NORDIC WALKING GLIWICKI - 10KM
VII PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-17
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10N km
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 106
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 106
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu2.5km6.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ROMANOWSKI Daniel 2067KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM-201M 100:00:012021-10-17 10:35:0500:15:3200:40:2501:03:46.3001:03:48.15 6:229,4
2MAŁKA Marian 2040GLIWICEM-601M 200:00:022021-10-17 10:35:0600:16:4700:42:3701:06:34.4001:06:37.15+00:02:486:399,0
3RZEPKA Małgorzata 2072KB ORŁY Z KNUROWAGLIWICEK-401K 100:00:042021-10-17 10:35:0800:17:1100:43:2201:07:43.1501:07:47.15+00:03:566:468,9
4SADOWSKI Tomasz 2108HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM-401M 300:00:022021-10-17 10:35:0600:16:5800:43:2901:08:29.3001:08:31.45+00:04:436:508,8
5GRABOWSKI Krzysztof 2014GLIWICEM-402M 400:00:022021-10-17 10:35:0600:17:2900:44:1801:08:50.4001:08:52.95+00:05:046:538,7
6RÓŻEWICZ Dariusz 2068PANCETYCHYM-501M 500:00:032021-10-17 10:35:0700:18:0900:46:3601:12:38.6501:12:42.10+00:08:527:158,3
7MARCHEWKA Andrzej 2043PRECZÓWM-602M 600:00:042021-10-17 10:35:0800:18:1200:46:3301:12:50.8001:12:55.10+00:09:047:178,2
8UKLEJA Anna 2090ZBROSŁAWICEK-301K 200:00:062021-10-17 10:35:1000:19:3700:48:4601:14:40.5001:14:46.95+00:10:547:288,0
9MANDRYSZ Aleksandra 2042NORDIC WALKING LYSKILYSKIK-402K 300:00:032021-10-17 10:35:0700:18:5900:48:1201:14:50.2501:14:54.00+00:11:037:298,0
10RÓŻEWICZ Ewa 2069PANCETYCHYK-601K 400:00:022021-10-17 10:35:0600:19:1600:48:2501:15:04.9501:15:07.85+00:11:187:308,0
11PIECHOCZEK-NIEZGODA Lucyna 2062ŻORYK-403K 500:00:032021-10-17 10:35:0700:18:5800:48:1201:15:12.0001:15:15.15+00:11:257:318,0
12RZEPKA Tomasz 2073-GLIWICEM-502M 700:00:042021-10-17 10:35:0800:19:0700:48:2201:15:39.2001:15:44.00+00:11:527:337,9
13TYCZEWSKI Jacek 2089GLIWICEM-403M 800:00:082021-10-17 10:35:1200:19:1400:48:3201:16:12.2001:16:20.85+00:12:257:377,9
14MERKEL Sabina 2048RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMGASZOWICEK-404K 600:00:052021-10-17 10:35:0900:19:3800:49:1801:16:28.0001:16:33.80+00:12:417:387,8
15KLIMAS Patrycja 2022GLIWICEK-405K 700:00:182021-10-17 10:35:2200:20:4701:16:31.5501:16:50.50+00:12:457:397,8
16LIBARDI-KŁYŚ Sylwia 2033GLIWICEK-602K 800:00:022021-10-17 10:35:0600:19:0700:48:4201:16:36.3501:16:39.10+00:12:507:397,8
17MARONDEL Katarzyna 2044SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK-302K 900:00:042021-10-17 10:35:0800:19:1600:48:5301:16:46.1501:16:50.55+00:12:597:407,8
18KOCEL Grzegorz 2023NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKM-404M 900:00:042021-10-17 10:35:0800:19:1100:49:1201:17:17.4001:17:22.00+00:13:317:437,8
