OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data/ Date:
2018-08-12
Miejsce/ Place:
Gorce
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
270
Wystartowało/ Started:
227
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
226
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MAREK Dariusz 838ALPIN SPORTGOMOWICEM 33-441M 101:26:55.1001:26:57.00 4:2013.8
2NOWOCIN Radosław 740WARSZAWAM 321M 201:31:51.0001:31:53.00+00:04:564:3513.1
3UZNAŃSKI Piotr 804EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM 322M 301:32:46.7501:32:46.75+00:05:494:3812.9
4BELOWSKI Mateusz 857PUŁAWYM 323M 401:33:52.4001:33:54.30+00:06:574:4112.8
5GUROŚ Dawid 852NOWY TARGM 33-442M 501:39:49.2501:39:50.60+00:12:534:5912
6APPLETON Sam 604WINCHESTER & DISTRICT ACWINCHESTERM 324M 601:39:55.0001:39:59.55+00:13:024:5912
7TOKARZ Andrzej 862NOWY SĄCZM 33-443M 701:40:34.6001:40:36.95+00:13:395:0111.9
8KOSTELA Piotr 695NOWY TARGM 325M 801:40:56.8001:40:59.35+00:14:025:0211.9
9FORMELA Łukasz 651KARTUZYM 33-444M 901:46:17.5001:46:21.00+00:19:245:1811.3
10KOWALCZYK Tomasz 696KRAKÓWM 33-445M 1001:48:40.4501:48:48.05+00:21:515:2611
11KUREK Jacek 703ŚWIETLIKOWOTYCHYM 45+1M 1101:50:01.0001:50:06.00+00:23:095:3010.9
12BIRCH-MACHIN Samuel 615BARTS AND THE LONDON RUNNING CLUBNEWCASTLE UPON TYNEM 326M 1201:50:34.0001:50:38.40+00:23:415:3110.9
13MIKA Andrzej 730WROCŁAWM 33-446M 1301:51:30.1001:51:32.80+00:24:355:3410.8
14CAŁKA Bartłomiej 619NATIONALE NEDERLANDENWASZAWAM 33-447M 1401:51:34.2501:51:38.00+00:24:415:3410.8
15KOZA Jan 698LOKOMOTIV MAJDANCISNAM 327M 1501:51:36.7001:51:40.15+00:24:435:3410.8
16DZIEDZIC Witold 644SEKCJA BIEGOWA OKRĘGOWEJ IZBY RADCÓW PRAWNYCH W RZESZOWIERZESZÓWM 33-448M 1601:51:43.1001:51:46.65+00:24:495:3510.7
17SZLACHTOWSKI Andrzej 790NOWY TARGM 45+2M 1701:52:07.3001:52:09.50+00:25:125:3610.7
18MÜLDNER Rafał 735PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 33-449M 1801:52:43.4001:53:01.85+00:26:045:3810.6
19BIELA Łukasz 614GÓRSKI STYL TEAMZABRZEM 328M 1901:53:03.9001:53:10.70+00:26:135:3910.6
20ŚCIESZKA Wojciech 79213 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWM 45+3M 2001:53:09.7001:53:12.60+00:26:155:3910.6
21DĄBROWICZ Jakub 634KOMORNIKIM 33-4410M 2101:53:17.8001:53:20.00+00:26:235:3910.6
22FRANCUZ Konrad 652VEGE RUNNERSMOGILANYM 45+4M 2201:54:32.4501:54:35.05+00:27:385:4310.5
23ZAWIŁO Bartłomiej 822NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 329M 2301:56:17.3001:56:23.70+00:29:265:4810.3
24ŻYŁA Sebastian 835SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIKOŃCZYCE MAŁEM 3210M 2401:56:51.8001:56:54.35+00:29:575:5010.3
25ALEKSANDER Szczepaniak 600JULKATEAM STARY SĄCZSTARY SĄCZM 33-4411M 2501:56:53.9001:57:05.30+00:30:085:5010.3
