NORDIC WALKING LĄDUJE NA OSOWEJ - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
189
Wystartowało/ Started:
155
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
152
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1YANKOVSKIY Dmitriy 180KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADM40-491M 100:15:4300:32:01.15 6:249.4
2BRZOZOWSKI Piotr 13AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM18-391M 200:16:1500:33:03.20+00:01:026:369.1
3TOPOREK Rafał 158NWPL/ LUKI TEAM SIELDCEGDYNIAM-Niepełnosprawni(B)1M 300:16:2900:33:15.45+00:01:146:399
4SANIUK Edward 129FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 400:17:0600:34:19.70+00:02:186:528.7
5KOPCZEWSKI Dariusz 74FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-591M 500:17:2000:35:33.45+00:03:327:068.4
6RĘBOWSKI Tomasz 121ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM18-392M 600:17:2000:35:38.35+00:03:377:078.4
7ŚWISŁOCKI Bogdan 155FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-592M 700:17:4100:36:04.95+00:04:037:138.3
8WITKOWSKI Piotr 176OPEC GDYNIARUMIAM18-393M 800:17:3900:36:09.55+00:04:087:138.3
9SZPILMAN Katarzyna 141GDYNIAK50-591K 100:17:5700:36:39.25+00:04:387:198.2
10KAPTEJNA Robert 67KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-492M 900:18:2500:37:01.60+00:05:007:248.1
11JÓŹWIAK Marianna 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-491K 200:18:2100:37:08.95+00:05:077:258.1
12SZYMAŃSKI Stefan 146XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 1000:18:3000:37:21.20+00:05:207:288
13ŚLEDZIEWSKI Bogdan 148GDAŃSKM40-493M 1100:18:2000:37:27.40+00:05:267:298
14SZYMANOWSKA Anna 143TEAM ELIT LĘBORKLĘBORKK50-592K 300:18:2400:37:27.65+00:05:267:298
15GÓŹDŹ Dominik 47GDAŃSKM-Junior1M 1200:18:5500:37:41.70+00:05:407:328
16SZYMANOWSKI Eugeniusz 144ELIT TEAM LĘBORKLĘBORKM60-641M 1300:18:4900:38:06.30+00:06:057:377.9
17SKABARA-PIS Tamara 132ELITETEAM.PLGDAŃSKK40-492K 400:18:5600:38:15.35+00:06:147:397.8
18GÓŹDŹ Aleksandra 46GDAŃSKK40-493K 500:19:0700:38:35.50+00:06:347:437.8
19CHUDZIŃSKI Andrzej 20KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-692M 1400:18:5500:38:38.15+00:06:377:437.8
20JANISZEWSKI Marek 59ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM-Junior2M 1500:19:1700:38:44.85+00:06:437:457.7
21TOPOREK Aleksandra 159NWPL/ LUKI TEAM SIELDCEGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)1K 600:19:2300:39:08.35+00:07:077:497.7
22PANEK Aneta 114GDYNIAK40-494K 700:19:2200:39:09.75+00:07:087:497.7
23MALINOWSKA Monika 94LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK18-391K 800:19:2000:39:12.75+00:07:117:507.6
24ZWIERZ Andrzej 183ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM60-642M 1600:19:1700:39:18.85+00:07:177:517.6
25WIĘCKOWSKI Janusz 175TKKF 'KUBUŚ' SIERPCSUŁOCIN TOWARZYSTWOM40-494M 1700:18:4400:39:25.30+00:07:247:537.6
26URBAŃSKI Stefan 165NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM50-593M 1800:19:1500:39:38.55+00:07:377:557.6
