OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
333
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
285
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 11km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja GminPow NTPow LimanowskiCzas startuWieża
10km
Gorc
11km
       
1MAJEWSKA Joanna 1079PGE RUN ObrótRZESZÓWK 45+Nie dotyczy00:00:0101:20:0101:24:07
2TRACZ Paulina 1136Salco Garmin TeamJAROSŁAWK 32Nie dotyczy00:00:0101:05:5101:08:37
3MAREK Dariusz 1161Monk Sandals TeamWIELICZKAM 33-44Nie dotyczy00:00:0100:54:4100:57:01
4SIKOŃ Marek 1292PFEIFER.PLWOJNICZM 33-44Nie dotyczy00:00:0101:06:4301:09:46
5KOWALIK Marcin 1080PGE RUN ObrótRZESZÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:09:2901:12:44
6KUREK Jacek 1100Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚwietlikowoTYCHYM 45+Nie dotyczy00:00:0201:00:0501:03:33
7ZYCH Marcin 1110#SOBASTEAMWROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:07:4501:10:46
8TARASEK Wojciech 1207elemeno.plSTARA WIEŚM 32Nie dotyczy00:00:0200:57:1101:10:39
9ŁABUZ Małgorzata 1218WROCŁAWK 33-44Nie dotyczy00:00:0201:07:2501:10:51
10PYREK Przemysław 1251Training by PPOŚWIĘCIMM 32Nie dotyczy00:00:0201:11:1801:14:36
11KRAWCZYK Sebastian 1252Move For HealthKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:11:2201:15:04
12KUBIESA Jakub 1296Husaria Race TeamKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:17:3501:21:13
13MILKOWSKI Rafał 1322OTK RzeźnikRYBNIKM 33-44  00:00:0201:03:5901:06:59
14KOSTELA Piotr 1241WatahaNOWY TARGM 32Nowy Targ100:00:0201:00:4901:03:45
15GIERASIMIUK Andrzej 1047RUNorDiePORĘBAM 45+Nie dotyczy00:00:0201:58:4502:04:45
16MERTA Ewelina 1048RUNorDIENOWY TARGK 33-44Nowy Targ100:00:0201:58:4202:04:45
17PERENC Michał 1081Husaria Race TeamJAROSŁAWM 32Nie dotyczy00:00:0301:20:5701:24:18
18GASPARSKI Bartek 1069WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:0301:04:2201:07:38
19BUCHLA Marcin 1101GT RATWROCŁAWM 45+Nie dotyczy00:00:0301:17:3801:21:11
20GÓŻAŃSKI Jarosław 1248Łódź Kocha SportŁÓDŹM 45+Nie dotyczy00:00:0301:19:0501:23:06
21ZAJACZKOWSKA Ewelina 1102Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:0301:23:3001:27:38
22WALNIK Rafał 1250KRAKÓWM 45+Nie dotyczy00:00:0301:28:3601:33:12
23WALKOWIAK Iwona 1008KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0301:31:3701:36:51
24WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 1135Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGK 33-44Nowy Targ100:00:0301:35:1501:40:31
25SUCHORSKA-DZIEDZIC Ewa 1142Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0301:39:1601:44:19
26DUDA Anna 1281KLIKUSZOWAK 32Nowy Targ100:00:0301:22:4801:26:37
27SZCZEPANIK Marta 1149KRAKOWK 45+Nie dotyczy00:00:0301:40:3901:45:58
28BUCZEK Mirosław 1273OCHOTNICA DOLNAM 32Ochotnica Dolna100:00:0301:24:0901:28:33
29RUSNARCZYK Wojciech 1308OCHOTNICA DOLNAM 33-44Ochotnica Dolna100:00:0301:37:4401:42:02
30BOROWICZ Piotr 1259MAXX SPORT NOWY TARGNOWY TARGM 32Nowy Targ100:00:0300:59:4401:02:11
31HEBDA Adrian 1090KRAKÓWM 32Not applicable00:00:0401:10:3301:13:50
32TABIŚ Przemysław 1141KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0401:05:5101:08:36
33KOS Lucjan 1172NOWY SĄCZM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:09:3301:12:43
34GALUSKIN Alexey 1201Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:20:2701:24:10