26ZIGNANI Nicola 830DINAMO SPORT BELLARIA IGEA MARINABELLARIA IGEA MARINAM 33-4412M 2601:58:21.9001:58:25.05+00:31:285:5510.1
27BARTOSZ Marek 608WARSZAWAM 33-4413M 2701:58:42.3501:58:48.85+00:31:515:5610.1
28CYRKLER Rafał 627ALA TEAMOSTRÓDAM 33-4414M 2801:59:58.3002:00:03.05+00:33:065:5910
29MIZERA Krzysztof 733KRAKÓWM 33-4415M 2902:00:44.3502:00:53.80+00:33:566:029.9
30FLORYS Jakub 649MORSKI KOŃOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4416M 3002:00:50.4002:00:59.80+00:34:026:029.9
31CHLIPAŁA Paweł 622KAMIENICAM 3211M 3102:01:36.0502:01:40.60+00:34:436:049.9
32CHMIEL Przemysław 863ALBATROSYWARSZAWAM 33-4417M 3202:01:54.2502:01:58.45+00:35:016:059.8
33DZIEDZIC Krzysztof 642KRAKÓWM 33-4418M 3302:02:15.9502:02:21.85+00:35:246:069.8
34OSYSZKO Izabela 743KOBYLEK 321K 102:04:50.6002:05:01.70+00:38:046:149.6
35SZCZEPANIAK Sławomir 787STARY SĄCZM 33-4419M 3402:06:37.9502:06:50.85+00:39:536:199.5
36PLATA Piotr 750JULKATEAM STARY SĄCZSTARY SĄCZM 33-4420M 3502:07:10.0002:07:21.40+00:40:246:219.4
37JASIURKOWSKI Daniel 672IGEKAŁĄCKOM 33-4421M 3602:07:07.0502:07:24.25+00:40:276:219.4
38DUDA Anna 640KLIKUSZOWAK 322K 202:07:20.2502:07:24.65+00:40:276:229.4
39DUCZYŃSKI Maciej 637VEGE RUNNERSPRUSZKÓWM 3212M 3702:07:22.7002:07:26.90+00:40:296:229.4
40BOHDANOWICZ Krystian 228RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM 33-4422M 3802:07:46.8002:07:53.50+00:40:566:239.4
41SKORUPKA Leszek 777M3 SIEDLCEIGANIE NOWEM 33-4423M 3902:07:53.9502:07:58.30+00:41:016:239.4
42SZLACHTOWSKI Łukasz 789GOPR PODHALENOWY TARGM 3213M 4002:08:25.5002:08:28.05+00:41:316:259.3
43JAKUBOWSKI Piotr 669KONSTANTYNOW LODZKIM 3214M 4102:08:24.1502:08:34.20+00:41:376:259.3
44HANARZ Jacek 837ZIELONKIM 33-4424M 4202:08:19.8502:08:34.30+00:41:376:259.4
45KOTLARZ Dawid 836KS LIMANOWA FORRESTLIMANOWAM 3215M 4302:08:58.7002:09:03.55+00:42:066:269.3
46KAPAON Andrzej 679CAZZO CLUB RUNNING TEAMSTRACHÓWKAM 3216M 4402:09:05.0002:09:10.00+00:42:136:279.3
47FARON Marcin 646RUN_OCHOTNICAOCHOTNICA DOLNAM 3217M 4502:09:15.1002:09:18.25+00:42:216:279.3
48LESIEWICZ Jarosław 709ŁÓDŹM 45+5M 4602:09:21.9502:09:32.55+00:42:356:289.3
49ŻUK Marzena 834ALBATROSYBIAŁYSTOKK 323K 302:09:34.8002:09:38.55+00:42:416:289.3
50GOC Paweł 859BOCHNIAM 33-4425M 4702:10:03.5502:10:12.80+00:43:156:309.2
51ŚWIĄDER Andrzej 794WIELICZKAM 33-4426M 4802:10:18.8502:10:27.05+00:43:306:309.2
52CZYCZ Mateusz 632HUSARIA RACE TEAMBŁAŻOWAM 3218M 4902:10:32.8002:10:40.85+00:43:436:319.2
53CEMPEL Piotr 621-BIELSKO-BIAŁAM 33-4427M 5002:10:31.7002:10:47.75+00:43:506:319.2
54BRZESKI Szczepan 617BOCHNIAM 33-4428M 5102:10:49.5002:11:00.80+00:44:036:329.2
55BEM Jakub 611NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 3219M 5202:11:24.4002:11:30.65+00:44:336:349.1
