NORDIC WALKING GLIWICKI - 10KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-26
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
10N km
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
126
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
126
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5_15_km
5km
20_km
9.9km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CYRUS Bogdan 3011Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM-401M 100:01:3500:30:5201:03:3101:06:10.6001:07:45.95 6:379.1
2BOROŃ Tomasz 3007RUNHOGS TychyTYCHYM-402M 200:01:3700:31:4001:04:2701:07:04.7001:08:42.15+00:00:546:428.9
3MAŁKA Marian 30551959GLIWICEM-601M 300:01:3700:31:3801:04:3301:07:12.1501:08:49.80+00:01:016:438.9
4RZEPKA Małgorzta 3082KB Orły z KnurowaGLIWICEK-401K 100:01:3700:32:4701:06:4101:09:23.3001:11:00.35+00:03:126:568.6
5KOWALCZYK Tadeusz 3043KRAKÓWM-602M 400:01:4600:33:3001:08:4301:11:31.9501:13:18.30+00:05:217:098.4
6TYCZEWSKI Jacek 3106LuxTorpeda MalopolskaGLIWICEM-403M 500:01:3600:34:0901:09:5301:12:47.4501:14:24.30+00:06:367:168.2
7DANIELEWICZ Anna 3014KĘDZIERZYN-KOŹLEK-402K 300:01:4900:34:3901:10:0901:13:01.7501:14:51.30+00:06:517:188.2
8TAISNER Aleksandra 3099RUDA ŚLĄSKAK-403K 200:01:3400:35:1601:10:2101:13:05.1001:14:40.00+00:06:547:188.2
9DYRLAGA Tomasz 3020JustFeelFitGLIWICEM-201M 600:01:5600:35:0501:10:1801:13:09.3501:15:05.70+00:06:587:188.2
10BASISTA Kasia 3001Forma Wodzisław ŚląskiPSZÓWK-404K 400:01:3500:35:2401:10:4501:13:35.3001:15:10.55+00:07:247:218.2
11DUDEK Jan 3018KEDZIERZYN-KOŹLEM-501M 700:01:3600:33:5701:10:5501:13:55.9001:15:32.00+00:07:457:238.1
12RÓŻEWICZ Dariusz 3079PANCETYCHYM-502M 800:01:4700:35:0301:11:2501:14:18.6501:16:06.05+00:08:087:258.1
13MAZIUK Krzysztof 3057GLIWICEM-503M 900:01:3500:35:4401:12:3701:15:23.2001:16:58.95+00:09:127:328
14LIPUT Dawid 3050Opel Active TeamGLIWICEM-301M 1100:02:0300:35:2901:12:3901:15:39.2501:17:42.35+00:09:287:337.9
15KAJCA Mirosław 3033ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-404M 1000:01:3300:35:1901:12:4601:15:54.4501:17:28.40+00:09:437:357.9
16BOROŃ Luiza 3008RUNHOGS TychyTYCHYK-405K 700:01:5000:36:1201:13:0901:16:02.3001:17:53.05+00:09:517:367.9
17KLUSKA Kazimierz 3039Katowicki Nordic WalkingKATOWICEM-603M 1200:02:0900:36:0401:13:1101:16:10.4501:18:20.05+00:09:597:377.9
18TYCZEWSKA Paulina 3105Lux Torpeda MałopolskaKRAKÓWK-301K 600:01:3900:35:4101:13:1501:16:11.0501:17:50.20+00:10:007:377.9
