Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
     
1PASZKIEWICZ Grzegorz 2153RagsRYBNIKM-302021-05-09 05:59:3301:19:0703:28:2204:49:26
2DZITKOWSKI Witold 2132GOWARZEWOM-302021-05-09 05:59:3801:19:3703:30:0704:58:37
3BUK Sławomir 2000LESZ NO LIMITS RUNNERSŚRODA WIELKOPOLSKAM-402021-05-09 05:59:4301:09:3603:01:4604:08:51
4STYPEREK Jakub 2131VEGE RUNNERSPSARSKIEM-302021-05-09 05:59:4701:08:3802:56:5904:01:46
5PIĄTEK Joanna 2001KATOWICEK-302021-05-09 05:59:5101:13:3303:13:2804:23:03
6PIĘTA Łukasz 2008INFINITY GYMPROSZOWICEM-402021-05-09 05:59:5701:27:4403:49:3405:14:40
7SZYMURA Wojciech 2079DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKM-402021-05-09 06:00:0201:10:0103:01:2004:09:17
8FRĄCKOWIAK Dominik 2016ŚMIGIELM-302021-05-09 06:00:0701:37:3904:56:0506:51:37
9KĘPSKI Grzegorz 2127WROCŁAWM-302021-05-09 06:00:1101:41:1104:28:0906:32:12
10RUTKOWSKI Dawid 2113140MINUT.PL/GRIZZLYTEAMLUBINM-402021-05-09 06:00:1601:07:0502:46:2303:43:58
11FLASIŃSKI Michał 2146GLIWICEM-302021-05-09 06:00:2201:36:5103:58:2105:48:42
12SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 2019PSI PATROLLESZNOM-402021-05-09 06:00:2701:26:4103:46:4305:19:14
13DZIUBA Piotr 2091WROCŁAWM-402021-05-09 06:00:3301:22:2503:40:4105:20:39
14WIETRZYŃSKA Agnieszka 2010BRZEGK-402021-05-09 06:00:3901:33:4904:12:0205:58:05
15CHOLEWICKA Ewelina 2015RYCHWAŁK-302021-05-09 06:00:4402:03:3705:22:3807:26:08
16KACZMARCZYK Przemysław 2042140MINUT.PLROLANTOWICEM-202021-05-09 06:00:4901:09:2503:00:0104:09:12
17JAKUBIAK Anna 2022RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIASZCZECINK-502021-05-09 06:00:5301:32:4104:10:4905:51:50
18SKRAJNY Łukasz 2112140MINUT.PLWROCŁAWM-402021-05-09 06:00:5901:06:3802:55:5504:00:33
19SUSZCZYNSKI Krzysztof 2066NYSAM-402021-05-09 06:01:1001:34:3604:24:4306:18:35
20MALEŃCZAK Piotr 2104WARSZAWAM-202021-05-09 06:01:1401:23:2903:45:3105:20:43
21BAŃKOWSKI Igor 2096NYSAM-602021-05-09 06:01:2001:47:5104:56:4706:56:56
22KUSTRA Klaudia 2040NYSAK-302021-05-09 06:01:2601:34:1204:19:1505:55:09
23IGRAS Mieczysław 2093RUNNERS TEAM NYSANYSAM-602021-05-09 06:01:3101:34:2104:24:2606:18:14
24FRAŃSKI Łukasz 2043NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-402021-05-09 06:01:3501:32:1504:10:2905:51:18
25KUBAŚ Dawid 2118NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-302021-05-09 06:01:4201:32:4904:04:0305:41:58
26FIJAŁKOWSKI Waldemar 2145TRZEBNICAM-402021-05-09 06:01:4801:36:4204:09:0706:06:08
27KRYSIAK Tomasz 2054AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-302021-05-09 06:01:5401:23:3003:40:2905:18:56
28BEDNARCZYK Paweł 2029PZU SPORT TEAMBABKIM-402021-05-09 06:01:5801:24:0603:56:3805:39:24
29FRYSIAK Artur 2027WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-502021-05-09 06:02:0401:23:2903:41:4505:08:55
30WIŚNIEWSKI Sławomir 2047KS LENIWIECKĘPNOM-302021-05-09 06:02:0901:39:0304:48:4606:52:25
31OCHNIO Ewa 2120BOLESŁAWIECK-402021-05-09 06:02:1401:43:0904:17:2906:02:11
32KOZICZAK Katarzyna 2078KUTNOK-302021-05-09 06:02:1901:39:4404:23:1806:02:01
33GĘSIAREK Grzegorz 2012KROTOSZYNM-402021-05-09 06:02:2401:29:0903:57:4305:41:44
34DARUL Damian 2024KB MARATON TUREKTUREKM-402021-05-09 06:02:3001:13:5903:14:4304:28:31
35SIKORSKI Grzegorz 2084BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-402021-05-09 06:02:3601:43:3904:40:2106:33:26
