01:49 | 00:39:23 | |
23 | KIDAWA Bożena | 1602 | GLIWICE | K-60 | 00:01:35 | 00:39:29 | ||
24 | GĘBCZYK Władysław | 1623 | Gliwicki Klub Kolekcjonerów | GLIWICE | M-60 | 00:01:43 | 00:39:51 | |
25 | JAWORSKI Andrzej | 1631 | GLIWICE | M-50 | 00:01:19 | 00:39:58 | ||
26 | TYCZEWSKA Teresa | 1692 | GLIWICE | K-40 | 00:01:37 | 00:40:01 | ||
27 | IZYDORCZYK Bernadetta | 1628 | ZABRZE | K-50 | 00:01:32 | 00:40:04 | ||
28 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 1696 | ZABRZE | M-50 | 00:01:16 | 00:40:06 | ||
29 | BROM - NOWAK Anna | 1614 | KNURÓW | K-30 | 00:01:41 | 00:40:24 | ||
30 | TRACZEWSKA Magdalena | 1689 | GLIWICE | K-30 | 00:01:46 | 00:40:38 | ||
31 | SZYMCZEWSKI Włodzimierz | 1685 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-60 | 00:01:17 | 00:40:40 | ||
32 | LISZKA Ilona | 1646 | Ofiary Kamieńca | KAMIENIEC | K-40 | 00:01:27 | 00:40:40 | |
33 | KRZYŻANIAK Maria | 1641 | KaMa | GLIWICE | K-50 | 00:01:29 | 00:40:40 | |
34 | KOZŁOWSKA Karina | 1639 | Ofiary Kamieńca | KAMIENIEC | K-40 | 00:01:27 | 00:40:41 | |
35 | SZROBARCZYK Małgorzata | 1684 | KARCHOWICE | K-50 | 00:01:22 | 00:40:43 | ||
36 | NOWAK Sebastian | 1654 | KNURÓW | M-40 | 00:01:41 | 00:40:50 | ||
37 | PLUSCZOK Renata | 1663 | GLIWICE | K-30 | 00:01:47 | 00:41:16 | ||
38 | ZDROJEWSKA Agata | 1700 | GLIWICE | K-30 | 00:01:48 | 00:41:16 | ||
39 | WYROZUMSKI Wojciech | 1697 | GLIWICE | M-30 | 00:01:42 | 00:41:23 | ||
40 | SZPIECHOWICZ Sylwia | 1683 | GLIWICE | K-30 | 00:00:33 | 00:41:27 | ||
41 | GRABIŃSKI Lech | 1624 | Błyskawica SARNÓW | GLIWICE | M-60 | 00:01:48 | 00:41:27 | |
42 | PIĄTEK Irena | 1661 | GLIWICE | K-50 | 00:00:33 | 00:41:28 | ||
43 | MAŁKA Irena | 1649 | GLIWICE | K-60 | 00:01:19 | 00:41:36 | ||
44 | WINIARSKA Jolanta | 1603 | GLIWICE | K-40 | 00:01:28 | 00:41:42 | ||
45 | ARBASZEWSKA Agnieszka | 1601 | GLIWICE | K-40 | 00:01:19 | 00:42:01 | ||
46 | SARRÉ Joanna | 1674 | SportRelaks | GLIWICE | K-60 | 00:01:38 | 00:42:06 | |
47 | TRAUTMANN Bogusława | 1690 | Ofiary Kamieńca | ZBROSLAWICE | K-50 | 00:01:29 | 00:42:26 | |
48 | BANACH Roksana | 1611 | RACIBÓRZ | K-30 | 00:01:27 | 00:42:40 | ||
49 | SNOCHOWSKA Agata | 1678 | Szombierki Runners | BYTOM | K-40 | 00:01:24 | 00:43:11 | |
50 | OSADNIK Adam | 1656 | BYTOM | M-40 | 00:01:23 | 00:43:13 | ||
51 | DOMARADZKA Karolina | 1618 | GLIWICE | K-20 | 00:01:34 | 00:43:21 | ||
52 | HERMAN Kazimiera | 1627 | KNURÓW | K-60 | 00:01:31 | 00:43:26 | ||
53 | ZIÓŁKOWSKA Jolanta | 1702 | KNUÓW | K-50 | 00:01:31 | 00:43:26 | ||
54 | SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia | 1679 | GLIWICE | K-30 | 00:01:28 | 00:43:35 | ||
