Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
Czas
netto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RUTKOWSKI Dawid 2113140MINUT.PL/GRIZZLYTEAMLUBINM-401M 12021-05-09 06:00:1601:07:0502:46:2303:43:5804:04:39.75 5:4910,3
2SKRAJNY Łukasz 2112140MINUT.PLWROCŁAWM-402M 22021-05-09 06:00:5901:06:3802:55:5504:00:3304:25:24.05+00:20:446:199,5
3STYPEREK Jakub 2131VEGE RUNNERSPSARSKIEM-301M 32021-05-09 05:59:4701:08:3802:56:5904:01:4604:26:36.25+00:21:566:209,5
4BARTYZEL Marek 2138ZAWOJAM-403M 42021-05-09 06:17:5101:11:0002:56:1204:02:0004:26:59.10+00:22:196:219,4
5KACZMARCZYK Łukasz 2055SMOLECM-302M 52021-05-09 06:05:4001:07:0002:52:4104:04:0104:29:39.90+00:25:006:259,3
6ROGÓRZ Piotr 2134WROCŁAWM-404M 62021-05-09 06:20:4601:11:3703:03:0504:09:4704:33:09.20+00:28:296:309,2
7RĄCZKOWSKI Daniel 2021KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-303M 72021-05-09 06:04:2401:09:5003:00:5104:08:2604:34:30.00+00:29:506:329,2
8KACZMARCZYK Przemysław 2042140MINUT.PLROLANTOWICEM-201M 82021-05-09 06:00:4901:09:2503:00:0104:09:1204:34:31.45+00:29:516:329,2
9SZYMURA Wojciech 2079DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKM-405M 92021-05-09 06:00:0201:10:0103:01:2004:09:1704:34:58.80+00:30:196:329,2
10BUK Sławomir 2000LESZ NO LIMITS RUNNERSŚRODA WIELKOPOLSKAM-406M 102021-05-09 05:59:4301:09:3603:01:4604:08:5104:35:04.55+00:30:246:329,2
11BERG Aleksander 2039KŁODZKOM-304M 112021-05-09 06:02:4101:11:2503:02:2904:12:4504:38:09.40+00:33:296:379,1
12KOTARSKI Jarosław 2087WROCLAWM-202M 122021-05-09 06:15:3301:09:3303:08:4904:20:5704:46:20.30+00:41:406:498,8
13KWIATKOWSKI Przemysław 2148PISARZOWICEM-305M 132021-05-09 06:08:3101:12:4204:22:0004:48:36.75+00:43:576:528,7
14PIĄTEK Joanna 2001KATOWICEK-301K 12021-05-09 05:59:5101:13:3303:13:2804:23:0304:50:04.95+00:45:256:548,7
15DARUL Damian 2024KB MARATON TUREKTUREKM-407M 142021-05-09 06:02:3001:13:5903:14:4304:28:3104:55:09.75+00:50:307:018,5
16DANAK Przemek 2007KOSTRZYN NAD ODRĄM-408M 152021-05-09 06:03:4801:21:4903:20:2904:32:5904:58:16.10+00:53:367:068,4
17JABŁOŃSKI Paweł 2133KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-409M 162021-05-09 06:06:3601:15:5403:08:1804:32:5505:01:59.85+00:57:207:118,3
18SAJEWICZ Dominik 2103ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-306M 172021-05-09 06:07:4601:18:2503:19:1104:36:2805:05:13.55+01:00:337:168,3
19BARTKIEWICZ Paweł 2089ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM-501M 182021-05-09 06:05:1701:20:5303:24:4004:38:2505:06:31.55+01:01:517:178,2
20BOCZEK Leszek 2129ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKAM-307M 192021-05-09 06:20:0701:23:3603:26:2004:44:5805:10:11.10+01:05:317:238,1
21GAWLEWICZ Tomasz 2038GAWEŁKI TEAM/POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4010M 202021-05-09 06:09:2101:15:4603:18:1904:38:1405:10:15.40+01:05:357:238,1
22CZERNY Tomasz 2080ZABRZEM-4011M 212021-05-09 06:07:1001:17:3303:22:0904:42:1805:11:47.45+01:07:077:258,1
