Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuBłędne Skały
10km
   
1SKRAJNY Łukasz 2112140MINUT.PLWROCŁAWM-402021-05-09 06:00:5901:06:38
2KACZMARCZYK Łukasz 2055SMOLECM-302021-05-09 06:05:4001:07:00
3RUTKOWSKI Dawid 2113140MINUT.PL/GRIZZLYTEAMLUBINM-402021-05-09 06:00:1601:07:05
4STYPEREK Jakub 2131VEGE RUNNERSPSARSKIEM-302021-05-09 05:59:4701:08:38
5KACZMARCZYK Przemysław 2042140MINUT.PLROLANTOWICEM-202021-05-09 06:00:4901:09:25
6KOTARSKI Jarosław 2087WROCLAWM-202021-05-09 06:15:3301:09:33
7BUK Sławomir 2000LESZ NO LIMITS RUNNERSŚRODA WIELKOPOLSKAM-402021-05-09 05:59:4301:09:36
8RĄCZKOWSKI Daniel 2021KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-302021-05-09 06:04:2401:09:50
9SZYMURA Wojciech 2079DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKM-402021-05-09 06:00:0201:10:01
10BARTYZEL Marek 2138ZAWOJAM-402021-05-09 06:17:5101:11:00
11BERG Aleksander 2039KŁODZKOM-302021-05-09 06:02:4101:11:25
12ROGÓRZ Piotr 2134WROCŁAWM-402021-05-09 06:20:4601:11:37
13KWIATKOWSKI Przemysław 2148PISARZOWICEM-302021-05-09 06:08:3101:12:42
14PIĄTEK Joanna 2001KATOWICEK-302021-05-09 05:59:5101:13:33
15DARUL Damian 2024KB MARATON TUREKTUREKM-402021-05-09 06:02:3001:13:59
16GAWLEWICZ Tomasz 2038GAWEŁKI TEAM/POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:2101:15:46
17JABŁOŃSKI Paweł 2133KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-402021-05-09 06:06:3601:15:54
18BIEL Sławomir 2125WWW.42K.COM.PLTYCHYM-402021-05-09 06:03:0801:16:36
19CZERNY Tomasz 2080ZABRZEM-402021-05-09 06:07:1001:17:33
20ŁUCJANEK Błażej 2072NYSAM-202021-05-09 06:07:0301:18:12
21LAMEK Andrzej 2158Aktywny OstrzeszówOSTRZESZÓWM-502021-05-09 06:21:3701:18:12
22SAJEWICZ Dominik 2103ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-302021-05-09 06:07:4601:18:25
23STASZCZAK Łukasz 2051TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-05-09 06:29:0701:18:45
24PASZKIEWICZ Grzegorz 2153RagsRYBNIKM-302021-05-09 05:59:3301:19:07
25HOTAŁA Sylwia 2005KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-302021-05-09 06:06:4201:19:31
26DZITKOWSKI Witold 2132GOWARZEWOM-302021-05-09 05:59:3801:19:37
27LANGE Szymon 2041ŚREMM-402021-05-09 06:07:1601:20:24
28MAJCHRZAK Marcin 2059PRZEDWOJEWSKI TEAMSWARZĘDZM-402021-05-09 06:04:3001:20:35
29LACH Sebastian 2143GRODKÓWM-402021-05-09 06:06:5801:20:41
30WEINERT Artur 2036RUNNER'S POWERŚREMM-302021-05-09 06:04:0201:20:42
31BARTKIEWICZ Paweł 2089ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM-502021-05-09 06:05:1701:20:53
32KINCEL Krzysztof 2119KROSNO ODRZAŃSKIEM-502021-05-09 06:30:2901:21:08
33ŻYTKOWIAK Maciej 2060CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM-302021-05-09 06:02:5201:21:31
34PIŁAT Tomasz 2061CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNAŃM-302021-05-09 06:02:4701:21:34
35DANAK Przemek 2007KOSTRZYN NAD ODRĄM-402021-05-09 06:03:4801:21:49
36PAŻUCHA Wojciech 2006NAPĘDZANY PIEROGAMILUSÓWKOM-402021-05-09 06:39:0401:21:49
37CARUK Damian 2099CHRZĄSZCZEWOM-402021-05-09 06:10:1701:22:08
38MEDEJSZO Mariusz 2088NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLM-402021-05-09 06:05:1501:22:23
39DZIUBA Piotr 2091WROCŁAWM-402021-05-09 06:00:3301:22:25
40STACHNIO Tomek 2009WF OCR TEAM KNOMIESZKOWICEM-302021-05-09 06:03:2401:22:45
41MALEŃCZAK Piotr 2104WARSZAWAM-202021-05-09 06:01:1401:23:29
42FRYSIAK Artur 2027WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-502021-05-09 06:02:0401:23:29
43KRYSIAK Tomasz 2054AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-302021-05-09 06:01:5401:23:30
44ROLICZ Marcin 2033WITNICAM-402021-05-09 06:03:4301:23:30
45BOCZEK Leszek 2129ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKAM-302021-05-09 06:20:0701:23:36
