Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 26km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
    
1RUTKOWSKI Dawid 2113140MINUT.PL/GRIZZLYTEAMLUBINM-402021-05-09 06:00:1601:07:0502:46:23
2KACZMARCZYK Łukasz 2055SMOLECM-302021-05-09 06:05:4001:07:0002:52:41
3SKRAJNY Łukasz 2112140MINUT.PLWROCŁAWM-402021-05-09 06:00:5901:06:3802:55:55
4BARTYZEL Marek 2138ZAWOJAM-402021-05-09 06:17:5101:11:0002:56:12
5STYPEREK Jakub 2131VEGE RUNNERSPSARSKIEM-302021-05-09 05:59:4701:08:3802:56:59
6KACZMARCZYK Przemysław 2042140MINUT.PLROLANTOWICEM-202021-05-09 06:00:4901:09:2503:00:01
7RĄCZKOWSKI Daniel 2021KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-302021-05-09 06:04:2401:09:5003:00:51
8SZYMURA Wojciech 2079DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKM-402021-05-09 06:00:0201:10:0103:01:20
9BUK Sławomir 2000LESZ NO LIMITS RUNNERSŚRODA WIELKOPOLSKAM-402021-05-09 05:59:4301:09:3603:01:46
10BERG Aleksander 2039KŁODZKOM-302021-05-09 06:02:4101:11:2503:02:29
11ROGÓRZ Piotr 2134WROCŁAWM-402021-05-09 06:20:4601:11:3703:03:05
12JABŁOŃSKI Paweł 2133KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-402021-05-09 06:06:3601:15:5403:08:18
13KOTARSKI Jarosław 2087WROCLAWM-202021-05-09 06:15:3301:09:3303:08:49
14BIENIAS Piotr 2147WARSZAWAM-402021-05-09 06:03:0301:29:4203:11:31
15PIĄTEK Joanna 2001KATOWICEK-302021-05-09 05:59:5101:13:3303:13:28
16DARUL Damian 2024KB MARATON TUREKTUREKM-402021-05-09 06:02:3001:13:5903:14:43
17GAWLEWICZ Tomasz 2038GAWEŁKI TEAM/POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:2101:15:4603:18:19
18SAJEWICZ Dominik 2103ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-302021-05-09 06:07:4601:18:2503:19:11
19DANAK Przemek 2007KOSTRZYN NAD ODRĄM-402021-05-09 06:03:4801:21:4903:20:29
20CZERNY Tomasz 2080ZABRZEM-402021-05-09 06:07:1001:17:3303:22:09
21BARTKIEWICZ Paweł 2089ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM-502021-05-09 06:05:1701:20:5303:24:40
22MAJCHRZAK Marcin 2059PRZEDWOJEWSKI TEAMSWARZĘDZM-402021-05-09 06:04:3001:20:3503:25:04
23BOCZEK Leszek 2129ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKAM-302021-05-09 06:20:0701:23:3603:26:20
24WEINERT Artur 2036RUNNER'S POWERŚREMM-302021-05-09 06:04:0201:20:4203:27:14
25BIEL Sławomir 2125WWW.42K.COM.PLTYCHYM-402021-05-09 06:03:0801:16:3603:27:46
26LANGE Szymon 2041ŚREMM-402021-05-09 06:07:1601:20:2403:28:06
27PASZKIEWICZ Grzegorz 2153RagsRYBNIKM-302021-05-09 05:59:3301:19:0703:28:22
28LAMEK Andrzej 2158Aktywny OstrzeszówOSTRZESZÓWM-502021-05-09 06:21:3701:18:1203:29:06
29HOTAŁA Sylwia 2005KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-302021-05-09 06:06:4201:19:3103:29:59
30DZITKOWSKI Witold 2132GOWARZEWOM-302021-05-09 05:59:3801:19:3703:30:07
31STASZCZAK Łukasz 2051TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-402021-05-09 06:29:0701:18:4503:30:54
32ŁUCJANEK Błażej 2072NYSAM-202021-05-09 06:07:0301:18:1203:30:59
33CARUK Damian 2099CHRZĄSZCZEWOM-402021-05-09 06:10:1701:22:0803:31:20