36BERG Aleksander 2039KŁODZKOM-302021-05-09 06:02:4101:11:2503:02:2904:12:45
37PIŁAT Tomasz 2061CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNAŃM-302021-05-09 06:02:4701:21:3403:43:5505:18:29
38ŻYTKOWIAK Maciej 2060CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM-302021-05-09 06:02:5201:21:3103:44:0105:18:28
39PŁÓCIENNICZAK Jakub 2130DREAM RUNWARSZAWAM-402021-05-09 06:02:5701:28:1203:58:3505:37:13
40BIENIAS Piotr 2147WARSZAWAM-402021-05-09 06:03:0301:29:4203:11:3105:28:52
41BIEL Sławomir 2125WWW.42K.COM.PLTYCHYM-402021-05-09 06:03:0801:16:3603:27:4605:10:53
42COLAUTTI Enrico 2137BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM-502021-05-09 06:03:1401:39:2604:52:4106:52:27
43MATYJA Rafał 2070LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-302021-05-09 06:03:1901:30:2903:53:1905:23:49
44STACHNIO Tomek 2009WF OCR TEAM KNOMIESZKOWICEM-302021-05-09 06:03:2401:22:4503:40:5605:17:15
45BATOR Michał 2136NADOLICE WIELKIEM-302021-05-09 06:03:2801:28:3503:43:0205:13:36
46CIEŚLA Krzysztof 2062WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-302021-05-09 06:03:3301:30:5003:52:1705:28:50
47KOBYDECKA Klaudia 2002KOSTRZYN NAD ODRĄK-302021-05-09 06:03:3801:25:1303:42:5805:17:12
48ROLICZ Marcin 2033WITNICAM-402021-05-09 06:03:4301:23:3003:40:1605:17:08
49DANAK Przemek 2007KOSTRZYN NAD ODRĄM-402021-05-09 06:03:4801:21:4903:20:2904:32:59
50NEUMANN Jacek 2090CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-502021-05-09 06:03:5301:37:3304:08:5305:49:57
51STEFAŃSKI Grzegorz 2004WIERZBICKI RUNNING PROJECTGLINIKM-302021-05-09 06:03:5801:36:5404:24:3606:23:52
52WEINERT Artur 2036RUNNER'S POWERŚREMM-302021-05-09 06:04:0201:20:4203:27:1404:48:20
53WESOŁEK Paweł 2048RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-05-09 06:04:0801:35:4304:08:2705:48:56
54WAWRZYNIAK Paweł 2135RUNNER'S POWERŚREMM-402021-05-09 06:04:1301:35:3604:06:1705:40:21
55JACKOWIAK Agnieszka 2056RUNNER'S POWERŚREMK-302021-05-09 06:04:1901:35:3304:06:4705:40:13
56RĄCZKOWSKI Daniel 2021KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-302021-05-09 06:04:2401:09:5003:00:5104:08:26
57MAJCHRZAK Marcin 2059PRZEDWOJEWSKI TEAMSWARZĘDZM-402021-05-09 06:04:3001:20:3503:25:0404:41:30
58ŁUSZCZ Janusz 2086TŁUSTE KOTYWROCŁAWM-502021-05-09 06:04:3501:34:2204:22:5006:15:02
59DOBROWOLSKA Grażyna 2159MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAK-502021-05-09 06:04:3901:44:4504:51:3006:43:28
60NAMIOTA Urszula 2123MARATOŃCZYKDĘBICAK-602021-05-09 06:04:4401:43:1604:32:4406:20:47
61KAWA Barbara 2122MARATOŃCZYK DĘBICAŻYRAKÓWK-302021-05-09 06:04:4901:55:5305:14:2207:02:24
62DRĄG Bartłomiej 2124MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-302021-05-09 06:04:5401:55:4805:14:2207:02:20
63PUZIO Waldemar 2085MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-602021-05-09 06:05:0001:45:1204:51:1806:43:07
64SMOLAK Agata 2102WOLSZTYNK-302021-05-09 06:05:0501:43:2404:37:4606:26:38
65PYTLASIŃSKI Adam 2155ZABRZEM-402021-05-09 06:05:1001:33:5604:24:1706:15:28
66MEDEJSZO Mariusz 2088NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLM-402021-05-09 06:05:1501:22:2303:36:0305:03:27
67BARTKIEWICZ Paweł 2089ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM-502021-05-09 06:05:1701:20:5303:24:4004:38:25