19GIERADA Mateusz 2011GLIWICEM-301M 1000:00:052021-10-17 10:35:0900:20:0400:49:5401:17:49.4001:17:54.60+00:14:037:467,7
20OWCZAREK Marcin 2056GLIWICEM-503M 1100:00:212021-10-17 10:35:2500:20:0000:50:0801:17:52.0501:18:13.60+00:14:057:477,7
21KUCZERA Beata 2029RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK-303K 1000:00:062021-10-17 10:35:1000:19:5800:50:1201:17:52.8501:17:59.10+00:14:067:477,7
22JANCEWICZ Adam 2018BSM IT CROWDCHORZÓWM-504M 1200:00:042021-10-17 10:35:0800:20:1300:50:1601:18:03.6501:18:08.55+00:14:177:487,7
23STAROSTKA Andrzej 2104PKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-603M 1300:00:032021-10-17 10:35:0700:19:4301:18:24.8501:18:28.55+00:14:387:507,7
24LASKA Jadwiga 2032GLIWICEK-501K 1100:00:052021-10-17 10:35:0900:21:1400:52:1501:20:36.5501:20:42.40+00:16:508:037,4
25MILERT Jolanta 2050NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEK-406K 1200:00:032021-10-17 10:35:0700:20:1900:52:1001:20:38.6501:20:42.35+00:16:528:037,4
26TRAUTMANN Piotr 2088ZBROSŁAWICEM-505M 1400:00:042021-10-17 10:35:0800:20:0601:20:40.9501:20:45.55+00:16:548:047,4
27GAMRACY Leszek 2010PZLAMGLIWICEM-604M 1500:00:162021-10-17 10:35:2000:20:1400:50:5801:20:59.3501:21:15.70+00:17:138:057,4
28LISZKA Ilona 2036KAMIENIECK-407K 1300:00:042021-10-17 10:35:0800:20:5100:52:2501:21:28.9501:21:33.35+00:17:428:087,4
29BARON Magdalena 2002ZBROSŁAWICEK-408K 1400:00:062021-10-17 10:35:1000:21:4200:53:0801:21:35.6001:21:42.25+00:17:498:097,4
30SZYJKA Katarzyna 2085HIRSCHVOGELZABRZEK-409K 1500:00:112021-10-17 10:35:1500:21:2600:53:1301:22:31.0501:22:42.95+00:18:448:157,3
31MUSZYŃSKI Dariusz 2101ELZAB ACTIVE TEAMKAMIENIECM-506M 1600:00:182021-10-17 10:35:2200:21:5200:53:3601:22:35.9501:22:54.60+00:18:498:157,3
32JAWORSKI Andrzej 2020GLIWICEM-507M 1700:00:042021-10-17 10:35:0800:21:1200:53:1701:23:06.2001:23:11.15+00:19:198:187,2
33NOWAK Danuta 2051ELZAB ACTIVE TEAMZABRZEK-4010K 1600:00:022021-10-17 10:35:0600:21:2100:53:5001:23:10.2001:23:12.95+00:19:238:197,2
34SYMELA-BOCHEŃSKA Katarzyna 2082GLIWICEK-4011K 1700:00:152021-10-17 10:35:1900:22:0500:53:4901:23:15.0501:23:30.85+00:19:288:197,2
35GRABIŃSKI Lech 2013BŁYSKAWICA SARNÓWGLIWICEM-605M 1800:00:202021-10-17 10:35:2400:21:4000:54:0601:24:06.5001:24:27.30+00:20:208:247,1
36FELKEL Aldona 2009#HUTATEAMGLIWICEK-502K 1800:00:072021-10-17 10:35:1100:21:4700:54:1601:24:26.6501:24:33.75+00:20:408:267,1
37SZROBARCZYK Małgorzata 2084KARCHOWICEK-503K 1900:00:022021-10-17 10:35:0600:21:2200:54:2201:24:29.0501:24:31.90+00:20:428:267,1
38KOWALCZYK Grażyna 2107ZABRZEK-504K 2000:00:012021-10-17 10:35:0500:20:5100:53:3201:24:48.8001:24:50.65+00:21:028:287,1
39MAŁKA Irena 2041GLIWICEK-603K 2100:00:042021-10-17 10:35:0800:21:4800:54:3201:24:50.0001:24:54.50+00:21:038:297,1
40CZERWIK Ilona 2006PRZEZCHLEBIEK-4012K 2200:00:142021-10-17 10:35:1800:21:3700:54:1301:24:55.2001:25:10.00+00:21:088:297,1