19POLAK Katarzyna 3073TARNOWSKIE GÓRYK-406K 500:01:1300:36:0301:13:1001:16:14.9001:17:28.20+00:10:047:377.9
20RÓŻEWICZ Ewa 3080PANCETYCHYK-501K 800:01:5100:36:2501:13:5101:16:49.5001:18:41.05+00:10:387:417.8
21SIELSKA Dagmara 3087Decathlon i PrzyjacielePYSKOWICEK-201K 900:02:0500:37:2501:14:0001:16:50.9501:18:55.95+00:10:407:417.8
22FUDALI Ryszard 3021Saint-gobain squadGLIWICEM-604M 1300:01:3800:37:1301:14:0601:16:59.7001:18:37.80+00:10:497:417.8
23GAWLIK-RYBIŃSKA Kasia 3023EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-302K 1100:01:4700:36:2301:14:2101:17:19.5501:19:07.50+00:11:087:447.8
24SZAJNOWSKA Agnieszka 3093Zdrowe Kroki ZPM 4GLIWICEK-407K 1000:01:3600:36:0001:14:2101:17:20.1501:18:56.55+00:11:097:447.8
25WOJDANOWSKA Małgorzata 3117Lecymy DurśTARNOWSKIE GÓRYK-303K 1200:01:5300:37:2901:14:4501:17:43.0501:19:36.80+00:11:327:467.7
26BIAŁAS Anna 3002BYTOMK-408K 1300:01:5000:36:4401:14:5101:17:54.6001:19:45.25+00:11:447:477.7
27WYLEŻAŁEK Alina 3150GLIWICEK-304K 1400:02:0000:37:2901:15:1001:18:16.0001:20:16.15+00:12:057:497.7
28GLISZCZYŃSKI Mirosław 3026MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM-605M 1400:01:5900:36:2801:15:1501:18:36.7001:20:36.35+00:12:267:517.6
29URBANOWICZ Aleksandra 3107KTB 'PRZEZ LAS 'GLIWICEGLIWICEK-502K 1500:02:0800:38:1401:15:5901:18:57.6501:21:06.15+00:12:477:537.6
30KOWALCZYK Joanna 3042LUX TORPEDA MałopolskaKRAKÓWK-409K 1700:01:5000:37:3801:16:3101:19:35.8001:21:26.35+00:13:257:577.5
31SZCZOBARCZYK Małgorzata 3134KARCHOWICEK-503K 1600:01:3500:36:5801:16:4101:19:42.4001:21:18.30+00:13:317:587.5
32WOJTUNIK Andrzej 3118DRiVBYTOMM-606M 1500:02:0200:39:0001:17:0001:19:59.0001:22:01.50+00:13:487:597.5
33TASAREK Gabriela 3100Tarnogórskie ŁazęgiTARNOWSKIE GÓRYK-601K 1800:01:3100:38:3601:17:0601:20:15.0501:21:46.05+00:14:048:017.5
34SIEJKO Janusz Adam 3086UMGLIWICEM-607M 1600:02:2000:38:0701:17:0401:20:25.9501:22:46.85+00:14:158:027.5
35TOMAS Marzena 3102Radlinioki w bieguSYRYNIAK-305K 1900:01:3900:37:3301:17:1701:20:26.5501:22:05.90+00:14:158:027.5
36GÓRNIK Jerzy 3027Katowice 49KATOWICEM-608M 1700:02:0700:38:4601:18:0401:21:06.5001:23:13.90+00:14:558:067.4
37WIŚNIEWSKI Sławomir 3112ZABRZEM-504M 1900:02:1000:38:2501:18:3801:21:49.3001:24:00.15+00:15:388:117.3
38ZWAKA-MYSZKA Magdalena 3126GLIWICEK-4010K 2000:01:3500:38:2401:18:3501:21:53.7501:23:29.40+00:15:438:117.3
39WODARZ Bernadeta 3116BYTOMK-504K 2200:01:5100:38:3301:18:4401:21:55.0501:23:46.20+00:15:448:117.3