55 | PURTAK Anna | 1670 | GLIWICE | K-50 | 00:01:39 | 00:43:39 | ||
56 | ALEKSANDROWICZ Małgorzata | 1610 | GLIWICE | K-50 | 00:01:38 | 00:43:52 | ||
57 | PAWŁOWSKA Anna | 1660 | ZABRZE | K-40 | 00:01:38 | 00:43:52 | ||
58 | RYGULSKI Andrzej | 1673 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-60 | 00:01:13 | 00:43:54 | |
59 | KIDAWA Marian | 1634 | GLIWICE | M-60 | 00:01:36 | 00:44:07 | ||
60 | BROLL Agnieszka | 1613 | CHORZÓW | K-40 | 00:01:31 | 00:44:09 | ||
61 | ROSIŃSKA Wirginia | 1672 | GLIWICE | K-30 | 00:01:26 | 00:44:11 | ||
62 | PILSZAK Krystian | 1662 | Tak dla Transplantacji | RACIBÓRZ | M-60 | 00:01:20 | 00:44:33 | |
63 | KACZMAREK Danuta | 1632 | SPORT-RELAKS | KNURÓW | K-30 | 00:01:29 | 00:44:40 | |
64 | ZIOŁKOWSKA Dorota | 1701 | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:01:39 | 00:44:46 | ||
65 | KOWAL Sylwia | 1637 | Justyna-Sylwia | GLIWICE | K-40 | 00:01:45 | 00:44:58 | |
66 | JASIŃSKA Justyna | 1630 | Justyna-Sylwia | GLIWICE | K-40 | 00:01:45 | 00:44:59 | |
67 | GROSS Mirosław | 1625 | FIS-SST TEAM | KSIĘŻY LAS | M-60 | 00:01:45 | 00:45:10 | |
68 | KOWALCZYK Maya | 1638 | MOMO Restaurant & Cocktail Bar | GLIWICE | K-50 | 00:00:28 | 00:45:19 | |
69 | PACYNA Danuta | 1658 | KATOWICE | K-50 | 00:01:35 | 00:45:32 | ||
70 | JAKUSZEWSKA Ewa | 1629 | GLIWICE | K-60 | 00:01:35 | 00:45:34 | ||
71 | TOMASZCZYK Piotr | 1688 | Megawat Running Team | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M-50 | 00:01:18 | 00:45:40 | |
72 | KALISZ Aneta | 1128 | BYTOM | K-40 | 00:01:30 | 00:45:43 | ||
73 | KREFT Sylwia | 1640 | BYTOM | K-40 | 00:01:30 | 00:45:43 | ||
74 | ROMAŃSKA Katarzyna | 1671 | KATOWICE | K-40 | 00:01:35 | 00:45:59 | ||
75 | SOCZAWA Monika | 1680 | ZABRZE | K-30 | 00:01:43 | 00:46:19 | ||
76 | DOMARADZKA Mirella | 1619 | GLIWICE | K-50 | 00:01:31 | 00:46:47 | ||
77 | GENISZEWSKA Emilia | 1622 | Gryfne Frelki | GLIWICE | K-30 | 00:01:44 | 00:46:48 | |
78 | ODOSZEWSKA Barbara | 1655 | Pneumokoki | GLIWICE | K-30 | 00:01:44 | 00:46:48 | |
79 | LISOWSKI Mirosław | 1645 | Gliwicki Klub Kolekcjonerów | GLIWICE | M-50 | 00:01:44 | 00:46:48 | |
80 | PODOLAK Teresa | 1665 | LAKS FRETPOL PYSKOWICE | PYSKOWICE | K-50 | 00:01:25 | 00:46:56 | |
81 | LISOWSKA Agnieszka | 1644 | GLIWICE | K-18 | 00:01:44 | 00:47:33 | ||
82 | KOTOWSKA Karolina | 1635 | ETISOFT RUNNING TEAM | GLIWICE | K-30 | 00:01:47 | 00:48:59 | |
83 | WIŚNIEWSKA Marzanna | 1695 | ZABRZE | K-50 | 00:01:47 | 00:49:00 | ||
84 | PŁONKA Janina | 1664 | GLIWICE | K-60 | 00:01:46 | 00:49:02 | ||
85 | POGORZELSKA Barbara | 1667 | FIS-SST TEAM | SOSNOWIEC | K-70 | 00:01:39 | 00:49:12 |
Znaleziono 85 wynik(ów)