35ZAWADZKI Piotr 1220-KRZEPICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:14:2501:18:13
36ZAJĄC Katarzyna 12274K TEAM TARNÓWTARNÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0401:14:1301:17:42
37MIKA Andrzej 1245WROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:07:0301:10:00
38KOCAK Konrad 1317M 33-44  00:00:0401:15:3801:18:42
39PODRAZA Barbara 1049CASTLEISLANDK 33-44Nie dotyczy00:00:0401:25:0501:29:07
40PELA Olga 1146Sky-TransŁUBIANKAK 32Nie dotyczy00:00:0401:30:4101:36:23
41SKOTNICZNY Michał 1087Euroclear Running TeamKRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0501:07:0901:10:31
42DŁUGOSZ Marek 1186KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM 45+Nie dotyczy00:00:0501:23:1401:26:52
43PARWA Michał 1222Biegiem Na RowerDZIEKANOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0501:16:0301:19:55
44PASTWA Janusz 1242GDAŃSKM 45+Nie dotyczy00:00:0501:28:3801:33:11
45PELA Oliwia 1286MKL ToruńŁUBIANKAK 32Nie dotyczy00:00:0501:26:2301:31:18
46PASTWA Monika 1243GDAŃSKK 33-44Nie dotyczy00:00:0501:39:2301:46:11
47OSZCZĘDA Marzena 1111ŻORYK 33-44Nie dotyczy00:00:0502:08:2302:16:06
48GĘDŁEK Tomasz 1120JAWORZNOM 45+Nie dotyczy00:00:0601:17:2601:21:21
49LATOS Marcin 1130Euroclear Running TeamKRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0601:14:1901:17:55
50NIEMCZYK Dominik 1131Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0601:21:3601:25:08
51BEDNARZ Krzysztof 12284K TEAM TARNÓWTARNÓWM 45+Nie dotyczy00:00:0601:21:4701:25:47
52SIWAK Ryszard 1274TeamRys SkiDZIEKANOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0601:06:4901:10:07
53ROGÓŻ Elżbieta 1302ProRunning PromotionWARSZAWAK 33-44  00:00:0601:24:1301:28:39
54KASKA Krzysztof 1223LEGIONOWOM 45+Nie dotyczy00:00:0601:34:2101:39:05
55MICHALEWSKI Mateusz 1200Drużyna Grubego MisiaOLSZOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0601:38:5501:45:02
56MICHALEWSKA Anna 1199Drużyna Grubego MisiaOLSZOWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:0601:41:0201:46:29
57SZELEŻYŃSKI Kamil 1168JAtrenujeRUMIAM 32Nie dotyczy00:00:0701:12:3701:16:22
58KRAJKA Jarosław 1187UMCS BiegaLUBLINM 33-44Nie dotyczy00:00:0701:17:5401:22:06
59OPAŁKA Damian 1233MyRaceWARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:0701:10:5601:14:28
60LIS Karolina 1089BBKTSKRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:0701:34:0001:37:48
61MITROFANIUK Agata 1267SIEDLCEK 33-44Nie dotyczy00:00:0701:34:5201:40:51
62KRZYŻOWSKI Hubert 1261MSZANA DOLNAM 33-44Mszana Dolna100:00:0701:25:4601:29:07
63BOREK Jadwiga 1206Active Eagles ProKĘDZIERZYN KOŹLEK 33-44Nie dotyczy00:00:0702:06:4102:14:04
64ALBRECHT Dariusz 1173Active Eagles ProARENDALM 45+Nie dotyczy00:00:0702:06:4702:14:03
65MIZERA Krzysztof 1026KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:12:3001:16:24
66SOBSTEL Przemek 1177SIEMIANOWICE SLASKIEM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:17:5801:21:21
67PLEWA Rafał 1211JADOWNIKIM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:13:4801:17:48
68SOBOLEWSKI Mikołaj 1283SZYMANOWSKI Triathlon TeamADAMÓWM 32Nie dotyczy00:00:0801:12:5401:16:42
69PIECHNIK Antoni 1171KRAKOWM 32Not applicable00:00:0801:21:55
70BIJATOWSKI Adrian 1260PCIMM 33-44Mszana Dolna00:00:0801:29:2701:33:54
