OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA 2017 - SZTAFETY - DYSTANS ŚREDNI 70.3

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data/ Date:
2017-08-20
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
113(s) km
Zgłoszonych/ Registered:
26
Wystartowało/ Started:
23
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
23
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.95km | 1.9km | 2.15km | 7.15km | 22.15km | 42.15km | 57.15km | 77.15km | 92.15km | 92.151km | 98.616km | 99.416km | 105.882km | 106.682km | 113.148km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | Open

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkDrużyna0.95km1.9kmPoz 5km20km40km55km75km90kmPoz 6.465km7.265km13.731km14.531km20.997km21.097kmPozCzas
netto
113.248km
Czas
łączny
113.248km
Różn/ Gap
                        
1DEMBSKI Patryk
SZTURO Rafał
ŁĄCZNY Jarek
2026SISU TEAMOpen100:11:1100:22:50100:02:0200:08:4300:30:4201:02:1701:25:0001:57:2902:20:41100:00:4500:24:4100:28:0400:53:2400:56:4401:22:1001:22:27404:08:45.9004:08:45.90 
2RYBICKI Artur
SZERSZEŃ Kamil
KŁOPOTEK Damian
2025REGION WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZ  RWT w Bydgoszczy00:14:0100:29:17500:01:5800:08:2900:30:2201:02:3501:25:3802:00:1802:24:41400:00:4400:22:4100:25:4200:48:3400:51:3601:15:0101:15:17104:11:57.4004:11:57.40+00:03:11
3BAKUNIAK Hanna
BARCZEWSKI Marek
TOPCZEWSKI Gracjan
2023THE AVENGERSBYDGOSZCZ  Trispace00:11:3600:23:52200:01:2000:09:3500:32:0901:04:2001:27:0401:59:1402:22:33200:00:4600:25:5900:29:2400:55:0700:58:3301:24:2301:24:37504:13:08.7004:13:08.70+00:04:22
4BARAŃCZYK Andrzej
SPECJAŁ Andrzej
LUTOWSKI Wojciech
2001A2ZBYDGOSZCZ  00:17:3000:34:301000:02:2400:08:5700:31:0601:02:4201:26:1501:59:2602:22:46300:00:4700:23:1500:26:2100:50:0000:53:0901:16:5401:17:07204:17:34.1004:17:34.10+00:08:48
5MICHALSKI Wiktor
WARPIŃSKI Jacek
ŁASIŃSKI Sebastian
2014OPTYK NA GDAŃSKIEJBYDGOSZCZ  KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:15:1500:32:35700:02:0500:09:4700:33:1801:07:1401:31:1902:06:1102:30:55500:00:5300:26:3900:30:1300:56:4801:00:2801:27:5601:28:13704:34:41.5004:34:41.50+00:25:55
6TOMASZEWSKI Jordan
SIKORSKI Maciek
RYCHARSKI Bartosz
20203BOY TEAMNIEMCZ  00:17:5700:37:211600:01:5600:09:2900:33:3101:07:2101:31:2602:06:3002:31:16600:00:4400:26:2900:30:0700:56:5601:00:3101:27:5001:28:04604:39:21.6504:39:21.65+00:30:35
7GUMMER Andrzej
FULARCZYK-KOZŁOWSKA Magdalena
WADZIŃSKA Paulina
2006NAS NIE DOGONYATBYDGOSZCZ  00:14:1300:29:15400:01:3900:09:4700:34:5701:10:2001:35:3402:10:5502:36:101000:00:5000:28:1500:32:0401:00:4401:04:3701:33:0201:33:171104:41:11.9504:41:11.95+00:32:26
8FÓRMANIAK Piotr
MAJ Łukasz
BEDNARCZYK Adrian
2013DRUŻYNA XBYDGOSZCZ  00:15:0200:31:08600:02:0400:09:5900:36:2501:14:1701:41:2702:18:5602:48:321500:00:4200:23:2000:26:3400:50:4800:54:0601:19:0901:19:21304:41:47.6504:41:47.65+00:33:01
9MACIEJEWSKA Kamila
MACIEJEWSKI Rafał
HELSZTAJN Robert
2012PRT2GĄSAWA  00:18:5600:39:031700:01:5900:09:4500:33:1501:06:5701:31:2202:06:3702:31:45800:00:5500:28:1500:32:0601:00:2301:04:0901:31:3801:31:53904:45:35.0004:45:35.00+00:36:49
10SIEŃSKI Jacek
GĄSIOROWSKI Robert
MEYER Marek
2019RUN BYDGOSZCZNIEMCZ  RUN Bydgoszcz00:17:3300:35:581300:01:5900:09:2400:32:3701:07:0101:31:3802:06:3502:31:32700:01:0000:30:0400:34:0201:03:4601:07:4401:38:0701:38:231304:48:52.1004:48:52.10+00:40:06