68KACZOR Piotr 2116TEAM TIRNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM-402021-05-09 06:05:2301:24:4903:48:3905:13:42
69PRAŻANOWSKI Sergiusz 2076ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:2801:27:2103:46:4105:21:21
70JĘDRASZEK Damian 2077ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:3401:31:1804:06:1305:39:53
71KACZMARCZYK Łukasz 2055SMOLECM-302021-05-09 06:05:4001:07:0002:52:4104:04:01
72RECZUCH Andrzej 2149Dywizjon 102WROCŁAWM-402021-05-09 06:05:4601:32:1904:04:3805:38:50
73LIS Mirosław 2011CEREKWICAM-402021-05-09 06:05:5101:36:3204:14:5606:01:37
74GOŁASZEWSKA Marzena 2028GIGA MARATHON PROJEKTBERLINK-402021-05-09 06:05:5801:47:51
75MUCHA Adam 2105BORÓWIECM-502021-05-09 06:06:0301:34:2104:05:2805:43:39
76RZYHA Hubert 2106RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-302021-05-09 06:06:0801:33:5604:05:1705:43:45
77RUDNICKI Krzysztof 2140ROZUMICEM-302021-05-09 06:06:1301:36:2404:16:4405:58:29
78NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 2050KIETRZM-402021-05-09 06:06:1801:36:2104:16:4806:00:17
79GRUCHOT Małgorzata 2097WBOGOGOLINK-402021-05-09 06:06:2401:39:0305:00:2607:01:59
80BUDZIŃSKI Krzysztof 2082STARSI PANOWIE DWAJOPOLEM-502021-05-09 06:06:3001:38:5405:00:1607:01:53
81JABŁOŃSKI Paweł 2133KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-402021-05-09 06:06:3601:15:5403:08:1804:32:55
82HOTAŁA Sylwia 2005KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-302021-05-09 06:06:4201:19:3103:29:5904:58:54
83GADOMSKI Dariusz 2128SUCHOŻEBRYM-502021-05-09 06:06:4701:31:3903:52:0605:27:57
84KUBIAK Karolina 2152WEJHEROWOK-402021-05-09 06:06:5201:30:2403:52:5705:22:04
85LACH Sebastian 2143GRODKÓWM-402021-05-09 06:06:5801:20:4103:52:0005:31:52
86ŁUCJANEK Błażej 2072NYSAM-202021-05-09 06:07:0301:18:1203:30:5904:58:43
87CZERNY Tomasz 2080ZABRZEM-402021-05-09 06:07:1001:17:3303:22:0904:42:18
88LANGE Szymon 2041ŚREMM-402021-05-09 06:07:1601:20:2403:28:0604:50:37
89SAJEWICZ Dominik 2103ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-302021-05-09 06:07:4601:18:2503:19:1104:36:28
90JASICKI Krzysztof 2142RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-05-09 06:07:5101:42:1404:29:4106:24:20
91GRABOWY Mateusz 2014NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-202021-05-09 06:08:2101:38:0704:08:4905:47:24
92BEBRYS Daniel 2063CNS NOWA SÓLNOWA SÓLM-402021-05-09 06:08:2601:39:5204:48:3306:51:44
93KWIATKOWSKI Przemysław 2148PISARZOWICEM-302021-05-09 06:08:3101:12:4204:22:00
94NOWEK Łukasz 2065NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-202021-05-09 06:08:3801:37:2404:12:4305:52:41
95MAZUR Katarzyna 2034UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-402021-05-09 06:08:4201:40:1504:28:3406:05:50
96SIKORSKI Cezary 2108BBL GUBINGUBINM-502021-05-09 06:08:4701:40:1204:28:2306:05:46
97KANCELARZ Rafał 2114GUBINM-202021-05-09 06:08:5001:34:5304:13:1405:47:38
98MAKLES Pawel 2073GUBINM-202021-05-09 06:08:5701:34:4804:07:2605:24:54
99MAŚLAK Marzena 2068STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-402021-05-09 06:09:0201:37:0104:11:3005:54:23
100GORCZYCA Lukasz 2064NOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:0801:36:3904:12:0705:53:40
101MAŚLAK Jacek 2067STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:1501:36:4904:11:1105:54:10
