Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-10-26 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 10N km |
Zgłoszonych : | 134 |
Wystartowało : | 126 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 126 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 5_15_km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CYRUS Bogdan | 3011 | Silesia Nordic Team | STRZEBIŃ | M-40 | 00:01:35 | 00:30:52 | |
2 | MAŁKA Marian | 3055 | 1959 | GLIWICE | M-60 | 00:01:37 | 00:31:38 | |
3 | BOROŃ Tomasz | 3007 | RUNHOGS Tychy | TYCHY | M-40 | 00:01:37 | 00:31:40 | |
4 | RZEPKA Małgorzta | 3082 | KB Orły z Knurowa | GLIWICE | K-40 | 00:01:37 | 00:32:47 | |
5 | KOWALCZYK Tadeusz | 3043 | KRAKÓW | M-60 | 00:01:46 | 00:33:30 | ||
6 | DUDEK Jan | 3018 | KEDZIERZYN-KOŹLE | M-50 | 00:01:36 | 00:33:57 | ||
7 | TYCZEWSKI Jacek | 3106 | LuxTorpeda Malopolska | GLIWICE | M-40 | 00:01:36 | 00:34:09 | |
8 | DANIELEWICZ Anna | 3014 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-40 | 00:01:49 | 00:34:39 | ||
9 | RÓŻEWICZ Dariusz | 3079 | PANCE | TYCHY | M-50 | 00:01:47 | 00:35:03 | |
10 | DYRLAGA Tomasz | 3020 | JustFeelFit | GLIWICE | M-20 | 00:01:56 | 00:35:05 | |
11 | TAISNER Aleksandra | 3099 | RUDA ŚLĄSKA | K-40 | 00:01:34 | 00:35:16 | ||
12 | KAJCA Mirosław | 3033 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-40 | 00:01:33 | 00:35:19 | |
13 | BASISTA Kasia | 3001 | Forma Wodzisław Śląski | PSZÓW | K-40 | 00:01:35 | 00:35:24 | |
14 | LIPUT Dawid | 3050 | Opel Active Team | GLIWICE | M-30 | 00:02:03 | 00:35:29 | |
15 | TYCZEWSKA Paulina | 3105 | Lux Torpeda Małopolska | KRAKÓW | K-30 | 00:01:39 | 00:35:41 | |
16 | MAZIUK Krzysztof | 3057 | GLIWICE | M-50 | 00:01:35 | 00:35:44 | ||
17 | SZAJNOWSKA Agnieszka | 3093 | Zdrowe Kroki ZPM 4 | GLIWICE | K-40 | 00:01:36 | 00:36:00 | |
18 | POLAK Katarzyna | 3073 | TARNOWSKIE GÓRY | K-40 | 00:01:13 | 00:36:03 | ||
19 | KLUSKA Kazimierz | 3039 | Katowicki Nordic Walking | KATOWICE | M-60 | 00:02:09 | 00:36:04 | |
20 | BOROŃ Luiza | 3008 | RUNHOGS Tychy | TYCHY | K-40 | 00:01:50 | 00:36:12 | |
21 | GAWLIK-RYBIŃSKA Kasia | 3023 | EŁKA Team | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:01:47 | 00:36:23 | |
22 | RÓŻEWICZ Ewa | 3080 | PANCE | TYCHY | K-50 | 00:01:51 | 00:36:25 | |
23 | GLISZCZYŃSKI Mirosław | 3026 | MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE | M-60 | 00:01:59 | 00:36:28 | ||
24 | BIAŁAS Anna | 3002 | BYTOM | K-40 | 00:01:50 | 00:36:44 | ||
25 | SZCZOBARCZYK Małgorzata | 3134 | KARCHOWICE | K-50 | 00:01:35 | 00:36:58 | ||
26 | FUDALI Ryszard | 3021 | Saint-gobain squad | GLIWICE | M-60 | 00:01:38 | 00:37:13 | |
27 | SIELSKA Dagmara | 3087 | Decathlon i Przyjaciele | PYSKOWICE | K-20 | 00:02:05 | 00:37:25 | |