34MEDEJSZO Mariusz 2088NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLM-402021-05-09 06:05:1501:22:2303:36:03
35PAŻUCHA Wojciech 2006NAPĘDZANY PIEROGAMILUSÓWKOM-402021-05-09 06:39:0401:21:4903:37:40
36KAMIŃSKI Marek 2083180 MINUTWROCŁAWM-402021-05-09 06:11:5201:25:2003:39:06
37ROLICZ Marcin 2033WITNICAM-402021-05-09 06:03:4301:23:3003:40:16
38KRYSIAK Tomasz 2054AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-302021-05-09 06:01:5401:23:3003:40:29
39DZIUBA Piotr 2091WROCŁAWM-402021-05-09 06:00:3301:22:2503:40:41
40STACHNIO Tomek 2009WF OCR TEAM KNOMIESZKOWICEM-302021-05-09 06:03:2401:22:4503:40:56
41ZIMNY Tomasz 2046ŚRUNDUNIASZCZECINM-602021-05-09 06:18:1701:25:2803:41:29
42FRYSIAK Artur 2027WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-502021-05-09 06:02:0401:23:2903:41:45
43ZERZUT Jarosław 2037SZCZECINM-502021-05-09 06:15:4001:25:4303:42:50
44KOBYDECKA Klaudia 2002KOSTRZYN NAD ODRĄK-302021-05-09 06:03:3801:25:1303:42:58
45BATOR Michał 2136NADOLICE WIELKIEM-302021-05-09 06:03:2801:28:3503:43:02
46JAMROZIAK Grzegorz 2098AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIM-402021-05-09 06:10:2201:28:1303:43:17
47PIŁAT Tomasz 2061CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNAŃM-302021-05-09 06:02:4701:21:3403:43:55
48ŻYTKOWIAK Maciej 2060CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM-302021-05-09 06:02:5201:21:3103:44:01
49MALEŃCZAK Piotr 2104WARSZAWAM-202021-05-09 06:01:1401:23:2903:45:31
50PRAŻANOWSKI Sergiusz 2076ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:2801:27:2103:46:41
51SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 2019PSI PATROLLESZNOM-402021-05-09 06:00:2701:26:4103:46:43
52KACZOR Piotr 2116TEAM TIRNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM-402021-05-09 06:05:2301:24:4903:48:39
53JASTRZĘBSKI Kamil 2101NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:1201:27:1403:48:49
54PIĘTA Łukasz 2008INFINITY GYMPROSZOWICEM-402021-05-09 05:59:5701:27:4403:49:34
55ROSOŁOWSKI Grzegorz 2081NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:5701:27:2803:51:52
56LACH Sebastian 2143GRODKÓWM-402021-05-09 06:06:5801:20:4103:52:00
57GADOMSKI Dariusz 2128SUCHOŻEBRYM-502021-05-09 06:06:4701:31:3903:52:06
58CIEŚLA Krzysztof 2062WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-302021-05-09 06:03:3301:30:5003:52:17
59KUBIAK Karolina 2152WEJHEROWOK-402021-05-09 06:06:5201:30:2403:52:57
60MATYJA Rafał 2070LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-302021-05-09 06:03:1901:30:2903:53:19
61BEDNARCZYK Paweł 2029PZU SPORT TEAMBABKIM-402021-05-09 06:01:5801:24:0603:56:38
62RÓG Krzysztof 2032KB ,,ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-402021-05-09 06:19:2401:29:3503:57:26
63GĘSIAREK Grzegorz 2012KROTOSZYNM-402021-05-09 06:02:2401:29:0903:57:43
64GULAJSKI Rafał 2069KOPIENICAM-402021-05-09 06:24:2101:30:1603:57:50
65FLASIŃSKI Michał 2146GLIWICEM-302021-05-09 06:00:2201:36:5103:58:21
66PŁÓCIENNICZAK Jakub 2130DREAM RUNWARSZAWAM-402021-05-09 06:02:5701:28:1203:58:35
67PUDELKO Roman 2115CHRÓŚCINAM-302021-05-09 06:09:4101:32:0403:59:56
