OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
333
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
285
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 10km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 11km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja GminPow NTPow LimanowskiCzas startuWieża
10km
      
1MAREK Dariusz 1161Monk Sandals TeamWIELICZKAM 33-44Nie dotyczy00:00:0100:54:41
2TARASEK Wojciech 1207elemeno.plSTARA WIEŚM 32Nie dotyczy00:00:0200:57:11
3BOROWICZ Piotr 1259MAXX SPORT NOWY TARGNOWY TARGM 32Nowy Targ100:00:0300:59:44
4KUREK Jacek 1100Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚwietlikowoTYCHYM 45+Nie dotyczy00:00:0201:00:05
5KOSTELA Piotr 1241WatahaNOWY TARGM 32Nowy Targ100:00:0201:00:49
6MILKOWSKI Rafał 1322OTK RzeźnikRYBNIKM 33-44  00:00:0201:03:59
7GASPARSKI Bartek 1069WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:0301:04:22
8TRACZ Paulina 1136Salco Garmin TeamJAROSŁAWK 32Nie dotyczy00:00:0101:05:51
9TABIŚ Przemysław 1141KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0401:05:51
10SIKOŃ Marek 1292PFEIFER.PLWOJNICZM 33-44Nie dotyczy00:00:0101:06:43
11SIWAK Ryszard 1274TeamRys SkiDZIEKANOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0601:06:49
12MIKA Andrzej 1245WROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:07:03
13SKOTNICZNY Michał 1087Euroclear Running TeamKRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0501:07:09
14ŁABUZ Małgorzata 1218WROCŁAWK 33-44Nie dotyczy00:00:0201:07:25
15ZYCH Marcin 1110#SOBASTEAMWROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:07:45
16KOWALIK Marcin 1080PGE RUN ObrótRZESZÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:09:29
17KOS Lucjan 1172NOWY SĄCZM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:09:33
18HEBDA Adrian 1090KRAKÓWM 32Not applicable00:00:0401:10:33
19OPAŁKA Damian 1233MyRaceWARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:0701:10:56
20PYREK Przemysław 1251Training by PPOŚWIĘCIMM 32Nie dotyczy00:00:0201:11:18
21KRAWCZYK Sebastian 1252Move For HealthKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:11:22
22GOŁDYN Piotr 1085Krokodyle na wolnościOCHOTNICA DOLNAM 33-44Ochotnica Dolna100:00:5301:11:24
23STRZELCZYK Mariusz 1066Kontener FormyGDYNIAM 33-44Nie dotyczy00:00:5401:11:35
24TURPEL Marc 1314DIEKIRCHM 45+  00:00:2601:12:06
25MIZERA Krzysztof 1026KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:12:30
26SZELEŻYŃSKI Kamil 1168JAtrenujeRUMIAM 32Nie dotyczy00:00:0701:12:37
27SOBOLEWSKI Mikołaj 1283SZYMANOWSKI Triathlon TeamADAMÓWM 32Nie dotyczy00:00:0801:12:54
28ZAJĄC Andrzej 1065Muay Running TeamKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:2801:13:06
29PLEWA Rafał 1211JADOWNIKIM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:13:48
30ZAJĄC Katarzyna 12274K TEAM TARNÓWTARNÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0401:14:13
31LATOS Marcin 1130Euroclear Running TeamKRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0601:14:19
32ZAWADZKI Piotr 1220-KRZEPICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:14:25
33PERKOWSKI Jarosław 1327SUWAŁKIM 45+  00:00:1401:14:44
34JAROCH Kamil 1145KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:1301:15:36
35KOCAK Konrad 1317M 33-44  00:00:0401:15:38
36DEMBECKI Marcin 1240Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-44Nie dotyczy00:00:1701:15:41