28 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 3117 | Lecymy Durś | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:01:53 | 00:37:29 | |
29 | WYLEŻAŁEK Alina | 3150 | GLIWICE | K-30 | 00:02:00 | 00:37:29 | ||
30 | TOMAS Marzena | 3102 | Radlinioki w biegu | SYRYNIA | K-30 | 00:01:39 | 00:37:33 | |
31 | KOWALCZYK Joanna | 3042 | LUX TORPEDA Małopolska | KRAKÓW | K-40 | 00:01:50 | 00:37:38 | |
32 | SIEJKO Janusz Adam | 3086 | UM | GLIWICE | M-60 | 00:02:20 | 00:38:07 | |
33 | URBANOWICZ Aleksandra | 3107 | KTB 'PRZEZ LAS 'GLIWICE | GLIWICE | K-50 | 00:02:08 | 00:38:14 | |
34 | ZWAKA-MYSZKA Magdalena | 3126 | GLIWICE | K-40 | 00:01:35 | 00:38:24 | ||
35 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 3112 | ZABRZE | M-50 | 00:02:10 | 00:38:25 | ||
36 | JAWORSKI Andrzej | 3031 | GLIWICE | M-50 | 00:01:35 | 00:38:29 | ||
36 | WODARZ Bernadeta | 3116 | BYTOM | K-50 | 00:01:51 | 00:38:33 | ||
38 | LISZKA Ilona | 3051 | KAMIENIEC | K-40 | 00:01:54 | 00:38:34 | ||
39 | TASAREK Gabriela | 3100 | Tarnogórskie Łazęgi | TARNOWSKIE GÓRY | K-60 | 00:01:31 | 00:38:36 | |
40 | MICHALIK Joanna | 3060 | BYTOM | K-40 | 00:01:32 | 00:38:41 | ||
41 | GÓRNIK Jerzy | 3027 | Katowice 49 | KATOWICE | M-60 | 00:02:07 | 00:38:46 | |
42 | PODGÓRSKA Joanna | 3072 | TARNOWSKIE GÓRY | K-50 | 00:01:38 | 00:38:54 | ||
43 | WOJTUNIK Andrzej | 3118 | DRiV | BYTOM | M-60 | 00:02:02 | 00:39:00 | |
44 | ZDROJEWSKA Agata | 3121 | GLIWICE | K-30 | 00:01:24 | 00:39:16 | ||
45 | KUCZERA Beata | 3046 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | K-30 | 00:02:08 | 00:39:20 | |
46 | KIDAWA Marian | 3037 | Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | GLIWICE | M-60 | 00:02:21 | 00:39:20 | |
47 | KIDAWA Bożena | 3036 | GLIWICE | K-60 | 00:02:21 | 00:39:30 | ||
48 | PRZEKWAS Bogna | 3075 | GLIEICE | K-40 | 00:01:36 | 00:39:41 | ||
49 | RZEPKA Tomasz | 3083 | KB Orły z Knurowa | GLIWICE | M-50 | 00:02:08 | 00:39:47 | |
50 | GAMRACY Leszek | 3022 | UTW Gliwice | GLIWICE | M-60 | 00:00:02 | 00:39:59 | |
51 | GĘBCZYK Władysław | 3024 | GLIWICE | M-60 | 00:01:46 | 00:40:08 | ||
52 | LATOCHA Dorota | 3048 | PRZEZCHLEBIE | K-30 | 00:01:55 | 00:40:12 | ||
53 | JAKUBOWSKA Agnieszka | 3030 | KLESZCZÓW | K-40 | 00:01:54 | 00:40:14 | ||
54 | SZYJKA Katarzyna | 3097 | Hirschvogel | ZABRZE | K-30 | 00:02:10 | 00:40:27 | |
55 | SZYMCZEWSKI Włodzimierz | 3098 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-60 | 00:02:16 | 00:40:33 | ||
56 | NIESTRÓJ Sylwia | 3064 | Dystans Lubomia | LUBOMIA | K-40 | 00:01:38 | 00:40:34 | |
57 | BOJDA Danuta | 3006 | Ke-Ko Team | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-50 | 00:01:52 | 00:40:40 | |
58 | BODZENTA Jerzy | 3004 | ZABRZE | M-50 | 00:02:11 | 00:40:40 | ||
59 | BODZENTA Ewa | 3005 | ZABRZE | K-50 | 00:02:12 | 00:40:41 | ||
