OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
333
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
285
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 11km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja GminPow NTPow LimanowskiCzas startuWieża
10km
Gorc
11km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KUREK Jacek 1100Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚwietlikowoTYCHYM 45+1M 3Nie dotyczy00:00:0201:00:0501:03:3301:39:53.7001:39:55.75 4:5912,0
2TURPEL Marc 1314DIEKIRCHM 45+2M 28  00:00:2601:12:0601:16:0002:00:40.3502:01:07.15+00:21:116:029,9
3BUCHLA Marcin 1101GT RATWROCŁAWM 45+3M 33Nie dotyczy00:00:0301:17:3801:21:1102:03:15.2502:03:18.50+00:23:226:099,7
4PERKOWSKI Jarosław 1327SUWAŁKIM 45+4M 35  00:00:1401:14:4401:19:4102:04:51.2502:05:05.85+00:25:106:149,6
5GĘDŁEK Tomasz 1120JAWORZNOM 45+5M 36Nie dotyczy00:00:0601:17:2601:21:2102:05:52.5502:05:58.70+00:26:026:179,5
6FALKOWSKI Piotr 891KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM 45+6M 4700:00:1501:21:0001:25:4602:10:30.5502:10:46.15+00:30:506:319,2
7GÓŻAŃSKI Jarosław 1248Łódź Kocha SportŁÓDŹM 45+7M 51Nie dotyczy00:00:0301:19:0501:23:0602:11:31.4502:11:35.20+00:31:396:349,1
8BEDNARZ Krzysztof 12284K TEAM TARNÓWTARNÓWM 45+8M 52Nie dotyczy00:00:0601:21:4701:25:4702:11:34.0502:11:41.00+00:31:456:349,1
9DŁUGOSZ Marek 1186KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM 45+9M 56Nie dotyczy00:00:0501:23:1401:26:5202:12:38.3502:12:44.10+00:32:486:379,0
10HOROWSKI Tomasz 1238RUNHOGS TychyTYCHYM 45+10M 65Nie dotyczy00:00:3701:26:5601:31:2202:17:08.9502:17:46.90+00:37:516:518,7
11ADAMCZYK Wojciech 1021West Coast Runners CyprusBRZEZINYM 45+11M 71Nie dotyczy00:00:1301:27:4401:32:2702:21:57.5502:22:11.00+00:42:157:058,5
12GAŁĄZKA Andrzej 1257WARSZAWAM 45+12M 73Nie dotyczy00:00:1601:27:2601:31:4802:22:22.1002:22:38.50+00:42:427:078,4
13WALNIK Rafał 1250KRAKÓWM 45+13M 76Nie dotyczy00:00:0301:28:3601:33:1202:22:50.2502:22:53.60+00:42:577:088,4
14PASTWA Janusz 1242GDAŃSKM 45+14M 82Nie dotyczy00:00:0501:28:3801:33:1102:25:21.4502:25:26.70+00:45:307:168,3
15RUMIŃSKI Piotr 1115POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEM 45+15M 87Nie dotyczy00:00:2001:30:3501:36:0902:26:26.3002:26:46.80+00:46:517:198,2
16PAWLIKOWSKI Bogusław 1024Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM 45+16M 94Nie dotyczy00:00:3201:30:5501:36:0902:29:02.5002:29:35.20+00:49:397:278,1
17JAGLARZ Jarosław 1229VellopWILKOWISKOM 45+17M 96Nie dotyczy00:00:4101:24:0101:28:2702:30:09.7502:30:51.00+00:50:557:308,0
18BIEL Mariusz 1213WARSZAWAM 45+18M 97Nie dotyczy00:00:3701:30:4102:30:13.5002:30:51.35+00:50:557:308,0
19PODSADECKI Witold 1000JUSTfeelFITCIĘCINAM 45+19M 103Nie dotyczy00:00:3601:33:5401:39:3702:34:57.6502:35:34.10+00:55:387:447,7
20SZURA Piotr 1077Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIARZESZÓWM 45+20M 104Nie dotyczy00:00:1701:30:3501:35:3402:35:34.1002:35:52.00+00:55:567:467,7
21SIOŁA Franciszek 1029DĄBROWA GÓRNICZAM 45+21M 106Ochotnica Dolna00:00:1101:34:1001:38:5702:36:07.1502:36:18.20+00:56:227:487,7
22KASKA Krzysztof 1223LEGIONOWOM 45+22M 107Nie dotyczy00:00:0601:34:2101:39:0502:36:16.3502:36:23.30+00:56:277:487,7
