NORDIC WALKING GLIWICKI 2016 - 10KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-10-23
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
82
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
82
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GEMBALA Eugeniusz 3051AmatorBEŁKM-501M 100:00:0101:04:39.2001:04:41.10 6:289.3
2POGODA Franciszek 3052Aeromed CKZiU GliwiceGLIWICEM-502M 200:00:1201:09:46.1001:09:58.70+00:05:066:588.6
3HAJDUK Franciszek 3046RadzionkówRADZIONKÓWM-503M 300:00:0201:12:04.1001:12:07.05+00:07:247:128.3
4MAŁKA Marian 3069niezrzeszonyGLIWICEM-504M 400:00:0701:12:27.2501:12:34.95+00:07:487:148.3
5KOWASZ Jacek 13ŚWIĘTOCHŁOWICEM-401M 500:00:1201:12:39.7001:12:52.40+00:08:007:168.3
6TYCZEWSKI Jacek 3023GLIWICEM-301M 600:00:1401:15:09.9501:15:24.05+00:10:307:318
7GEMBALA Violetta 3050AmatorBEŁKK-501K 100:00:0101:15:23.9001:15:25.05+00:10:447:328
8SKONIECZNY Sebastian 3041BUKAteamGLIWICEM-302M 700:00:0901:15:50.5501:15:59.65+00:11:117:357.9
9WAJZER Lucja 3019GRUPA JURA' PLZAWIERCIEK-401K 200:00:0501:15:58.0001:16:03.10+00:11:187:357.9
10MAJEWSKA Dorota 3008GLIWICEK-402K 300:00:0301:16:04.9501:16:08.35+00:11:257:367.9
11CHARCZUK Zenon Żółwik OpoleOPOLEM-505M 800:00:1101:16:31.3001:16:42.95+00:11:527:397.8
12SZAJNOWSKA Agieszka 3054Aeromed CKZiU GliwiceGLIWICEK-403K 400:00:1001:17:00.9501:17:11.40+00:12:217:427.8
13SZYMIK Grażyna 3049AmatorBEŁKK-404K 500:00:0201:17:15.7501:17:18.00+00:12:367:437.8
14WRUCIŃSKI Adam 3059RADZIONKÓWM-506M 900:00:0301:17:52.9001:17:56.30+00:13:137:477.7
15OWCZAREK Marcin 3073GLIWICEM-507M 1000:00:1501:18:04.2001:18:19.65+00:13:257:487.7
16WIŚNIEWSKI Sławomir 3031ZABRZEM-402M 1100:00:1301:18:08.6501:18:22.20+00:13:297:487.7
17TYCZEWSKA Paulina 3024DELPHI Running TeamPIEKOSZÓWK-301K 600:00:1601:18:37.7501:18:53.80+00:13:587:517.6
18PRZYBYLSKA Wanda 7wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-601K 700:00:0801:19:04.3501:19:12.80+00:14:257:547.6
19SKLAREK Anna 3063UNISONOKATOWICEK-201K 800:00:0201:19:28.6501:19:31.60+00:14:497:567.5
20JAWORSKI Andrzej 3055GLIWICEM-508M 1200:00:0201:19:45.4001:19:47.40+00:15:067:587.5
21GÓRNIK Jerzy 3005KatowiceKATOWICEM-601M 1300:00:1101:19:42.0001:19:53.10+00:15:027:587.5
22STAWSKA Joanna 3075biegaj z treneramiGLIWICEK-502K 900:00:1101:19:54.8501:20:06.45+00:15:157:597.5
23GĘBCZYK Władysław 3047Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-602M 1400:00:1501:20:21.3501:20:36.40+00:15:428:027.5
24TYCZEWSKA Teresa 3017GLIWICEK-405K 1000:00:1401:21:00.9501:21:15.80+00:16:218:067.4
25KRAKOWCZYK Zygmunt 3062GLIWICEM-603M 1500:00:1101:21:49.0501:22:00.10+00:17:098:107.3