71LECH Marcin 1156NOAWROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:28:4801:32:54
72WAŁCERZ Iwona 1174PGB Sportowa PaczkaGORZÓW WLKP.K 33-44Nie dotyczy00:00:0801:42:0901:49:22
73MAŁEK Paweł 1128PGB SPORTOWA PACZKARZESZÓWM 45+Nie dotyczy00:00:0801:42:1501:48:31
74PACIOREK Piotr 1180Husaria Race TeamKRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0901:22:1401:25:47
75WALERJAN-RUSEK Agnieszka 1298KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0901:31:0201:35:41
76GAŁKA Marcin 1157#SOBASTEAMWROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0901:27:5501:32:43
77WRÓBLEWSKA Olga 1297Vege RunnersWILCZA GÓRAK 33-44Nie dotyczy00:00:0901:40:4201:44:44
78SKRZYPEK Patrycja 1235ŁÓDŹK 32Nie dotyczy00:00:0901:38:5901:43:54
79WRÓBLEWSKA Dorota 1277BBL GdańskGDAŃSKK 45+Nie dotyczy00:00:0901:40:0101:45:29
80MIERCZYK Agnieszka 1122WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:0901:43:0601:49:49
81KULLA Milan 1036LK Metropol KošiceZEMPLÍNSKA TEPLICAM 45+Nie dotyczy00:00:0901:54:1402:02:53
82STARZYK Sebastian 1226OCR TEAM DĘBICATARNÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1001:20:1401:24:08
83KAWA Rafał 1236OCR TEAM DĘBICAWOLA ŻYRAKOWSKAM 33-44Nie dotyczy00:00:1001:22:0601:25:58
84INDEO Simone 1288CAGLIARIM 33-44Nie dotyczy00:00:1001:25:5901:31:00
85ŁUCZAK Paweł 1159KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:1001:49:5801:55:25
86KRÓLIKOWSKA Anna 1082Husaria Race TeamMODLNICZKAK 32Nie dotyczy00:00:1001:49:5501:55:24
87KUTKIEWICZ Piotr 1105Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+Nie dotyczy00:00:1001:45:1201:50:39
88LANGOWSKI Roman 1095Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+Nie dotyczy00:00:1001:45:0801:50:33
89OKOPIŃSKA Hanna 1289GDYNIAK 33-4400:00:1001:39:5101:45:34
90SIOŁA Franciszek 1029DĄBROWA GÓRNICZAM 45+Ochotnica Dolna00:00:1101:34:1001:38:57
91MATUSZAK Piotr 1074BĘDZINM 45+Nie dotyczy00:00:1101:38:1601:45:48
92URBAŃCZYK Ewa 1005WARSZAWAK 45+Nie dotyczy00:00:1102:03:0502:17:52
93PISKORSKI Krzysztof 1097WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:1102:11:1502:17:39
94GRZEŚKOWIAK Marek 1013SKIERNIEWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:1102:07:3802:17:30
95DERWICH Karol 1034KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1201:21:3401:25:37
96WOJCIESZAK Bartłomiej 1282Wilk Ultra TeamNOWY WIŚNICZM 32Nie dotyczy00:00:1201:21:5501:26:42
97KULIG Marcin 1271QQRYQKAMIENICAM 33-44Kamienica100:00:1201:40:4201:45:56
98PISKORSKA Sylwia 1098WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1202:11:2102:17:47
99GRZEŚKOWIAK Agnieszka 1012SKIERNIEWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:1202:08:0302:17:49
100BARNAŚ Karol 1316OCHOTNICA DOLNAM 32Ochotnica Dolna100:00:1201:16:0001:19:08
101JAROCH Kamil 1145KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:1301:15:3601:19:43
102GOŁASZEWSKA Karolina 525TYCHYK 32Nie dotyczy00:00:1301:22:3301:26:38
103ADAMCZYK Wojciech 1021West Coast Runners CyprusBRZEZINYM 45+Nie dotyczy00:00:1301:27:4401:32:27
104STĘPIEŃ Dorota 1050WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:39:0901:43:30
105NASARZEWSKA Joanna 1033West Coast Runners CyprusSTRYKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:38:1901:44:38
106KRUSZYŃSKA-ZIAJA Agnieszka 1023AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:47:2001:55:02