40MICHALIK Joanna 3060BYTOMK-4011K 2100:01:3200:38:4101:18:5101:21:57.0001:23:29.50+00:15:468:117.3
41KUCZERA Beata 3046RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK-306K 2400:02:0800:39:2001:19:0001:22:03.4501:24:11.60+00:15:528:127.3
42JAWORSKI Andrzej 3031GLIWICEM-505M 1800:01:3500:38:2901:18:5701:22:10.3001:23:46.20+00:15:598:137.3
43LISZKA Ilona 3051KAMIENIECK-4012K 2300:01:5400:38:3401:18:5901:22:13.4001:24:08.05+00:16:028:137.3
44PACYNA Danuta 3066KATOWICEK-505K 2600:02:1700:40:4301:19:0901:22:14.2001:24:31.25+00:16:038:137.3
45PODGÓRSKA Joanna 3072TARNOWSKIE GÓRYK-506K 2500:01:3800:38:5401:19:3301:22:34.2501:24:13.00+00:16:238:157.3
46RZEPKA Tomasz 3083KB Orły z KnurowaGLIWICEM-506M 2000:02:0800:39:4701:19:5901:23:13.9501:25:22.00+00:17:038:197.2
47KIDAWA Bożena 3036GLIWICEK-602K 2800:02:2100:39:3001:20:4401:24:02.6501:26:24.45+00:17:528:247.1
48ZDROJEWSKA Agata 3121GLIWICEK-307K 2700:01:2400:39:1601:20:5401:24:17.3501:25:41.60+00:18:068:257.1
49SZYJKA Katarzyna 3097HirschvogelZABRZEK-308K 3000:02:1000:40:2701:21:1701:24:32.6001:26:43.00+00:18:228:277.1
50BODZENTA Jerzy 3004ZABRZEM-507M 2200:02:1100:40:4001:21:3601:24:38.3001:26:50.25+00:18:278:277.1
51PĘCHERCZYK Anna 3067#czeladzbiegaCZELADŹK-507K 3200:02:1800:40:4801:21:3501:24:50.8001:27:09.30+00:18:408:297.1
52NIESTRÓJ Sylwia 3064Dystans LubomiaLUBOMIAK-4013K 2900:01:3800:40:3401:21:3401:24:53.4001:26:31.60+00:18:428:297.1
53GĘBCZYK Władysław 3024GLIWICEM-609M 2100:01:4600:40:0801:21:3001:24:56.7501:26:42.80+00:18:468:297.1
54KIDAWA Marian 3037Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.GLIWICEM-6010M 2300:02:2100:39:2001:21:3401:24:58.3001:27:19.40+00:18:478:297.1
55BODZENTA Ewa 3005ZABRZEK-508K 3500:02:1200:40:4101:21:5801:25:12.1501:27:24.80+00:19:018:317
56PRZEKWAS Bogna 3075GLIEICEK-4014K 3100:01:3600:39:4101:21:5301:25:14.7501:26:51.15+00:19:048:317
57LATOCHA Dorota 3048PRZEZCHLEBIEK-309K 3400:01:5500:40:1201:22:0201:25:21.6001:27:17.00+00:19:118:327
58JAKUBOWSKA Agnieszka 3030KLESZCZÓWK-4015K 3300:01:5400:40:1401:22:0301:25:22.6501:27:16.90+00:19:128:327
59KLACZKOWSKI Tomasz 3133GLIWICEM-405M 2400:02:1200:41:4701:22:1601:25:27.5501:27:40.45+00:19:168:327
60LUDYGA Krystian 3052BYTOMM-406M 2500:02:1200:41:4601:22:1601:25:28.7501:27:41.20+00:19:188:327
61BOJDA Danuta 3006Ke-Ko TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-509K 3600:01:5200:40:4001:22:1801:25:41.3001:27:33.55+00:19:308:347