27KOŁPAK Jan 70LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+2M 1900:19:3300:39:44.85+00:07:437:577.5
28NIECHOĆKO Agata 103EKIPA ZRYWGDANSKK18-392K 900:19:1800:39:47.15+00:07:467:577.5
29KUSIAK Włodzimierz 85CHODZĘ Z KIJAMI.PL TEAM ELITEGDAŃSKM65-693M 2000:19:3000:39:49.20+00:07:487:577.5
30SULECKA Gabriela 185ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(B)2K 1000:20:0300:39:58.35+00:07:577:597.5
31WAWRZYNIAK Igor 170FACE NORDIC WALKIG TEAMGDYNIAM-Dzieci1M 2100:19:3800:40:00.70+00:07:598:007.5
32TOPOREK Paulina 160NWPL/ LUKI TEAM SIELDCEPRZODKOWOK-Dzieci1K 1100:19:3300:40:05.05+00:08:038:017.5
33KUNCEWICZ Monika 83GDANSKK40-495K 1200:20:1000:40:11.95+00:08:108:027.5
34GOŁEBIĘWSKI Andrzej 42KLB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-643M 2200:19:4200:40:12.35+00:08:118:027.5
35RĘBOWSKI Mateusz 119ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM-Dzieci2M 2300:19:4000:40:14.60+00:08:138:037.5
36KANIECKI Tadeusz 65NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65-694M 2400:19:3400:40:18.90+00:08:178:037.4
37DANA Kazimiera 22KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-691K 1300:20:0600:40:30.60+00:08:298:067.4
38KRAWIEC Łukasz 81KRAWIEC ELITESZTUMM18-394M 2500:19:4800:40:32.80+00:08:318:067.4
39HIRSCH Krystyna 55OPEC GDYNIAGDYNIAK50-593K 1400:20:0400:40:45.90+00:08:448:097.4
40MAZUR Aleksandra 96KREATIVSPORTLĘBORKK18-393K 1500:19:5000:40:47.90+00:08:468:097.4
41JÓŹWIAK Łukasz 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 2600:20:0900:40:49.95+00:08:488:107.3
42GRABOWSKA Joanna 49GDAŃSKK50-594K 1600:20:3000:41:03.60+00:09:028:127.3
43MACIĄŻEK Jolanta 92GDAŃSK-OSOWAK40-496K 1700:20:1800:41:15.15+00:09:148:157.3
44WAWRZYNIAK Anna 169FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-497K 1800:20:1400:41:29.45+00:09:288:177.2
45GRZELAK Beata 50GRĘBOCINK40-498K 1900:20:5100:41:33.30+00:09:328:187.2
46TATAREWICZ Arkadiusz 156GDANSKM18-395M 2700:20:2000:41:39.95+00:09:388:207.2
47SZYMAŃSKA Lucyna 145XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK65-692K 2000:20:2900:41:44.35+00:09:438:217.2
48DANA Andrzej 23KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-695M 2800:20:1200:41:48.55+00:09:478:217.2
49KEDZIERSKA Edyta 211OLIMPIA OSOWA/ POLSKA FEDERACJA NWGDAŃSK OSOWAK40-499K 2100:20:1800:41:54.15+00:09:538:227.2
50KARLIKOWSKA Joanna 68KARLIKOWSCY TEAMGDAŃSK OSOWAK40-4910K 2200:20:3500:41:55.50+00:09:548:237.2
51DAROSZEWSKA Krystyna 24SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 2300:21:0600:42:06.95+00:10:058:257.1
52YANKOVSKAYA Aleksandra 178KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADK18-394K 2400:20:0300:42:13.45+00:10:128:267.1
53ROKICKA-HEBEL Magdalena 122SOPOTK40-4911K 2500:20:5500:42:30.90+00:10:298:307.1
54WALKOWICZ Karolina 168GDYNIAK18-395K 2600:21:0900:42:46.80+00:10:458:337
55SZWECHOWICZ Wojciech 142GDAŃSKM40-495M 2900:21:0300:42:49.75+00:10:488:347
56ROKOSZ Robert 123GDYNIAM40-496M 3000:21:3000:43:03.10+00:11:018:367
57LEBIODA Ryszard 88KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM50-594M 3100:21:5500:43:06.20+00:11:058:377