37BARNAŚ Karol 1316OCHOTNICA DOLNAM 32Ochotnica Dolna100:00:1201:16:00
38PARWA Michał 1222Biegiem Na RowerDZIEKANOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0501:16:03
39TARANTA Daniel 1217TANTAN-MEN z podwójnymi dodatkamiWARSZAWAM 32Nie dotyczy00:01:5201:16:31
40GĘDŁEK Tomasz 1120JAWORZNOM 45+Nie dotyczy00:00:0601:17:26
41KUBIESA Jakub 1296Husaria Race TeamKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0201:17:35
42BUCHLA Marcin 1101GT RATWROCŁAWM 45+Nie dotyczy00:00:0301:17:38
43KRAJKA Jarosław 1187UMCS BiegaLUBLINM 33-44Nie dotyczy00:00:0701:17:54
44SOBSTEL Przemek 1177SIEMIANOWICE SLASKIEM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:17:58
45MUCHA Agnieszka 1188SIENIAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2701:18:48
46GÓŻAŃSKI Jarosław 1248Łódź Kocha SportŁÓDŹM 45+Nie dotyczy00:00:0301:19:05
47CHOJNACKI Mikołaj 1280Warsaw Run ClubWARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:2201:19:45
48MAJEWSKA Joanna 1079PGE RUN ObrótRZESZÓWK 45+Nie dotyczy00:00:0101:20:01
49STARZYK Sebastian 1226OCR TEAM DĘBICATARNÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1001:20:14
50GALUSKIN Alexey 1201Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM 33-44Nie dotyczy00:00:0401:20:27
51PERENC Michał 1081Husaria Race TeamJAROSŁAWM 32Nie dotyczy00:00:0301:20:57
52BARSKI Łukasz 1124JÓZEFOSŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:4001:20:58
53FALKOWSKI Piotr 891KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM 45+00:00:1501:21:00
54PARZONKA Michał 1175Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM 33-44Nie dotyczy00:00:1901:21:01
55YAKOVLEV Andrey 1264MOSCOWM 33-44Not applicable00:00:4001:21:19
56FORTUNA Marcin 1176Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM 33-44Nie dotyczy00:00:1901:21:32
57DERWICH Karol 1034KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1201:21:34
58NIEMCZYK Dominik 1131Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:0601:21:36
59BEDNARZ Krzysztof 12284K TEAM TARNÓWTARNÓWM 45+Nie dotyczy00:00:0601:21:47
60PIECHNIK Antoni 1171KRAKOWM 32Not applicable00:00:0801:21:55
61WOJCIESZAK Bartłomiej 1282Wilk Ultra TeamNOWY WIŚNICZM 32Nie dotyczy00:00:1201:21:55
62KAWA Rafał 1236OCR TEAM DĘBICAWOLA ŻYRAKOWSKAM 33-44Nie dotyczy00:00:1001:22:06
63PACIOREK Piotr 1180Husaria Race TeamKRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:0901:22:14
64GOŁASZEWSKA Karolina 525TYCHYK 32Nie dotyczy00:00:1301:22:33
65DUDA Anna 1281KLIKUSZOWAK 32Nowy Targ100:00:0301:22:48
66BOREK-GĄTKOWSKA Agata 1275ŻORYK 32Nie dotyczy00:00:1801:23:05
67WARDA Paweł 1075Med sportRYKIM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:23:06
68DŁUGOSZ Marek 1186KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM 45+Nie dotyczy00:00:0501:23:14
69ZAJACZKOWSKA Ewelina 1102Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:0301:23:30
70ROSTWOROWSKI Jerzy 1182KW WarszawaWARSZAWAM 32Not applicable00:00:2001:23:45
71JAGLARZ Jarosław 1229VellopWILKOWISKOM 45+Nie dotyczy00:00:4101:24:01
72POCHWAŁA Adam 1224WARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:2601:24:02
73BUCZEK Mirosław 1273OCHOTNICA DOLNAM 32Ochotnica Dolna100:00:0301:24:09
74ROGÓŻ Elżbieta 1302ProRunning PromotionWARSZAWAK 33-44  00:00:0601:24:13
75PODRAZA Barbara 1049CASTLEISLANDK 33-44Nie dotyczy00:00:0401:25:05
76TEMPIŃSKI Bartosz 1265Gorlicka Grupa BiegowaKOBYLANKAM 32Nie dotyczy00:00:3001:25:26
77KMIECIAK Marlena 1144GDAŃSKK 32Nie dotyczy00:00:2301:25:27
