OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GOLEC Rafał 4004OPEN M6M 600:00:0101:05:4101:05:46.7501:05:48.40 13:094,6
2TJARNBERG Andreas 10174OPEN M14M 1400:00:0301:12:2201:12:32.1001:12:35.70+00:06:4714:304,1
3SERGEI Arlimov 4232OPEN M22M 2200:00:0101:18:4801:18:55.3501:18:57.30+00:13:0815:473,8
4NORDH Stefan 4217OPEN M29M 3100:00:0401:22:5001:22:58.8001:23:03.15+00:17:1416:353,6
5LUDVIGSSON Antonio 4202OPEN M30M 3200:00:0401:22:5001:22:59.9001:23:04.25+00:17:1516:363,6
6LINDSTRÖM Algot 4206OPEN M31M 3300:00:0401:22:5001:22:59.8001:23:04.35+00:17:1516:363,6
7GEORGE Ardamis 4005Wojskowa M2M 3500:00:0101:23:3901:23:46.6501:23:48.50+00:18:0016:453,6
8SVETLANA Ryabinova 4207OPEN W2K 400:00:0001:24:30.0001:24:30.00+00:18:4116:543,6
9GLONEK Sebastian 4235OPEN M34M 3700:00:0101:24:2801:25:00.7501:25:02.35+00:19:1317:003,5
10SKWAREK Tomasz 4234OPEN M35M 3800:00:0101:24:4701:25:01.1001:25:02.45+00:19:1417:003,5
11STRADZA Bartłomiej 4236OPEN M50M 5800:00:0101:32:4701:32:56.1001:32:57.90+00:27:0918:353,2
12SŁADEK Patryk 10176OPEN M52M 6000:00:0101:33:3701:33:44.5001:33:45.95+00:27:5718:443,2
13KARBOWSKI Sławomir 4243OPEN M53M 6100:00:0101:33:3801:33:47.9501:33:49.50+00:28:0118:453,2
14ZYCH Zbigniew 4237OPEN M79M 9200:00:0101:45:2401:45:31.1001:45:33.00+00:39:4421:062,8
15PRZERADZKI Franek 4246OPEN M86M 10100:00:0101:49:2001:49:29.0501:49:30.60+00:43:4221:532,7
16DELERUD Satu 4203OPEN W15K 2100:00:0301:51:5001:51:59.1001:52:02.65+00:46:1422:232,7
17KOLSTAD Eva 4204OPEN W16K 2200:00:0301:51:5001:51:59.2501:52:02.85+00:46:1422:232,7
18ROŻEK Sandra 4671OPEN W20K 3000:00:0201:54:5001:55:06.8501:55:09.70+00:49:2123:012,6
18KUBIESA Jakub 10177OPEN M95M 11300:00:0301:54:5301:55:06.7001:55:09.70+00:49:2123:012,6
20SZCZĘCH Damian 10175OPEN M96M 11400:00:0201:54:5401:55:08.8001:55:11.50+00:49:2323:012,6
21SJOLIN Johan 4187OPEN M115M 13500:00:0402:04:2302:04:27.9002:04:32.00+00:58:4324:532,4
22FELLDIN Markus 4130OPEN M116M 13600:00:0302:04:2402:04:28.8002:04:32.15+00:58:4324:532,4
23DAVISSSON Richard 4216OPEN M117M 13700:00:0302:04:2402:04:28.7502:04:32.35+00:58:4324:532,4
24STANKOWSKI Jakub 4238OPEN M121M 14200:00:0202:06:0302:06:22.3502:06:24.80+01:00:3625:162,4
24KIERZYK Krzysztof 4239OPEN M122M 14300:00:0202:06:0302:06:22.7002:06:24.80+01:00:3625:162,4
26CHOROMAŃSKI Paweł 4334OPEN M126M 14700:00:0202:06:5602:07:07.5502:07:09.95+01:01:2125:252,4
27FILOCHOWSKI Krystian 4000Wojskowa M18M 14900:00:0202:07:5302:08:04.2002:08:06.40+01:02:1825:362,3
28JEDYNAK Jacek 4331OPEN M140M 16800:00:0502:11:5402:12:04.8502:12:10.00+01:06:2126:252,3
29KOTLEWSKA Alicja 4332OPEN W35K 5200:00:0502:11:5302:12:05.2502:12:10.35+01:06:2126:252,3
30JEDYNAK Karolina 10178OPEN W36K 5300:00:0502:11:5402:12:05.5002:12:10.85+01:06:2226:252,3
31LAZZAROTTI Joah 4208OPEN M153M 18400:00:0202:18:2402:18:35.4002:18:38.10+01:12:4927:432,2
32LAZZAROTTI Hugues 4209OPEN M154M 18500:00:0302:18:2402:18:36.3502:18:39.35+01:12:5027:432,2
33FREDERIK HOEKSTRA Antonio 4214OPEN M168M 20000:00:0302:23:0402:23:13.6502:23:16.65+01:17:2828:382,1
34RADOWSKI Roman 4240OPEN M171M 20300:00:0102:23:4702:23:56.9002:23:57.95+01:18:0928:472,1
35SZYMKOWIAK Michał 4241OPEN M172M 20400:00:0102:23:4702:23:56.1502:23:58.00+01:18:0928:472,1
36MADZIAŁA Adrian 4244OPEN M173M 20500:00:0202:23:4602:23:57.3002:24:00.25+01:18:1128:472,1
37OLESZKO Maria 4227OPEN W63K 8100:00:0402:23:4902:23:59.3002:24:04.10+01:18:1528:482,1
38PRANDZIOCH Dennis 4228OPEN M175M 20700:00:0502:24:0602:24:17.3002:24:22.65+01:18:3428:512,1
39SNOCH Paweł 4226OPEN M176M 20800:00:0502:24:0602:24:18.5502:24:23.90+01:18:3528:512,1
40GAŁUSZYŃSKI Łukasz 4247OPEN M177M 20900:00:0302:25:3902:25:49.7002:25:53.20+01:20:0429:102,1
41GÓRECKI Piotr 4249OPEN M178M 21000:00:0302:25:3902:25:49.6002:25:53.25+01:20:0429:102,1
42MODELSKI Piotr 4248OPEN M179M 21100:00:0402:25:3802:25:49.7002:25:53.75+01:20:0529:092,1
43BRORSSON Sebastian 4220OPEN M181M 21400:00:0602:26:5702:27:07.2002:27:13.25+01:21:2429:252,0
44WALLIN Linn 4219OPEN W65K 8300:00:0602:26:5702:27:08.1002:27:14.35+01:21:2529:252,0
45JOHANSSON Tom 4218OPEN M182M 21500:00:0602:26:5802:27:19.2002:27:25.35+01:21:3629:272,0
46VALERIA Shcherbinina 4210OPEN W69K 8700:00:0402:35:5002:36:02.3002:36:06.75+01:30:1831:121,9
46MAKSIM Shcherbinin 4211OPEN M186M 21900:00:0402:35:5002:36:02.4002:36:06.75+01:30:1831:121,9
KOSIŃSKI Jakub 4696OPEN MDNF01:54:36 DNF DNF DNF--
LIBERADZKI Marcin 4319OPEN MDNF02:11:51 DNF DNF DNF--
Znaleziono 49 wynik(ów)