Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 154
Wystartowało : 134
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 133
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBłędne Skały
10km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
Czas
netto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BARTKIEWICZ Paweł 2089ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM-501M 182021-05-09 06:05:1701:20:5303:24:4004:38:2505:06:31.55 7:178,2
2LAMEK Andrzej 2158Aktywny OstrzeszówOSTRZESZÓWM-502M 252021-05-09 06:21:3701:18:1203:29:0604:49:3705:19:28.20+00:12:567:367,9
3ZERZUT Jarosław 2037SZCZECINM-503M 342021-05-09 06:15:4001:25:4303:42:5005:06:0405:34:05.05+00:27:337:577,5
4FRYSIAK Artur 2027WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-504M 372021-05-09 06:02:0401:23:2903:41:4505:08:5505:37:47.20+00:31:158:027,5
5GADOMSKI Dariusz 2128SUCHOŻEBRYM-505M 562021-05-09 06:06:4701:31:3903:52:0605:27:5706:01:10.55+00:54:398:357,0
6RASZTABIGA Sylwester 2092FUGASÓWKAM-506M 652021-05-09 06:15:4401:30:2404:06:3705:42:5206:13:50.10+01:07:188:546,7
7MUCHA Adam 2105BORÓWIECM-507M 722021-05-09 06:06:0301:34:2104:05:2805:43:3906:19:56.30+01:13:249:026,6
8CHYLIŃSKI Sławomir 2017NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-508M 772021-05-09 06:09:5201:36:0504:13:5005:51:2706:23:42.55+01:17:119:086,6
9NEUMANN Jacek 2090CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-509M 782021-05-09 06:03:5301:37:3304:08:5305:49:5706:23:54.20+01:17:229:086,6
10SUCHOCKI Grzegorz 2030NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-5010M 852021-05-09 06:10:0701:36:4004:13:3805:56:5006:33:46.85+01:27:159:226,4
11SIKORSKI Cezary 2108BBL GUBINGUBINM-5011M 892021-05-09 06:08:4701:40:1204:28:2306:05:4606:38:38.80+01:32:079:296,3
12KINCEL Krzysztof 2119KROSNO ODRZAŃSKIEM-5012M 902021-05-09 06:30:2901:21:0804:21:0806:03:4306:39:06.35+01:32:349:306,3
13LIS Sławomir 2045BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM-5013M 942021-05-09 06:19:5001:38:3204:28:4906:12:0306:46:50.75+01:40:199:416,2
14ŁUSZCZ Janusz 2086TŁUSTE KOTYWROCŁAWM-5014M 952021-05-09 06:04:3501:34:2204:22:5006:15:0206:51:20.80+01:44:499:476,1
15COLAUTTI Enrico 2137BAD ORGANIZER TEAMWARSZAWAM-5015M 1092021-05-09 06:03:1401:39:2604:52:4106:52:2707:29:24.65+02:22:5310:425,6
16BUDZIŃSKI Krzysztof 2082STARSI PANOWIE DWAJOPOLEM-5016M 1152021-05-09 06:06:3001:38:5405:00:1607:01:5307:42:42.90+02:36:1111:015,4
Znaleziono 16 wynik(ów)