107DERMAŃSKA Marta 1063WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:54:3002:02:43
108PERKOWSKI Jarosław 1327SUWAŁKIM 45+  00:00:1401:14:4401:19:41
109ANDRUSZKIEWICZ Szymon 1326GIŻYCKOM 33-44  00:00:1401:26:1001:31:21
110FRYBES Agnieszka 1324BIAŁYSTOKK 33-44  00:00:1401:29:1601:33:26
111PELA Hanna 1244WODNICAK 33-44Nie dotyczy00:00:1401:28:5101:34:06
112ŁOBASIUK Iwona 1325SUWAŁKIK 45+  00:00:1401:43:3401:48:16
113WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 1291JJ TeamKRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:1401:45:5201:51:41
114KOTULA Jakub 1208KATOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:1401:52:3201:59:46
115FALKOWSKI Piotr 891KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM 45+00:00:1501:21:0001:25:46
116WIŚNIOWSKI Mariusz 1121WIELOGŁOWYM 33-44Nie dotyczy00:00:1501:26:2801:31:14
117HABA Konrad 1151KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1501:34:4701:40:12
118SZUBEL Katarzyna 1150KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:1501:35:0501:39:57
119GRYGORIUK Marek 1304Vege RunnersBIELSK PODLASKIM 45+  00:00:1501:42:0501:47:37
120GAŁĄZKA Andrzej 1257WARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:1601:27:2601:31:48
121KWIECIEŃ Robert 1253KIELCEM 33-44Nie dotyczy00:00:1601:28:1601:32:43
122GUT Marcin 1170ŁAŃCUTM 33-44Nie dotyczy00:00:1601:33:3601:38:28
123PYZEL Agnieszka 1305KS PEGAZKONSTANCIN JEZIORNAK 45+  00:00:1601:40:5801:46:05
124OSTROWSKI Paweł 1169RZESZÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1601:35:4601:41:12
125ERENBERG Małgorzata 1215FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:1602:19:4402:31:28
126DEMBECKI Marcin 1240Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-44Nie dotyczy00:00:1701:15:4101:19:32
127GWÓŹDŹ Michał 1270#czeladzbiegaCZELADŹM 33-44Nie dotyczy00:00:1701:25:2801:30:07
128MĘDRALA Ireneusz 1073KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1701:27:4301:32:26
129NOWAK Paweł 1279BRZESKOM 32Nie dotyczy00:00:1701:27:5501:32:21
130CIURASZKIEWICZ Kamil 1500Kamil Ciuraszkiewicz '86CZESTOCHOWAM 33-4400:00:1701:31:2601:36:14
131SZURA Piotr 1077Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIARZESZÓWM 45+Nie dotyczy00:00:1701:30:3501:35:34
132ŻARSKA Izabela 1052Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-44Nie dotyczy00:00:1701:45:4201:51:11
133MICHALSKA Małgorzata 1094Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:1702:19:5202:31:28
134BOREK-GĄTKOWSKA Agata 1275ŻORYK 32Nie dotyczy00:00:1801:23:0501:27:21
135ZAWADZKI Grzegorz 1018Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM 33-44Nie dotyczy00:00:1801:31:3601:36:39
136ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:1801:35:1801:40:42
137MILKOWSKA Justyna 1246RYBNIKK 33-44Nie dotyczy00:00:1801:41:1201:46:00
138KOSMALSKI Arkadiusz 1113JEDLICZE AM 45+Nie dotyczy00:00:1801:37:0701:43:17
139FRANCZYK Maria 1311OCHOTNICA DOLNAK 33-44Ochotnica Dolna100:00:1801:49:0001:53:52
140PARZONKA Michał 1175Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM 33-44Nie dotyczy00:00:1901:21:0101:25:02
141FORTUNA Marcin 1176Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM 33-44Nie dotyczy00:00:1901:21:3201:25:35
142DUCH Rafał 1198GRÓJECM 32Nie dotyczy00:00:1901:28:1701:32:41
