OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PAPP Adam 4165OPEN M2M 200:00:0100:54:2000:54:25.7500:54:27.10 10:535,5
2DOŁĘGOWSKI Krzysztof 4188OPEN M10M 1000:00:0201:08:5101:09:01.0501:09:03.80+00:14:3613:484,3
3SARZYŃSKI Arkadiusz 4175OPEN M12M 1200:00:0101:11:5401:12:01.7001:12:03.15+00:17:3614:244,2
4ANDREAS TRØSTHEIM Mikkel 4134OPEN M15M 1500:00:0201:14:0601:14:16.3501:14:18.65+00:19:5114:514,0
5DWORCZYK Maciej 4182OPEN M19M 1900:00:0101:17:5501:18:04.0001:18:05.70+00:23:3815:363,8
6KĘDZIOREK Eryk 4172OPEN M21M 2100:00:0101:18:2801:18:35.5001:18:37.20+00:24:1015:433,8
7GRAUEN Oliver 4135OPEN M23M 2300:00:0001:19:01.0001:19:01.00+00:24:3315:483,8
8ÁKOS Abonyi 4131OPEN M24M 2400:00:0201:18:5201:19:00.3501:19:03.25+00:24:3615:483,8
9 Tomek 4160OPEN M28M 3000:00:0101:22:1101:22:17.5001:22:19.20+00:27:5216:273,6
10ÁKOS Abonyi 10150OPEN M32M 3400:00:0601:22:5701:23:05.0501:23:11.30+00:28:4416:373,6
11HANBY Tobias 4230OPEN M47M 5500:00:0501:30:5001:30:56.6501:31:02.45+00:36:3518:113,3
12HABER Monika 4161OPEN W5K 900:00:0201:34:3901:34:48.5001:34:50.80+00:40:2318:573,2
13HABER Patryk 4163OPEN M54M 6200:00:0201:34:3901:34:48.2501:34:50.85+00:40:2318:573,2
14GENDERA Mateusz 4181OPEN M65M 7700:00:0201:40:1401:40:25.5501:40:28.25+00:46:0120:053,0
15ABRAMOWICZ Michał 4180OPEN M66M 7800:00:0301:40:2601:40:35.5501:40:39.45+00:46:1220:073,0
16KĘDZIOREK Paulina 4171OPEN W8K 1300:00:0201:40:5301:41:01.1001:41:03.10+00:46:3620:123,0
17BOHMAN Patrik 4177OPEN M68M 8000:00:0201:41:5501:42:08.7501:42:11.50+00:47:4420:252,9
18PÓŁGĘSEK Bartosz 4126OPEN M77M 8900:00:0201:44:5501:45:02.6001:45:04.65+00:50:3721:002,9
19GALINDO PEREZ Ruben 4147OPEN M78M 9100:00:0301:45:1601:45:27.6001:45:31.30+00:51:0421:052,8
20ŁUCZAK Marcin 4167OPEN M83M 9800:00:0101:49:0001:49:09.1001:49:10.80+00:54:4321:492,7
21MICHAŁOWSKI Tomasz 4189OPEN M88M 10300:00:0301:49:4001:49:54.6001:49:57.65+00:55:3021:582,7
22SIDORCZUK Bartek 4170OPEN M92M 10800:00:0401:53:3301:53:42.8001:53:47.10+00:59:2022:442,6
23GIUSEPPINA Sardu 4155OPEN W21K 3100:00:0201:55:0501:55:16.2501:55:18.60+01:00:5123:032,6
24GRAUEN Kaspar 4136OPEN M98M 11600:00:0001:55:5101:56:00.3501:56:00.35+01:01:3323:122,6
25GŁAZ Jacek 4176OPEN M99M 11800:00:0101:56:4901:57:01.1001:57:02.80+01:02:3523:242,6
26DVORCHUK Vitalii 4169OPEN M101M 12100:00:0301:57:3401:57:45.6501:57:48.70+01:03:2123:332,5
27TOMCZAK Dariusz 4529OPEN M111M 13100:00:0202:01:1702:01:29.0002:01:31.45+01:07:0424:172,5
28ERLANDSSON Veronica 4164OPEN W26K 3600:00:0702:02:5102:03:00.3002:03:07.35+01:08:4024:362,4
29LINDBERG Mads 4201OPEN M118M 13900:00:0502:04:5902:05:07.0002:05:12.70+01:10:4525:012,4
30NIELSEN Linda 4132OPEN W29K 3900:00:0402:05:0002:05:08.0502:05:12.75+01:10:4525:012,4
31KOFOED AARHUS Mark 4133OPEN M119M 14000:00:0502:04:5902:05:07.7002:05:12.85+01:10:4525:012,4
32ADÁMEK Danie 4124OPEN M120M 14100:00:0202:06:0202:06:09.2002:06:11.40+01:11:4425:132,4
33JOULIN Lisa 4183OPEN W30K 4000:00:0602:06:0802:06:18.9502:06:24.95+01:11:5725:152,4
33PER OSCAR Nilsson 10180OPEN M123M 14400:00:0602:06:0802:06:18.9002:06:24.95+01:11:5725:152,4
35BERGLING Daniel 10147OPEN M124M 14500:00:0602:06:0902:06:19.2502:06:25.35+01:11:5825:152,4