58ZUBEK Ania 182GDAŃSKK40-4912K 2700:21:4100:43:14.95+00:11:138:396.9
59MIRUSZEWSKA Magdalena 99OPEC GDYNIAGDYNIAK18-396K 2800:21:2900:43:21.30+00:11:208:406.9
60SIKORRA Janina 131'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+1K 2900:21:4100:43:27.85+00:11:268:416.9
61FOLWARSKA Małgorzata 35FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-642K 3000:21:2300:43:43.20+00:11:428:446.9
62ĆWIKLIŃSKA Iwona 21GDYNIAK40-4913K 3100:22:1100:43:51.25+00:11:508:466.8
63NOWAK Beata 106GDAŃSKK40-4914K 3200:22:1200:43:53.00+00:11:518:466.8
64KONKOL Zofia 72KREATIVSPORTLĘBORKK-Dzieci2K 3300:21:3000:43:54.45+00:11:538:466.8
65KONKOL Katarzyna 73KREATIVSPORTLĘBORKK-Dzieci3K 3400:21:3000:43:56.85+00:11:558:476.8
66FORMELA Andrzej 37ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM50-595M 3200:21:2900:44:01.65+00:12:008:486.8
67KĘDZIA Marek 186GDYNIAM65-696M 3300:21:0200:44:03.85+00:12:028:486.8
68GÓRA Beata 45GDAŃSKK40-4915K 3500:22:1200:44:13.30+00:12:128:506.8
69FOLWARSKA Zofia 34GDAŃSKK-Dzieci4K 3600:21:4600:44:19.30+00:12:188:516.8
70JEŻOWSKA Marzena 60GDAŃSKK18-397K 3700:21:5400:44:32.80+00:12:318:546.7
71BURLIŃSKA Anna 15ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK18-398K 3800:21:4500:44:43.05+00:12:418:566.7
72MIŁKOWSKA Jolanta 97GDYNIAK-Niepełnosprawni(B)3K 3900:22:1200:44:48.35+00:12:478:576.7
73LEBIODA Krystyna 87KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-595K 4000:22:2400:44:50.10+00:12:488:586.7
74GOMÓŁKA-BIGUS Monika 44GDYNIAK40-4916K 4100:22:2300:44:55.25+00:12:548:596.7
75URBAN Zdzisława 164GDAŃSKK70+2K 4200:21:5200:44:55.85+00:12:548:596.7
76RĘBOWSKA Agnieszka 118ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK-Niepełnosprawni(B)4K 4300:22:1300:44:57.65+00:12:568:596.7
77DYBUK Agnieszka 29GDANSKK40-4917K 4400:22:4800:44:58.25+00:12:578:596.7
78RUPIŃSKI Kamil 125GIMNAZJUM NR 18 W GDAŃSKUGDAŃSKM-Junior3M 3400:21:1800:45:20.85+00:13:199:046.6
79KONKOL Krystyna 71KREATIVSPORTLĘBORKK50-596K 4500:22:2600:45:22.45+00:13:219:046.6
80SYNAK Joanna 137GDAŃSKK18-399K 4600:22:2900:45:29.85+00:13:289:056.6
81WESOŁOWSKA Aleksandra 174GNIEWOWOK50-597K 4700:23:0300:45:34.95+00:13:339:076.6
82NIEDZIAŁEK Magdalena 104GDYNIAK18-3910K 4800:23:1400:45:37.70+00:13:369:076.6
83PRZEDWOJEWSKA Róża 117KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-693K 4900:22:3700:45:45.70+00:13:449:096.6
84BACA Katarzyna 2GNIEWOWOK50-598K 5000:23:0300:45:46.55+00:13:459:096.6
85SZCZEŚNIAK Władysław 140GDAŃSKM70+3M 3500:22:1900:45:55.95+00:13:549:116.5
86CHOJNICKA Zofia 18GDAŃSKK70+3K 5100:22:0200:45:57.35+00:13:569:116.5
87UTRATA Mirosław 167KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-644M 3600:22:1900:46:04.85+00:14:039:136.5
88FOLWARSKA Helena 33GDAŃSKK-Dzieci5K 5200:23:5500:46:15.90+00:14:149:156.5
89DYBUK Jolanta 30GDANSKK70+4K 5300:22:5100:46:17.90+00:14:169:156.5
90FOLWARSKI Andrzej 36FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-596M 3700:25:5800:46:23.90+00:14:229:166.5