26WYROZUMSKI Wojciech 4GLIWICEM-303M 1600:00:1301:21:54.0501:22:07.90+00:17:148:117.3
27SOBCZYK Grzegorz 3074M-403M 1700:00:1001:22:04.5501:22:15.30+00:17:258:127.3
28RYGULSKI Andrzej 3016ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-604M 1800:00:0101:22:14.6501:22:16.45+00:17:358:137.3
29LEWANDOWSKA Iwona 3039GLIWICEK-503K 1100:00:1201:22:04.1001:22:16.60+00:17:248:127.3
30HOKOTA Anna 3072ElzabGLIWICEK-302K 1200:00:0901:22:51.4001:23:00.70+00:18:128:177.2
31KULISA Marlena 2051GLIWICEK-202K 1300:00:1001:23:14.6501:23:25.10+00:18:358:197.2
32MAKSYSZ-ŁOBKO Marzena 3045arch3dPIEKARY ŚLĄSKIEK-406K 1400:00:0201:23:41.1501:23:43.90+00:19:018:227.2
33KIDAWA Marian 3048GLIWICEM-605M 1900:00:0301:24:18.8001:24:22.50+00:19:398:257.1
34KOWALSKA Wioletta 3021GLIWICEK-407K 1500:00:1101:24:36.2001:24:47.65+00:19:578:277.1
35GRZENCZYK Grzegorz 3034GOSTYŃM-509M 2000:00:0601:25:02.8001:25:09.70+00:20:238:307.1
36GAMRACY Leszek 3053UTW GliwiceGLIWICEM-606M 2100:00:0301:25:14.0501:25:17.50+00:20:348:317
37LISOWSKA Agnieszka 3012Gliwicki Klub KolekcjoneraGLIWICEK-161K 1600:00:1801:24:58.9501:25:17.65+00:20:198:297.1
38TURCZYN Jolanta 3036GLIWICEK-504K 1700:00:0501:25:24.6501:25:30.20+00:20:458:327
39LISOWSKI Mirosław 3011Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-404M 2200:00:1801:25:15.5501:25:34.10+00:20:368:317
40KAŁUŻNA Anna 3020GLIWICEK-505K 1800:00:1101:25:40.1501:25:52.05+00:21:008:347
41SKONIECZNA Magdalena 3040BUKAteamGLIWICEK-303K 1900:00:1401:25:52.7501:26:07.60+00:21:138:357
42KONOPACKA Krystyna 3GLIWICEK-602K 2000:00:0701:26:04.1001:26:11.50+00:21:248:367
43MACIEJEWSKA Angelika 3080Kb Endurance Solidarni KnurówKNURÓWK-304K 2100:00:0001:26:16.7001:26:16.70+00:21:378:377
44SKOTNICKI Michał 3003GLIWICEM-5010M 2300:00:1601:26:22.8001:26:39.25+00:21:438:386.9
45DOMARADZKA Karolina 3027GLIWICEK-203K 2200:00:1601:26:34.0001:26:50.80+00:21:548:396.9
46EICHHOF-SIERGIEJ Małgorzata 2GCERGLIWICEK-305K 2300:00:1501:26:48.1501:27:04.05+00:22:088:406.9
47DYLONG Irena 3013GLIWICEK-408K 2400:00:0301:27:02.5001:27:06.20+00:22:238:426.9
48DUDLEJ Ewa 3056KATOWICEK-506K 2500:00:0501:27:20.3001:27:25.45+00:22:418:446.9
49HERMAN Kazimiera 3044KNURÓWK-603K 2600:00:0501:28:07.0001:28:12.85+00:23:278:486.8
50ZIÓŁKOWSKA Jolanta 3043KNURÓWK-507K 2700:00:0501:28:07.7001:28:12.95+00:23:288:486.8
51BENTKOWSKI Lesław 3058GLIWICEM-701M 2400:00:1401:28:11.6501:28:26.30+00:23:328:496.8
52JANKOWSKA Czesława 8ZABRZEK-509K 2800:00:0201:28:29.8501:28:32.30+00:23:508:516.8
53ALEKSANDROWICZ Małgorzata 3015GLIWICEK-508K 2900:00:1101:28:21.7501:28:33.25+00:23:428:506.8
