NORDIC WALKING NA K2

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-06-20
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BANASIAK Damian 7LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Open1M 100:34:40.95 6:568,6
2KACZMAREK Eugeniusz 45SŁUPSKM-Open2M 200:35:14.60+00:00:337:038,5
3RUDNIK Janina Ewa 103SP8 SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-Open1K 100:36:28.15+00:01:477:178,2
4SZUDARSKI Edward 122DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open3M 300:36:56.75+00:02:157:238,1
5SZYMANOWSKA Anna 128LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Open2K 200:37:50.40+00:03:097:347,9
6SZYMANOWSKI Eugeniusz 129LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Open4M 400:37:52.45+00:03:117:347,9
7WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 140DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open3K 300:38:11.75+00:03:307:387,9
8PONARAD Magdalena 95LĘBORSKIE LWYLUBOWIDZK-Open4K 400:38:44.80+00:04:037:457,7
9SZUDARSKI Marek 123DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:39:03.15+00:04:227:487,7
10SZYCKO Oliwia 127KOBYLNICAK-Open5K 500:39:15.75+00:04:347:517,6
11DĄBROWSKA Romualda 22KRĘPA SŁUPSKAK-Open6K 600:39:24.80+00:04:437:537,6
12MACIEJEWSKI Tomasz 71NIHT WOLVES SŁUPSKUSTKAM-Open6M 600:39:50.15+00:05:097:587,5
13WORONOWICZ Kamila 143NATRASIETEAMSIEMIANICEK-Open7K 700:39:59.95+00:05:198:007,5
14KAZIÓW Ryszard 51STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open7M 700:40:02.75+00:05:218:007,5
15ŚMIGIEL Magdalena 130KREPA SŁUPSKAK-Open8K 800:40:08.55+00:05:278:017,5
16ADAMCZYK Aleksandra 1KRĘPA SŁUPSKAK-Open9K 900:40:14.75+00:05:338:027,5
17PRUSKA Agnieszka 96DWA KIJEWIDZINOK-Open10K 1000:40:33.00+00:05:528:067,4
18SIBIK Beata 107LEBORSKIE LWYLĘBORKK-Open11K 1100:40:58.00+00:06:178:117,3
19KOCOŃ Sylwia 56SIEMIANICEK-Open12K 1200:42:06.45+00:07:258:257,1
20RODZIEWICZ Wioletta 100USTKAK-Open13K 1300:42:15.20+00:07:348:277,1
21BADZIĄG Waldemar 6DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open8M 800:42:21.45+00:07:408:287,1
22SZUDOBAJ Hanna 124DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open14K 1400:42:27.90+00:07:468:297,1
23BRZEZIŃSKI Henryk 13SŁUOSKM-Open9M 900:42:29.90+00:07:488:307,1
24DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna 23SŁUPSKK-Open15K 1500:42:35.85+00:07:548:317,0
25ARTYM-ŻEBRYK Izabela 5SŁUPSKK-Open16K 1600:42:41.20+00:08:008:327,0
26MARCJAN Małgorzata 74DWA KIJESŁUPSKK-Open17K 1700:44:03.10+00:09:228:486,8
27KOCH Katarzyna 54-SŁUPSKK-Open18K 1800:44:11.25+00:09:308:506,8
28JAREMCZAK Renata 42SŁUPSKK-Open19K 1900:47:11.70+00:12:309:266,4
29HORBACZ Iwona 37SŁUPSKK-Open20K 2000:48:15.25+00:13:349:396,2
30SZYBUT Roma 125POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Open21K 2100:50:08.00+00:15:2710:016,0
31BERNATOWICZ Arleta 9DWA KIJESŁUPSKK-Open22K 2200:55:54.50+00:21:1311:105,4
32SZCZYPEK Ela 119SŁUPSKK-Open23K 2300:55:56.40+00:21:1511:115,4
33JUSTEK Adam 44SŁUPSKM-Open10M 1001:02:41.85+00:28:0012:324,8
Znaleziono 33 wynik(ów)