91DUDZICZ Izabela 27GDYNIAK40-4918K 5400:23:0000:46:25.45+00:14:249:176.5
92KĘDZIA Elżbieta 161GDYNIAK65-694K 5500:22:4800:46:29.90+00:14:289:186.5
93YANKOVSKAYA Daria 179KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADK-Dzieci6K 5600:22:5000:46:31.95+00:14:309:186.4
94HINEBORG Bogumiła 54KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-599K 5700:23:1300:46:36.65+00:14:359:196.4
95BERDYS Anna 6TITANIUM DENTAL TEAMKOWALEK18-3911K 5800:23:0600:46:54.65+00:14:539:236.4
96MYSZK Magdalena 100DOGSFORDGDYNIAK18-3912K 5900:23:3500:46:56.30+00:14:559:236.4
97GUMOWSKA Justyna 52GUMISIEBANINOK18-3913K 6000:23:0500:47:06.95+00:15:059:256.4
98WĄSOWSKA Monika 172KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK18-3914K 6100:23:0700:47:13.60+00:15:129:266.4
99KAPITAŃSKA Joanna 66ZSMGDAŃSKK40-4919K 6200:23:2300:47:18.20+00:15:179:276.3
100MALINOWSKA Grażyna 95LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-695K 6300:23:3400:47:27.80+00:15:269:296.3
101ŚLIWIŃSKA Ewa 151KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK40-4920K 6400:23:3300:47:31.65+00:15:309:306.3
102LITTWIN Alicja 91GDAŃSK OSOWAK18-3915K 6500:23:4400:47:42.00+00:15:409:326.3
103BORZYSZKOWSKA Jolanta 12PUCKK60-643K 6600:23:1000:47:42.75+00:15:419:326.3
104NAZAREWICZ Barbara 102KS 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK70+5K 6700:23:2300:47:42.95+00:15:419:326.3
105SOSNA-KLEIN Urszula 135NW NA RECEPTĘGDAŃSK OSOWAK60-644K 6800:23:2000:47:44.35+00:15:439:326.3
106KOWNATKE - GRUBA Dorota 80NORDIC WALKING PUCKPUCKK18-3916K 6900:23:3200:47:58.00+00:15:569:356.3
107KULCZYCKI Jan 82GDAŃSKM65-697M 3800:23:4800:48:00.85+00:15:599:366.2
108SALEWICZ Jerzy 126NW NA RECEPTĘGDAŃSK OSOWAM65-698M 3900:24:1300:48:03.25+00:16:029:366.2
109KLEIN Aleksander 69NW NA RECEPTĘGDAŃSK OSOWAM50-597M 4000:23:2100:48:07.90+00:16:069:376.2
110GĄSIOREK Karolina 40KIJO_ROLOWA GĄSKASZCZECINEKK18-3917K 7000:23:5800:48:27.65+00:16:269:416.2
111GOŁEMBOWSKA Sylwia 43LEJDISGDAŃSKK40-4921K 7100:23:5500:48:44.30+00:16:439:446.2
112CHOIŃSKA-NOWAK Sylwia 17GDAŃSKK40-4922K 7200:23:4500:48:45.15+00:16:449:456.2
113SOSIŃSKA Aleksandra 134LEJDISGDAŃSKK-Dzieci7K 7300:23:5700:48:45.85+00:16:449:456.2
114KUSIAK Maria 86GDAŃSKK65-696K 7400:24:1300:49:04.60+00:17:039:486.1
115OGONOWSKA Edyta 107KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5910K 7500:24:2500:49:05.50+00:17:049:496.1
116WESOLOWSKA Anna 173NORDIC WALKING PUCKPUCKK40-4923K 7600:26:1500:49:14.95+00:17:139:506.1
117OSTOLSKA Magdalena 113WARSZAWAK40-4924K 7700:24:4700:49:16.70+00:17:159:516.1
118ŚWISŁOCKA Ewa 154FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK50-5911K 7800:24:2400:49:34.00+00:17:329:546.1
119YANKOVSKIY Maksim 181KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADM-Dzieci3M 4100:24:0400:49:34.95+00:17:339:556.1
120BAZICHOWSKA Aurelia 4GUMISIEGDAŃSKK50-5912K 7900:24:1700:49:38.05+00:17:369:556
121HOCZYK Anna 56LEJDISGDAŃSKK40-4925K 8000:24:4900:49:58.35+00:17:579:596