46BEDNARCZYK Paweł 2029PZU SPORT TEAMBABKIM-402021-05-09 06:01:5801:24:06
47KACZOR Piotr 2116TEAM TIRNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM-402021-05-09 06:05:2301:24:49
48KOBYDECKA Klaudia 2002KOSTRZYN NAD ODRĄK-302021-05-09 06:03:3801:25:13
49KAMIŃSKI Marek 2083180 MINUTWROCŁAWM-402021-05-09 06:11:5201:25:20
50ZIMNY Tomasz 2046ŚRUNDUNIASZCZECINM-602021-05-09 06:18:1701:25:28
51ZERZUT Jarosław 2037SZCZECINM-502021-05-09 06:15:4001:25:43
52SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 2019PSI PATROLLESZNOM-402021-05-09 06:00:2701:26:41
53JASTRZĘBSKI Kamil 2101NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:1201:27:14
54PRAŻANOWSKI Sergiusz 2076ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:2801:27:21
55ROSOŁOWSKI Grzegorz 2081NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:5701:27:28
56PIĘTA Łukasz 2008INFINITY GYMPROSZOWICEM-402021-05-09 05:59:5701:27:44
57PŁÓCIENNICZAK Jakub 2130DREAM RUNWARSZAWAM-402021-05-09 06:02:5701:28:12
58JAMROZIAK Grzegorz 2098AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIM-402021-05-09 06:10:2201:28:13
59NOWAK Bartosz 2031NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLLWÓWEKM-202021-05-09 06:10:5601:28:30
60BATOR Michał 2136NADOLICE WIELKIEM-302021-05-09 06:03:2801:28:35
61KUŻEL Adrian 2020NADAKTYWNINOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:0301:28:35
62GĘSIAREK Grzegorz 2012KROTOSZYNM-402021-05-09 06:02:2401:29:09
63RÓG Krzysztof 2032KB ,,ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-402021-05-09 06:19:2401:29:35
64BIENIAS Piotr 2147WARSZAWAM-402021-05-09 06:03:0301:29:42
65GULAJSKI Rafał 2069KOPIENICAM-402021-05-09 06:24:2101:30:16
66KUBIAK Karolina 2152WEJHEROWOK-402021-05-09 06:06:5201:30:24
67RASZTABIGA Sylwester 2092FUGASÓWKAM-502021-05-09 06:15:4401:30:24
68MATYJA Rafał 2070LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-302021-05-09 06:03:1901:30:29
69CIEŚLA Krzysztof 2062WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-302021-05-09 06:03:3301:30:50
70JĘDRASZEK Damian 2077ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:3401:31:18
71GADOMSKI Dariusz 2128SUCHOŻEBRYM-502021-05-09 06:06:4701:31:39
72PUDELKO Roman 2115CHRÓŚCINAM-302021-05-09 06:09:4101:32:04
73FRAŃSKI Łukasz 2043NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-402021-05-09 06:01:3501:32:15
74RECZUCH Andrzej 2149Dywizjon 102WROCŁAWM-402021-05-09 06:05:4601:32:19
75JAKUBIAK Anna 2022RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIASZCZECINK-502021-05-09 06:00:5301:32:41
76KUBAŚ Dawid 2118NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-302021-05-09 06:01:4201:32:49
77WIETRZYŃSKA Agnieszka 2010BRZEGK-402021-05-09 06:00:3901:33:49
78PYTLASIŃSKI Adam 2155ZABRZEM-402021-05-09 06:05:1001:33:56
79RZYHA Hubert 2106RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-302021-05-09 06:06:0801:33:56
80KUSTRA Klaudia 2040NYSAK-302021-05-09 06:01:2601:34:12
81IGRAS Mieczysław 2093RUNNERS TEAM NYSANYSAM-602021-05-09 06:01:3101:34:21
82MUCHA Adam 2105BORÓWIECM-502021-05-09 06:06:0301:34:21
83ŁUSZCZ Janusz 2086TŁUSTE KOTYWROCŁAWM-502021-05-09 06:04:3501:34:22
84SUSZCZYNSKI Krzysztof 2066NYSAM-402021-05-09 06:01:1001:34:36
85LATANOWICZ Bernard 2154Latech Bernard LatanowiczPOZNAŃM-302021-05-09 06:19:1301:34:44
86MAKLES Pawel 2073GUBINM-202021-05-09 06:08:5701:34:48
87KANCELARZ Rafał 2114GUBINM-202021-05-09 06:08:5001:34:53
88OLSZEWSKI Jacek 2052MOSINAM-402021-05-09 06:15:4801:35:01
89JACKOWIAK Agnieszka 2056RUNNER'S POWERŚREMK-302021-05-09 06:04:1901:35:33
90WAWRZYNIAK Paweł 2135RUNNER'S POWERŚREMM-402021-05-09 06:04:1301:35:36
