OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZYSZKA Kacper 4674OPEN M7M 700:00:0101:07:5301:07:59.4001:08:00.95 13:354.4
2HOŁDA Dominik 4688OPEN M8M 800:00:0201:08:2701:08:33.3501:08:35.45+00:00:3413:424.4
3KOŁACZEK Hubert 4694OPEN M26M 2700:00:0201:21:0701:21:21.7501:21:24.00+00:13:2316:163.7
4KASCHEL Patryk 4678OPEN M33M 3600:00:0201:23:5701:24:03.2501:24:05.65+00:16:0416:483.6
5SZULCEK Patryk 4684OPEN M37M 4000:00:0101:25:3201:25:43.1501:25:44.65+00:17:4317:083.5
6SIKORA Adam 10148OPEN M40M 4300:00:0401:26:4501:26:59.2001:27:03.35+00:19:0217:233.4
7PIETROŃ Monika 4601OPEN W3K 500:00:0201:26:5301:27:01.7001:27:03.80+00:19:0217:243.4
8PRUCHNIAK Wojciech 4677OPEN M60M 6800:00:0401:37:5301:38:04.1501:38:08.50+00:30:0719:363.1
8WARZYŃSKI Adrian 4697OPEN M61M 6900:00:0101:37:5601:38:06.9001:38:08.50+00:30:0719:373.1
10BRZEZIŃSKI Bartosz 4654OPEN M69M 8100:00:0201:42:1901:42:26.4001:42:28.75+00:34:2720:292.9
11JABŁOŃSKI Robert 4673OPEN M71M 8300:00:0101:42:5601:43:04.2501:43:05.80+00:35:0420:362.9
12NADOLSKI Krzysztof 10197OPEN M74M 8600:00:0101:43:3901:43:50.4501:43:52.10+00:35:5120:462.9
13BIEGAŃSKI Bogumił 4531OPEN M76M 8800:00:0301:44:1601:44:24.4501:44:27.50+00:36:2620:522.9
14PAWLAK Sebastian 4679OPEN M81M 9600:00:0501:47:3901:47:46.8501:47:52.25+00:39:5121:332.8
15PIOTROWSKI Andrzej 10149OPEN M87M 10200:00:0501:49:2801:49:36.1001:49:41.45+00:41:4021:552.7
16TADZIK Paulina 4658OPEN W14K 2000:00:0301:51:0801:51:19.2001:51:22.35+00:43:2122:152.7
17TADZIK Tomasz 4657OPEN M90M 10500:00:0201:51:1001:51:20.1501:51:22.60+00:43:2122:162.7
18MIZON Ruby 4683OPEN M100M 11900:00:0201:57:0601:57:15.2501:57:17.65+00:49:1623:272.6
19TOBIS Marcin 4698OPEN M103M 12300:00:0101:58:1601:58:23.5501:58:25.35+00:50:2423:402.5
20KOZŁOWSKI Radosław 4682OPEN M104M 12400:00:0201:58:1501:58:22.9001:58:25.55+00:50:2423:402.5
21JEZIORSKI Paweł 4653OPEN M108M 12800:00:0201:58:4001:58:46.8001:58:49.35+00:50:4823:452.5
22MISZEWSKI Grzegorz 4676OPEN M109M 12900:00:0401:59:1901:59:27.3001:59:31.90+00:51:3023:532.5
23GITNER Marcin 4664OPEN M110M 13000:00:0301:59:2101:59:29.1001:59:33.00+00:51:3223:542.5
24BARAN Bernard 4665OPEN M113M 13300:00:0302:02:2302:02:33.5502:02:37.50+00:54:3624:302.4
25MACHTYL Lucyna 4231OPEN W27K 3700:00:0202:03:3902:03:48.0002:03:50.55+00:55:4924:452.4
26MACHTYL Marta 4666OPEN W28K 3800:00:0202:03:3902:03:47.7502:03:50.60+00:55:4924:452.4
27MIKICIUK SLOMA Izabela 4669OPEN W33K 5000:00:0202:08:0502:09:15.6502:09:18.25+01:01:1725:512.3
28JASZCZUK Kamila 4695OPEN W37K 5400:00:0102:12:2502:12:33.5502:12:35.50+01:04:3426:302.3
29NAROLEWSKA Dorota 4692OPEN W38K 5500:00:0302:12:2302:12:31.8002:12:35.55+01:04:3426:302.3