56ZAWADA Michał 821TORUNM 33-4429M 5302:11:20.2502:11:36.55+00:44:396:349.1
57KOMAR Izabela 692KUNÓWK 45+1K 402:11:22.4002:11:37.90+00:44:406:349.1
58BERTINO Francesco 612CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM 3220M 5402:12:02.3502:12:08.45+00:45:116:369.1
59IWAŃSKI Bogusław 667NOWY SACZM 33-4430M 5502:12:03.4002:12:16.10+00:45:196:369.1
60WILK Katarzyna 812PLEŚNAK 33-441K 502:12:21.9502:12:24.15+00:45:276:379.1
61MIODUSZEWSKA Aleksandra 732CAZZO CLUBWARSZAWAK 324K 602:12:24.7502:12:31.75+00:45:346:379.1
62ZYGMUNT Paweł 832GIEDLAROWAM 45+6M 5602:13:16.5502:13:25.20+00:46:286:399
63POLAK Andrzej 756KW KRAKÓWTYLMANOWAM 33-4431M 5702:13:25.9502:13:41.10+00:46:446:409
64JURCZAK Kacper 674JAROSŁAWM 3221M 5802:13:49.4502:13:55.45+00:46:586:419
65FIJAŁKOWSKA Ewa 647NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 325K 702:14:22.1502:14:27.70+00:47:306:438.9
66KOŁAKOWSKI Bartosz 691CAZZO CLUB RUNNING TEAMRZEKUŃM 3222M 5902:14:40.1002:14:40.10+00:47:436:448.9
67ZIELAK Dariusz 825WARSZAWAM 33-4432M 6002:14:33.1502:14:40.40+00:47:436:438.9
68ANDRZEJEWSKI Tomasz 601KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM 33-4433M 6102:14:37.7002:14:47.40+00:47:506:438.9
69WÓJCICKI Tomasz 814ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM 3223M 6202:14:43.1002:14:48.15+00:47:516:448.9
70URBAŃSKI Mariusz 803DĄBROWA GÓRNICZAM 33-4434M 6302:14:39.4002:14:50.20+00:47:536:448.9
71WULCZYŃSKI Rafał 817CZELADŹM 33-4435M 6402:14:43.3502:14:54.15+00:47:576:448.9
72LEŚNIOWSKI Andrzej 711FOR RUN TEAMPOZNAŃM 33-4436M 6502:14:56.8002:15:15.85+00:48:186:448.9
73ANTOLAK Maciej 602NOWY TARG RUNNERS/NOWOTARSKI KLUB KOLARSKINOWY TARGM 33-4437M 6602:15:16.1002:15:18.30+00:48:216:458.9
74GWÓŹDŹ Michał 866CZELADŹ BIEGACZELADŹM 33-4438M 6702:16:19.6002:16:28.05+00:49:316:498.8
75LECH Judyta 708ITMBW KRAKÓWKRAKÓWK 326K 802:19:24.2502:19:29.05+00:52:326:588.6
76KAPAŁKA Adrian 678NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLMIKOŁÓWM 33-4439M 6802:19:29.8502:19:36.65+00:52:396:588.6
77MAŚLANKIEWICZ Bartłomiej 727PRZYSTAŃ LEŚNIÓWŻARKIM 3224M 6902:19:25.2002:19:41.05+00:52:446:588.6
78SAJDA Igor 769WARSZAWAM 3225M 7002:20:19.3002:20:22.55+00:53:257:008.6
79LACHERA Kamila 705W POGONI ZA DUCHEMKATOWICEK 33-442K 902:21:39.7502:21:48.40+00:54:517:058.5
80WASZAK Łukasz 808POZNAŃM 3226M 7102:21:59.1502:22:02.65+00:55:057:058.5
81PUTAJ Rafał 759PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 33-4440M 7202:21:45.5002:22:11.95+00:55:147:058.5
82STELMACH Anna 781KAMIENICAK 327K 1002:23:36.4502:23:40.80+00:56:437:108.4
83CHODKOWSKI Krzysztof 623WARSZAWAM 33-4441M 7302:24:03.9502:24:08.45+00:57:117:128.3
