OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
333
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
285
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 11km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja GminPow NTPow LimanowskiCzas startuWieĹĽa
10km
Gorc
11km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BOROWICZ Piotr 1259MAXX SPORT NOWY TARGNOWY TARGM 321M 2Nowy Targ100:00:0300:59:4401:02:1101:35:10.5001:35:13.55 4:4512.6
2KOSTELA Piotr 1241WatahaNOWY TARGM 322M 4Nowy Targ100:00:0201:00:4901:03:4501:41:35.3001:41:37.45+00:06:235:0411.8
3TABIŚ Przemysław 1141KRAKÓWM 323M 5Nie dotyczy00:00:0401:05:5101:08:3601:41:36.8001:41:41.00+00:06:275:0411.8
4TARASEK Wojciech 1207elemeno.plSTARA WIEŚM 324M 6Nie dotyczy00:00:0200:57:1101:10:3901:42:10.4501:42:12.45+00:06:585:0611.7
5SKOTNICZNY Michał 1087Euroclear Running TeamKRAKÓWM 325M 10Nie dotyczy00:00:0501:07:0901:10:3101:49:00.5501:49:05.90+00:13:525:2711
6HEBDA Adrian 1090KRAKÓWM 326M 13Not applicable00:00:0401:10:3301:13:5001:54:29.7001:54:33.85+00:19:205:4310.5
7OPAŁKA Damian 1233MyRaceWARSZAWAM 327M 15Nie dotyczy00:00:0701:10:5601:14:2801:54:47.6001:54:55.25+00:19:415:4410.5
8SZELEŻYŃSKI Kamil 1168JAtrenujeRUMIAM 328M 16Nie dotyczy00:00:0701:12:3701:16:2201:56:11.4501:56:19.10+00:21:055:4810.3
9PYREK Przemysław 1251Training by PPOŚWIĘCIMM 329M 18Nie dotyczy00:00:0201:11:1801:14:3601:56:55.0001:56:57.30+00:21:435:5010.3
10SOBOLEWSKI Mikołaj 1283SZYMANOWSKI Triathlon TeamADAMÓWM 3210M 21Nie dotyczy00:00:0801:12:5401:16:4201:58:02.1001:58:10.35+00:22:565:5410.2
11BARNAŚ Karol 1316OCHOTNICA DOLNAM 3211M 23Ochotnica Dolna100:00:1201:16:0001:19:0801:58:37.6001:58:49.60+00:23:365:5510.1
12LATOS Marcin 1130Euroclear Running TeamKRAKÓWM 3212M 24Nie dotyczy00:00:0601:14:1901:17:5501:59:02.0001:59:08.45+00:23:545:5710.1
13JAROCH Kamil 1145KRAKÓWM 3213M 37Nie dotyczy00:00:1301:15:3601:19:4302:05:46.6502:05:59.75+00:30:466:179.5
14PERENC Michał 1081Husaria Race TeamJAROSŁAWM 3214M 39Nie dotyczy00:00:0301:20:5701:24:1802:06:34.9002:06:38.30+00:31:246:199.5
15TARANTA Daniel 1217TANTAN-MEN z podwójnymi dodatkamiWARSZAWAM 3215M 40Nie dotyczy00:01:5201:16:3101:20:2102:05:36.2502:07:28.95+00:32:156:169.6
16WOJCIESZAK Bartłomiej 1282Wilk Ultra TeamNOWY WIŚNICZM 3216M 49Nie dotyczy00:00:1201:21:5501:26:4202:10:53.0002:11:05.10+00:35:516:329.2
17PIECHNIK Antoni 1171KRAKOWM 3217M 57Not applicable00:00:0801:21:5502:13:01.7502:13:10.05+00:37:566:399
18PACIOREK Piotr 1180Husaria Race TeamKRAKÓWM 3218M 59Nie dotyczy00:00:0901:22:1401:25:4702:13:41.1002:13:51.05+00:38:376:419
19ROSTWOROWSKI Jerzy 1182KW WarszawaWARSZAWAM 3219M 62Not applicable00:00:2001:23:4501:27:4802:15:47.1002:16:07.20+00:40:536:478.8
20TEMPIŃSKI Bartosz 1265Gorlicka Grupa BiegowaKOBYLANKAM 3220M 63Nie dotyczy00:00:3001:25:2601:30:1002:16:39.5502:17:09.60+00:41:566:498.8
21POCHWAŁA Adam 1224WARSZAWAM 3221M 67Nie dotyczy00:00:2601:24:0201:28:2002:18:20.0002:18:46.25+00:43:326:558.7
22DUCH Rafał 1198GRÓJECM 3222M 69Nie dotyczy00:00:1901:28:1701:32:4102:20:41.6002:21:01.25+00:45:477:028.5
23NOWAK Paweł 1279BRZESKOM 3223M 80Nie dotyczy00:00:1701:27:5501:32:2102:24:24.4502:24:42.05+00:49:287:138.3
24BUCZEK Mirosław 1273OCHOTNICA DOLNAM 3224M 83Ochotnica Dolna100:00:0301:24:0901:28:3302:26:01.0002:26:04.00+00:50:507:188.2
25DZIECIUCHOWICZ Adam 1203EST TEAMGRÓJECM 3225M 84Nie dotyczy00:00:1901:27:5701:32:2802:25:53.6502:26:13.00+00:50:597:178.2
26WASILEWSKI Piotr 1192WARSZAWAM 3226M 85Nie dotyczy00:00:2301:27:2501:31:5102:26:17.2502:26:40.75+00:51:277:188.2
27DRUCH Piotr 1262GLIWICEM 3227M 89Nie dotyczy00:00:3301:30:4201:35:5502:26:40.2002:27:13.70+00:52:007:208.2
28POCHWAŁA Maciej 1051ŁOWICZM 3228M 92Nie dotyczy00:00:2601:31:3801:36:0802:29:02.6502:29:29.45+00:54:157:278.1
29WIELECHOWSKI Jan 1320WARSZAWAM 3229M 99  00:00:3801:28:4501:33:3302:31:02.4002:31:41.25+00:56:277:337.9
30SIKORA Dawid 1099WARSZAWAM 3230M 102Nie dotyczy00:00:2601:31:5801:37:0402:35:04.0002:35:30.25+01:00:167:457.7
31MANN Michał 1263CZEKANÓWM 3231M 105Nie dotyczy00:00:3301:32:5601:37:4902:35:41.3002:36:15.10+01:01:017:477.7
32PELCZAR Jakub 1225PIASECZNOM 3232M 116Nie dotyczy00:00:2501:42:5701:48:1202:43:20.2502:43:45.50+01:08:318:107.3
33KAMIONEK Patryk 1318WARSZAWAM 3233M 125  00:00:3601:41:3601:48:3702:48:23.0502:48:59.70+01:13:468:257.1
34WASIK Michal 1002EDC RunnersWARSZAWAM 3234M 128Nie dotyczy00:00:4101:36:2801:42:4602:50:12.8502:50:53.90+01:15:408:307.1
35ŁUCZAK Paweł 1159KRAKÓWM 3235M 133Nie dotyczy00:00:1001:49:5801:55:2502:54:49.8502:55:00.60+01:19:478:446.9
36DZIK Piotr 1299KRAKÓWM 3236M 149Nie dotyczy00:00:4001:52:0202:00:1703:15:30.7003:16:11.25+01:40:579:466.1
KWIATKOWSKI Wiktor 1319WARSZAWAM 32  DNF01:48:34 DNF01:57:53 DNF DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)