78GWÓŹDŹ Michał 1270#czeladzbiegaCZELADŹM 33-44Nie dotyczy00:00:1701:25:28
79KRZYŻOWSKI Hubert 1261MSZANA DOLNAM 33-44Mszana Dolna100:00:0701:25:46
80BRZOZOWSKA Joanna 1179ZadyszkaWARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2301:25:57
81INDEO Simone 1288CAGLIARIM 33-44Nie dotyczy00:00:1001:25:59
82ANDRUSZKIEWICZ Szymon 1326GIŻYCKOM 33-44  00:00:1401:26:10
83DREWNIK Robert 1234WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:4001:26:14
84DZIEDZIC Grzegorz 1067NOWY TARGM 33-44Nowy Targ100:00:2701:26:21
85PELA Oliwia 1286MKL ToruńŁUBIANKAK 32Nie dotyczy00:00:0501:26:23
86WIŚNIOWSKI Mariusz 1121WIELOGŁOWYM 33-44Nie dotyczy00:00:1501:26:28
87PODGÓRSKA Anna 1323OCHOTNICA DOLNAK 32Ochotnica Dolna100:00:1901:26:39
88HOROWSKI Tomasz 1238RUNHOGS TychyTYCHYM 45+Nie dotyczy00:00:3701:26:56
89WASILEWSKI Piotr 1192WARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:2301:27:25
90GAŁĄZKA Andrzej 1257WARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:1601:27:26
91ZAJĄC Rafał 1266ŁÓDŹM 33-44Nie dotyczy00:00:2601:27:27
92MĘDRALA Ireneusz 1073KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1701:27:43
93ADAMCZYK Wojciech 1021West Coast Runners CyprusBRZEZINYM 45+Nie dotyczy00:00:1301:27:44
94GAŁKA Marcin 1157#SOBASTEAMWROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0901:27:55
95NOWAK Paweł 1279BRZESKOM 32Nie dotyczy00:00:1701:27:55
96DZIECIUCHOWICZ Adam 1203EST TEAMGRÓJECM 32Nie dotyczy00:00:1901:27:57
97DOKUPIL Kinga 1083NOWA WIEŚK 32Nie dotyczy00:00:2201:28:05
98LADRA Tomasz 1237RE/MAX PolskaKRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:4201:28:05
99KWIECIEŃ Robert 1253KIELCEM 33-44Nie dotyczy00:00:1601:28:16
100DUCH Rafał 1198GRÓJECM 32Nie dotyczy00:00:1901:28:17
101FRANKOWSKI Piotr 1290WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:3001:28:24
102WALNIK Rafał 1250KRAKÓWM 45+Nie dotyczy00:00:0301:28:36
103PASTWA Janusz 1242GDAŃSKM 45+Nie dotyczy00:00:0501:28:38
104WIELECHOWSKI Jan 1320WARSZAWAM 32  00:00:3801:28:45
105LECH Marcin 1156NOAWROCŁAWM 33-44Nie dotyczy00:00:0801:28:48
106PELA Hanna 1244WODNICAK 33-44Nie dotyczy00:00:1401:28:51
107FRYBES Agnieszka 1324BIAŁYSTOKK 33-44  00:00:1401:29:16
108BIJATOWSKI Adrian 1260PCIMM 33-44Mszana Dolna00:00:0801:29:27
109ZAJĄC Monika 1103ElectroluxKRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:3801:30:29
110SZURA Piotr 1077Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIARZESZÓWM 45+Nie dotyczy00:00:1701:30:35
111RUMIŃSKI Piotr 1115POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEM 45+Nie dotyczy00:00:2001:30:35
112PELA Olga 1146Sky-TransŁUBIANKAK 32Nie dotyczy00:00:0401:30:41
113BIEL Mariusz 1213WARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:3701:30:41
114DRUCH Piotr 1262GLIWICEM 32Nie dotyczy00:00:3301:30:42
115BATKO Zofia 1258OCHOTNICAK 33-44Ochotnica Dolna100:00:1901:30:43
116KAMYK Dariusz 1214SOSNOWIECM 33-44Nie dotyczy00:00:3501:30:47
117PAWLIKOWSKI Bogusław 1024Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM 45+Nie dotyczy00:00:3201:30:55
118WALERJAN-RUSEK Agnieszka 1298KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0901:31:02
119SZELA Łukasz 1231Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-44Nie dotyczy00:00:2901:31:18
120CIURASZKIEWICZ Kamil 1500Kamil Ciuraszkiewicz '86CZESTOCHOWAM 33-4400:00:1701:31:26
121ZAWADZKI Grzegorz 1018Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM 33-44Nie dotyczy00:00:1801:31:36