30BODO Olga 4691OPEN W39K 5600:00:0202:08:2702:12:33.3502:12:35.75+01:04:3426:302.3
30LEWANDOWSKA-KULAK Joanna 4656OPEN W40K 5700:00:0202:10:2002:12:33.6002:12:35.75+01:04:3426:302.3
32LASKA Anna 4663OPEN W41K 5800:00:0202:12:3902:12:49.7002:12:52.25+01:04:5126:342.3
33PYLAK Krzysztof 4655OPEN M147M 17800:00:0402:16:0402:16:12.9502:16:16.95+01:08:1627:142.2
34WOJNOWSKI Marcin 4660OPEN M148M 17900:00:0402:16:0402:16:12.4002:16:17.00+01:08:1627:142.2
35LIPIECKI Jacek 4316OPEN M149M 18000:00:0402:16:0402:16:12.9502:16:17.15+01:08:1627:142.2
36WRÓBEL Filip 4675OPEN M150M 18100:00:0302:16:0502:16:14.3002:16:17.40+01:08:1627:142.2
36BOREK Monika 4681OPEN W43K 6100:00:0202:16:0602:16:14.8502:16:17.40+01:08:1627:152.2
38KLUGE Wiktoria 4687OPEN W67K 8500:00:0302:32:1302:32:21.1002:32:24.35+01:24:2330:282
39TOMPOROWSKA Katarzyna 4662OPEN W68K 8600:00:0302:32:2202:32:32.0502:32:35.95+01:24:3530:302
40BYRA Michał 4510OPEN M201M 23500:00:0302:50:5202:50:57.9502:51:01.10+01:43:0034:111.8
41OŹMINKOWSKA Aleksandra 4652OPEN W86K 10500:00:0202:50:5302:50:58.6002:51:01.30+01:43:0034:111.8
42DROZDOWSKI Piotr 4661OPEN M202M 23600:00:0102:50:5302:50:59.7502:51:01.55+01:43:0034:121.8
43SZCZERBA Joanna 4667OPEN W87K 10600:00:0302:50:5202:50:58.0002:51:01.65+01:43:0034:111.8
44BENTKOWSKA Magdalena 4605OPEN W88K 10700:00:0302:50:5202:50:58.6002:51:01.80+01:43:0034:111.8
45ELLMANN Leszek 4524OPEN M203M 23700:00:0402:50:5202:50:57.9002:51:02.25+01:43:0134:111.8
46PYLAK Krzysztof 4651OPEN M204M 23800:00:0202:50:5302:50:59.4002:51:02.35+01:43:0134:121.8
47KOLASIŃSKI Jakub 4532OPEN M205M 23900:00:0302:50:58.6502:51:02.40+01:43:0134:111.8
48KAŁEK Jagoda 4520OPEN W89K 10800:00:0302:50:5302:50:59.1002:51:02.65+01:43:0134:111.8
49TUCHOŁKA Monika 4503OPEN W90K 10900:00:0402:50:5102:50:59.0002:51:03.15+01:43:0234:111.8
50GRZEŚKOWIAK Adam 4515OPEN M206M 24000:00:0402:46:3502:50:58.7002:51:03.20+01:43:0234:111.8
51WOJCIECHOWSKI Maciej 4659OPEN M207M 24100:00:0302:50:5402:51:01.6502:51:05.40+01:43:0434:121.8
52TOMCZYK Andrzej 4502OPEN M208M 24200:00:0402:49:0802:51:07.8002:51:12.65+01:43:1134:131.8
53SŁONIEWSKI Rafał 4689OPEN M209M 24300:00:0402:51:5402:52:02.0502:52:06.30+01:44:0534:241.7
53TWORUS Robert 4604OPEN M210M 24400:00:0202:51:5602:52:03.9002:52:06.30+01:44:0534:241.7
55KOCUREK Natalia 4699OPEN W91K 11000:00:0302:51:5502:52:03.1002:52:06.35+01:44:0534:241.7
56WYSOCKA Edyta 4690OPEN W92K 11100:00:0102:51:5702:52:04.7002:52:06.45+01:44:0534:251.7
57KACZOR Paulina 10146OPEN W93K 11200:00:0402:52:2302:52:33.6002:52:38.10+01:44:3734:301.7
58MATUSZCZAK Jakub 4672OPEN M211M 24500:00:0402:52:2302:52:34.1002:52:38.40+01:44:3734:301.7
ŻELAZKO Paulina 4680OPEN WDNF02:16:04 DNF DNF DNF--
Znaleziono 59 wynik(ów)