68KUŻEL Adrian 2020NADAKTYWNINOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:10:0301:28:3504:02:07
69NOWAK Bartosz 2031NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLLWÓWEKM-202021-05-09 06:10:5601:28:3004:02:15
70KUBAŚ Dawid 2118NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-302021-05-09 06:01:4201:32:4904:04:03
71RECZUCH Andrzej 2149Dywizjon 102WROCŁAWM-402021-05-09 06:05:4601:32:1904:04:38
72RZYHA Hubert 2106RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-302021-05-09 06:06:0801:33:5604:05:17
73MUCHA Adam 2105BORÓWIECM-502021-05-09 06:06:0301:34:2104:05:28
74JĘDRASZEK Damian 2077ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:3401:31:1804:06:13
75WAWRZYNIAK Paweł 2135RUNNER'S POWERŚREMM-402021-05-09 06:04:1301:35:3604:06:17
76RASZTABIGA Sylwester 2092FUGASÓWKAM-502021-05-09 06:15:4401:30:2404:06:37
77JACKOWIAK Agnieszka 2056RUNNER'S POWERŚREMK-302021-05-09 06:04:1901:35:3304:06:47
78OLSZEWSKI Jacek 2052MOSINAM-402021-05-09 06:15:4801:35:0104:07:02
79MAKLES Pawel 2073GUBINM-202021-05-09 06:08:5701:34:4804:07:26
80WESOŁEK Paweł 2048RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-402021-05-09 06:04:0801:35:4304:08:27
81GRABOWY Mateusz 2014NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-202021-05-09 06:08:2101:38:0704:08:49
82NEUMANN Jacek 2090CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-502021-05-09 06:03:5301:37:3304:08:53
83FIJAŁKOWSKI Waldemar 2145TRZEBNICAM-402021-05-09 06:01:4801:36:4204:09:07
84FRAŃSKI Łukasz 2043NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-402021-05-09 06:01:3501:32:1504:10:29
85JAKUBIAK Anna 2022RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIASZCZECINK-502021-05-09 06:00:5301:32:4104:10:49
86MAŚLAK Jacek 2067STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-402021-05-09 06:09:1501:36:4904:11:11
87MAŚLAK Marzena 2068STOWARZYSZENIE POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-402021-05-09 06:09:0201:37:0104:11:30
88WIETRZYŃSKA Agnieszka 2010BRZEGK-402021-05-09 06:00:3901:33:4904:12:02
89GORCZYCA Lukasz 2064NOWE MIASTECZKOM-402021-05-09 06:09:0801:36:3904:12:07
90NOWEK Łukasz 2065NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-202021-05-09 06:08:3801:37:2404:12:43
91KANCELARZ Rafał 2114GUBINM-202021-05-09 06:08:5001:34:5304:13:14
92SUCHOCKI Grzegorz 2030NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-502021-05-09 06:10:0701:36:4004:13:38
93CHYLIŃSKI Sławomir 2017NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-502021-05-09 06:09:5201:36:0504:13:50
94LIS Mirosław 2011CEREKWICAM-402021-05-09 06:05:5101:36:3204:14:56
95RUDNICKI Krzysztof 2140ROZUMICEM-302021-05-09 06:06:1301:36:2404:16:44
96NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 2050KIETRZM-402021-05-09 06:06:1801:36:2104:16:48
97OCHNIO Ewa 2120BOLESŁAWIECK-402021-05-09 06:02:1401:43:0904:17:29
98LATANOWICZ Bernard 2154Latech Bernard LatanowiczPOZNAŃM-302021-05-09 06:19:1301:34:4404:18:08
99KUSTRA Klaudia 2040NYSAK-302021-05-09 06:01:2601:34:1204:19:15