41PASTERNAK Anna 2059OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK-4013K 2300:00:122021-10-17 10:35:1600:22:5100:55:4501:24:57.0001:25:09.95+00:21:108:297,1
42SZKAMRUK Bogusława 2083EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEK-604K 2400:00:092021-10-17 10:35:1300:21:4600:54:4801:25:02.8001:25:12.75+00:21:168:307,1
43POPIOŁKIEWICZ Małgorzata 2100PRZEZCHLEBIEK-304K 2500:00:152021-10-17 10:35:1900:23:1000:57:3401:25:03.6001:25:19.05+00:21:178:307,1
44KOPCZYŃSKA Agata 2026#HUTATEAMGLIWICEK-305K 2600:00:102021-10-17 10:35:1400:22:5000:56:0001:25:16.5501:25:26.95+00:21:308:317,0
45ZIÓŁKOWSKA Jolanta 2098KNURÓWK-605K 2700:00:112021-10-17 10:35:1500:22:3900:55:3701:25:47.2501:25:58.45+00:22:008:347,0
46LUDYGA Krystian 2037BYTOMM-405M 1900:00:162021-10-17 10:35:2000:23:1100:56:2901:26:05.5001:26:22.45+00:22:198:367,0
47OLSZEWSKA Jolanta 2054GLIWICEK-4014K 2800:00:052021-10-17 10:35:0900:21:4100:55:3001:26:30.1001:26:35.50+00:22:438:396,9
48WINKIEWICZ Jolanta 2092GLIWICEK-505K 2900:00:082021-10-17 10:35:1200:22:1100:55:3201:26:46.0001:26:54.65+00:22:598:406,9
49PASTERNAK Katarzyna 2060GLIWICEK-4015K 3000:00:052021-10-17 10:35:0900:21:4100:55:3101:27:12.6001:27:18.00+00:23:268:436,9
50TRAUTMANN Bogusia 2087ZBROSŁAWICEK-506K 3100:00:042021-10-17 10:35:0800:21:4400:55:3301:27:17.4501:27:21.80+00:23:318:436,9
51HRYSZKIEWICZ Anna 2017BSM IT CROWDRUDA ŚLĄSKAK-306K 3200:00:052021-10-17 10:35:0900:22:2300:56:0001:27:39.4001:27:44.80+00:23:538:456,8
52NAWROT Tomasz 2102KATOWICEM-302M 2000:00:032021-10-17 10:35:0700:22:0000:56:2201:27:48.7501:27:52.30+00:24:028:466,8
53CEREMUGA Justyna 2004KATOWICEK-307K 3300:00:032021-10-17 10:35:0700:21:5900:56:2201:27:49.0501:27:52.40+00:24:028:466,8
54SIEJKO Janusz 2075GLIWICEM-606M 2100:00:162021-10-17 10:35:2000:23:2400:57:1601:28:14.5001:28:30.70+00:24:288:496,8
55JANUSZEWSKA-ZENOWICZ Anna 2019NYSAK-507K 3400:00:122021-10-17 10:35:1600:23:2100:57:2101:28:14.6001:28:26.65+00:24:288:496,8
56SNOCHOWSKA Agata 2079SZOMBIERKI CHODZĄ I BIEGAJĄBYTOMK-4016K 3500:00:152021-10-17 10:35:1900:23:2200:57:3201:28:51.8501:29:07.60+00:25:058:536,8
57SKOCZYKŁODA Roman 2077STADION ŚLĄSKIORZESZEM-607M 2200:00:062021-10-17 10:35:1000:21:4900:56:4301:29:00.2501:29:06.50+00:25:138:546,7
58MACYSZYN Beata 2038GLIWICEPILCHOWICEK-508K 3600:00:112021-10-17 10:35:1500:22:5600:57:3101:29:18.3501:29:30.00+00:25:328:556,7
59SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia 2080GLIWICEK-308K 3700:00:132021-10-17 10:35:1700:23:1100:57:3201:29:44.3001:29:57.90+00:25:588:586,7
60ZABAWSKA Aleksandra 2096GLIWICEK-4017K 3800:00:132021-10-17 10:35:1700:23:2501:29:48.2501:30:02.10+00:26:018:586,7
61JURETKO Aneta 2021CHORZÓWK-509K 3900:00:092021-10-17 10:35:1300:23:2201:29:53.5001:30:02.85+00:26:078:596,7