91WESOŁEK Paweł 2048RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-05-09 06:04:0801:35:43
92CHYLIŃSKI Sławomir 2017NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-502021-05-09 06:09:5201:36:05
93NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 2050KIETRZM-402021-05-09 06:06:1801:36:21
94RUDNICKI Krzysztof 2140ROZUMICEM-302021-05-09 06:06:1301:36:24
95LIS Mirosław 2011CEREKWICAM-402021-05-09 06:05:5101:36:32
96GORCZYCA Lukasz 2064NOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:0801:36:39
97SUCHOCKI Grzegorz 2030NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-502021-05-09 06:10:0701:36:40
98FIJAŁKOWSKI Waldemar 2145TRZEBNICAM-402021-05-09 06:01:4801:36:42
99MAŚLAK Jacek 2067STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:1501:36:49
100FLASIŃSKI Michał 2146GLIWICEM-302021-05-09 06:00:2201:36:51
101STEFAŃSKI Grzegorz 2004WIERZBICKI RUNNING PROJECTGLINIKM-302021-05-09 06:03:5801:36:54
102MAŚLAK Marzena 2068STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-402021-05-09 06:09:0201:37:01
103NOWEK Łukasz 2065NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-202021-05-09 06:08:3801:37:24
104NEUMANN Jacek 2090CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-502021-05-09 06:03:5301:37:33
105FRĄCKOWIAK Dominik 2016ŚMIGIELM-302021-05-09 06:00:0701:37:39
106GRABOWY Mateusz 2014NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-202021-05-09 06:08:2101:38:07
107WCISŁO Robert 2141WARSZAWAM-402021-05-09 06:19:5701:38:25
108LIS Sławomir 2045BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM-502021-05-09 06:19:5001:38:32
109BUDZIŃSKI Krzysztof 2082STARSI PANOWIE DWAJOPOLEM-502021-05-09 06:06:3001:38:54
110WIŚNIEWSKI Sławomir 2047KS LENIWIECKĘPNOM-302021-05-09 06:02:0901:39:03
111GRUCHOT Małgorzata 2097WBOGOGOLINK-402021-05-09 06:06:2401:39:03
112COLAUTTI Enrico 2137BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM-502021-05-09 06:03:1401:39:26
113KOZICZAK Katarzyna 2078KUTNOK-302021-05-09 06:02:1901:39:44
114BEBRYS Daniel 2063CNS NOWA SÓLNOWA SÓLM-402021-05-09 06:08:2601:39:52
115SIKORSKI Cezary 2108BBL GUBINGUBINM-502021-05-09 06:08:4701:40:12
116SZPECHT Piotr 2117WARSZAWAM-302021-05-09 06:14:1101:40:14
117MAZUR Katarzyna 2034UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-402021-05-09 06:08:4201:40:15
118SZPECHT Filip 2074WARSZAWAM-402021-05-09 06:14:0301:40:21
119KĘPSKI Grzegorz 2127WROCŁAWM-302021-05-09 06:00:1101:41:11
120JASICKI Krzysztof 2142RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-05-09 06:07:5101:42:14
121OCHNIO Ewa 2120BOLESŁAWIECK-402021-05-09 06:02:1401:43:09
122NAMIOTA Urszula 2123MARATOŃCZYKDĘBICAK-602021-05-09 06:04:4401:43:16
123SMOLAK Agata 2102WOLSZTYNK-302021-05-09 06:05:0501:43:24
124RUCIŃSKI Adam 2013WARSZAWAM-402021-05-09 06:16:2501:43:30
125SIKORSKI Grzegorz 2084BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-402021-05-09 06:02:3601:43:39
126RESPONDEK Dariusz 2049WROCŁAWM-402021-05-09 06:09:2701:44:01
127DOBROWOLSKA Grażyna 2159MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAK-502021-05-09 06:04:3901:44:45
128PUZIO Waldemar 2085MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-602021-05-09 06:05:0001:45:12
129BAŃKOWSKI Igor 2096NYSAM-602021-05-09 06:01:2001:47:51
130GOŁASZEWSKA Marzena 2028GIGA MARATHON PROJEKTBERLINK-402021-05-09 06:05:5801:47:51
131DRĄG Bartłomiej 2124MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-302021-05-09 06:04:5401:55:48
132KAWA Barbara 2122MARATOŃCZYK DĘBICAŻYRAKÓWK-302021-05-09 06:04:4901:55:53
133CHOLEWICKA Ewelina 2015RYCHWAŁK-302021-05-09 06:00:4402:03:37
134ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 2139WARSZAWAM-402021-05-09 06:10:00
Znaleziono 134 wynik(ów)