122RUMKOWSKA Beata 124GDYNIAK18-3918K 8100:24:5100:50:21.40+00:18:2010:046
123BEŁCZYŃSKA Edyta 5KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4926K 8200:25:1500:50:46.85+00:18:4510:095.9
124BOBROWSKA Małgorzata 8GDAŃSKK18-3919K 8300:24:1300:51:07.95+00:19:0610:135.9
125SPŁAWNIK Jolanta 136GDAŃSKK50-5913K 8400:24:0600:51:19.35+00:19:1810:155.8
126OPALIŃSKA Krystyna 112KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+6K 8500:25:4700:51:25.75+00:19:2410:175.8
127ŚLIWIŃSKA Edyta 1501971GDYNIAK40-4927K 8600:25:5300:51:45.70+00:19:4410:215.8
128BOBROWSKA Gabriela 9GDAŃSKK-Dzieci8K 8700:24:5400:51:47.10+00:19:4510:215.8
129SKWIOT Irena 133LEJDISGDAŃSKK65-697K 8800:25:3200:51:50.25+00:19:4910:225.8
130KOWNATKE Rafał 79NORDIC WALKING PUCKPUCKM18-396M 4200:25:2300:51:52.70+00:19:5110:225.8
131JAGIEŁŁOWICZ Maria 57GDAŃSKK60-645K 8900:26:1900:52:49.15+00:20:4810:335.7
132WAZ Teresa 171NORDIC WALKING PUCKŁEBCZK40-4928K 9000:26:1900:52:55.00+00:20:5310:355.7
133DYBOWSKA Bożena 28NORDIC WALKING PUCKPUCKK40-4929K 9100:26:2100:52:55.50+00:20:5410:355.7
134JÓŹWIAK Dominik 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-397M 4300:26:1900:53:12.55+00:21:1110:385.6
135UTRATA Halina 166KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-646K 9200:26:4200:53:29.20+00:21:2810:415.6
136GUMOWSKA Lena 51GUMISIEBANINOK-Dzieci9K 9300:25:5100:53:40.00+00:21:3810:445.6
137GÓŹDŹ Zuzanna 48GDAŃSKK-Dzieci10K 9400:25:2000:54:00.75+00:21:5910:485.6
138BAJDA Henryk 187GDAŃSK OSOWAM65-699M 4400:26:2000:54:01.20+00:22:0010:485.6
139KAŁAMAJSKA Barbara 64NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-647K 9500:26:2000:54:03.85+00:22:0210:485.5
140PATOŁA Kazimiera 115GDAŃSKK70+7K 9600:26:0300:54:34.60+00:22:3310:545.5
141JAGIEŁŁOWICZ Wojciech 58GDAŃSKM65-6910M 4500:27:4000:55:46.60+00:23:4511:095.4
142ADAMCZYK Ewa 1SZALONY GDAŃSK BIEGAGDAŃSKK18-3920K 9700:28:0900:55:49.40+00:23:4811:095.4
143GUMOWSKI Mariusz 53GUMISIEBANINOM18-398M 4600:29:0300:56:52.25+00:24:5111:225.3
144MIŁOSZ Halina 98AKADEMIA TRZECIEGO WIEKUGDAŃSKK65-698K 9800:30:0201:02:39.25+00:30:3812:314.8
145CHUDZIŃSKA Grażyna 19KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-699K 9900:30:1301:03:27.90+00:31:2612:414.7
146BURLIŃSKI Xawery 16ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM-Dzieci4M 4700:30:1801:10:12.85+00:38:1114:024.3
147OLSZEWSKA Zuza 109GDYNIAK-Dzieci11K 10000:33:5401:11:41.15+00:39:4014:204.2
148OLSZEWSKA Ewa 108GDYNIAK18-3921K 10100:33:5601:11:41.20+00:39:4014:204.2
149BURLIŃSKA Katarzyna 14ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci12K 10200:34:4401:12:53.35+00:40:5214:344.1
150BOJKE Olgierd 10WEJEROWOM50-598M 4800:33:5301:20:37.90+00:48:3616:073.7
151BORZESZKOWSKA Małgorzata 11LĘBORKK50-5914K 10300:33:5301:20:38.20+00:48:3716:073.7
DQGRZELCZYK Marzena 189GDYNIAK40-49100:19:58 DQ00:41:11.20 DQ--
GAŁEK Andrzej 184TAK OSOWAGDAŃSKM70+00:20:23 DNF DNF--
BIEŃKOWSKA Iwona 7AKADEMIA TRZECIEGO WIEKUGDAŃSKK60-6400:30:42 DNF DNF--
PODJASKA Karolina 116GDAŃSKK18-39 DNF DNF--
Znaleziono 155 wynik(ów)