143DZIECIUCHOWICZ Adam 1203EST TEAMGRÓJECM 32Nie dotyczy00:00:1901:27:5701:32:28
144TATARA Dariusz 1137CHORZÓWM 45+Nie dotyczy00:00:1901:36:3801:44:17
145PODGÓRSKA Anna 1323OCHOTNICA DOLNAK 32Ochotnica Dolna100:00:1901:26:3901:30:15
146BATKO Zofia 1258OCHOTNICAK 33-44Ochotnica Dolna100:00:1901:30:4301:35:04
147ROSTWOROWSKI Jerzy 1182KW WarszawaWARSZAWAM 32Not applicable00:00:2001:23:4501:27:48
148RUMIŃSKI Piotr 1115POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEM 45+Nie dotyczy00:00:2001:30:3501:36:09
149SALWA Justyna 1114POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK 32Nie dotyczy00:00:2001:33:0401:38:01
150WAŁĘGA Monika 1269DĘBICAK 33-44Nie dotyczy00:00:2001:48:5501:54:22
151KOBIAŁKA Irek 1268DĘBICAM 45+Nie dotyczy00:00:2001:49:5201:54:22
152KOBUS Ewelina 1009KATOWICEK 32Nie dotyczy00:00:2001:42:1601:48:00
153WARDA Paweł 1075Med sportRYKIM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:23:0601:27:19
154SOBOTKA Monika 1072Dzikie Skrzydło/ Warsaw Run ClubWARSZAWAK 45+Nie dotyczy00:00:2101:33:3801:39:55
155ZYGMUNT Monika 1053LEŻAJSKK 45+Nie dotyczy00:00:2101:45:3401:53:47
156DZIANO Łukasz 1010MK teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:42:1801:47:58
157STALMACH Krzysztof 1295BRZESKOM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:42:4901:50:14
158JARANOWSKI Xawery 1197WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:54:0802:00:41
159CHOJNACKI Mikołaj 1280Warsaw Run ClubWARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:2201:19:4501:24:01
160DOKUPIL Kinga 1083NOWA WIEŚK 32Nie dotyczy00:00:2201:28:0501:31:52
161LEWCZUK Norbert 1309Biegacze PomagaczeŁOSICEM 33-44  00:00:2201:45:4001:53:05
162KIEŁBIK Agnieszka 1129SBRTWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2202:08:3402:16:30
163BRZOZOWSKA Joanna 1179ZadyszkaWARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2301:25:5701:30:20
164KMIECIAK Marlena 1144GDAŃSKK 32Nie dotyczy00:00:2301:25:2701:31:48
165WASILEWSKI Piotr 1192WARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:2301:27:2501:31:51
166LENARCZYK Katarzyna 1096WARSZAWAK 33-44Not applicable00:00:2301:33:5301:39:11
167PASEK Monika 1163i-SportCZACHÓWEKK 33-44Nie dotyczy00:00:2301:40:3301:45:28
168JEŻEWSKA Angelika 1190WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2301:52:2501:59:02
169WASILEWSKA Małgorzata 1191WARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2301:52:2901:59:02
170BRYŚ Magdalena 1164ZadyszkaWARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2401:38:4001:43:20
171BRATKO-SETKOWICZ Alina 1196KRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:2401:45:4601:50:05
172CHORBIŃSKA Paulina 1205NOWA WOLAK 32Nie dotyczy00:00:2401:45:5501:52:18
173GRABARSKA Lidia 1219Uciekam więc biegnęWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2401:49:3501:55:45
174PELCZAR Jakub 1225PIASECZNOM 32Nie dotyczy00:00:2501:42:5701:48:12
175BRZOZOWSKA Alicja 1210PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 32Nie dotyczy00:00:2501:39:4001:45:17
176KONCA Mariusz 1011KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 45+Nie dotyczy00:00:2501:42:5301:49:41
177GRABARZ Emila 1181PABIANICEK 33-44Nie dotyczy00:00:2501:40:5401:46:38
178SAINTEMARIE Agnieszka 1060KRAKOWK 33-44Not applicable00:00:2501:52:1201:58:15