100KINCEL Krzysztof 2119KROSNO ODRZAŃSKIEM-502021-05-09 06:30:2901:21:0804:21:08
101ŁUSZCZ Janusz 2086TŁUSTE KOTYWROCŁAWM-502021-05-09 06:04:3501:34:2204:22:50
102KOZICZAK Katarzyna 2078KUTNOK-302021-05-09 06:02:1901:39:4404:23:18
103PYTLASIŃSKI Adam 2155ZABRZEM-402021-05-09 06:05:1001:33:5604:24:17
104IGRAS Mieczysław 2093RUNNERS TEAM NYSANYSAM-602021-05-09 06:01:3101:34:2104:24:26
105STEFAŃSKI Grzegorz 2004WIERZBICKI RUNNING PROJECTGLINIKM-302021-05-09 06:03:5801:36:5404:24:36
106SUSZCZYNSKI Krzysztof 2066NYSAM-402021-05-09 06:01:1001:34:3604:24:43
107ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 2139WARSZAWAM-402021-05-09 06:10:0004:27:42
108KĘPSKI Grzegorz 2127WROCŁAWM-302021-05-09 06:00:1101:41:1104:28:09
109SIKORSKI Cezary 2108BBL GUBINGUBINM-502021-05-09 06:08:4701:40:1204:28:23
110MAZUR Katarzyna 2034UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-402021-05-09 06:08:4201:40:1504:28:34
111WCISŁO Robert 2141WARSZAWAM-402021-05-09 06:19:5701:38:2504:28:34
112LIS Sławomir 2045BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM-502021-05-09 06:19:5001:38:3204:28:49
113JASICKI Krzysztof 2142RUNHOGS TYCHYTYCHYM-402021-05-09 06:07:5101:42:1404:29:41
114NAMIOTA Urszula 2123MARATOŃCZYKDĘBICAK-602021-05-09 06:04:4401:43:1604:32:44
115RUCIŃSKI Adam 2013WARSZAWAM-402021-05-09 06:16:2501:43:3004:35:45
116SMOLAK Agata 2102WOLSZTYNK-302021-05-09 06:05:0501:43:2404:37:46
117SZPECHT Piotr 2117WARSZAWAM-302021-05-09 06:14:1101:40:1404:38:51
118SZPECHT Filip 2074WARSZAWAM-402021-05-09 06:14:0301:40:2104:39:08
119SIKORSKI Grzegorz 2084BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-402021-05-09 06:02:3601:43:3904:40:21
120BEBRYS Daniel 2063CNS NOWA SÓLNOWA SÓLM-402021-05-09 06:08:2601:39:5204:48:33
121WIŚNIEWSKI Sławomir 2047KS LENIWIECKĘPNOM-302021-05-09 06:02:0901:39:0304:48:46
122RESPONDEK Dariusz 2049WROCŁAWM-402021-05-09 06:09:2701:44:0104:49:50
123PUZIO Waldemar 2085MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-602021-05-09 06:05:0001:45:1204:51:18
124DOBROWOLSKA Grażyna 2159MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAK-502021-05-09 06:04:3901:44:4504:51:30
125COLAUTTI Enrico 2137BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM-502021-05-09 06:03:1401:39:2604:52:41
126FRĄCKOWIAK Dominik 2016ŚMIGIELM-302021-05-09 06:00:0701:37:3904:56:05
127BAŃKOWSKI Igor 2096NYSAM-602021-05-09 06:01:2001:47:5104:56:47
128BUDZIŃSKI Krzysztof 2082STARSI PANOWIE DWAJOPOLEM-502021-05-09 06:06:3001:38:5405:00:16
129GRUCHOT Małgorzata 2097WBOGOGOLINK-402021-05-09 06:06:2401:39:0305:00:26
130KAWA Barbara 2122MARATOŃCZYK DĘBICAŻYRAKÓWK-302021-05-09 06:04:4901:55:5305:14:22
131DRĄG Bartłomiej 2124MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-302021-05-09 06:04:5401:55:4805:14:22
132CHOLEWICKA Ewelina 2015RYCHWAŁK-302021-05-09 06:00:4402:03:3705:22:38
133GOŁASZEWSKA Marzena 2028GIGA MARATHON PROJEKTBERLINK-402021-05-09 06:05:5801:47:51
134KWIATKOWSKI Przemysław 2148PISARZOWICEM-302021-05-09 06:08:3101:12:42
Znaleziono 134 wynik(ów)