23SZEWCZYK Mariusz 1104KRAKÓWM 45+23M 111Nie dotyczy00:00:4601:38:2901:42:5102:37:53.4002:38:39.45+00:58:437:537,6
24KOSMALSKI Arkadiusz 1113JEDLICZE AM 45+24M 120Nie dotyczy00:00:1801:37:0701:43:1702:45:06.1502:45:24.80+01:05:298:157,3
25WRÓBLEWSKI Roman 1162POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM 45+25M 121Nie dotyczy00:00:3201:43:3901:51:5502:45:20.3502:45:53.25+01:05:578:167,3
26HEBDA Leszek 1315Dębickie GepardyŁĘKI DOLNAM 45+26M 122  00:00:4301:41:1601:47:3802:45:13.5002:45:57.25+01:06:018:157,3
27TATARA Dariusz 1137CHORZÓWM 45+27M 123Nie dotyczy00:00:1901:36:3801:44:1702:48:12.7502:48:32.50+01:08:368:247,1
28KONCA Mariusz 1011KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 45+28M 126Nie dotyczy00:00:2501:42:5301:49:4102:48:49.7002:49:15.45+01:09:198:267,1
29MATUSZAK Piotr 1074BĘDZINM 45+29M 129Nie dotyczy00:00:1101:38:1601:45:4802:51:04.8002:51:16.40+01:11:208:337,0
30KOBIAŁKA Irek 1268DĘBICAM 45+30M 130Nie dotyczy00:00:2001:49:5201:54:2202:51:15.3002:51:35.95+01:11:408:337,0
31GRYGORIUK Marek 1304Vege RunnersBIELSK PODLASKIM 45+31M 131  00:00:1501:42:0501:47:3702:51:55.7502:52:10.80+01:12:158:357,0
32KUTKIEWICZ Piotr 1105Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+32M 134Nie dotyczy00:00:1001:45:1201:50:3902:55:20.2002:55:30.45+01:15:348:466,8
33LANGOWSKI Roman 1095Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+33M 135Nie dotyczy00:00:1001:45:0801:50:3302:55:20.5002:55:30.90+01:15:358:466,8
34PRZETACZNIK Jerzy 1126Dębickie GepardyDĘBICAM 45+34M 137Nie dotyczy00:00:4301:41:0501:47:5802:56:11.6502:56:55.45+01:16:598:486,8
35SMYK Rafał 10843BGDYNIAM 45+35M 139Nie dotyczy00:00:3401:42:5401:50:4402:57:48.9502:58:23.10+01:18:278:536,7
36MAŁEK Paweł 1128PGB SPORTOWA PACZKARZESZÓWM 45+36M 141Nie dotyczy00:00:0801:42:1501:48:3103:00:42.1503:00:50.55+01:20:549:026,6
37JABŁOŃSKI Kazimierz 1300Sprinter PrądyPRĄDY K/OPOLAM 45+37M 143Nie dotyczy00:00:5301:52:1901:57:4503:01:26.0003:02:19.25+01:22:239:046,6
38STAWECKI Arkadiusz 1116POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+38M 144Nie dotyczy00:00:3201:43:4201:52:0503:04:35.8003:05:08.20+01:25:129:136,5
39HYRLIK Damian 1153POKONAJ GRANICE-GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM 45+39M 145Nie dotyczy00:00:3401:49:4801:57:5803:05:55.6003:06:30.40+01:26:349:176,5
40POCHWAŁA Piotr 1046ŁOWICZM 45+40M 148Nie dotyczy00:00:2701:53:1102:00:1303:13:54.2503:14:21.50+01:34:259:416,2
41GIERASIMIUK Andrzej 1047RUNorDiePORĘBAM 45+41M 150Nie dotyczy00:00:0201:58:4502:04:4503:16:39.9503:16:42.75+01:36:479:506,1
42ALBRECHT Dariusz 1173Active Eagles ProARENDALM 45+42M 155Nie dotyczy00:00:0702:06:4702:14:0303:28:35.7003:28:43.20+01:48:4710:255,8
43KULLA Milan 1036LK Metropol KošiceZEMPLÍNSKA TEPLICAM 45+43M 156Nie dotyczy00:00:0901:54:1402:02:5303:30:05.7503:30:14.90+01:50:1910:305,7
44KELLER Tomasz 1294Wieluń BiegaOSTRÓWEKM 45+44M 157Nie dotyczy00:00:2601:59:5502:07:1403:30:35.4503:31:02.40+01:51:0610:315,7
45MIRECKI Zbigniew 1107Parkrun BródnoWARSZAWAM 45+45M 158Nie dotyczy00:00:3901:51:5301:59:2803:32:11.2503:32:50.95+01:52:5510:365,7
46CZECHOWSKI Jerzy 1016mza - warszawaWARSZAWAM 45+46M 159Nie dotyczy00:00:4502:10:0502:16:1003:33:07.2503:33:52.80+01:53:5710:395,6
Znaleziono 46 wynik(ów)