179KONCA Beata 1017KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK 45+Nie dotyczy00:00:2501:53:3902:01:02
180TURPEL Marc 1314DIEKIRCHM 45+  00:00:2601:12:0601:16:00
181POCHWAŁA Adam 1224WARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:2601:24:0201:28:20
182POCHWAŁA Maciej 1051ŁOWICZM 32Nie dotyczy00:00:2601:31:3801:36:08
183ZAJĄC Rafał 1266ŁÓDŹM 33-44Nie dotyczy00:00:2601:27:2701:32:19
184SIKORA Dawid 1099WARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:2601:31:5801:37:04
185KELLER Tomasz 1294Wieluń BiegaOSTRÓWEKM 45+Nie dotyczy00:00:2601:59:5502:07:14
186MUCHA Agnieszka 1188SIENIAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2701:18:4801:22:48
187NOWAK Agnieszka 1039ASSECO ACTIVE TEAMKATOWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:2701:38:4501:44:10
188POCHWAŁA Piotr 1046ŁOWICZM 45+Nie dotyczy00:00:2701:53:1102:00:13
189KELLER Izabela 1293Wieluń BiegaOSTRÓWEKK 33-44Nie dotyczy00:00:2701:59:4602:07:07
190DZIEDZIC Grzegorz 1067NOWY TARGM 33-44Nowy Targ100:00:2701:26:2101:30:03
191ZAJĄC Andrzej 1065Muay Running TeamKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:2801:13:0601:17:08
192JANOWSKA Katarzyna 1278FizjoZDROWIEWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2801:37:5101:43:52
193MADEJAK Monika 706GoldenTeamWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2801:49:1901:55:44
194WIDALSKA Marta 1003Biegi Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK 33-44Nie dotyczy00:00:2801:53:2102:01:00
195BARAŃSKA Marta 1014Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.K 32Nie dotyczy00:00:2802:15:2802:25:58
196SZELA Łukasz 1231Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-44Nie dotyczy00:00:2901:31:1801:35:24
197KACZMAREK-BYZDRA Aleksandra 1076Kaczmarek TeamCHWASZCZYNOK 45+Nie dotyczy00:00:2901:31:4701:37:06
198KAMINSKA Karolina 1194KRAKÓW (KRAKÓW-KROWODRZA)K 33-44Not applicable00:00:2901:34:4501:40:04
199KRAWIEC Marcin 1230GOSTYŃM 33-44Nie dotyczy00:00:2901:39:2501:45:12
200ZAWALSKA Izabela 1004WARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2901:40:5601:46:35
201TYRKA-KACZMAREK Karolina 1112Kaczmarek TeamFACIMIECHK 33-44Nie dotyczy00:00:2901:44:5901:52:11
202TEMPIŃSKI Bartosz 1265Gorlicka Grupa BiegowaKOBYLANKAM 32Nie dotyczy00:00:3001:25:2601:30:10
203FRANKOWSKI Piotr 1290WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:3001:28:2401:32:36
204WIŚNIEWSKI Tomasz 1138ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 33-44Nie dotyczy00:00:3001:40:5201:45:54
205WĄSOWSKA Jagoda 1285KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK 45+Nie dotyczy00:00:3001:45:5901:51:39
206TOKARSKA Bożena 1108KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:3001:45:5501:51:01
207WIŚNIEWSKA Dorota 1139ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:3002:08:3202:15:04
208TOKARSKI Rafał 1109KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:3101:36:3001:41:49
209OCHREMIAK Aleksandra 1143MokoBiegaczeWARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:3101:47:4601:52:22
210ASHER Sue 1057Darwen DashersPICKUP BANKK 45+Not applicable00:00:3101:46:3301:53:36
211FREEMAN Joel 1056Darwen DashersDARWENM 33-44Not applicable00:00:3101:46:2201:53:36
212KAMIŃSKA Małgorzata 1303OTWOCKK 33-44  00:00:3102:12:0802:16:45
