Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
Czas
netto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1STYPEREK Jakub 2131VEGE RUNNERSPSARSKIEM-301M 32021-05-09 05:59:4701:08:3802:56:5904:01:4604:26:36.25 6:209,5
2KACZMARCZYK Łukasz 2055SMOLECM-302M 52021-05-09 06:05:4001:07:0002:52:4104:04:0104:29:39.90+00:03:036:259,3
3RĄCZKOWSKI Daniel 2021KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-303M 72021-05-09 06:04:2401:09:5003:00:5104:08:2604:34:30.00+00:07:536:329,2
4BERG Aleksander 2039KŁODZKOM-304M 112021-05-09 06:02:4101:11:2503:02:2904:12:4504:38:09.40+00:11:336:379,1
5KWIATKOWSKI Przemysław 2148PISARZOWICEM-305M 132021-05-09 06:08:3101:12:4204:22:0004:48:36.75+00:22:006:528,7
6SAJEWICZ Dominik 2103ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-306M 172021-05-09 06:07:4601:18:2503:19:1104:36:2805:05:13.55+00:38:377:168,3
7BOCZEK Leszek 2129ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKAM-307M 192021-05-09 06:20:0701:23:3603:26:2004:44:5805:10:11.10+00:43:347:238,1
8WEINERT Artur 2036RUNNER'S POWERŚREMM-308M 232021-05-09 06:04:0201:20:4203:27:1404:48:2005:15:38.25+00:49:027:308,0
9PASZKIEWICZ Grzegorz 2153RagsRYBNIKM-309M 262021-05-09 05:59:3301:19:0703:28:2204:49:2605:19:47.55+00:53:117:367,9
10DZITKOWSKI Witold 2132GOWARZEWOM-3010M 312021-05-09 05:59:3801:19:3703:30:0704:58:3705:30:15.70+01:03:397:517,6
11STACHNIO Tomek 2009WF OCR TEAM KNOMIESZKOWICEM-3011M 402021-05-09 06:03:2401:22:4503:40:5605:17:1505:44:42.45+01:18:068:127,3
12KRYSIAK Tomasz 2054AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3012M 432021-05-09 06:01:5401:23:3003:40:2905:18:5605:46:54.40+01:20:188:157,3
13BATOR Michał 2136NADOLICE WIELKIEM-3013M 442021-05-09 06:03:2801:28:3503:43:0205:13:3605:46:58.20+01:20:218:157,3
14ŻYTKOWIAK Maciej 2060CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM-3014M 472021-05-09 06:02:5201:21:3103:44:0105:18:2805:52:23.10+01:25:468:237,2
15PIŁAT Tomasz 2061CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNAŃM-3015M 482021-05-09 06:02:4701:21:3403:43:5505:18:2905:52:29.65+01:25:538:237,1
16MATYJA Rafał 2070LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-3016M 512021-05-09 06:03:1901:30:2903:53:1905:23:4905:53:09.20+01:26:328:247,1
17PRAŻANOWSKI Sergiusz 2076ŁÓDŹM-3017M 522021-05-09 06:05:2801:27:2103:46:4105:21:2105:53:41.60+01:27:058:257,1
18PUDELKO Roman 2115CHRÓŚCINAM-3018M 542021-05-09 06:09:4101:32:0403:59:5605:29:1405:58:10.25+01:31:348:317,0
19CIEŚLA Krzysztof 2062WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-3019M 592021-05-09 06:03:3301:30:5003:52:1705:28:5006:05:26.25+01:38:508:426,9
20JĘDRASZEK Damian 2077ŁÓDŹM-3020M 632021-05-09 06:05:3401:31:1804:06:1305:39:5306:11:16.35+01:44:408:506,8
21KUBAŚ Dawid 2118NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-3021M 692021-05-09 06:01:4201:32:4904:04:0305:41:5806:16:10.65+01:49:348:576,7
22RZYHA Hubert 2106RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-3022M 712021-05-09 06:06:0801:33:5604:05:1705:43:4506:19:51.40+01:53:159:026,6
23FLASIŃSKI Michał 2146GLIWICEM-3023M 752021-05-09 06:00:2201:36:5103:58:2105:48:4206:22:38.15+01:56:019:066,6
24LATANOWICZ Bernard 2154Latech Bernard LatanowiczPOZNAŃM-3024M 862021-05-09 06:19:1301:34:4404:18:0806:00:2106:36:32.15+02:09:559:266,4
25RUDNICKI Krzysztof 2140ROZUMICEM-3025M 882021-05-09 06:06:1301:36:2404:16:4405:58:2906:36:43.35+02:10:079:266,4
26SZPECHT Piotr 2117WARSZAWAM-3026M 1012021-05-09 06:14:1101:40:1404:38:5106:25:5606:57:31.45+02:30:559:566,0
27STEFAŃSKI Grzegorz 2004WIERZBICKI RUNNING PROJECTGLINIKM-3027M 1042021-05-09 06:03:5801:36:5404:24:3606:23:5207:00:21.30+02:33:4510:006,0
28KĘPSKI Grzegorz 2127WROCŁAWM-3028M 1062021-05-09 06:00:1101:41:1104:28:0906:32:1207:19:37.65+02:53:0110:285,7
29WIŚNIEWSKI Sławomir 2047KS LENIWIECKĘPNOM-3029M 1102021-05-09 06:02:0901:39:0304:48:4606:52:2507:33:31.45+03:06:5510:475,6
30FRĄCKOWIAK Dominik 2016ŚMIGIELM-3030M 1112021-05-09 06:00:0701:37:3904:56:0506:51:3707:36:09.05+03:09:3210:515,5
31DRĄG Bartłomiej 2124MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-3031M 1142021-05-09 06:04:5401:55:4805:14:2207:02:2007:40:52.75+03:14:1610:585,5
Znaleziono 31 wynik(ów)