OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŁAPACZ Tomasz 4668OPEN M41M 4400:00:0301:27:4901:27:55.3001:27:58.75 17:353.4
2PRZEWŁOKA Damian 4347OPEN M43M 4700:00:0101:28:5601:29:05.0001:29:06.10+00:01:0717:493.4
2BĄKAŁA Mateusz 4346OPEN M44M 4800:00:0101:28:5601:29:04.1501:29:06.10+00:01:0717:493.4
4MIKOŁAJEK Robert 4302OPEN M45M 5300:00:0301:30:3201:30:40.1501:30:43.15+00:02:4418:083.3
5WYSOCKI Michał 4327OPEN M48M 5600:00:0301:31:1501:31:35.6501:31:39.10+00:03:4018:193.3
6PRZYSTAW Maxim 4060OPEN M57M 6500:02:0101:33:4101:33:48.6001:35:50.20+00:07:5118:453.2
7GREIBIG Michaela 4058OPEN W7K 1100:01:3301:34:0901:34:20.0501:35:53.05+00:07:5418:523.2
8GORNOWICZ Marcin 4323OPEN M67M 7900:00:0201:41:5301:42:02.7001:42:05.20+00:14:0620:242.9
9PODBIELSKA Gosia 4326OPEN W9K 1400:00:0301:45:2301:45:32.6001:45:35.65+00:17:3621:062.8
10MALINOWSKI Krzysztof 10179OPEN M93M 10900:00:0301:53:4201:53:53.2001:53:56.80+00:25:5822:462.6
11SZYMAŃSKI Bartłomiej 4306OPEN M107M 12700:00:0201:58:3401:58:40.0501:58:42.25+00:30:4323:442.5
12JACIÓW Paweł 4336OPEN M141M 16900:00:0402:12:4002:12:43.8002:12:48.75+00:44:5026:322.3
13JACIÓW Piotr 4333OPEN M142M 17000:00:0402:12:4002:12:45.1002:12:49.85+00:44:5126:332.3
14WIŚNIEWSKI Arkadiusz 4300OPEN M145M 17300:00:0202:13:5902:14:17.4002:14:19.60+00:46:2026:512.2
15JOYCE Libie 4337OPEN W52K 7000:00:0202:20:4702:20:53.9002:20:55.95+00:52:5728:102.1
16KIRKWOOD Emma 4143OPEN W53K 7100:00:0102:20:4802:20:54.7502:20:56.30+00:52:5728:112.1
17GRIFFITHS James 4340OPEN M157M 18800:00:0102:20:4802:20:55.0502:20:56.80+00:52:5828:112.1
18RAWSON Tony 4146OPEN M158M 18900:00:0202:20:4802:20:54.6002:20:56.85+00:52:5828:102.1
19BAKER Stephen 4153OPEN M159M 19000:00:0102:20:4802:20:55.9002:20:57.15+00:52:5828:112.1
19CHILDS Jake 4122OPEN M160M 19100:00:0102:20:4902:20:55.5002:20:57.15+00:52:5828:112.1
19TITCOMB Daniel 4142OPEN M161M 19200:00:0102:20:4902:20:55.8002:20:57.15+00:52:5828:112.1
19GRANT Jane 4343OPEN W54K 7200:00:0102:20:5002:20:55.2502:20:57.15+00:52:5828:112.1
23PIDGEON Kieran 4242OPEN M162M 19300:00:0102:20:4902:20:56.1502:20:57.60+00:52:5828:112.1
24HARVEY - VALLENDER Olivier 4342OPEN M163M 19400:00:0102:20:4902:20:55.7502:20:57.65+00:52:5828:112.1
25ROSSER Claire 4156OPEN W55K 7300:00:0102:20:4902:20:56.6002:20:57.70+00:52:5828:112.1
25RAWSON Jack 4145OPEN M164M 19500:00:0202:20:4902:20:55.5002:20:57.70+00:52:5828:112.1
27GRANT Frank 4344OPEN M165M 19600:00:0202:20:4802:20:56.0002:20:58.20+00:52:5928:112.1
27HOWARD John 4040OPEN M166M 19700:00:0002:20:5102:20:57.2502:20:58.20+00:52:5928:112.1
29WOCHNIAK Michal 4301OPEN M174M 20600:00:0302:23:5202:24:06.2002:24:09.80+00:56:1128:492.1
30WASTLUND Per 10169OPEN M180M 21300:01:5502:25:0902:25:16.7002:27:12.25+00:59:1329:032.1
31KWIASOWSKA Sandra 4305OPEN W74K 9300:00:0202:38:5102:38:59.3502:39:01.85+01:11:0331:471.9
32WALKOWICZ Hubert 4318OPEN M189M 22300:00:0302:39:1202:39:19.8002:39:23.40+01:11:2431:521.9
33ŚLĘCZKOWSKI Błażej 4303OPEN M190M 22400:00:0202:39:1302:39:20.7002:39:23.45+01:11:2431:521.9
34CYMBALUK Julia 4322OPEN W75K 9400:00:0102:39:3402:39:39.5002:39:41.15+01:11:4231:561.9
35MACIUSZEK Julia 4321OPEN W76K 9500:00:0102:39:3402:39:39.5502:39:41.20+01:11:4231:561.9
36ŚLEMP Jakub 4335OPEN M191M 22500:00:0102:39:3402:39:39.8502:39:41.30+01:11:4231:561.9
37MACIUSZEK Izabela 4328OPEN W77K 9600:00:0102:39:3402:39:39.6002:39:41.35+01:11:4231:561.9
38PIETRZAK Michał 4325OPEN M196M 23000:00:0202:45:1702:45:29.3502:45:31.35+01:17:3233:051.8
39GUZEK Kamil 4308OPEN M200M 23400:00:0302:49:3402:49:41.7502:49:45.45+01:21:4633:561.8
40RODZIK Joanna 4309OPEN W84K 10300:00:0302:49:3402:49:42.2002:49:45.50+01:21:4633:561.8
41JUDYTA PAWLIKOWSKA Zuza 4304OPEN W85K 10400:00:0302:49:3402:49:42.5002:49:45.55+01:21:4633:561.8
42PTASIŃSKA Kinga 4307OPEN W98K 11700:00:0202:57:0802:57:17.6002:57:20.10+01:29:2135:271.7
43ALICKA Lidia 4317OPEN W99K 11800:00:0502:59:1602:59:40.1502:59:45.75+01:31:4735:561.7
44WEYER Janusz 4311OPEN M215M 24900:00:0502:59:1502:59:40.4002:59:46.00+01:31:4735:561.7
44BIN JOSMAN Kamarudin 4314OPEN M216M 25000:00:0502:59:1602:59:40.0502:59:46.00+01:31:4735:561.7
46MONIKA SANDNES Dorota 4313OPEN W100K 11900:00:0502:59:1602:59:40.6002:59:46.05+01:31:4735:561.7
47WOJCIECH ALICKI Przemysław 4315OPEN M217M 25100:00:0502:59:1502:59:40.3002:59:46.25+01:31:4735:561.7
48WEYER Natalia 4312OPEN W101K 12000:00:0502:59:1602:59:40.5002:59:46.35+01:31:4735:561.7
49WÓJCIAK Ewelina 4341OPEN W102K 12100:00:0303:07:3503:07:44.1003:07:47.75+01:39:4937:321.6
KASCHE Denny 4059OPEN MDNF DNF DNF DNF--
ZATORSKA Karolina 4324OPEN WDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 51 wynik(ów)