62RYFIAK-KOWALCZYK Marta 2070GLIWICEK-309K 4000:00:142021-10-17 10:35:1800:23:2600:58:0501:29:54.5001:30:08.70+00:26:088:596,7
63OCHMAN Aleksandra 2052OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK-4018K 4100:00:122021-10-17 10:35:1600:23:0800:57:3801:29:54.8001:30:07.70+00:26:088:596,7
64PAWLIK Andrzej 2061GLIWICEM-608M 2300:00:092021-10-17 10:35:1300:23:0300:57:3501:29:58.7001:30:08.50+00:26:128:596,7
65BABCZUK Katarzyna 2001KNURÓWK-4019K 4200:00:122021-10-17 10:35:1600:23:4800:57:5801:30:10.8001:30:22.85+00:26:249:016,7
66GRONDYS Michał 2015GLIWICEM-406M 2400:00:112021-10-17 10:35:1500:23:2400:58:4501:30:32.4501:30:43.95+00:26:469:036,6
67GRONDYS Sylwia 2016GLIWICEK-4020K 4300:00:102021-10-17 10:35:1400:23:2500:58:4601:30:33.5501:30:44.25+00:26:479:036,6
68DOMARADZKA Karolina 2129GLIWICEK-3010K 4400:00:172021-10-17 10:35:2100:23:5000:59:1001:30:34.2001:30:51.95+00:26:479:036,6
69CZARNIAKOWSKA Marzena 2005GLIWICEK-3011K 4500:00:112021-10-17 10:35:1500:23:5700:59:1601:30:35.6501:30:46.70+00:26:499:036,6
70REWERS Marzena 2103LILA TEAMTARNOWSKIE GÓRYK-4021K 4600:00:132021-10-17 10:35:1700:23:4900:58:0101:30:36.3501:30:49.40+00:26:509:036,6
71SIDOR Anna 2074PRZEZCHLEBIEK-4022K 4700:00:142021-10-17 10:35:1800:23:1100:57:3501:31:00.0001:31:14.85+00:27:139:066,6
72PIERNIKARCZYK Mirela 2063PRZEZCHLEBIEK-3012K 4800:00:152021-10-17 10:35:1900:23:1300:57:3501:31:00.2001:31:15.20+00:27:139:066,6
73ZARAŚ-HEREJ Urszula 2097WILKOWICEK-4023K 4900:00:062021-10-17 10:35:1000:22:2000:57:4501:31:01.6501:31:07.65+00:27:159:066,6
74ONYSZKIEWICZ Iwona 2055KNURÓWK-3013K 5000:00:122021-10-17 10:35:1600:23:1700:59:0501:31:10.1501:31:22.20+00:27:239:076,6
75MALINOWSKA-FILIPEK Agnieszka 2039GLIWICEK-4024K 5100:00:072021-10-17 10:35:1100:23:2900:58:4801:31:30.5501:31:38.20+00:27:449:096,6
76SARRE Joanna 2099SPORT RELAKS NASZA SZKÓŁKA PŁYWANIAGLIWICEK-606K 5200:00:192021-10-17 10:35:2300:23:0300:58:0501:31:36.5001:31:56.40+00:27:509:096,6
77OCHUDLO Gabriela 2053#HUTATEAMLIGOTA ŁABĘDZKAK-5010K 5300:00:082021-10-17 10:35:1200:23:2600:58:4401:31:38.9501:31:47.65+00:27:529:096,5
78KOMANDER Joanna 2025JOMAR RUNNERSGLIWICEK-5011K 5400:00:062021-10-17 10:35:1000:22:4900:58:3901:31:41.1501:31:47.90+00:27:549:106,5
79ROJEK Urszula 2066GLIWICEK-4025K 5500:00:092021-10-17 10:35:1300:23:3600:59:1101:31:48.3501:31:57.35+00:28:029:106,5
80MARONDEL Jan 2045BYTOMM-609M 2500:00:072021-10-17 10:35:1100:23:0400:58:2501:31:57.3501:32:05.20+00:28:119:116,5
81RAJS Ewelina 2065WRŚPRZYSZOWICEK-4026K 5600:00:062021-10-17 10:35:1000:23:1000:58:5401:32:03.6001:32:10.55+00:28:179:126,5
82KOLCZYŃSKA Barbara 2024ELZAB ACTIVE TEAMGLIWICEK-4027K 5700:00:022021-10-17 10:35:0600:22:3200:58:4501:32:16.1501:32:18.80+00:28:299:136,5
83GRZELAK Małgorzata 2106KNURÓWK-5012K 5800:00:112021-10-17 10:35:1500:23:1900:59:0801:32:37.3501:32:48.40+00:28:519:156,5
