NORDIC WALKING HOBBITA - PO 4 EDYCJACH

Organizator:
Stowarzyszenie Hobbiton;Fundacja Herkules All Sport
Data:
2019-09-29
Miejsce:
Sierakowo Sławieńskie
Dystans:
24.8 km
Zgłoszonych:
29
Wystartowało:
26
Nie ukończyło:
21
Ukończyło:
5
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap1Etap2Etap3Etap4
     
1BRZOZOWSKI Piotr 8003AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 100:41:09.0000:40:27.0000:40:09.0000:42:04.00
2JASIŁEK Przemysław 8005RADAWNICAM40-491M 200:42:10.0000:42:35.0000:44:13.0000:43:18.00
3SZPILMAN Katarzyna 8024ELITE TEAMGDYNIAK50-591K 100:45:20.0000:46:04.0000:47:32.0000:45:55.00
4KNITTER Monika 8008POLANÓWK30-391K 200:46:28.0000:46:50.0000:48:22.0000:46:44.00
5BADZIĄG Waldemar 8001ELITE TEAMSŁUPSKM50-591M 300:50:46.0000:50:25.0000:49:36.0000:55:30.00
PYREK Krzysztof 80211 RBLOGWAŁCZM30-3900:00:00.00 DNF00:43:06.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
ROMANIUK Grzegorz 8022M40-4900:45:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KĘPA Andrzej 8007FAMILY TEAMKOSZALINM60+00:45:51.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
WAWRZYNIAK Anna 8027GDYNIAK40-4900:47:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
WIECZORKOWSKA Dagmara 8028KOSZALINK40-4900:00:00.00 DNF00:48:24.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KORPAL Cezary 8013KOSZALINM50-5900:00:00.00 DNF00:48:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOCOŃ Sławomir 8009SIEMIANICEM40-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:48:57.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOZŁOWIECKA Małgorzata 8016K50-5900:00:00.00 DNF00:49:42.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KUCHARCZYK Patrycja 8017KĘPICEK16-2900:52:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
UKLEJA Justyna 8025NOWA DĄBROWAK30-3900:53:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
SOKOŁOWSKA Małgorzata 8023KOSZALINK30-3900:00:00.00 DNF00:54:03.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOCOŃ Sylwia 8010SIEMIANICEK40-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:54:52.00 DNF00:00:00.00 DNF
KORPAL Grażyna 8014WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5900:00:00.00 DNF00:56:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
OLSZYNSKA Marzena 8019WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKISZALINK50-5900:00:00.00 DNF00:56:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
UKLEJA Monika 8026NOWA DĄBROWAK16-2900:57:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
JURENC Sylwia 8006KEPICEK30-3900:57:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
WIRWICKA Agnieszka 8029KĘPICEK30-3900:57:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KULCZYCKI Jan 8018GDAŃSKM60+00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:57:56.00 DNF00:00:00.00 DNF
KONEFAŁ Aneta 8011WARSZAWAK30-3900:59:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOPCZEWSKI Dariusz 8012ELITE TEAMKOSZALINM50-5900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:42:26.00 DNF00:42:25.00 DNF
BARCHANOWSKI Andrzej 8002SŁUPSKM50-5900:45:58.00 DNF00:00:00.00 DNF00:48:58.00 DNF00:49:34.00 DNF
Znaleziono 26 wynik(ów)