Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 37km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
     
1STYPEREK Jakub 2131VEGE RUNNERSPSARSKIEM-302021-05-09 05:59:4701:08:3802:56:5904:01:46
2KACZMARCZYK Łukasz 2055SMOLECM-302021-05-09 06:05:4001:07:0002:52:4104:04:01
3RĄCZKOWSKI Daniel 2021KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-302021-05-09 06:04:2401:09:5003:00:5104:08:26
4BERG Aleksander 2039KŁODZKOM-302021-05-09 06:02:4101:11:2503:02:2904:12:45
5KWIATKOWSKI Przemysław 2148PISARZOWICEM-302021-05-09 06:08:3101:12:4204:22:00
6SAJEWICZ Dominik 2103ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-302021-05-09 06:07:4601:18:2503:19:1104:36:28
7BOCZEK Leszek 2129ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKAM-302021-05-09 06:20:0701:23:3603:26:2004:44:58
8WEINERT Artur 2036RUNNER'S POWERŚREMM-302021-05-09 06:04:0201:20:4203:27:1404:48:20
9PASZKIEWICZ Grzegorz 2153RagsRYBNIKM-302021-05-09 05:59:3301:19:0703:28:2204:49:26
10DZITKOWSKI Witold 2132GOWARZEWOM-302021-05-09 05:59:3801:19:3703:30:0704:58:37
11BATOR Michał 2136NADOLICE WIELKIEM-302021-05-09 06:03:2801:28:3503:43:0205:13:36
12STACHNIO Tomek 2009WF OCR TEAM KNOMIESZKOWICEM-302021-05-09 06:03:2401:22:4503:40:5605:17:15
13ŻYTKOWIAK Maciej 2060CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM-302021-05-09 06:02:5201:21:3103:44:0105:18:28
14PIŁAT Tomasz 2061CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNAŃM-302021-05-09 06:02:4701:21:3403:43:5505:18:29
15KRYSIAK Tomasz 2054AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-302021-05-09 06:01:5401:23:3003:40:2905:18:56
16PRAŻANOWSKI Sergiusz 2076ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:2801:27:2103:46:4105:21:21
17MATYJA Rafał 2070LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-302021-05-09 06:03:1901:30:2903:53:1905:23:49
18CIEŚLA Krzysztof 2062WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-302021-05-09 06:03:3301:30:5003:52:1705:28:50
19PUDELKO Roman 2115CHRÓŚCINAM-302021-05-09 06:09:4101:32:0403:59:5605:29:14
20JĘDRASZEK Damian 2077ŁÓDŹM-302021-05-09 06:05:3401:31:1804:06:1305:39:53
21KUBAŚ Dawid 2118NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOM-302021-05-09 06:01:4201:32:4904:04:0305:41:58
22RZYHA Hubert 2106RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-302021-05-09 06:06:0801:33:5604:05:1705:43:45
23FLASIŃSKI Michał 2146GLIWICEM-302021-05-09 06:00:2201:36:5103:58:2105:48:42
24RUDNICKI Krzysztof 2140ROZUMICEM-302021-05-09 06:06:1301:36:2404:16:4405:58:29
25LATANOWICZ Bernard 2154Latech Bernard LatanowiczPOZNAŃM-302021-05-09 06:19:1301:34:4404:18:0806:00:21
26STEFAŃSKI Grzegorz 2004WIERZBICKI RUNNING PROJECTGLINIKM-302021-05-09 06:03:5801:36:5404:24:3606:23:52
27SZPECHT Piotr 2117WARSZAWAM-302021-05-09 06:14:1101:40:1404:38:5106:25:56
28KĘPSKI Grzegorz 2127WROCŁAWM-302021-05-09 06:00:1101:41:1104:28:0906:32:12
29FRĄCKOWIAK Dominik 2016ŚMIGIELM-302021-05-09 06:00:0701:37:3904:56:0506:51:37
30WIŚNIEWSKI Sławomir 2047KS LENIWIECKĘPNOM-302021-05-09 06:02:0901:39:0304:48:4606:52:25
31DRĄG Bartłomiej 2124MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-302021-05-09 06:04:5401:55:4805:14:2207:02:20
Znaleziono 31 wynik(ów)