60 | PACYNA Danuta | 3066 | KATOWICE | K-50 | 00:02:17 | 00:40:43 | ||
61 | GRABIŃSKI Lech | 3028 | BŁYSKAWICA SARNÓW | GLIWICE | M-60 | 00:02:19 | 00:40:43 | |
62 | PĘCHERCZYK Anna | 3067 | #czeladzbiega | CZELADŹ | K-50 | 00:02:18 | 00:40:48 | |
63 | MAŁKA Irena | 3056 | GLIWICE | K-60 | 00:01:57 | 00:41:12 | ||
64 | MUSZYŃSKI Dariusz | 3063 | ELZAB ACTIVE TEAM | KAMIENIEC | M-50 | 00:01:56 | 00:41:15 | |
65 | LIPIŃSKA Iza | 3049 | EKIPA NA KIJACH | BYTOM | K-30 | 00:02:09 | 00:41:23 | |
66 | SNOCHOWSKA Agata | 3090 | Szombierki biegają i chodza | BYTOM | K-40 | 00:02:09 | 00:41:23 | |
67 | SZKAMRUK Janusz | 3094 | GLIWICE | M-60 | 00:02:11 | 00:41:28 | ||
68 | MRÓWKA Ilona | 3062 | GLIWICE | K-50 | 00:02:02 | 00:41:37 | ||
69 | BROM-NOWAK Anna | 3010 | ProPoint | KNURÓW | K-40 | 00:02:13 | 00:41:40 | |
70 | NOWAK Sebastian | 3065 | ProPoint | KNURÓW | M-40 | 00:02:13 | 00:41:41 | |
71 | LUDYGA Krystian | 3052 | BYTOM | M-40 | 00:02:12 | 00:41:46 | ||
72 | KLACZKOWSKI Tomasz | 3133 | GLIWICE | M-40 | 00:02:12 | 00:41:47 | ||
73 | SZPIECHOWICZ Sylwia | 3096 | GLIWICE | K-40 | 00:02:02 | 00:41:48 | ||
74 | PIĄTEK Irena | 3068 | GLIWICE | K-50 | 00:02:02 | 00:41:49 | ||
75 | WYSOCKI Piotr | 3120 | Politechnika Śląska | GLIWICE | M-50 | 00:01:51 | 00:41:55 | |
76 | MACYSZYN Beata | 3131 | GLIWICE | K-50 | 00:02:03 | 00:41:57 | ||
77 | ARBASZEWSKA Agnieszka | 3000 | GLIWICE | K-40 | 00:01:11 | 00:42:05 | ||
78 | SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia | 3091 | GLIWICE | K-30 | 00:01:56 | 00:42:11 | ||
79 | BIEGUN Maria | 3003 | ŻYWIEC | K-50 | 00:02:11 | 00:42:13 | ||
80 | ROMAŃSKA Katarzyna | 3078 | #Czeladzbiega | KATOWICE | K-40 | 00:02:16 | 00:42:17 | |
81 | ZIÓŁKOWSKA Jolanta | 3125 | KNURÓW | K-50 | 00:01:52 | 00:42:20 | ||
82 | SARRÉ Joanna | 3084 | Sport Relaks Nasza Szkółka Pływania | GLIWICE | K-60 | 00:02:17 | 00:42:30 | |
83 | ZIELIŃSKA Urszula | 3122 | KATOWICE | K-50 | 00:02:17 | 00:42:38 | ||
84 | CIEŚLAR Magdalena | 3135 | ULKS "KARLIK" | K-30 | 00:01:56 | 00:42:50 | ||
85 | RYGULSKI Andrzej | 3081 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-60 | 00:02:06 | 00:42:50 | |
86 | SMOTER-ALKER Elżbieta | 3089 | Alker Team | GLIWICE | K-50 | 00:01:49 | 00:42:55 | |
87 | KIDAWA Joanna | 3038 | GLIWICE | K-40 | 00:02:22 | 00:43:02 | ||
88 | DREWNIOK - JAGODZIŃSKA Klaudia | 3017 | ZABRZE | K-40 | 00:01:47 | 00:43:06 | ||
89 | BROLL Agnieszka | 3009 | CHORZÓW | K-40 | 00:01:40 | 00:43:11 | ||
90 | KACZMAREK Danuta | 3032 | KNURÓW | K-40 | 00:02:15 | 00:43:13 | ||
91 | DOMARADZKA Karolina | 3015 | GLIWICE | K-30 | 00:02:14 | 00:43:40 | ||
92 | HRYSZKIEWICZ Anna | 3029 | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:02:04 | 00:43:44 | ||
93 | KALISZ Aneta | 3034 | MOMO TEAM | BYTOM | K-40 | 00:02:06 | 00:43:55 | |