84ŁOPATOWSKI Michał 716KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓWKRAKÓWM 3227M 7402:24:11.0502:24:15.15+00:57:187:128.3
85ŁOPATOWSKI Tomasz 717ZAKWAS RUNNING TEAM KRAKÓWKRAKÓWM 3228M 7502:24:11.1002:24:15.45+00:57:187:128.3
86MICHALSKA Małgorzata 853KATOWICEK 328K 1102:24:12.6002:24:23.25+00:57:267:128.3
87ZIELIŃSKI Grzegorz 829WARSZAWAM 33-4442M 7602:24:07.1502:24:24.35+00:57:277:128.3
88ROZDZYNSKA Patrycja 764POZNAŃK 329K 1202:24:25.9502:24:32.90+00:57:357:138.3
89SMOLIŃSKI Marcin 779WROCŁAWM 3229M 7702:24:26.9002:24:33.20+00:57:367:138.3
90CYRULEWSKA Małgorzata 628MPK ŁÓDŹGLINNIKK 45+2K 1302:24:25.6002:24:39.00+00:57:427:138.3
91WALERJAN-RUSEK Agnieszka 805KRAKÓWK 33-443K 1402:25:51.1002:25:58.50+00:59:017:178.2
92BABICZ Grzegorz 605OLSZTYNM 33-4443M 7802:25:54.5002:26:02.95+00:59:057:178.2
93MATEJAK Filip 851WTS DESKIWARSZAWAM 3230M 7902:26:05.8502:26:12.05+00:59:157:188.2
94TRZASKOWSKI Cezary 798GOSTYNINM 3231M 8002:26:06.9002:26:12.85+00:59:157:188.2
95DZIEDZIC Julia 645JULKATEAM STARY SĄCZSTARY SĄCZK 45+3K 1502:26:01.7002:26:15.75+00:59:187:188.2
96GADOMSKI Bartosz 656CAZZO CLUB RUNNING TEAMLUBLINM 3232M 8102:26:09.9002:26:16.50+00:59:197:188.2
97WĘGRZYN Katarzyna 809NOWY TARGK 33-444K 1602:26:17.2002:26:20.35+00:59:237:188.2
98TOMECKA Aleksandra 868MIELECK 3210K 1702:26:14.6002:26:21.80+00:59:247:188.2
99GAC Karolina 653ZAKLICZYNK 33-445K 1802:26:09.9502:26:23.05+00:59:267:188.2
100FORJASZ Przemysław 650RZESZÓWM 33-4444M 8202:26:17.9002:26:30.30+00:59:337:188.2
101PIWOŃSKI Adam 855GÓRA KALWARIAM 33-4445M 8302:26:20.1002:26:34.25+00:59:377:198.2
102POCHWAŁA Justyna 752GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK 33-446K 1902:28:06.2002:28:17.50+01:01:207:248.1
103GÓRSKI Rafał 849WARSZAWAM 33-4446M 8402:27:56.1502:28:20.55+01:01:237:238.1
104SOBOL Marzena 861BIEGAM RADOMRADOMK 33-447K 2002:28:08.3502:28:25.85+01:01:287:248.1
105POCHWAŁA Maciej 753ŁOWICZM 3233M 8502:28:37.5002:28:59.80+01:02:027:258.1
106PATEREK Agata 745WKURW_TEAMKRAKÓWK 33-448K 2102:28:54.5002:29:03.15+01:02:067:268.1
107PATEREK Grzegorz 746WKURW_TEAMKRAKÓWM 33-4447M 8602:28:56.1502:29:03.75+01:02:067:268.1
108RUSNARCZYK Wojciech 765ZDROWIEOCHOTNICA DOLNAM 33-4448M 8702:29:11.2002:29:13.10+01:02:167:278
109LANGOWSKI Roman 707VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZM 33-4449M 8802:28:59.5502:29:27.95+01:02:307:268.1
110LANGOWSKA Anna 706VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK 33-449K 2202:28:52.5502:29:53.25+01:02:567:268.1
111FALKOWSKI Piotr 888KS PEGAZ PIASECZNOM 45+7M 8902:30:44.1002:30:44.10+01:03:477:328
112KERZKOWSKI Marcin 858BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGOWABIAŁYSTOKM 33-4450M 9002:30:50.9002:31:00.20+01:04:037:328