23MAJCHRZAK Marcin 2059PRZEDWOJEWSKI TEAMSWARZĘDZM-4012M 222021-05-09 06:04:3001:20:3503:25:0404:41:3005:11:58.35+01:07:187:258,1
24WEINERT Artur 2036RUNNER'S POWERŚREMM-308M 232021-05-09 06:04:0201:20:4203:27:1404:48:2005:15:38.25+01:10:587:308,0
25STASZCZAK Łukasz 2051TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-4013M 242021-05-09 06:29:0701:18:4503:30:5404:48:0905:16:27.55+01:11:477:328,0
26LAMEK Andrzej 2158Aktywny OstrzeszówOSTRZESZÓWM-502M 252021-05-09 06:21:3701:18:1203:29:0604:49:3705:19:28.20+01:14:487:367,9
27PASZKIEWICZ Grzegorz 2153RagsRYBNIKM-309M 262021-05-09 05:59:3301:19:0703:28:2204:49:2605:19:47.55+01:15:077:367,9
28LANGE Szymon 2041ŚREMM-4014M 272021-05-09 06:07:1601:20:2403:28:0604:50:3705:21:08.90+01:16:297:387,8
29HOTAŁA Sylwia 2005KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-302K 22021-05-09 06:06:4201:19:3103:29:5904:58:5405:26:16.70+01:21:367:467,7
30ŁUCJANEK Błażej 2072NYSAM-203M 282021-05-09 06:07:0301:18:1203:30:5904:58:4305:27:03.15+01:22:237:477,7
31PAŻUCHA Wojciech 2006NAPĘDZANY PIEROGAMILUSÓWKOM-4015M 292021-05-09 06:39:0401:21:4903:37:4004:59:5705:28:53.35+01:24:137:497,7
32KAMIŃSKI Marek 2083180 MINUTWROCŁAWM-4016M 302021-05-09 06:11:5201:25:2003:39:0605:00:3405:29:07.30+01:24:277:507,7
33DZITKOWSKI Witold 2132GOWARZEWOM-3010M 312021-05-09 05:59:3801:19:3703:30:0704:58:3705:30:15.70+01:25:357:517,6
34CARUK Damian 2099CHRZĄSZCZEWOM-4017M 322021-05-09 06:10:1701:22:0803:31:2005:01:0605:30:43.15+01:26:037:527,6
35ZIMNY Tomasz 2046ŚRUNDUNIASZCZECINM-601M 332021-05-09 06:18:1701:25:2803:41:2905:03:3105:31:35.10+01:26:557:537,6
36ZERZUT Jarosław 2037SZCZECINM-503M 342021-05-09 06:15:4001:25:4303:42:5005:06:0405:34:05.05+01:29:257:577,5
37MEDEJSZO Mariusz 2088NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLM-4018M 352021-05-09 06:05:1501:22:2303:36:0305:03:2705:34:21.15+01:29:417:577,5
38JAMROZIAK Grzegorz 2098AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIM-4019M 362021-05-09 06:10:2201:28:1303:43:1705:06:4005:37:00.15+01:32:208:017,5
39FRYSIAK Artur 2027WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-504M 372021-05-09 06:02:0401:23:2903:41:4505:08:5505:37:47.20+01:33:078:027,5
40KACZOR Piotr 2116TEAM TIRNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM-4020M 382021-05-09 06:05:2301:24:4903:48:3905:13:4205:43:19.10+01:38:398:107,3
41ROLICZ Marcin 2033WITNICAM-4021M 392021-05-09 06:03:4301:23:3003:40:1605:17:0805:44:26.65+01:39:468:127,3
42STACHNIO Tomek 2009WF OCR TEAM KNOMIESZKOWICEM-3011M 402021-05-09 06:03:2401:22:4503:40:5605:17:1505:44:42.45+01:40:028:127,3
43KOBYDECKA Klaudia 2002KOSTRZYN NAD ODRĄK-303K 32021-05-09 06:03:3801:25:1303:42:5805:17:1205:46:03.15+01:41:238:147,3
44JASTRZĘBSKI Kamil 2101NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-4022M 412021-05-09 06:10:1201:27:1403:48:4905:14:3705:46:18.75+01:41:398:147,3