122WALKOWIAK Iwona 1008KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0301:31:37
123POCHWAŁA Maciej 1051ŁOWICZM 32Nie dotyczy00:00:2601:31:38
124KACZMAREK-BYZDRA Aleksandra 1076Kaczmarek TeamCHWASZCZYNOK 45+Nie dotyczy00:00:2901:31:47
125SIKORA Dawid 1099WARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:2601:31:58
126MANN Michał 1263CZEKANÓWM 32Nie dotyczy00:00:3301:32:56
127SALWA Justyna 1114POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK 32Nie dotyczy00:00:2001:33:04
128GUT Marcin 1170ŁAŃCUTM 33-44Nie dotyczy00:00:1601:33:36
129SOBOTKA Monika 1072Dzikie Skrzydło/ Warsaw Run ClubWARSZAWAK 45+Nie dotyczy00:00:2101:33:38
130LENARCZYK Katarzyna 1096WARSZAWAK 33-44Not applicable00:00:2301:33:53
131PODSADECKI Witold 1000JUSTfeelFITCIĘCINAM 45+Nie dotyczy00:00:3601:33:54
132LIS Karolina 1089BBKTSKRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:0701:34:00
133SIOŁA Franciszek 1029DĄBROWA GÓRNICZAM 45+Ochotnica Dolna00:00:1101:34:10
134KASKA Krzysztof 1223LEGIONOWOM 45+Nie dotyczy00:00:0601:34:21
135KOBYŁKIEWICZ Artur 1054WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:4801:34:36
136KŁUCIŃSKA Małgorzata 1055WARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:4701:34:39
137SZAŁAŃSKA Agata 1025WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:4701:34:42
138KAMINSKA Karolina 1194KRAKÓW (KRAKÓW-KROWODRZA)K 33-44Not applicable00:00:2901:34:45
139HABA Konrad 1151KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1501:34:47
140MITROFANIUK Agata 1267SIEDLCEK 33-44Nie dotyczy00:00:0701:34:52
141SZUBEL Katarzyna 1150KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:1501:35:05
142WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 1135Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGK 33-44Nowy Targ100:00:0301:35:15
143ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:1801:35:18
144WANDAS Grzegorz 1255WIELICZKAM 33-44Nie dotyczy00:00:4601:35:20
145KUPIEC Marcin 1254GDÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:4601:35:40
146OSTROWSKI Paweł 1169RZESZÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:1601:35:46
147WASIK Michal 1002EDC RunnersWARSZAWAM 32Nie dotyczy00:00:4101:36:28
148TOKARSKI Rafał 1109KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:3101:36:30
149WASIK Marta 1001EDC RunnersWARSZAWAK 33-44Not applicable00:00:4001:36:36
150TATARA Dariusz 1137CHORZÓWM 45+Nie dotyczy00:00:1901:36:38
151KOSMALSKI Arkadiusz 1113JEDLICZE AM 45+Nie dotyczy00:00:1801:37:07
152PILCH Anna 1106ProbalansKRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:3901:37:12
153RUSNARCZYK Wojciech 1308OCHOTNICA DOLNAM 33-44Ochotnica Dolna100:00:0301:37:44
154JANOWSKA Katarzyna 1278FizjoZDROWIEWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2801:37:51
155MATUSZAK Piotr 1074BĘDZINM 45+Nie dotyczy00:00:1101:38:16
156NASARZEWSKA Joanna 1033West Coast Runners CyprusSTRYKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:38:19
157SZEWCZYK Mariusz 1104KRAKÓWM 45+Nie dotyczy00:00:4601:38:29
158BRYŚ Magdalena 1164ZadyszkaWARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2401:38:40
159NOWAK Agnieszka 1039ASSECO ACTIVE TEAMKATOWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:2701:38:45
160MICHALEWSKI Mateusz 1200Drużyna Grubego MisiaOLSZOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:0601:38:55
161SKRZYPEK Patrycja 1235ŁÓDŹK 32Nie dotyczy00:00:0901:38:59