62GRABIŃSKI Lech 3028BŁYSKAWICA SARNÓWGLIWICEM-6011M 2800:02:1900:40:4301:22:4501:26:05.2501:28:24.60+00:19:548:367
63SZKAMRUK Janusz 3094GLIWICEM-6012M 2600:02:1100:41:2801:22:4601:26:05.7001:28:17.20+00:19:558:367
64MRÓWKA Ilona 3062GLIWICEK-5010K 3700:02:0200:41:3701:22:5601:26:14.1501:28:16.90+00:20:038:377
65MAŁKA Irena 3056GLIWICEK-603K 3800:01:5700:41:1201:23:1601:26:50.9001:28:48.55+00:20:408:416.9
66SZYMCZEWSKI Włodzimierz 3098ŚWIĘTOCHŁOWICEM-6013M 3000:02:1600:40:3301:23:5601:27:24.4001:29:40.85+00:21:138:446.9
67MUSZYŃSKI Dariusz 3063ELZAB ACTIVE TEAMKAMIENIECM-508M 2900:01:5600:41:1501:24:1201:27:29.8501:29:26.15+00:21:198:456.9
68LIPIŃSKA Iza 3049EKIPA NA KIJACHBYTOMK-3010K 3900:02:0900:41:2301:24:3001:27:52.6501:30:01.70+00:21:428:476.8
69SNOCHOWSKA Agata 3090Szombierki biegają i chodzaBYTOMK-4016K 4000:02:0900:41:2301:24:3001:27:52.8001:30:02.15+00:21:428:476.8
70SZPIECHOWICZ Sylwia 3096GLIWICEK-4017K 4200:02:0200:41:4801:24:5401:28:16.6001:30:18.75+00:22:068:496.8
70PIĄTEK Irena 3068GLIWICEK-5011K 4300:02:0200:41:4901:24:5401:28:16.6001:30:18.95+00:22:068:496.8
72ZIÓŁKOWSKA Jolanta 3125KNURÓWK-5012K 4100:01:5200:42:2001:24:5001:28:18.7001:30:11.55+00:22:088:496.8
73GAMRACY Leszek 3022UTW GliwiceGLIWICEM-6014M 2700:00:0200:39:5901:24:5201:28:22.2501:28:24.40+00:22:118:506.8
74NOWAK Sebastian 3065ProPointKNURÓWM-407M 3100:02:1300:41:4101:24:5801:28:28.4001:30:41.50+00:22:178:506.8
75BIEGUN Maria 3003ŻYWIECK-5013K 4500:02:1100:42:1301:25:1601:28:44.2501:30:55.25+00:22:338:526.8
76MACYSZYN Beata 3131GLIWICEK-5014K 4400:02:0300:41:5701:25:1901:28:45.3501:30:48.40+00:22:348:526.8
77BROM-NOWAK Anna 3010ProPointKNURÓWK-4018K 4600:02:1300:41:4001:25:2401:28:54.9501:31:08.40+00:22:448:536.7
78ROMAŃSKA Katarzyna 3078#CzeladzbiegaKATOWICEK-4019K 4900:02:1600:42:1701:26:1401:29:39.2001:31:56.00+00:23:288:586.7
79ZIELIŃSKA Urszula 3122KATOWICEK-5015K 5000:02:1700:42:3801:26:2101:29:43.7001:32:00.90+00:23:338:586.7
80SARRÉ Joanna 3084Sport Relaks Nasza Szkółka PływaniaGLIWICEK-604K 5100:02:1700:42:3001:26:2001:29:49.0501:32:06.75+00:23:388:586.7
81WYSOCKI Piotr 3120Politechnika ŚląskaGLIWICEM-509M 3200:01:5100:41:5501:26:3301:30:11.0001:32:02.10+00:24:009:016.7
82ARBASZEWSKA Agnieszka 3000GLIWICEK-4020K 4700:01:1100:42:0501:26:4201:30:12.3501:31:23.40+00:24:019:016.7
83BROLL Agnieszka 3009CHORZÓWK-4021K 4800:01:4000:43:1101:26:4301:30:12.9001:31:53.00+00:24:029:016.7
