NORDIC WALKING - IX BIEG CHARYTATYWNY IM. CHOR. KAZIMIERZA MASIOWSKIEGO

Organizator:
STOWARZYSZENIE SPORTOWE GRUPA BIEGOWA RUNDORFINA
Data:
2019-03-10
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
29
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BRZOZOWSKI Piotr 195AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN1M 100:16:0300:33:12.65 6:389
2MATUSZCZYK Sławomir 109FERAJNA STYLING PIŁAMIROSŁAWIECM-OPEN2M 200:17:4000:35:54.26+00:02:417:118.4
3KACZMAREK Maciej 191M-OPEN3M 300:17:4200:36:30.03+00:03:177:188.2
4JURCZYSZYN Zyta 58CZAPELKICZAPLINEKK-OPEN1K 100:19:2500:38:29.39+00:05:167:417.8
5WOJTCZAK Urszula 166CZAPELKICZAPLINEKK-OPEN2K 200:19:2600:38:34.29+00:05:217:427.8
6KNITTER Monika 67POLANÓWK-OPEN3K 300:19:1600:38:55.97+00:05:437:477.7
7BANACH Andrzej 4RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM-OPEN4M 400:19:1400:39:17.45+00:06:047:517.6
8RYCERSKA Magdalena 137CZAPLINEKK-OPEN4K 400:19:2700:39:18.09+00:06:057:517.6
9NAWROCKA Magdalena 113CZAPLINEKK-OPEN5K 500:20:4800:42:28.27+00:09:158:297.1
10BIESZKE Paweł 11NIEZRZESZONYWOJCIESZYCEK-OPEN6K 600:20:5200:43:07.48+00:09:548:377
11PIETRZYK Anna 121KALISZ POMORSKIK-OPEN7K 700:21:2800:43:38.88+00:10:268:436.9
12DUSZYŃSKA Jolanta 32ŚWIERCZYNAK-OPEN8K 800:22:0000:43:58.01+00:10:458:476.8
13BOŁDYSZ Iwona 14RUNDORFINAŚWIERCZYNAK-OPEN9K 900:22:0100:43:58.12+00:10:458:476.8
14JANEK Agnieszka 52GRYFICEK-OPEN10K 1000:21:0100:44:42.92+00:11:308:566.7
15SYTA Anna 187SIEMCZYNOM-OPEN5M 500:23:1500:45:33.82+00:12:219:066.6
16GAŁOSZ Elżbieta 38MACHLINYK-OPEN11K 1100:22:4600:46:13.72+00:13:019:146.5
17CHWIAŁKOWSKA Hanna 21MACHLINYK-OPEN12K 1200:22:4800:46:14.15+00:13:019:156.5
18JAWDYŃSKA Edyta 57NOWE WOROWOK-OPEN13K 1300:23:0500:46:23.85+00:13:119:166.5
19PIĄTKOWSKA Ewa 120CZAPLINEKK-OPEN14K 1400:23:0300:46:24.62+00:13:119:166.5
20PODSTAWSKA Dorota 126CZAPLINEKK-OPEN15K 1500:23:3500:46:27.08+00:13:149:176.5
21KUSA Sylwia 88CZAPLINEKK-OPEN16K 1600:23:0400:46:27.13+00:13:149:176.5
22JANEK Arkadiusz 53GRYFICEM-OPEN6M 600:23:1900:46:37.57+00:13:249:196.4
23LECH Jolanta 95CZAPLINEKK-OPEN17K 1700:23:3600:46:52.49+00:13:399:226.4
24KRUKOWSKA Anna 79SOŁTYSOWADRZONOWOK-OPEN18K 1800:23:1600:46:58.94+00:13:469:236.4
25KLIMOWSKA Grażyna 66ZŁOCIENIECK-OPEN19K 1900:23:2200:47:03.04+00:13:509:246.4
26JANEK Justyna 51SZCZECINK-OPEN20K 2000:23:2200:47:14.95+00:14:029:266.4
27CZEREŚNIAK Iwona 25SIEMCZYNOK-OPEN21K 2100:25:2100:50:41.58+00:17:2810:085.9
Znaleziono 27 wynik(ów)