213PAWLIKOWSKI Bogusław 1024Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM 45+Nie dotyczy00:00:3201:30:5501:36:09
214KOZŁOWSKI Norbert 1117POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 33-44Nie dotyczy00:00:3201:43:4601:51:45
215WRÓBLEWSKI Roman 1162POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM 45+Nie dotyczy00:00:3201:43:3901:51:55
216ŻACZEK Anna 1119birgusiem.plRYKIK 45+Nie dotyczy00:00:3201:45:4401:51:38
217STAWECKI Arkadiusz 1116POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+Nie dotyczy00:00:3201:43:4201:52:05
218DRUCH Piotr 1262GLIWICEM 32Nie dotyczy00:00:3301:30:4201:35:55
219MANN Michał 1263CZEKANÓWM 32Nie dotyczy00:00:3301:32:5601:37:49
220KĘPKA-WAROWNA Weronika 1118biegusiem.plRYKIK 33-44Nie dotyczy00:00:3301:45:4901:51:43
221NOWICKA Magdalena 10703BGDYNIAK 33-44Nie dotyczy00:00:3301:43:4901:48:45
222SMYK Rafał 10843BGDYNIAM 45+Nie dotyczy00:00:3401:42:5401:50:44
223PAWELCZUK Katarzyna 1301KRAKÓWK 33-44  00:00:3401:47:4101:53:04
224HYRLIK Kasia 1152Pokonaj granice grupa biegowa ŚwiebodziceŚWIEBODZICEK 45+Nie dotyczy00:00:3401:49:5701:58:05
225HYRLIK Damian 1153POKONAJ GRANICE-GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM 45+Nie dotyczy00:00:3401:49:4801:57:58
226MIĘTKA Krzysztof 1088KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:3401:51:1601:59:19
227KAMYK Dariusz 1214SOSNOWIECM 33-44Nie dotyczy00:00:3501:30:4701:35:55
228TOMASZUK Ewelina 1031OLSZANKAK 32Nie dotyczy00:00:3501:42:2201:50:11
229GERLE-KOTULA Anna 1212KATOWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:3502:12:0002:17:01
230BARAŃSKA Danuta 1059WARSZAWAK 45+Not applicable00:00:3502:13:4702:21:32
231STANASZEK Anna 1044JÓŻEFOSŁAWK 45+Nie dotyczy00:00:3502:13:5202:21:34
232PODSADECKI Witold 1000JUSTfeelFITCIĘCINAM 45+Nie dotyczy00:00:3601:33:5401:39:37
233KAMIONEK Patryk 1318WARSZAWAM 32  00:00:3601:41:3601:48:37
234TOMCZYK Kinga 1249KRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:3601:42:0601:49:29
235RATAJCZAK Anna 1195HERNIK TEAMDOLSKK 33-44Nie dotyczy00:00:3602:13:3002:25:00
236HOROWSKI Tomasz 1238RUNHOGS TychyTYCHYM 45+Nie dotyczy00:00:3701:26:5601:31:22
237BIEL Mariusz 1213WARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:3701:30:41
238WALCZYŃSKA Karolina 1247RUNHOGS TychyTYCHYK 33-44Nie dotyczy00:00:3701:44:5401:50:24
239ŻYLIŃSKA Urszula 1216WARSZAWAK 45+Nie dotyczy00:00:3701:53:0802:00:33
240ZAJĄC Monika 1103ElectroluxKRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:3801:30:2901:34:44
241WIELECHOWSKI Jan 1320WARSZAWAM 32  00:00:3801:28:4501:33:33
242PILCH Anna 1106ProbalansKRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:3901:37:1201:42:36
243MĄCZKA Krystian 1037Team Urodzeni BiegaczeDĄBROWA GÓRNICZAM 33-44Not applicable00:00:3901:41:5001:47:10
244POBIEDZIŃSKA Karolina 1035SOSNOWIECK 32Nie dotyczy00:00:3901:45:5801:51:47
245BÜTTNER Anna 1148KÖLNK 33-44Not applicable00:00:3902:02:5002:09:50
246PAAR Annina 1154DÜSSELDORFK 33-44Not applicable00:00:3902:01:4502:09:46
247MIRECKI Zbigniew 1107Parkrun BródnoWARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:3901:51:5301:59:28
248WOJCIECHOWSKA Ewa 1321WARSZAWAK 45+  00:00:3901:53:1902:01:30
249BARSKI Łukasz 1124JÓZEFOSŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:4001:20:5801:25:07
250YAKOVLEV Andrey 1264MOSCOWM 33-44Not applicable00:00:4001:21:1901:25:25