84KIDAWA Joanna 3038GLIWICEK-4022K 5400:02:2200:43:0201:27:0501:30:32.5501:32:54.80+00:24:219:036.6
85SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia 3091GLIWICEK-3011K 5200:01:5600:42:1101:27:0801:30:39.0501:32:35.50+00:24:289:036.6
86CIEŚLAR Magdalena 3135ULKS "KARLIK"K-3012K 5300:01:5600:42:5001:27:1601:30:51.1501:32:47.35+00:24:409:056.6
87DOMARADZKA Karolina 3015GLIWICEK-3013K 5700:02:1400:43:4001:27:2901:30:58.1501:33:13.10+00:24:479:056.6
88HRYSZKIEWICZ Anna 3029RUDA ŚLĄSKAK-3014K 5800:02:0400:43:4401:27:5301:31:16.6501:33:21.30+00:25:069:076.6
89SMOTER-ALKER Elżbieta 3089Alker TeamGLIWICEK-5016K 5600:01:4900:42:5501:27:4301:31:19.2501:33:08.95+00:25:089:076.6
90RYGULSKI Andrzej 3081ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-6015M 3300:02:0600:42:5001:28:4901:31:19.5501:33:26.00+00:25:089:086.6
91DREWNIOK - JAGODZIŃSKA Klaudia 3017ZABRZEK-4023K 5500:01:4700:43:0601:27:3801:31:19.9001:33:07.10+00:25:099:086.6
92MORAWSKA Aleksandra 3061PogoriamorsujeSOSNOWIECK-3015K 5900:02:1800:45:3001:28:2101:31:42.1001:34:00.50+00:25:319:106.5
93KACZMAREK Danuta 3032KNURÓWK-4024K 6000:02:1500:43:1301:28:4401:32:23.7001:34:39.65+00:26:139:146.5
94KALISZ Aneta 3034MOMO TEAMBYTOMK-4025K 6100:02:0600:43:5501:28:5901:32:42.7501:34:49.35+00:26:329:166.5
95ZIELONKA Barbara 3123GLIWICEK-605K 6200:01:5700:44:2001:29:4001:33:17.4501:35:15.10+00:27:069:196.4
96MAZIUK Ewa 3058GLIWICEK-4026K 6300:01:5600:44:4901:29:5301:33:26.4001:35:22.75+00:27:159:206.4
97ZIOŁKOWSKA Dorota 3124TARNOWSKIE GÓRYK-3016K 6400:02:1000:44:3601:30:2301:34:02.1001:36:12.95+00:27:519:246.4
98CZENCZEK Magdalena 3013Etisoft Running TeamGLIWICEK-3017K 6500:01:5200:46:1601:30:5801:34:27.6501:36:19.70+00:28:179:266.4
99SEWERYN Iwona 3085Kobiety dla KobietSOSNOWIECK-5017K 6600:02:1900:45:3001:30:5001:34:34.8001:36:54.45+00:28:249:276.3
100SIKORSKA Bożena 3088GLIWICEK-606K 6800:02:1100:45:3501:31:2501:34:59.4501:37:11.10+00:28:489:306.3
101NIEZGODA Dorota 3132GLIWICEK-3018K 6700:01:5300:44:5601:31:3801:35:15.7001:37:09.15+00:29:059:316.3
102BIEGUN Tomasz 3148ŻYWIECM-202M 3500:02:1100:45:1201:31:5301:35:32.1001:37:43.95+00:29:219:336.3
103PISZCZAN Mirosław 3070Radlinioki w BieguSYRYNIAM-408M 3400:01:5000:44:4001:31:5401:35:34.0501:37:24.70+00:29:239:336.3
104MICHALAK Teresa 3059BIELSKO-BIAŁAK-4027K 6900:01:4700:44:4101:31:5401:35:39.3501:37:27.30+00:29:289:346.3
105WIEKIERA Patrycja 3110Slow Jogging GliwiceGLIWICEK-3019K 7000:01:5100:46:2101:32:1401:35:50.0501:37:41.85+00:29:399:356.3