162STĘPIEŃ Dorota 1050WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:39:09
163SUCHORSKA-DZIEDZIC Ewa 1142Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:0301:39:16
164PASTWA Monika 1243GDAŃSKK 33-44Nie dotyczy00:00:0501:39:23
165KRAWIEC Marcin 1230GOSTYŃM 33-44Nie dotyczy00:00:2901:39:25
166BRZOZOWSKA Alicja 1210PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 32Nie dotyczy00:00:2501:39:40
167OKOPIŃSKA Hanna 1289GDYNIAK 33-4400:00:1001:39:51
168WRÓBLEWSKA Dorota 1277BBL GdańskGDAŃSKK 45+Nie dotyczy00:00:0901:40:01
169PASEK Monika 1163i-SportCZACHÓWEKK 33-44Nie dotyczy00:00:2301:40:33
170SZCZEPANIK Marta 1149KRAKOWK 45+Nie dotyczy00:00:0301:40:39
171WRÓBLEWSKA Olga 1297Vege RunnersWILCZA GÓRAK 33-44Nie dotyczy00:00:0901:40:42
172KULIG Marcin 1271QQRYQKAMIENICAM 33-44Kamienica100:00:1201:40:42
173WIŚNIEWSKI Tomasz 1138ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 33-44Nie dotyczy00:00:3001:40:52
174GRABARZ Emila 1181PABIANICEK 33-44Nie dotyczy00:00:2501:40:54
175ZAWALSKA Izabela 1004WARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2901:40:56
176PYZEL Agnieszka 1305KS PEGAZKONSTANCIN JEZIORNAK 45+  00:00:1601:40:58
177MICHALEWSKA Anna 1199Drużyna Grubego MisiaOLSZOWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:0601:41:02
178PRZETACZNIK Jerzy 1126Dębickie GepardyDĘBICAM 45+Nie dotyczy00:00:4301:41:05
179MILKOWSKA Justyna 1246RYBNIKK 33-44Nie dotyczy00:00:1801:41:12
180HEBDA Leszek 1315Dębickie GepardyŁĘKI DOLNAM 45+  00:00:4301:41:16
181KAMIONEK Patryk 1318WARSZAWAM 32  00:00:3601:41:36
182PALCZEWSKA Milena 1166WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:4701:41:46
183MĄCZKA Krystian 1037Team Urodzeni BiegaczeDĄBROWA GÓRNICZAM 33-44Not applicable00:00:3901:41:50
184GRYGORIUK Marek 1304Vege RunnersBIELSK PODLASKIM 45+  00:00:1501:42:05
185TOMCZYK Kinga 1249KRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:3601:42:06
186WAŁCERZ Iwona 1174PGB Sportowa PaczkaGORZÓW WLKP.K 33-44Nie dotyczy00:00:0801:42:09
187MAŁEK Paweł 1128PGB SPORTOWA PACZKARZESZÓWM 45+Nie dotyczy00:00:0801:42:15
188KOBUS Ewelina 1009KATOWICEK 32Nie dotyczy00:00:2001:42:16
189DZIANO Łukasz 1010MK teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:42:18
190TOMASZUK Ewelina 1031OLSZANKAK 32Nie dotyczy00:00:3501:42:22
191STALMACH Krzysztof 1295BRZESKOM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:42:49
192KONCA Mariusz 1011KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 45+Nie dotyczy00:00:2501:42:53
193SMYK Rafał 10843BGDYNIAM 45+Nie dotyczy00:00:3401:42:54
194PELCZAR Jakub 1225PIASECZNOM 32Nie dotyczy00:00:2501:42:57
195MIERCZYK Agnieszka 1122WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:0901:43:06
196ŁOBASIUK Iwona 1325SUWAŁKIK 45+  00:00:1401:43:34
197WRÓBLEWSKI Roman 1162POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM 45+Nie dotyczy00:00:3201:43:39
198STAWECKI Arkadiusz 1116POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+Nie dotyczy00:00:3201:43:42
199KOZŁOWSKI Norbert 1117POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 33-44Nie dotyczy00:00:3201:43:46
200NOWICKA Magdalena 10703BGDYNIAK 33-44Nie dotyczy00:00:3301:43:49
201WALCZYŃSKA Karolina 1247RUNHOGS TychyTYCHYK 33-44Nie dotyczy00:00:3701:44:54
202TYRKA-KACZMAREK Karolina 1112Kaczmarek TeamFACIMIECHK 33-44Nie dotyczy00:00:2901:44:59
203LANGOWSKI Roman 1095Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+Nie dotyczy00:00:1001:45:08