45BIEL Sławomir 2125WWW.42K.COM.PLTYCHYM-4023M 422021-05-09 06:03:0801:16:3603:27:4605:10:5305:46:54.20+01:42:148:157,3
46KRYSIAK Tomasz 2054AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3012M 432021-05-09 06:01:5401:23:3003:40:2905:18:5605:46:54.40+01:42:148:157,3
47BATOR Michał 2136NADOLICE WIELKIEM-3013M 442021-05-09 06:03:2801:28:3503:43:0205:13:3605:46:58.20+01:42:188:157,3
48PIĘTA Łukasz 2008INFINITY GYMPROSZOWICEM-4024M 452021-05-09 05:59:5701:27:4403:49:3405:14:4005:51:42.35+01:47:028:227,2
49MAKLES Pawel 2073GUBINM-204M 462021-05-09 06:08:5701:34:4804:07:2605:24:5405:51:50.80+01:47:118:227,2
50ŻYTKOWIAK Maciej 2060CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM-3014M 472021-05-09 06:02:5201:21:3103:44:0105:18:2805:52:23.10+01:47:438:237,2
51PIŁAT Tomasz 2061CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNAŃM-3015M 482021-05-09 06:02:4701:21:3403:43:5505:18:2905:52:29.65+01:47:498:237,1
52SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 2019PSI PATROLLESZNOM-4025M 492021-05-09 06:00:2701:26:4103:46:4305:19:1405:52:55.00+01:48:158:247,1
53DZIUBA Piotr 2091WROCŁAWM-4026M 502021-05-09 06:00:3301:22:2503:40:4105:20:3905:52:56.65+01:48:168:247,1
54MATYJA Rafał 2070LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-3016M 512021-05-09 06:03:1901:30:2903:53:1905:23:4905:53:09.20+01:48:298:247,1
55PRAŻANOWSKI Sergiusz 2076ŁÓDŹM-3017M 522021-05-09 06:05:2801:27:2103:46:4105:21:2105:53:41.60+01:49:018:257,1
56KUBIAK Karolina 2152WEJHEROWOK-401K 42021-05-09 06:06:5201:30:2403:52:5705:22:0405:53:55.90+01:49:168:257,1
57MALEŃCZAK Piotr 2104WARSZAWAM-205M 532021-05-09 06:01:1401:23:2903:45:3105:20:4305:54:47.00+01:50:078:267,1
58PUDELKO Roman 2115CHRÓŚCINAM-3018M 542021-05-09 06:09:4101:32:0403:59:5605:29:1405:58:10.25+01:53:308:317,0
59ROSOŁOWSKI Grzegorz 2081NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-4027M 552021-05-09 06:09:5701:27:2803:51:5205:24:5205:58:25.15+01:53:458:327,0
60GADOMSKI Dariusz 2128SUCHOŻEBRYM-505M 562021-05-09 06:06:4701:31:3903:52:0605:27:5706:01:10.55+01:56:308:357,0
61RÓG Krzysztof 2032KB ,,ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-4028M 572021-05-09 06:19:2401:29:3503:57:2605:31:1306:03:24.10+01:58:448:396,9
62BIENIAS Piotr 2147WARSZAWAM-4029M 582021-05-09 06:03:0301:29:4203:11:3105:28:5206:03:59.45+01:59:198:396,9
63CIEŚLA Krzysztof 2062WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-3019M 592021-05-09 06:03:3301:30:5003:52:1705:28:5006:05:26.25+02:00:468:426,9
64LACH Sebastian 2143GRODKÓWM-4030M 602021-05-09 06:06:5801:20:4103:52:0005:31:5206:07:47.60+02:03:078:456,9
65WAWRZYNIAK Paweł 2135RUNNER'S POWERŚREMM-4031M 612021-05-09 06:04:1301:35:3604:06:1705:40:2106:07:52.80+02:03:138:456,9
66JACKOWIAK Agnieszka 2056RUNNER'S POWERŚREMK-304K 52021-05-09 06:04:1901:35:3304:06:4705:40:1306:10:16.65+02:05:368:486,8
67RECZUCH Andrzej 2149Dywizjon 102WROCŁAWM-4032M 622021-05-09 06:05:4601:32:1904:04:3805:38:5006:10:50.85+02:06:118:496,8