106KORDON Anna 3040Łaziskie ŁazikiŁAZISKA GÓRNEK-3020K 7100:01:4900:46:2001:32:5001:36:29.7001:38:19.10+00:30:199:396.2
107DYRLAGA Anna 3019JustFeelFitWĘGIERSKA GÓRKAK-607K 7300:02:1000:45:1201:33:3001:37:21.4501:39:32.30+00:31:109:446.2
108GLIMAŃSKA Agnieszka 3025KATOWICEK-3021K 7400:01:4700:45:3501:33:5301:37:45.4001:39:32.80+00:31:349:466.1
109TRZECIAK Lucyna 3103GLIWICEK-3022K 7200:00:4400:45:5501:34:3001:38:00.0501:38:44.30+00:31:499:486.1
110WITCZYK Łukasz 3114TYCHYM-302M 3600:01:5400:47:1001:34:3901:38:16.4501:40:11.20+00:32:059:496.1
111WITCZYK Natalia 3113TYCHYK-202K 7500:01:5400:47:1001:34:3801:38:16.8501:40:11.20+00:32:069:496.1
112SZAJER Jadwiga 3092Rybnicki Klub Nordic WalkingRYBNIKK-608K 7600:01:5700:47:4301:34:4701:38:26.1501:40:24.05+00:32:159:506.1
113KWIECIEŃ Urszula 3047GLIWICEK-5018K 7700:02:1300:47:2701:35:3601:39:22.4001:41:36.20+00:33:119:566
114ROJEK Urszula 3077GLIWICEK-4028K 7800:02:1400:47:4201:35:4901:39:38.8501:41:53.60+00:33:289:576
115KOZDROWICZ Anna 3044GLIWICEK-5019K 7900:02:1300:47:2701:35:5601:39:43.0001:41:56.55+00:33:329:586
116TOMASZCZYK Piotr 3101Megawat Running TeamCZERWIONKA-LESZCZYNYM-5010M 3700:01:2200:48:2801:36:2801:40:13.0501:41:35.50+00:34:0210:016
117KOTOWSKA Karolina 3041ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEK-3023K 8000:02:0800:47:3201:36:2401:40:13.9001:42:22.65+00:34:0310:016
118FURMANKIEWICZ Wojciech 3136M-5011M 3900:02:1500:47:2801:37:2001:41:19.6501:43:35.55+00:35:0910:085.9
119PILSZAK Krystian 3069Podaj Rękę- TeamRACIBÓRZM-6016M 3800:02:0000:47:4201:37:3301:41:33.7001:43:34.45+00:35:2310:095.9
120WITEK Judyta 3115Decathlon&PrzyjacieleRYBNIKK-3024K 8100:01:5700:47:4401:37:3601:41:36.8001:43:34.35+00:35:2610:095.9
121DOMARADZKA Mirella 3016GLIWICEK-5020K 8200:02:1500:48:5001:40:0001:43:56.6001:46:11.75+00:37:4610:235.8
122MALINOWSKA Katarzyna 3054GLIWICEK-4029K 8300:02:0600:48:3501:40:1301:44:26.0001:46:32.40+00:38:1510:265.7
123CZEKAŃSKA Bożena 3012GLIWICEK-4030K 8400:02:0500:48:3601:40:1401:44:26.8501:46:32.55+00:38:1610:265.7
124WIŚNIEWSKA Marzanna 3111ZABRZEK-5021K 8500:02:1000:49:5001:40:5801:45:05.5501:47:15.70+00:38:5410:305.7
125KUCHNIA Ania 3045TS Regle/Nessi TeamRYBNICAK-4031K 8600:02:0100:50:2301:41:5801:45:52.3501:47:54.00+00:39:4110:355.7
126PŁONKA Janina 3071GLIWICEK-609K 8700:02:0900:50:1801:41:5401:45:53.4501:48:03.05+00:39:4210:355.7
Znaleziono 126 wynik(ów)