11CIUPA Jarosław
ANTOSZEWSKI Mateusz
STAFIEJ Wojciech
2016ARRK 2BYDGOSZCZ  00:18:1700:36:501500:02:0300:10:0000:34:3001:09:1601:34:2202:11:0002:37:531100:00:5100:29:0300:32:5801:02:4101:06:4401:36:5201:37:091204:54:46.1004:54:46.10+00:46:00
12SPYCHALSKI Tomasz
ŁUKOMSKI Filip
OSIŃSKI Karol
2011PRT 1GĄSAWA  00:12:5100:26:28300:02:0400:10:4500:37:3801:17:3001:45:4802:27:2702:56:112100:00:4400:27:1000:30:4300:58:3301:02:1801:30:0501:30:19804:55:46.5504:55:46.55+00:47:00
13KOWALSKI Adrian
SKIERA Krzysztof
TELEJKO Łukasz
2021ROLL&RUN KRISMEDIA TEAMBYDGOSZCZ  ROLL&RUN KRISMEDIA TEAM00:17:3800:36:451400:02:0500:10:1600:35:5801:14:0001:41:1902:20:5402:48:471700:00:5100:27:1900:31:0200:58:5001:02:4101:32:0801:32:211005:00:49.2505:00:49.25+00:52:03
14LUDEK Tomasz
SZAŁKOWSKI Piotr
OGRODNIK Tomasz
2022TPT TRI TEAMPOZNAŃ  00:17:1400:35:321200:01:4700:10:0100:34:2301:10:5801:37:0702:16:3302:44:281300:00:4300:30:0900:34:0501:03:4901:07:5701:38:1901:38:361405:01:06.9505:01:06.95+00:52:21
15WYRWAS Radosław
GIERES Waldemar
MISZTELA Dariusz
2005PTT DELTAPŁOCK  PTT DELTA00:17:4000:34:571100:02:2000:10:1100:35:4201:12:3401:38:4702:16:3302:43:081200:00:5800:29:1100:33:0501:03:0901:07:2001:39:5701:40:551605:02:18.7505:02:18.75+00:53:32
16JARYSZ Adrian
KRYSIAK Robert
POLIWODZINSKI Kris
2017BADBOYSMANCHESTER  00:20:3000:43:552000:01:5800:10:1200:35:2901:12:5701:39:0902:18:0502:46:121400:01:0900:28:4400:32:4601:03:1301:07:2601:40:2401:40:421505:13:56.3005:13:56.30+01:05:10
17LACH Sylwia
LACH Jacek
LACH Sylwia
2008NOVONORDISKWARSZAWA  Trispace00:16:4900:33:58900:02:0800:09:3100:33:3701:09:4001:34:4502:09:4402:35:09900:01:1400:35:2500:40:1701:17:3301:23:1802:03:3402:03:572105:16:26.9005:16:26.90+01:07:41
18HAZIE Tomasz
RIVAT Emmanuel
ROZENEK Łukasz
2015ARRK 1BYDGOSZCZ  00:20:3100:44:172100:02:0300:10:1700:35:3401:13:2101:40:2502:20:4702:48:341600:00:5800:30:3400:34:4701:06:0801:10:3501:44:1101:44:331705:20:25.3505:20:25.35+01:11:39
19LEWANDOWSKI Marcin
JOACHIMIAK Marek
RYBAK Remigiusz
2010TÓLMEJKERZY KEEEPERBYDGOSZCZ  00:22:3800:46:142200:01:4100:10:4600:37:4401:16:2701:43:3602:23:1402:52:372000:01:2000:32:4300:37:0701:10:3601:15:0901:48:3201:48:511905:30:43.3505:30:43.35+01:21:57
20KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena
KOPERA Tomasz
KADOW Ryszard
2007TRISPACEBYDGOSZCZ  Trispace00:19:4600:40:211800:02:0500:11:1800:39:0201:19:1901:48:0902:32:1203:03:042300:01:0000:31:2500:35:4201:08:2501:13:0001:47:4501:48:041805:34:34.8005:34:34.80+01:25:48
21BOCIANOWSKA Agnieszka
ZYCH Agnieszka
STAREK Aleksandra
2024ALWAYS WILD WOMANPIASECZNO  ALWAYS WILD TEAM00:20:5700:43:531900:02:2000:10:4500:37:3601:16:0901:43:3802:23:4002:52:261900:01:0200:33:2300:37:5801:13:3201:18:2901:55:5301:56:112005:35:52.6505:35:52.65+01:27:06
22KOSSOWSKI Robert
LELIGDOWICZ Mieszko
KOSSOWSKI Maciej
2009TESTOSTERONKIEŁPIN  00:23:5700:46:372300:02:2800:10:4100:37:1501:15:1201:42:0802:21:4502:52:221800:01:0300:37:3000:42:4001:22:3601:27:4502:10:4102:11:012205:53:31.0005:53:31.00+01:44:45
23BRUSKA Joanna
CZYŻEWSKI Mateusz
BRUSKI Tomasz
2002ONA I DWÓCH AMATORÓWBYDGOSZCZ  00:16:0000:32:36800:01:4700:10:2100:36:2601:16:0201:45:0902:30:1903:01:582200:00:5300:36:2500:41:2001:20:0601:25:4502:18:3602:18:562305:56:10.0005:56:10.00+01:47:24
Znaleziono 23 wynik(ów)