68JĘDRASZEK Damian 2077ŁÓDŹM-3020M 632021-05-09 06:05:3401:31:1804:06:1305:39:5306:11:16.35+02:06:368:506,8
69OLSZEWSKI Jacek 2052MOSINAM-4033M 642021-05-09 06:15:4801:35:0104:07:0205:39:5706:13:45.10+02:09:058:536,7
70RASZTABIGA Sylwester 2092FUGASÓWKAM-506M 652021-05-09 06:15:4401:30:2404:06:3705:42:5206:13:50.10+02:09:108:546,7
71BEDNARCZYK Paweł 2029PZU SPORT TEAMBABKIM-4034M 662021-05-09 06:01:5801:24:0603:56:3805:39:2406:15:10.65+02:10:308:556,7
72PŁÓCIENNICZAK Jakub 2130DREAM RUNWARSZAWAM-4035M 672021-05-09 06:02:5701:28:1203:58:3505:37:1306:15:46.75+02:11:078:566,7
73GĘSIAREK Grzegorz 2012KROTOSZYNM-4036M 682021-05-09 06:02:2401:29:0903:57:4305:41:4406:15:47.65+02:11:078:566,7
74KUBAŚ Dawid 2118NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-3021M 692021-05-09 06:01:4201:32:4904:04:0305:41:5806:16:10.65+02:11:308:576,7
75GRABOWY Mateusz 2014NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-206M 702021-05-09 06:08:2101:38:0704:08:4905:47:2406:18:50.25+02:14:109:016,7
76RZYHA Hubert 2106RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-3022M 712021-05-09 06:06:0801:33:5604:05:1705:43:4506:19:51.40+02:15:119:026,6
77MUCHA Adam 2105BORÓWIECM-507M 722021-05-09 06:06:0301:34:2104:05:2805:43:3906:19:56.30+02:15:169:026,6
78KUŻEL Adrian 2020NADAKTYWNINOWE MIASTECZKOM-4037M 732021-05-09 06:10:0301:28:3504:02:0705:45:4506:20:04.55+02:15:249:026,6
79NOWAK Bartosz 2031NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLLWÓWEKM-207M 742021-05-09 06:10:5601:28:3004:02:1505:44:3306:21:14.00+02:16:349:046,6
80FLASIŃSKI Michał 2146GLIWICEM-3023M 752021-05-09 06:00:2201:36:5103:58:2105:48:4206:22:38.15+02:17:589:066,6
81KANCELARZ Rafał 2114GUBINM-208M 762021-05-09 06:08:5001:34:5304:13:1405:47:3806:22:42.80+02:18:039:066,6
82CHYLIŃSKI Sławomir 2017NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-508M 772021-05-09 06:09:5201:36:0504:13:5005:51:2706:23:42.55+02:19:029:086,6
83NEUMANN Jacek 2090CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-509M 782021-05-09 06:03:5301:37:3304:08:5305:49:5706:23:54.20+02:19:149:086,6
84WESOŁEK Paweł 2048RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-4038M 792021-05-09 06:04:0801:35:4304:08:2705:48:5606:24:01.65+02:19:219:086,6
85NOWEK Łukasz 2065NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-209M 802021-05-09 06:08:3801:37:2404:12:4305:52:4106:24:55.75+02:20:169:096,5
86JAKUBIAK Anna 2022RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIASZCZECINK-501K 62021-05-09 06:00:5301:32:4104:10:4905:51:5006:25:06.55+02:20:269:106,5
87FRAŃSKI Łukasz 2043NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-4039M 812021-05-09 06:01:3501:32:1504:10:2905:51:1806:25:27.80+02:20:489:106,5
88GULAJSKI Rafał 2069KOPIENICAM-4040M 822021-05-09 06:24:2101:30:1603:57:5005:54:4806:25:34.25+02:20:549:106,5