251DREWNIK Robert 1234WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:4001:26:1401:31:34
252WASIK Marta 1001EDC RunnersWARSZAWAK 33-44Not applicable00:00:4001:36:3601:42:52
253DZIK Piotr 1299KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:4001:52:0202:00:17
254CZEKA Danuta 1209MYSŁOWICEK 45+Nie dotyczy00:00:4002:05:0502:11:44
255JAGLARZ Jarosław 1229VellopWILKOWISKOM 45+Nie dotyczy00:00:4101:24:0101:28:27
256WASIK Michal 1002EDC RunnersWARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:4101:36:2801:42:46
257MAZUREK Anita 1015BYDGOSZCZK 33-44Nie dotyczy00:00:4101:56:3802:04:30
258LADRA Tomasz 1237RE/MAX PolskaKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:4201:28:0501:32:24
259FALKOWSKA Marianna 1313GDYNIAK 33-44  00:00:4202:04:2002:10:37
260STRĘCIWILK Justyna 1092Vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44Nie dotyczy00:00:4202:00:2602:09:24
261HEBDA Leszek 1315Dębickie GepardyŁĘKI DOLNAM 45+  00:00:4301:41:1601:47:38
262PRZETACZNIK Jerzy 1126Dębickie GepardyDĘBICAM 45+Nie dotyczy00:00:4301:41:0501:47:58
263BARON Kasia 705vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44Nie dotyczy00:00:4302:02:1802:10:41
264FALKOWSKI Lukasz 704POGÓRZEM 33-44Ochotnica Dolna00:00:4302:02:0202:10:33
265BOBKOWSKA Kinga 1272POGÓRZEK 33-44Nie dotyczy00:00:4302:03:3702:10:32
266CZECHOWSKI Jerzy 1016mza - warszawaWARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:4502:10:0502:16:10
267PRZETACZNIK Monika 1127Dębickie GepardyDĘBICAK 33-44Nie dotyczy00:00:4502:07:5002:16:12
268HEBDA Małgorzata 1125Dębickie GepardyŁĘKI GÓRNEK 45+Nie dotyczy00:00:4502:12:1602:18:24
269KUPIEC Marcin 1254GDÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:4601:35:4001:40:50
270WANDAS Grzegorz 1255WIELICZKAM 33-44Nie dotyczy00:00:4601:35:2001:40:46
271SZEWCZYK Mariusz 1104KRAKÓWM 45+Nie dotyczy00:00:4601:38:2901:42:51
272SZAŁAŃSKA Agata 1025WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:4701:34:4201:39:34
273KŁUCIŃSKA Małgorzata 1055WARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:4701:34:3901:40:31
274PALCZEWSKA Milena 1166WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:4701:41:4601:47:46
275SARNECKI Maciej 1310SZLEMBARKM 33-44  00:00:4701:49:0701:57:31
276KOBYŁKIEWICZ Artur 1054WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:4801:34:3601:40:29
277LEWANDOWSKI Rafał 450Biegam bo nie lubieGÓRAM 33-44Nie dotyczy00:00:4801:54:1802:00:04
278LEWANDOWSKA Maria 1022Biegam bo nie lubieGÓRAK 33-44Nie dotyczy00:00:4901:54:2201:59:57
279KRZYCZKOWSKI Karol 1284Vege RunnersWARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:4901:56:3602:04:23
280GRZESIK Renata 1020RZESZÓWK 32Nie dotyczy00:00:4902:25:4002:36:21
281JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 1306KS PEGAZ + PiesGÓRA KALWARIAK 33-44  00:00:5001:47:0901:54:46
282JABŁOŃSKI Kazimierz 1300Sprinter PrądyPRĄDY K/OPOLAM 45+Nie dotyczy00:00:5301:52:1901:57:45
283GOŁDYN Piotr 1085Krokodyle na wolnościOCHOTNICA DOLNAM 33-44Ochotnica Dolna100:00:5301:11:2401:14:55
284STRZELCZYK Mariusz 1066Kontener FormyGDYNIAM 33-44Nie dotyczy00:00:5401:11:3501:14:54
285TARANTA Daniel 1217TANTAN-MEN z podwójnymi dodatkamiWARSZAWAM 32Nie dotyczy00:01:5201:16:3101:20:21
KWIATKOWSKI Wiktor 1319WARSZAWAM 32  DNF01:48:34 DNF01:57:53 DNF
Znaleziono 286 wynik(ów)