94 | ZIELONKA Barbara | 3123 | GLIWICE | K-60 | 00:01:57 | 00:44:20 | ||
95 | ZIOŁKOWSKA Dorota | 3124 | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:02:10 | 00:44:36 | ||
96 | PISZCZAN Mirosław | 3070 | Radlinioki w Biegu | SYRYNIA | M-40 | 00:01:50 | 00:44:40 | |
97 | MICHALAK Teresa | 3059 | BIELSKO-BIAŁA | K-40 | 00:01:47 | 00:44:41 | ||
98 | MAZIUK Ewa | 3058 | GLIWICE | K-40 | 00:01:56 | 00:44:49 | ||
99 | NIEZGODA Dorota | 3132 | GLIWICE | K-30 | 00:01:53 | 00:44:56 | ||
100 | DYRLAGA Anna | 3019 | JustFeelFit | WĘGIERSKA GÓRKA | K-60 | 00:02:10 | 00:45:12 | |
101 | BIEGUN Tomasz | 3148 | ŻYWIEC | M-20 | 00:02:11 | 00:45:12 | ||
102 | MORAWSKA Aleksandra | 3061 | Pogoriamorsuje | SOSNOWIEC | K-30 | 00:02:18 | 00:45:30 | |
103 | SEWERYN Iwona | 3085 | Kobiety dla Kobiet | SOSNOWIEC | K-50 | 00:02:19 | 00:45:30 | |
104 | GLIMAŃSKA Agnieszka | 3025 | KATOWICE | K-30 | 00:01:47 | 00:45:35 | ||
105 | SIKORSKA Bożena | 3088 | GLIWICE | K-60 | 00:02:11 | 00:45:35 | ||
106 | TRZECIAK Lucyna | 3103 | GLIWICE | K-30 | 00:00:44 | 00:45:55 | ||
107 | CZENCZEK Magdalena | 3013 | Etisoft Running Team | GLIWICE | K-30 | 00:01:52 | 00:46:16 | |
108 | KORDON Anna | 3040 | Łaziskie Łaziki | ŁAZISKA GÓRNE | K-30 | 00:01:49 | 00:46:20 | |
109 | WIEKIERA Patrycja | 3110 | Slow Jogging Gliwice | GLIWICE | K-30 | 00:01:51 | 00:46:21 | |
110 | WITCZYK Natalia | 3113 | TYCHY | K-20 | 00:01:54 | 00:47:10 | ||
110 | WITCZYK Łukasz | 3114 | TYCHY | M-30 | 00:01:54 | 00:47:10 | ||
112 | KOZDROWICZ Anna | 3044 | GLIWICE | K-50 | 00:02:13 | 00:47:27 | ||
113 | KWIECIEŃ Urszula | 3047 | GLIWICE | K-50 | 00:02:13 | 00:47:27 | ||
114 | FURMANKIEWICZ Wojciech | 3136 | M-50 | 00:02:15 | 00:47:28 | |||
115 | KOTOWSKA Karolina | 3041 | ETISOFT RUNNING TEAM | GLIWICE | K-30 | 00:02:08 | 00:47:32 | |
116 | PILSZAK Krystian | 3069 | Podaj Rękę- Team | RACIBÓRZ | M-60 | 00:02:00 | 00:47:42 | |
117 | ROJEK Urszula | 3077 | GLIWICE | K-40 | 00:02:14 | 00:47:42 | ||
118 | SZAJER Jadwiga | 3092 | Rybnicki Klub Nordic Walking | RYBNIK | K-60 | 00:01:57 | 00:47:43 | |
119 | WITEK Judyta | 3115 | Decathlon&Przyjaciele | RYBNIK | K-30 | 00:01:57 | 00:47:44 | |
120 | TOMASZCZYK Piotr | 3101 | Megawat Running Team | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M-50 | 00:01:22 | 00:48:28 | |
121 | MALINOWSKA Katarzyna | 3054 | GLIWICE | K-40 | 00:02:06 | 00:48:35 | ||
122 | CZEKAŃSKA Bożena | 3012 | GLIWICE | K-40 | 00:02:05 | 00:48:36 | ||
123 | DOMARADZKA Mirella | 3016 | GLIWICE | K-50 | 00:02:15 | 00:48:50 | ||
124 | WIŚNIEWSKA Marzanna | 3111 | ZABRZE | K-50 | 00:02:10 | 00:49:50 | ||
125 | PŁONKA Janina | 3071 | GLIWICE | K-60 | 00:02:09 | 00:50:18 | ||
126 | KUCHNIA Ania | 3045 | TS Regle/Nessi Team | RYBNICA | K-40 | 00:02:01 | 00:50:23 |
Znaleziono 126 wynik(ów)