89GORCZYCA Lukasz 2064NOWE MIASTECZKOM-4041M 832021-05-09 06:09:0801:36:3904:12:0705:53:4006:27:33.20+02:22:539:136,5
90MAŚLAK Jacek 2067STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4042M 842021-05-09 06:09:1501:36:4904:11:1105:54:1006:29:47.55+02:25:079:166,5
91MAŚLAK Marzena 2068STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-402K 72021-05-09 06:09:0201:37:0104:11:3005:54:2306:30:00.55+02:25:209:176,5
92KUSTRA Klaudia 2040NYSAK-305K 82021-05-09 06:01:2601:34:1204:19:1505:55:0906:30:07.65+02:25:279:176,5
93SUCHOCKI Grzegorz 2030NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-5010M 852021-05-09 06:10:0701:36:4004:13:3805:56:5006:33:46.85+02:29:079:226,4
94WIETRZYŃSKA Agnieszka 2010BRZEGK-403K 92021-05-09 06:00:3901:33:4904:12:0205:58:0506:33:50.50+02:29:109:226,4
95LATANOWICZ Bernard 2154Latech Bernard LatanowiczPOZNAŃM-3024M 862021-05-09 06:19:1301:34:4404:18:0806:00:2106:36:32.15+02:31:529:266,4
96NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 2050KIETRZM-4043M 872021-05-09 06:06:1801:36:2104:16:4806:00:1706:36:38.45+02:31:589:266,4
97KOZICZAK Katarzyna 2078KUTNOK-306K 102021-05-09 06:02:1901:39:4404:23:1806:02:0106:36:39.30+02:31:599:266,4
98RUDNICKI Krzysztof 2140ROZUMICEM-3025M 882021-05-09 06:06:1301:36:2404:16:4405:58:2906:36:43.35+02:32:039:266,4
99SIKORSKI Cezary 2108BBL GUBINGUBINM-5011M 892021-05-09 06:08:4701:40:1204:28:2306:05:4606:38:38.80+02:33:599:296,3
100MAZUR Katarzyna 2034UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-404K 112021-05-09 06:08:4201:40:1504:28:3406:05:5006:38:43.00+02:34:039:296,3
101KINCEL Krzysztof 2119KROSNO ODRZAŃSKIEM-5012M 902021-05-09 06:30:2901:21:0804:21:0806:03:4306:39:06.35+02:34:269:306,3
102LIS Mirosław 2011CEREKWICAM-4044M 912021-05-09 06:05:5101:36:3204:14:5606:01:3706:40:27.30+02:35:479:326,3
103OCHNIO Ewa 2120BOLESŁAWIECK-405K 122021-05-09 06:02:1401:43:0904:17:2906:02:1106:41:55.75+02:37:169:346,3
104FIJAŁKOWSKI Waldemar 2145TRZEBNICAM-4045M 922021-05-09 06:01:4801:36:4204:09:0706:06:0806:46:02.50+02:41:229:406,2
105WCISŁO Robert 2141WARSZAWAM-4046M 932021-05-09 06:19:5701:38:2504:28:3406:11:5506:46:16.45+02:41:369:406,2
106LIS Sławomir 2045BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM-5013M 942021-05-09 06:19:5001:38:3204:28:4906:12:0306:46:50.75+02:42:119:416,2
107ŁUSZCZ Janusz 2086TŁUSTE KOTYWROCŁAWM-5014M 952021-05-09 06:04:3501:34:2204:22:5006:15:0206:51:20.80+02:46:419:476,1
108ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 2139WARSZAWAM-4047M 962021-05-09 06:10:0004:27:4206:17:2806:53:47.00+02:49:079:516,1
109NAMIOTA Urszula 2123MARATOŃCZYKDĘBICAK-601K 132021-05-09 06:04:4401:43:1604:32:4406:20:4706:55:00.15+02:50:209:526,1
110PYTLASIŃSKI Adam 2155ZABRZEM-4048M 972021-05-09 06:05:1001:33:5604:24:1706:15:2806:56:06.95+02:51:279:546,1
111IGRAS Mieczysław 2093RUNNERS TEAM NYSANYSAM-602M 982021-05-09 06:01:3101:34:2104:24:2606:18:1406:56:54.30+02:52:149:556,0