84WÓJCIK Rozalia 2095GLIWICEK-607K 5900:00:062021-10-17 10:35:1000:23:0900:58:5301:32:49.4001:32:56.25+00:29:039:166,5
85RYKOWSKA Marzena 2071RYBNIKK-4028K 6000:00:082021-10-17 10:35:1200:24:3701:00:5301:33:29.6001:33:37.95+00:29:439:206,4
86SPENDE Anna 2081PRZEZCHLEBIEK-3014K 6100:00:142021-10-17 10:35:1800:24:0601:00:4201:33:49.1001:34:03.85+00:30:029:226,4
87SMORZ Gabriela 2078PANIÓWKIK-4029K 6200:00:202021-10-17 10:35:2400:24:4501:01:2401:33:51.7001:34:11.70+00:30:059:236,4
88GŁUCH-KWACZAŁA Bogumiła 2012PANIÓWKIK-4030K 6300:00:192021-10-17 10:35:2300:24:4401:01:2501:33:52.9001:34:12.50+00:30:069:236,4
89KURPIOS Piotr 2031GLIWICEM-303M 2600:00:152021-10-17 10:35:1900:24:4801:01:4801:34:20.5501:34:36.15+00:30:349:266,4
90WIETRZYCKA Anna 2091GLIWICEK-4031K 6400:00:142021-10-17 10:35:1800:24:4701:01:4901:34:21.8501:34:36.00+00:30:359:266,4
91BOJCZUK Marta 2003GLIWICEK-4032K 6500:00:142021-10-17 10:35:1800:24:4801:01:4901:34:30.7001:34:45.40+00:30:449:276,3
92KORNAŚ Anna 2027GLIWICEK-3015K 6600:00:122021-10-17 10:35:1600:23:5001:00:2801:34:33.6501:34:46.25+00:30:479:276,3
93LIBERSKA Elwira 2034BYTOMK-4033K 6700:00:102021-10-17 10:35:1400:24:1901:01:2301:35:32.1001:35:42.65+00:31:459:336,3
94WOŹNIAK Anna 2094BYTOMK-4034K 6800:00:102021-10-17 10:35:1400:24:2101:01:2401:35:32.5501:35:42.55+00:31:469:336,3
95PROKWITE Martyna 206427K-3016K 6900:00:172021-10-17 10:35:2100:25:2601:03:1101:36:51.8501:37:09.30+00:33:059:416,2
96MATYJASZEK Marta 2047GLIWICEK-3017K 7000:00:172021-10-17 10:35:2100:25:2601:03:1101:36:52.3501:37:09.35+00:33:069:416,2
97KUKLA Marzena 2030ORINORDICGLIWICEK-4035K 7100:00:132021-10-17 10:35:1700:24:4501:03:5101:36:52.8001:37:06.65+00:33:069:416,2
98SKLARZYK Barbara 2076#HUTATEAMGLIWICEK-5013K 7200:00:082021-10-17 10:35:1200:24:1301:02:5401:36:58.7001:37:06.75+00:33:129:416,2
99KOTOWSKA Karolina 2028SLOW JOGGING GLIWICEGLIWICEK-3018K 7300:00:092021-10-17 10:35:1300:25:1501:04:0601:40:03.6501:40:12.95+00:36:1710:006,0
100DZIEDZIC Anna 2007GLIWICEK-4036K 7400:00:132021-10-17 10:35:1700:24:4801:03:5101:41:28.2001:41:41.75+00:37:4110:085,9
101DZIEDZIC Paweł 2008GLIWICEM-407M 2700:00:122021-10-17 10:35:1600:26:2401:05:4501:41:28.5501:41:41.50+00:37:4210:085,9
102DOMARADZKA Mirella 2130GLIWICEK-5014K 7500:00:162021-10-17 10:35:2000:25:2901:05:3101:43:01.7501:43:18.40+00:39:1510:185,8
103MĘTEL Irena 2049#HUTATEAMGLIWICEK-5015K 7600:00:072021-10-17 10:35:1100:25:4001:05:3901:43:11.6001:43:19.05+00:39:2510:195,8
104LISZEWSKA-KRZYWY Maria 2035REHAFIT PILATES STUDIOKAMIENIECK-5016K 7700:00:112021-10-17 10:35:1500:26:2301:07:3001:44:27.3501:44:38.65+00:40:4110:265,7
105MARZEC Janina 2046GLIWICEK-608K 7800:00:092021-10-17 10:35:1300:26:3401:08:0801:46:26.2501:46:35.55+00:42:3910:385,6
106OLENIACZ Jakub 2105ZABRZEM-304M 2800:00:192021-10-17 10:35:2300:44:3702:13:58.3002:14:18.05+01:10:1213:234,5
Znaleziono 106 wynik(ów)