102GAWLEWICZ Tomasz 2038GAWEŁKI TEAM/POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:2101:15:4603:18:1904:38:14
103RESPONDEK Dariusz 2049WROCŁAWM-402021-05-09 06:09:2701:44:0104:49:5006:46:25
104PUDELKO Roman 2115CHRÓŚCINAM-302021-05-09 06:09:4101:32:0403:59:5605:29:14
105CHYLIŃSKI Sławomir 2017NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-502021-05-09 06:09:5201:36:0504:13:5005:51:27
106ROSOŁOWSKI Grzegorz 2081NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:5701:27:2803:51:5205:24:52
107ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 2139WARSZAWAM-402021-05-09 06:10:0004:27:4206:17:28
108KUŻEL Adrian 2020NADAKTYWNINOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:0301:28:3504:02:0705:45:45
109SUCHOCKI Grzegorz 2030NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-502021-05-09 06:10:0701:36:4004:13:3805:56:50
110JASTRZĘBSKI Kamil 2101NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:1201:27:1403:48:4905:14:37
111CARUK Damian 2099CHRZĄSZCZEWOM-402021-05-09 06:10:1701:22:0803:31:2005:01:06
112JAMROZIAK Grzegorz 2098AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIM-402021-05-09 06:10:2201:28:1303:43:1705:06:40
113NOWAK Bartosz 2031NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLLWÓWEKM-202021-05-09 06:10:5601:28:3004:02:1505:44:33
114KAMIŃSKI Marek 2083180 MINUTWROCŁAWM-402021-05-09 06:11:5201:25:2003:39:0605:00:34
115SZPECHT Filip 2074WARSZAWAM-402021-05-09 06:14:0301:40:2104:39:0806:26:02
116SZPECHT Piotr 2117WARSZAWAM-302021-05-09 06:14:1101:40:1404:38:5106:25:56
117KOTARSKI Jarosław 2087WROCLAWM-202021-05-09 06:15:3301:09:3303:08:4904:20:57
118ZERZUT Jarosław 2037SZCZECINM-502021-05-09 06:15:4001:25:4303:42:5005:06:04
119RASZTABIGA Sylwester 2092FUGASÓWKAM-502021-05-09 06:15:4401:30:2404:06:3705:42:52
120OLSZEWSKI Jacek 2052MOSINAM-402021-05-09 06:15:4801:35:0104:07:0205:39:57
121RUCIŃSKI Adam 2013WARSZAWAM-402021-05-09 06:16:2501:43:3004:35:4506:19:48
122BARTYZEL Marek 2138ZAWOJAM-402021-05-09 06:17:5101:11:0002:56:1204:02:00
123ZIMNY Tomasz 2046ŚRUNDUNIASZCZECINM-602021-05-09 06:18:1701:25:2803:41:2905:03:31
124LATANOWICZ Bernard 2154Latech Bernard LatanowiczPOZNAŃM-302021-05-09 06:19:1301:34:4404:18:0806:00:21
125RÓG Krzysztof 2032KB ,,ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-402021-05-09 06:19:2401:29:3503:57:2605:31:13
126LIS Sławomir 2045BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM-502021-05-09 06:19:5001:38:3204:28:4906:12:03
127WCISŁO Robert 2141WARSZAWAM-402021-05-09 06:19:5701:38:2504:28:3406:11:55
128BOCZEK Leszek 2129ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKAM-302021-05-09 06:20:0701:23:3603:26:2004:44:58
129ROGÓRZ Piotr 2134WROCŁAWM-402021-05-09 06:20:4601:11:3703:03:0504:09:47
130LAMEK Andrzej 2158Aktywny OstrzeszówOSTRZESZÓWM-502021-05-09 06:21:3701:18:1203:29:0604:49:37
131GULAJSKI Rafał 2069KOPIENICAM-402021-05-09 06:24:2101:30:1603:57:5005:54:48
132STASZCZAK Łukasz 2051TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-05-09 06:29:0701:18:4503:30:5404:48:09
133KINCEL Krzysztof 2119KROSNO ODRZAŃSKIEM-502021-05-09 06:30:2901:21:0804:21:0806:03:43
134PAŻUCHA Wojciech 2006NAPĘDZANY PIEROGAMILUSÓWKOM-402021-05-09 06:39:0401:21:4903:37:4004:59:57
Znaleziono 134 wynik(ów)