113GAJDA Piotr 657ORANGE POLSKAZGIERZM 45+8M 9102:30:57.1002:31:10.35+01:04:137:327.9
114FRYBES Agnieszka 864FUNDACJA KIERUNEK ULTRABIAŁYSTOKK 33-4410K 2302:31:02.7502:31:11.25+01:04:147:337.9
115PILARSKA Magdalena 867POZNAŃK 33-4411K 2402:30:56.4502:31:11.90+01:04:147:328
116SIERZPUTOWSKI Jan 774ZABRODZIEM 3234M 9202:31:09.8502:31:34.15+01:04:377:337.9
117STRĘK Joanna 784GÓRSKI STYL TEAMKRAKÓWK 33-4412K 2502:32:02.2502:32:13.15+01:05:167:367.9
118ZYGMUNT Małgorzata 833WROCŁAWK 33-4413K 2602:32:19.8502:32:27.55+01:05:307:377.9
119WŁODARSKA Magdalena 813TARNÓWK 33-4414K 2702:32:34.7002:32:46.30+01:05:497:377.9
120PRZYGODZKI Roman 758NOWY TARG RUNNERSLUDŹMIERZM 33-4451M 9302:32:42.5002:32:47.85+01:05:507:387.9
121ŁOPUSIŃSKI Piotr 718CAZZO CLUB RUNNING TEAMKRUKIM 3235M 9402:33:08.5002:33:15.20+01:06:187:397.8
122MALIHIN Dragos 722KRAKOWM 33-4452M 9502:33:20.3502:33:27.45+01:06:307:407.8
123CASAÑA Fran 620INDEPENDENTMELILLAM 33-4453M 9602:33:34.3502:33:43.60+01:06:467:407.8
124NOWAK Natalia 739EKIPA Z TARNOWATARNÓWK 3211K 2802:34:19.5502:34:36.45+01:07:397:437.8
125GACKA Katarzyna 654MEWA GDYNIAGDYNIAK 33-4415K 2902:34:45.0002:35:10.05+01:08:137:447.8
126WRÓBLEWSKA Olga 816VEGE RUNNERSWILCZA GÓRAK 33-4416K 3002:36:20.8502:36:28.15+01:09:317:497.7
127ORNATOWSKA Maria 742BIEGACZ ŚWIETOKRZYSKIKIELCEK 45+4K 3102:36:21.8502:36:30.80+01:09:337:497.7
128MATUSZAK Piotr 728BĘDZINM 45+9M 9702:36:58.8502:37:15.75+01:10:187:507.6
129SZEWCZYK Mariusz 788KRAKÓWM 45+10M 9802:37:06.4502:37:28.25+01:10:317:517.6
130MASZCZYK Andrzej 726KRAKÓWM 45+11M 9902:37:44.2502:38:02.45+01:11:057:537.6
131MASZCZYK Dorota 725KRAKÓWK 33-4417K 3202:37:49.9002:38:07.70+01:11:107:537.6
132GMAJ Karolina 662GRÓJECK 33-4418K 3302:38:36.0002:38:51.65+01:11:547:557.6
133PŁATEK Paweł 751PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 33-4454M 10002:38:48.8002:39:07.95+01:12:107:567.6
134GONCERZEWICZ Anna 664STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWK 33-4419K 3402:39:05.1002:39:08.90+01:12:117:577.5
135KACZMAREK Jan 675MIESZKOWICEM 45+12M 10102:39:02.7502:39:25.90+01:12:287:577.5
136GAZDA Artur 841ZAKOPANEM 3236M 10202:40:16.7002:40:19.55+01:13:228:007.5
137ZIELIŃSKA Beata 827ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWK 33-4420K 3502:39:59.8502:40:20.10+01:13:238:007.5
138GARNCARZ Piotr 659POGÓRSKA WOLAM 33-4455M 10302:40:24.0502:40:37.15+01:13:408:017.5
139MACIASZ Sylwia 719POŁOM MAŁYK 3212K 3602:42:39.4502:42:46.40+01:15:498:087.4
140BALCEWICZ Alfred 606BIEGNIJ Z PROSERVICEWARSZAWAM 3237M 10402:42:26.2502:42:47.40+01:15:508:077.4
141DZIEDZIC Joanna 643KRAKÓWK 33-4421K 3702:42:42.7502:42:52.45+01:15:558:087.4