204KUTKIEWICZ Piotr 1105Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+Nie dotyczy00:00:1001:45:12
205ZYGMUNT Monika 1053LEŻAJSKK 45+Nie dotyczy00:00:2101:45:34
206LEWCZUK Norbert 1309Biegacze PomagaczeŁOSICEM 33-44  00:00:2201:45:40
207ŻARSKA Izabela 1052Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-44Nie dotyczy00:00:1701:45:42
208ŻACZEK Anna 1119birgusiem.plRYKIK 45+Nie dotyczy00:00:3201:45:44
209BRATKO-SETKOWICZ Alina 1196KRAKÓWK 32Nie dotyczy00:00:2401:45:46
210KĘPKA-WAROWNA Weronika 1118biegusiem.plRYKIK 33-44Nie dotyczy00:00:3301:45:49
211WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 1291JJ TeamKRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:1401:45:52
212CHORBIŃSKA Paulina 1205NOWA WOLAK 32Nie dotyczy00:00:2401:45:55
213TOKARSKA Bożena 1108KRAKÓWK 33-44Nie dotyczy00:00:3001:45:55
214POBIEDZIŃSKA Karolina 1035SOSNOWIECK 32Nie dotyczy00:00:3901:45:58
215WĄSOWSKA Jagoda 1285KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK 45+Nie dotyczy00:00:3001:45:59
216FREEMAN Joel 1056Darwen DashersDARWENM 33-44Not applicable00:00:3101:46:22
217ASHER Sue 1057Darwen DashersPICKUP BANKK 45+Not applicable00:00:3101:46:33
218JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 1306KS PEGAZ + PiesGÓRA KALWARIAK 33-44  00:00:5001:47:09
219KRUSZYŃSKA-ZIAJA Agnieszka 1023AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:47:20
220PAWELCZUK Katarzyna 1301KRAKÓWK 33-44  00:00:3401:47:41
221OCHREMIAK Aleksandra 1143MokoBiegaczeWARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:3101:47:46
KWIATKOWSKI Wiktor 1319WARSZAWAM 32  DNF01:48:34 DNF
223WAŁĘGA Monika 1269DĘBICAK 33-44Nie dotyczy00:00:2001:48:55
224FRANCZYK Maria 1311OCHOTNICA DOLNAK 33-44Ochotnica Dolna100:00:1801:49:00
225SARNECKI Maciej 1310SZLEMBARKM 33-44  00:00:4701:49:07
226MADEJAK Monika 706GoldenTeamWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2801:49:19
227GRABARSKA Lidia 1219Uciekam więc biegnęWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2401:49:35
228HYRLIK Damian 1153POKONAJ GRANICE-GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM 45+Nie dotyczy00:00:3401:49:48
229KOBIAŁKA Irek 1268DĘBICAM 45+Nie dotyczy00:00:2001:49:52
230KRÓLIKOWSKA Anna 1082Husaria Race TeamMODLNICZKAK 32Nie dotyczy00:00:1001:49:55
231HYRLIK Kasia 1152Pokonaj granice grupa biegowa ŚwiebodziceŚWIEBODZICEK 45+Nie dotyczy00:00:3401:49:57
232ŁUCZAK Paweł 1159KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:1001:49:58
233MIĘTKA Krzysztof 1088KRAKÓWM 33-44Nie dotyczy00:00:3401:51:16
234MIRECKI Zbigniew 1107Parkrun BródnoWARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:3901:51:53
235DZIK Piotr 1299KRAKÓWM 32Nie dotyczy00:00:4001:52:02
236SAINTEMARIE Agnieszka 1060KRAKOWK 33-44Not applicable00:00:2501:52:12
237JABŁOŃSKI Kazimierz 1300Sprinter PrądyPRĄDY K/OPOLAM 45+Nie dotyczy00:00:5301:52:19
238JEŻEWSKA Angelika 1190WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2301:52:25
239WASILEWSKA Małgorzata 1191WARSZAWAK 32Nie dotyczy00:00:2301:52:29
240KOTULA Jakub 1208KATOWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:1401:52:32
241ŻYLIŃSKA Urszula 1216WARSZAWAK 45+Nie dotyczy00:00:3701:53:08
242POCHWAŁA Piotr 1046ŁOWICZM 45+Nie dotyczy00:00:2701:53:11
243WOJCIECHOWSKA Ewa 1321WARSZAWAK 45+  00:00:3901:53:19
244WIDALSKA Marta 1003Biegi Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK 33-44Nie dotyczy00:00:2801:53:21