112SUSZCZYNSKI Krzysztof 2066NYSAM-4049M 992021-05-09 06:01:1001:34:3604:24:4306:18:3506:57:15.60+02:52:359:566,0
113RUCIŃSKI Adam 2013WARSZAWAM-4050M 1002021-05-09 06:16:2501:43:3004:35:4506:19:4806:57:20.05+02:52:409:566,0
114SZPECHT Piotr 2117WARSZAWAM-3026M 1012021-05-09 06:14:1101:40:1404:38:5106:25:5606:57:31.45+02:52:519:566,0
115SZPECHT Filip 2074WARSZAWAM-4051M 1022021-05-09 06:14:0301:40:2104:39:0806:26:0206:57:39.60+02:52:599:566,0
116JASICKI Krzysztof 2142RUNHOGS TYCHYTYCHYM-4052M 1032021-05-09 06:07:5101:42:1404:29:4106:24:2006:59:23.55+02:54:439:596,0
117STEFAŃSKI Grzegorz 2004WIERZBICKI RUNNING PROJECTGLINIKM-3027M 1042021-05-09 06:03:5801:36:5404:24:3606:23:5207:00:21.30+02:55:4110:006,0
118SMOLAK Agata 2102WOLSZTYNK-307K 142021-05-09 06:05:0501:43:2404:37:4606:26:3807:04:29.60+02:59:4910:065,9
119SIKORSKI Grzegorz 2084BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-4053M 1052021-05-09 06:02:3601:43:3904:40:2106:33:2607:10:58.85+03:06:1910:155,8
120KĘPSKI Grzegorz 2127WROCŁAWM-3028M 1062021-05-09 06:00:1101:41:1104:28:0906:32:1207:19:37.65+03:14:5710:285,7
121PUZIO Waldemar 2085MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-603M 1072021-05-09 06:05:0001:45:1204:51:1806:43:0707:20:11.45+03:15:3110:285,7
122DOBROWOLSKA Grażyna 2159MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAK-502K 152021-05-09 06:04:3901:44:4504:51:3006:43:2807:20:30.70+03:15:5010:295,7
123RESPONDEK Dariusz 2049WROCŁAWM-4054M 1082021-05-09 06:09:2701:44:0104:49:5006:46:2507:29:20.35+03:24:4010:415,6
124COLAUTTI Enrico 2137BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM-5015M 1092021-05-09 06:03:1401:39:2604:52:4106:52:2707:29:24.65+03:24:4410:425,6
125WIŚNIEWSKI Sławomir 2047KS LENIWIECKĘPNOM-3029M 1102021-05-09 06:02:0901:39:0304:48:4606:52:2507:33:31.45+03:28:5110:475,6
126FRĄCKOWIAK Dominik 2016ŚMIGIELM-3030M 1112021-05-09 06:00:0701:37:3904:56:0506:51:3707:36:09.05+03:31:2910:515,5
127BAŃKOWSKI Igor 2096NYSAM-604M 1122021-05-09 06:01:2001:47:5104:56:4706:56:5607:36:35.80+03:31:5610:525,5
128BEBRYS Daniel 2063CNS NOWA SÓLNOWA SÓLM-4055M 1132021-05-09 06:08:2601:39:5204:48:3306:51:4407:38:18.90+03:33:3910:545,5
129DRĄG Bartłomiej 2124MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-3031M 1142021-05-09 06:04:5401:55:4805:14:2207:02:2007:40:52.75+03:36:1310:585,5
130KAWA Barbara 2122MARATOŃCZYK DĘBICAŻYRAKÓWK-308K 162021-05-09 06:04:4901:55:5305:14:2207:02:2407:40:59.50+03:36:1910:585,5
131BUDZIŃSKI Krzysztof 2082STARSI PANOWIE DWAJOPOLEM-5016M 1152021-05-09 06:06:3001:38:5405:00:1607:01:5307:42:42.90+03:38:0311:015,4
132GRUCHOT Małgorzata 2097WBOGOGOLINK-406K 172021-05-09 06:06:2401:39:0305:00:2607:01:5907:42:46.50+03:38:0611:015,4
133CHOLEWICKA Ewelina 2015RYCHWAŁK-309K 182021-05-09 06:00:4402:03:3705:22:3807:26:0808:08:00.00+04:03:2011:375,2
134GOŁASZEWSKA Marzena 2028GIGA MARATHON PROJEKTBERLINK-407K 192021-05-09 06:05:5801:47:51+00:40:4610:475,6
Znaleziono 134 wynik(ów)