NORDIC WALKING NA K2

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2018-06-23
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
33
Wystartowało/ Started:
25
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
25
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NACZK Wiktoria 52DYNAMIC LĘBORKLĘBORKK-Open1K 100:35:18.05 7:038.5
2SZUDARSKI Edward 74DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open1M 100:35:31.50+00:00:137:068.4
3SZYMANOWSKA Anna 80LĘBORKK-Open2K 200:35:57.25+00:00:397:118.3
4SZYMANOWSKI Eugeniusz 81LĘBORKM-Open2M 200:36:12.60+00:00:547:148.3
5WOJCIEKIAN Stanisław 94WATAHAREDZIKOWOM-Open3M 300:36:16.40+00:00:587:158.3
6SZUMIŁO Tomasz 16712 MRÓWEKSŁUPSKM-Open4M 400:37:00.40+00:01:427:248.1
7WIERZBICKA Kornelia 89SŁUPSKK-Open3K 300:37:16.70+00:01:587:278.1
8SZUDARSKI Marek 75DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:38:14.20+00:02:567:387.8
9WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 91DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open4K 400:38:22.15+00:03:047:407.8
10SZYCKO Radosław 78SŁUPSKM-Open6M 600:38:40.15+00:03:227:447.8
11BADZIĄG Waldemar 1DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open7M 700:38:41.90+00:03:237:447.8
12SZYCKO Oliwia 79SŁUPSKK-Open5K 500:39:46.70+00:04:287:577.5
13BRZOZOWSKI Piotr 192NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open8M 800:40:05.00+00:04:468:017.5
14NACZK Leonard 51DYNAMIC LĘBORKLĘBORKM-Open9M 900:40:06.80+00:04:488:017.5
15LAŚKIEWICZ Józef 136GRĄSINOM-Open10M 1000:42:31.60+00:07:138:307.1
16KACZMAREK Eugeniusz 252 KIJE SLUPSKSŁUPSKM-Open11M 1100:43:06.50+00:07:488:377
17MARZEC Andrzej 45DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open12M 1200:43:25.60+00:08:078:416.9
18PIEKARSKA Aneta 58KWAKOWOK-Open6K 600:43:34.85+00:08:168:436.9
19SZUMIŁO Magdalena 166SŁUPSKK-Open7K 700:43:36.00+00:08:178:436.9
20SZCZYPEK Ela 72DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open8K 800:44:19.25+00:09:018:526.8
21KAMIŃSKA Sylwia 26GRĄSINOK-Open9K 900:45:13.35+00:09:559:026.6
22GARBICZ Sławomir 109SŁUPSKM-Open13M 1300:46:55.15+00:11:379:236.4
23SKIBIŃSKA Kazimiera 162SŁUPSKK-Open10K 1000:54:25.70+00:19:0710:535.5
24RACŁAWSKA Krystyna 193SŁUPSKK-Open11K 1100:59:14.35+00:23:5611:505.1
25BORODZIUK Aneta 5SŁUPSKK-Open12K 1200:59:14.85+00:23:5611:515.1
Znaleziono 25 wynik(ów)