245KONCA Beata 1017KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK 45+Nie dotyczy00:00:2501:53:39
246JARANOWSKI Xawery 1197WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:2101:54:08
247KULLA Milan 1036LK Metropol KošiceZEMPLÍNSKA TEPLICAM 45+Nie dotyczy00:00:0901:54:14
248LEWANDOWSKI Rafał 450Biegam bo nie lubieGÓRAM 33-44Nie dotyczy00:00:4801:54:18
249LEWANDOWSKA Maria 1022Biegam bo nie lubieGÓRAK 33-44Nie dotyczy00:00:4901:54:22
250DERMAŃSKA Marta 1063WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1301:54:30
251KRZYCZKOWSKI Karol 1284Vege RunnersWARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:4901:56:36
252MAZUREK Anita 1015BYDGOSZCZK 33-44Nie dotyczy00:00:4101:56:38
253MERTA Ewelina 1048RUNorDIENOWY TARGK 33-44Nowy Targ100:00:0201:58:42
254GIERASIMIUK Andrzej 1047RUNorDiePORĘBAM 45+Nie dotyczy00:00:0201:58:45
255KELLER Izabela 1293Wieluń BiegaOSTRÓWEKK 33-44Nie dotyczy00:00:2701:59:46
256KELLER Tomasz 1294Wieluń BiegaOSTRÓWEKM 45+Nie dotyczy00:00:2601:59:55
257STRĘCIWILK Justyna 1092Vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44Nie dotyczy00:00:4202:00:26
258PAAR Annina 1154DÜSSELDORFK 33-44Not applicable00:00:3902:01:45
259FALKOWSKI Lukasz 704POGÓRZEM 33-44Ochotnica Dolna00:00:4302:02:02
260BARON Kasia 705vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44Nie dotyczy00:00:4302:02:18
261BÜTTNER Anna 1148KÖLNK 33-44Not applicable00:00:3902:02:50
262URBAŃCZYK Ewa 1005WARSZAWAK 45+Nie dotyczy00:00:1102:03:05
263BOBKOWSKA Kinga 1272POGÓRZEK 33-44Nie dotyczy00:00:4302:03:37
264FALKOWSKA Marianna 1313GDYNIAK 33-44  00:00:4202:04:20
265CZEKA Danuta 1209MYSŁOWICEK 45+Nie dotyczy00:00:4002:05:05
266BOREK Jadwiga 1206Active Eagles ProKĘDZIERZYN KOŹLEK 33-44Nie dotyczy00:00:0702:06:41
267ALBRECHT Dariusz 1173Active Eagles ProARENDALM 45+Nie dotyczy00:00:0702:06:47
268GRZEŚKOWIAK Marek 1013SKIERNIEWICEM 33-44Nie dotyczy00:00:1102:07:38
269PRZETACZNIK Monika 1127Dębickie GepardyDĘBICAK 33-44Nie dotyczy00:00:4502:07:50
270GRZEŚKOWIAK Agnieszka 1012SKIERNIEWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:1202:08:03
271OSZCZĘDA Marzena 1111ŻORYK 33-44Nie dotyczy00:00:0502:08:23
272WIŚNIEWSKA Dorota 1139ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:3002:08:32
273KIEŁBIK Agnieszka 1129SBRTWARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:2202:08:34
274CZECHOWSKI Jerzy 1016mza - warszawaWARSZAWAM 45+Nie dotyczy00:00:4502:10:05
275PISKORSKI Krzysztof 1097WARSZAWAM 33-44Nie dotyczy00:00:1102:11:15
276PISKORSKA Sylwia 1098WARSZAWAK 33-44Nie dotyczy00:00:1202:11:21
277GERLE-KOTULA Anna 1212KATOWICEK 33-44Nie dotyczy00:00:3502:12:00
278KAMIŃSKA Małgorzata 1303OTWOCKK 33-44  00:00:3102:12:08
279HEBDA Małgorzata 1125Dębickie GepardyŁĘKI GÓRNEK 45+Nie dotyczy00:00:4502:12:16
280RATAJCZAK Anna 1195HERNIK TEAMDOLSKK 33-44Nie dotyczy00:00:3602:13:30
281BARAŃSKA Danuta 1059WARSZAWAK 45+Not applicable00:00:3502:13:47
282STANASZEK Anna 1044JÓŻEFOSŁAWK 45+Nie dotyczy00:00:3502:13:52
283BARAŃSKA Marta 1014Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.K 32Nie dotyczy00:00:2802:15:28
284ERENBERG Małgorzata 1215FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:1602:19:44
285MICHALSKA Małgorzata 1094Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-44Nie dotyczy00:00:1702:19:52
286GRZESIK Renata 1020RZESZÓWK 32Nie dotyczy00:00:4902:25:40
Znaleziono 286 wynik(ów)