142GADOMSKA Anna 655CAZZO CLUB RUNNING TEAMLUBLINK 3213K 3802:43:37.8502:43:43.15+01:16:468:107.3
143SZYMKOWIAK Paweł 791KOTLARNIAM 33-4456M 10502:45:07.4502:45:27.40+01:18:308:157.3
144WÓJCIK Radosław 815KĘDZIERZYN-KOŹLEM 3238M 10602:45:08.1002:45:28.20+01:18:318:157.3
145BEDNAREK Sylwia 869ŚWINOUJŚCIEK 33-4422K 3902:45:26.8502:45:36.25+01:18:398:167.3
146SZARLEJ Anna 786FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 3214K 4002:45:46.6502:45:57.95+01:19:008:177.2
147ZYCH Herbert 831LODZM 45+13M 10702:45:45.0502:45:59.20+01:19:028:177.2
148SERĘGA Tomasz 772WKURW-TEAMBOLĘCINM 33-4457M 10802:46:56.5002:47:04.20+01:20:078:207.2
149DUDA Piotr 639OLKUSZM 3239M 10902:49:09.1502:49:23.60+01:22:268:277.1
150DUDA Karolina 638OLKUSZK 3215K 4102:49:10.0002:49:24.15+01:22:278:277.1
151KOŁAKOWSKA Olga 690CAZZO CLUBWARSZAWAK 3216K 4202:49:43.4002:49:49.65+01:22:528:297.1
152JAGIEŁA Monika 839OCHOTNICA DOLNAK 33-4423K 4302:51:10.6502:51:12.35+01:24:158:337
153DUDUŚ Aleksandra 840OCHOTNICA DOLNAK 3217K 4402:51:11.2002:51:13.10+01:24:168:337
154ŚLUSARSKI Wlodzimierz 793OBOZY BIEGOWEWARSZAWAM 45+14M 11002:51:15.3502:51:18.90+01:24:218:337
155GOŁDYN Marek 860OCHOTNICA DOLNAM 33-4458M 11102:51:43.7002:51:46.90+01:24:498:357
156SIOŁA Franciszek 776DĄBROWA GÓRNICZAM 45+15M 11202:51:50.6502:52:00.55+01:25:038:357
157MIELCZAREK Anna 368KRAKÓWK 33-4424K 4502:52:05.0002:52:05.00+01:25:088:367
158JAROSZ Artur 856WARSZAWAM 45+16M 11302:52:39.3002:52:49.65+01:25:528:377
159RAPACZ Mariusz 761MPK-ŁÓDŹSZCZAWINM 45+17M 11402:52:54.1002:53:08.25+01:26:118:386.9
160PABIAŃCZYK Małgorzata 744KRAKÓWK 33-4425K 4603:04:58.8003:05:18.35+01:38:219:146.5
161UCHAL Ewa 802GRUPA BIEGOWA CHTMOWIELISZEWK 33-4426K 4703:05:12.5003:05:27.65+01:38:309:156.5
162WOJCIECHOWSKI Gaurahari 871WARSZAWAM 3240M 11503:09:26.9503:09:48.00+01:42:519:286.3
163ZEMŁA Krzysztof 823RUNBERRIESMALINOWICEM 45+18M 11603:09:30.4003:09:49.80+01:42:529:286.3
164BRZEZOWSKA Beata 874WARSZAWAK 45+5K 4803:11:01.0003:11:12.10+01:44:159:336.3
165SOWIŃSKA Agata 780BARDOK 3218K 4903:13:11.5503:13:34.25+01:46:379:396.2
166KRZYŻEWSKI Roger 701KRAKÓWM 3241M 11703:14:49.9503:15:09.90+01:48:129:446.2
167ZARYCKA Julia 819KRAKÓWK 33-4427K 5003:15:02.2003:15:18.80+01:48:219:456.2
168ZIELIŃSKI Jacek 828ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWM 33-4459M 11803:16:35.3003:16:55.45+01:49:589:496.1
169PIĄTEK Waldemar 749KALISZM 45+19M 11903:16:54.4003:16:59.85+01:50:029:506.1
170CHOJNACKA Monika 624'KROKUS' PRZYSZOWAPRZYSZOWAK 33-4428K 5103:17:13.2003:17:25.35+01:50:289:516.1
171KOKOSZKA Larysa 689NORAFSPORTNOWE RYBIEK 3219K 5203:17:16.3503:17:28.55+01:50:319:516.1
172ROGATKO Adam 763SYNERIC ENGINEERSDAWIDY BANKOWEM 33-4460M 12003:17:13.1003:17:31.95+01:50:349:516.1