36STEFAN Joulin 10192OPEN M125M 14600:00:0602:06:0802:06:19.1502:06:25.40+01:11:5825:152,4
37JOULIN Ida 4184OPEN W31K 4100:00:0502:06:1002:06:19.7502:06:25.55+01:11:5825:162,4
38SEDLECKÁ Veronika 4173OPEN W32K 4200:00:0102:08:3602:08:44.3502:08:46.05+01:14:1825:452,3
39MIŁOŚ Tomasz 4166OPEN M133M 16100:00:0302:09:5302:10:14.8002:10:18.15+01:15:5126:032,3
40KUCZYK Jacek 4159OPEN M134M 16200:00:0502:10:3502:10:48.7002:10:54.05+01:16:2626:092,3
41SAWICKI Michał 4154OPEN M135M 16300:00:0502:10:3502:10:49.3002:10:54.35+01:16:2726:092,3
42BRZOSTOWSKI Grzegorz 4150OPEN M136M 16400:00:0502:10:3502:10:49.4002:10:55.20+01:16:2826:102,3
43CECCONI Gianluca 4127OPEN M138M 16600:00:0102:11:0502:11:15.5502:11:17.15+01:16:5026:152,3
44LUCIANO Cecconi 4128OPEN M139M 16700:00:0102:11:0502:11:15.6502:11:17.35+01:16:5026:152,3
45PUZOŃ Aleksandra 4179OPEN W34K 5100:00:0102:11:2702:11:35.5502:11:37.15+01:17:1026:192,3
46ANNIKA HANBY Tove 4229OPEN W45K 6300:00:0602:16:1802:16:27.2002:16:33.20+01:22:0627:172,2
47WITEK - AST Anna 4190OPEN W47K 6500:00:0302:19:0102:19:07.8502:19:11.00+01:24:4327:492,2
48THAYSEN Anna 4185OPEN W60K 7800:00:0202:23:4202:23:50.2002:23:52.70+01:29:2528:462,1
49FREDRIKSSON Elin 4186OPEN W61K 7900:00:0202:23:4202:23:50.0502:23:52.75+01:29:2528:462,1
50HEIJKENSKJÖLD Yrsa 4158OPEN W64K 8200:00:0402:26:2802:26:36.8502:26:40.85+01:32:1329:192,0
51STEPHAN Zimoch 4141OPEN M183M 21600:00:0402:32:2902:32:36.0502:32:40.75+01:38:1330:312,0
52KUŹNICKI Jakub 4149OPEN M184M 21700:00:0302:34:3502:34:51.9002:34:55.10+01:40:2830:581,9
53KERSTEN Max 4151OPEN M198M 23200:00:1102:47:3202:47:43.7502:47:55.05+01:53:2733:321,8
54DE VOS Judith 4174OPEN W81K 10000:00:1102:47:3302:47:44.1002:47:55.30+01:53:2833:321,8
55CASTELEIJN Selma 4152OPEN W82K 10100:00:1102:47:3302:47:43.7502:47:55.65+01:53:2833:321,8
56RIBER BROBERG Emma 4138OPEN W83K 10200:00:0302:49:0302:49:12.1502:49:15.75+01:54:4833:501,8
57TARRAS MADSEN Ditlev 4139OPEN M199M 23300:00:0402:49:0202:49:11.7002:49:15.85+01:54:4833:501,8
58STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4168OPEN W96K 11500:00:0202:53:3002:53:39.3502:53:41.65+01:59:1434:431,7
59FIRST Tomasz 4533OPEN M212M 24600:00:0202:53:3002:53:39.3502:53:41.70+01:59:1434:431,7
60MENDOZA RAMOS Victor 4125OPEN M213M 24700:00:0302:54:4902:54:57.7002:55:00.95+02:00:3334:591,7
61MARIA DIAZ FLORES Ana 4137OPEN W97K 11600:00:0202:54:4902:54:58.2002:55:01.10+02:00:3434:591,7
62PIERRE Tourneux 4212OPEN M219M 25300:00:1403:10:2703:10:45.3003:10:59.65+02:16:3238:091,6
63VANINA Dupoirier 4233OPEN W103K 12200:00:0803:10:3303:10:51.1503:10:59.80+02:16:3238:101,6
64CARSTAIAS John 4338OPEN M220M 25400:00:0303:23:2203:23:29.6503:23:33.00+02:29:0540:421,5
65WALTHER Oliver 4120OPEN M221M 25500:00:0403:23:2103:23:28.7503:23:33.10+02:29:0640:411,5
66. . 4194  900:00:0403:23:2203:23:28.5003:23:33.15+02:29:0640:411,5
67SZCZEPANSKI Michael 4195OPEN M222M 25600:00:0403:23:2203:23:28.8003:23:33.20+02:29:0640:411,5
68. . 4193  1000:00:0303:23:2303:23:29.8003:23:33.45+02:29:0640:421,5
69. . 4192  1100:00:0303:23:2203:23:29.7503:23:33.55+02:29:0640:421,5
70FILSER Nicole 4121OPEN W104K 12300:00:0403:23:2203:23:29.6003:23:33.85+02:29:0640:411,5
Znaleziono 70 wynik(ów)