NORDIC WALKING LĄDUJE NA OSOWEJ - 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
40
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-39 | M18-39 | K40-59 | M40-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGALSKI Piotr 230GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-591M 100:16:4500:33:3900:50:3801:06:52.65 6:419
2WOROCH Roman 238KSMETRACOPOLKOWICEDOPIEWOM60+1M 200:16:4500:33:3900:50:3701:07:12.35+00:00:196:438.9
3NACZK Leonard 224DYNAMICLĘBORKM40-592M 300:17:0100:34:3300:52:3001:10:27.15+00:03:347:028.5
4GRZEGORCZYK Marcin Joachim 207TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMICWŁADYSŁAWOWOM18-391M 400:17:1400:35:0600:53:1001:11:32.60+00:04:397:098.4
5KOWALCZUK Robert 218ELITE TEAMGDAŃSKM40-593M 500:17:4500:36:2800:55:3401:14:51.10+00:07:587:298
6KONCEWICZ Marek 213ELITE TEAMGDYNIAM40-594M 600:18:3100:37:4000:57:1101:16:54.25+00:10:017:417.8
7KONKOL Andrzej 215KREATIVSPORTLĘBORKM60+2M 700:18:4800:38:0600:57:3701:17:26.55+00:10:337:447.7
8SZYMAŃSKA Monika 236GDAŃSKK18-391K 100:19:3700:39:2000:58:5501:18:21.85+00:11:297:507.7
9CZAJKA Urszula 202RUMIAK60+1K 200:19:0100:38:3600:58:3601:18:34.20+00:11:417:517.6
10PLEWIŃSKI Rafał 228MAMY TO!GDYNIAM18-392M 800:18:2700:38:1600:58:2701:18:36.60+00:11:437:517.6
11KONCEWICZ Aneta 214ELITE TEAMGDYNIAK18-392K 300:19:2300:39:2100:59:2401:18:52.20+00:11:597:537.6
12TRIEBWASSER Jacek 237GDANSKM40-595M 900:19:2700:38:5700:58:5101:19:02.75+00:12:107:547.6
13MICHAŁOWSKA Sylwia 220KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-591K 400:19:5800:39:5200:59:3501:19:11.45+00:12:187:557.6
14PIOTROWSKI Krzysztof 239NEW FACE NORDIC WALKINGGDYNIAM60+3M 1000:19:4600:39:3900:59:5001:20:20.45+00:13:278:027.5
15RUPIŃSKA Agnieszka 232DREAM TEAMGDAŃSKK40-592K 500:20:0000:40:3801:01:5601:22:37.35+00:15:448:157.3
16LATOSIŃSKA Kamila 219GDAŃSKK18-393K 600:20:3500:41:2701:02:5101:23:18.40+00:16:258:197.2
17FOLWARSKA Martyna 204GDAŃSKK18-394K 700:20:2000:41:1401:02:4301:23:40.65+00:16:488:227.2
18KONOPKO Paweł 216GDAŃSK OSOWAM40-596M 1100:20:2200:41:3701:02:5901:23:41.05+00:16:488:227.2
19KALANKIEWICZ Dariusz 210KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-597M 1200:20:1500:41:0501:02:4201:24:15.80+00:17:238:257.1
20SYNAK Leszek 233KOŚCIERZYNAM40-598M 1300:20:3000:41:5101:04:0301:26:29.20+00:19:368:396.9
21KALSKI Eugeniusz 188GDAŃSK OSOWAM60+4M 1400:20:3100:42:0101:04:1201:26:41.10+00:19:488:406.9
22PANEK Elwira 225LĘBORKK40-593K 800:21:1600:43:1601:05:3201:27:43.15+00:20:508:466.8
23KOPCZYŃSKI Mariusz 217NIEZRZESZONYGDAŃSK OSOWAM60+5M 1500:21:1500:43:2401:05:3201:28:14.95+00:21:228:496.8
24ROZMUS Jolanta 231FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+2K 900:21:4000:43:4601:06:0501:28:36.00+00:21:438:516.8
25GRYSS-GRABAN Małgorzata 206GDYNIAK18-395K 1000:21:5700:43:5301:06:1201:28:36.75+00:21:448:516.8
26FAHRENHOLZ Rafał 203NIEZRZESZONYWARSZAWAM60+6M 1600:21:2400:43:5701:07:1401:31:07.75+00:24:159:066.6
27PIELICH Grzegorz 227GDAŃSK OSOWAM40-599M 1700:23:0800:46:4601:10:2601:33:53.60+00:27:009:236.4
28KOLASIŃSKA Joanna 212GDAŃSKK40-594K 1100:23:1100:46:5001:11:0701:34:51.75+00:27:599:296.3
29MISIEK Monika 222GDAŃSKK18-396K 1200:24:3200:48:1301:11:4301:35:00.10+00:28:079:306.3
30MODELSKA Hanna 223SOPOTK40-595K 1300:24:2900:49:2901:14:2401:39:42.00+00:32:499:586
31MIŁOSZ Jolanta 221GDAŃSKK40-596K 1400:25:1800:51:1701:16:4701:42:59.70+00:36:0710:185.8
32POBŁOCKA Maria 229SKORZEWOK60+3K 1500:24:5400:50:1401:16:4201:43:54.65+00:37:0210:235.8
33PIELICH Iwona 226GDAŃSKK40-597K 1600:30:1300:56:2301:22:0401:48:40.85+00:41:4810:525.5
34TELEZYŃSKI Andzej 200GDAŃSKM60+7M 1800:27:1900:55:4901:24:2401:54:22.10+00:47:2911:265.2
Znaleziono 34 wynik(ów)