173TOKARSKA Bożena 797KRAKÓWK 33-4429K 5303:17:13.6503:17:34.20+01:50:379:516.1
174MIŁOSZEWSKI Paweł 731WARSZAWAM 45+20M 12103:17:16.6003:17:35.70+01:50:389:516.1
175SADOWIŃSKA Adriana 768NOWA HUTA TEAM/WKURW_TEAMKRAKÓWK 45+6K 5403:18:02.2003:18:16.40+01:51:199:546.1
176SIKORSKA Mariola 775PIASTÓWK 33-4430K 5503:18:29.9503:18:37.65+01:51:409:556
177KWIATKOWSKI Wiktor 872WARSZAWAM 33-4461M 12203:18:53.3503:19:14.60+01:52:179:566
178GRUDZIEŃ Monika 778GRUDZIĄDZK 33-4431K 5603:18:52.5503:19:22.00+01:52:259:566
179KROENKE Barbara 699OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK 45+7K 5703:21:10.2503:21:23.35+01:54:2610:036
180GRUDZIEŃ Paweł 710VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZM 33-4462M 12303:20:55.3003:21:26.00+01:54:2910:026
181NIESIOBĘDZKA-ROGATKO Karolina 738SYNERIC ENGINEERSDAWIDY BANKOWEK 33-4432K 5803:21:08.3003:21:26.60+01:54:2910:036
182TERZONI Karina 796WARSZAWAK 33-4433K 5903:21:24.6503:21:30.20+01:54:3310:046
183GARNCARZ Lucyna 658POGÓRSKA WOLAK 33-4434K 6003:21:16.2503:21:33.05+01:54:3610:036
184SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 771WARSZAWAK 45+8K 6103:21:28.4003:21:43.45+01:54:4610:046
185GAUR Vineet 660WARSAWM 33-4463M 12403:23:04.4503:23:13.55+01:56:1610:095.9
186KONDRAK Iwona 694BIAŁYSTOKK 33-4435K 6203:23:20.9003:23:27.00+01:56:3010:105.9
187KONDRAK Piotr 693VEGE RUNNERSBIAŁYSTOKM 33-4464M 12503:23:20.8503:23:27.65+01:56:3010:105.9
188ZIELAK Aldona 826WARSZAWAK 33-4436K 6303:23:45.7503:24:06.15+01:57:0910:115.9
189WOJCIECHOWSKA Ewa 870WARSZAWAK 45+9K 6403:24:32.2503:24:53.95+01:57:5610:135.9
190LIDUK Wioletta 712BĘDZINK 45+10K 6503:24:29.4503:24:54.75+01:57:5710:135.9
191POPŁAWSKI Piotr 757PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAM 33-4465M 12603:24:30.3003:24:56.10+01:57:5910:135.9
192STRĘCIWILK Justyna 783VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK 33-4437K 6603:24:57.0003:25:24.10+01:58:2710:145.9
193STOŁOWSKA Natalia 782WROCŁAWK 33-4438K 6703:25:58.6503:26:15.65+01:59:1810:175.8
194DUDA Krzysztof 641WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEKRAKÓWM 33-4466M 12703:26:32.8003:26:46.40+01:59:4910:195.8
195GĄSIOREK Kamila 661WARSZAWAK 3220K 6803:28:50.9503:28:55.00+02:01:5810:265.7
196KASIŃSKA Marta 683PSZCZYNAK 3221K 6903:28:41.5003:28:59.60+02:02:0210:265.8
197TYRKA-KACZMAREK Karolina 801KACZMAREK TEAMFACIMIECHK 33-4439K 7003:28:49.9003:29:10.35+02:02:1310:265.7
198JAWORSKA-NIZIOŁ Magdalena 673AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK 33-4440K 7103:29:33.0503:29:45.15+02:02:4810:285.7
199LIPIŃSKA Żanetka 713BIEGAJĄCE BABCIEGRUDZIĄDZK 45+11K 7203:29:32.5503:29:45.15+02:02:4810:285.7