54JURETKO Aneta 11CHORZÓWK-409K 3000:00:1201:28:36.5501:28:48.95+00:23:578:516.8
55SORKOWSKA-CIEŚLAK Kinga 3028KRAKÓWK-306K 3100:00:0301:29:13.6001:29:17.25+00:24:348:556.7
56KOŁODZIEJ Sonia 6PYSKOWICEK-5010K 3200:00:1301:29:52.1501:30:05.70+00:25:128:596.7
57GRABOWSKA-WCISEŁ Małgorzata 3002BYTOMK-307K 3300:00:1401:29:52.9501:30:07.25+00:25:138:596.7
58SCHRAMM-DUBIEL Anna 3066KNURÓWK-4010K 3400:00:1701:29:51.2501:30:08.95+00:25:128:596.7
59PAWŁOWSKA Anna 3025ZABRZEK-4011K 3500:00:1101:30:42.6501:30:53.95+00:26:039:046.6
60LEŚ Michał 3033GLIWICEM-405M 2500:00:0301:30:58.5501:31:02.25+00:26:199:056.6
61FIOŁKA-KONICZEK Magdalena 3071GLIWICEK-4012K 3600:00:1801:30:51.1501:31:09.85+00:26:119:056.6
62TISZBIEREK Gabriela 3010BARGŁÓWKAK-4014K 3700:00:0401:31:05.6001:31:10.30+00:26:269:066.6
63WYPCHOŁ Mariola 3009BARGŁÓWKAK-5011K 3800:00:0301:31:10.9501:31:14.85+00:26:319:076.6
64GÓRNIAK Alicja 3076GLIWICEK-4013K 3900:00:1301:31:03.8001:31:17.25+00:26:249:066.6
65EICHHOF Danuta 1GLIWICEK-604K 4000:00:1701:31:34.7501:31:51.95+00:26:559:096.6
66KRAKOWCZYK Justyna 3035GLIWICEK-308K 4100:00:0901:32:17.6501:32:27.00+00:27:389:136.5
67BURLIGA Marzena 5KB ENEDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWK-4015K 4200:00:1901:33:45.1501:34:04.90+00:29:059:226.4
68DWORAK Iwona 3068Biegam aby Laura mogła chodzićKNURÓWK-309K 4300:00:1701:33:47.6001:34:05.45+00:29:089:226.4
69KACZMAREK Danuta 3064KNURÓWK-3010K 4400:00:1701:35:12.7501:35:30.25+00:30:339:316.3
70KOTYLAK Wojciech 3061SPORT-RELAKS GliwiceGLIWICEM-5011M 2600:00:1701:35:12.6001:35:30.25+00:30:339:316.3
71ARTER Malgorzata 10KNURÓWK-4016K 4500:00:1701:35:33.4001:35:51.35+00:30:549:336.3
72URBAN Antonina 9K-3011K 4600:00:1301:35:38.0001:35:51.45+00:30:589:336.3
73LUPA Sabina 3014GLIWICEK-3012K 4700:00:1301:35:49.2501:36:02.30+00:31:109:346.3
74JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata 8ZK9YXGNight Runners GliwiceGLIWICEK-204K 4800:00:1601:37:19.7001:37:35.95+00:32:409:436.2
75BRODOWICZ Aleksandra 3022PYSKOWICEK-3013K 4900:00:1601:37:23.1501:37:39.45+00:32:439:446.2
76HUZAREWICZ Marek 3070GLIWICEM-406M 2700:00:1801:37:29.1501:37:48.05+00:32:499:456.2
77MARZEC Janina 3001GLIWICEK-5012K 5000:00:1401:38:21.2501:38:36.15+00:33:429:506.1
78WOSZCZYŃSKA Natalia 3079GLIWICEK-3014K 5100:00:1601:39:06.4501:39:22.75+00:34:279:546.1
79WIŚNIEWSKA Marzanna 3030ZABRZEK-4017K 5200:00:1401:39:19.9501:39:34.85+00:34:409:566
80KOTOWSKA Karolina 3007GLIWICEK-3015K 5300:00:1501:41:05.7001:41:21.35+00:36:2610:065.9
81NOWAK Grażyna 3057GLIWICEK-605K 5400:00:1201:52:48.4001:53:01.20+00:48:0911:165.3
DQŁYŻWIŃSKA Lidia 3037GLIWICEK-50DQ01:12:06.05 DQ DQ--
Znaleziono 82 wynik(ów)