200ZAORSKA Marta 818BYDGOSZCZK 3222K 7303:29:23.9503:29:50.05+02:02:5310:285.7
201KASIŃSKI Jakub 684PSZCZYNAM 3242M 12803:30:14.4503:30:32.15+02:03:3510:305.7
202POCHWAŁA Piotr 754ŁOWICZM 45+21M 12903:32:05.7003:32:29.40+02:05:3210:365.7
203ANTONIEWICZ Nataliya 603KROBÓWK 33-4441K 7403:32:23.3003:32:31.35+02:05:3410:375.7
204KUŹMA Maciej 704YULO RUN TEAMSIEDLCEM 45+22M 13003:32:27.9503:32:53.15+02:05:5610:375.6
205BARANOWSKA-KUŹMA Monika 607YULO RUN TEAMSIEDLCEK 45+12K 7503:32:28.1003:32:53.25+02:05:5610:375.6
206KOTOCZEK Agata 850CZECHOWICE DZIEDZICEK 33-4442K 7603:32:53.7003:33:00.80+02:06:0310:385.6
207ZATOŃ Bożena 820RUN PASJABYDGOSZCZK 45+13K 7703:33:22.5503:33:45.35+02:06:4810:405.6
208DROBNIAK Katarzyna 636Z BIEGANIEM MI DO TWARZYKRAKÓWK 33-4443K 7803:37:01.0503:37:06.35+02:10:0910:515.5
209BARON Jarek 865GRUDZĄDZM 3243M 13103:38:29.1003:38:58.25+02:12:0110:555.5
210POKROP Agnieszka 755GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK 3223K 7903:38:55.4003:39:07.40+02:12:1010:565.5
211WALKOWIAK Iwona 806KRAKÓWK 33-4444K 8003:39:04.7003:39:07.70+02:12:1010:575.5
212PAWEŁCZUK Piotr 747ZABIERZÓWM 33-4467M 13203:39:04.7003:39:26.55+02:12:2910:575.5
213PAWEŁCZUK Katarzyna 748ZABIERZÓWK 33-4445K 8103:39:05.1503:39:26.95+02:12:2910:575.5
214KNOSOWSKI Sławomir 687HEKI TEAMWARSZAWAM 45+23M 13303:41:38.2003:41:53.10+02:14:5611:045.4
215TRZCINSKA Jolanta 799AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK 3224K 8203:41:58.3503:42:13.10+02:15:1611:055.4
216KNOSOWSKA Sylwia 686WARSZAWAK 45+14K 8303:41:58.7003:42:13.30+02:15:1611:055.4
217DRATWICKA Agnieszka 63512TRI.PLWARSZAWAK 45+15K 8403:46:48.7003:47:10.50+02:20:1311:205.3
218KOWALIK Grzegorz 697RUNOWO RANGERSMARIEWM 45+24M 13403:46:49.6003:47:11.90+02:20:1411:205.3
219BEDNAREK Grażyna 610RUN PASJABYDGOSZCZK 45+16K 8503:47:30.2003:47:53.65+02:20:5611:225.3
220CZECHOWSKI Jerzy 631MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 45+25M 13503:47:53.2503:48:04.85+02:21:0711:235.3
221KACZYNSKI Piotr 676WARSZAWAM 33-4468M 13603:51:52.5503:52:01.80+02:25:0411:355.2
222KULITA Elżbieta 702TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZK 45+17K 8603:51:57.4003:52:07.55+02:25:1011:355.2
223STROŃSKA Agnieszka 785KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK 45+18K 8703:51:58.9003:52:08.90+02:25:1111:355.2
224KAPCIA Tomasz 681DĄBROWA GÓRNICZAM 3244M 13703:54:48.6003:55:04.05+02:28:0711:445.1
225KARCZ Michał 682DĄBROWA GÓRNICZAM 3245M 13803:54:48.9003:55:04.90+02:28:0711:445.1
226MICHALSKA Małgorzata 729FUDU & CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBK 33-4446K 8803:57:15.6503:57:28.25+02:30:3111:515.1
SOCHNOWSKA Justyna 873POZNAŃK 33-44 DNF DNF--
Znaleziono 227 wynik(ów)