OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CZAJKOWSKI Arkadiusz 4543OPEN M3M 300:00:0100:58:2100:58:27.7000:58:29.10 11:415.1
2ROSOCHACKI Marcin 4516OPEN M4M 400:00:0201:00:1401:00:19.4501:00:21.85+00:01:5212:035
3SIROCKI Dawid 10172OPEN M11M 1100:00:0201:09:5301:10:01.2501:10:03.95+00:11:3414:004.3
4STACHOWIAK Marcin 4511OPEN M18M 1800:00:0101:17:3701:17:48.3001:17:49.95+00:19:2015:333.9
5HAWEL Rafał 4526OPEN M20M 2000:00:0201:18:2001:18:29.2501:18:31.45+00:20:0215:413.8
6KRAJNIAK Jarosław 4505OPEN M25M 2600:00:0101:21:1201:21:19.0501:21:20.85+00:22:5116:153.7
7ZELL Jacek 4519OPEN M38M 4100:00:0201:26:0701:26:16.8501:26:19.25+00:27:5017:153.5
8ZAJĄC Cezary 4528OPEN M39M 4200:00:0201:26:2601:26:34.1501:26:36.30+00:28:0717:183.5
9WIECZOREK Mateusz 4525OPEN M46M 5400:00:0201:30:3101:30:43.5501:30:46.00+00:32:1618:083.3
10ROGOZIŃSKA Żaklina 4530OPEN W6K 1000:00:0201:34:5001:34:59.5001:35:01.90+00:36:3218:593.2
11FALARSKI Lucjan 4501OPEN M55M 6300:00:0201:34:5001:34:59.6001:35:02.10+00:36:3319:003.2
12SYLDATK Patryk 4512OPEN M56M 6400:00:0101:35:1001:35:17.0501:35:18.85+00:36:4919:033.1
13KALNIUK Tomasz 4500OPEN M58M 6600:00:0301:36:0601:36:14.9501:36:18.90+00:37:4919:153.1
14OWCZAREK Adam 4509OPEN M72M 8400:00:0101:43:3301:43:41.6001:43:43.30+00:45:1420:442.9
15RYBAK Piotr 4522OPEN M73M 8500:00:0101:43:3301:43:42.3001:43:43.60+00:45:1420:442.9
16POWAŻNY Marek 4538OPEN M75M 8700:00:3001:43:4401:43:50.7501:44:21.45+00:45:5220:462.9
17WIETESKA Grzegorz 4547OPEN M82M 9700:00:0301:48:0201:48:13.8001:48:16.80+00:49:4721:382.8
18JARZYNA Bartłomiej 4539OPEN M84M 9900:00:0301:49:0201:49:14.0001:49:17.75+00:50:4821:502.7
18KOZŁOWSKI Andrzej 10171OPEN M85M 10000:00:0301:49:0201:49:14.0001:49:17.75+00:50:4821:502.7
20KOPEĆ Izabela 4548OPEN W10K 1600:00:0201:50:3101:50:39.5001:50:42.25+00:52:1322:082.7
20DUDEK Kamila 4544OPEN W11K 1700:00:0301:50:3101:50:39.2001:50:42.25+00:52:1322:072.7
22JERMAKOWICZ Anna 4506OPEN W12K 1800:00:0201:50:3101:50:40.1001:50:42.30+00:52:1322:082.7
23JERMAKOWICZ Bartłomiej 4507OPEN M89M 10400:00:0101:50:3201:50:40.5001:50:42.40+00:52:1322:082.7
24GAJEK Anna 4047OPEN W13K 1900:00:0201:50:3801:50:50.0001:50:52.95+00:52:2322:102.7
25ZALEJASZ Paulina 4513OPEN W18K 2400:00:0301:53:0101:53:10.7501:53:13.95+00:54:4422:382.7
26SZEWCZYK Paweł 4523OPEN M94M 11200:00:0101:52:3201:54:14.0501:54:15.95+00:55:4622:502.6
27ZDUŃCZYK Sylwia 4527OPEN W19K 2800:00:0201:54:0301:54:13.8501:54:16.05+00:55:4622:502.6
28PELEWSKI Mariusz 4541OPEN M97M 11500:00:0101:55:0501:55:25.7501:55:27.70+00:56:5823:052.6
29. . 4437  400:00:0301:57:0101:57:12.1501:57:15.60+00:58:4623:262.6
30JAROCKI Jonatan 4540OPEN M102M 12200:00:0101:57:4201:58:01.0001:58:02.45+00:59:3323:362.5
31KLIN Jakub 4536OPEN M105M 12500:00:0301:58:2801:58:37.1501:58:40.70+01:00:1123:432.5
32ROSOCHACKA Natalia 4517OPEN W22K 3200:00:0102:00:3202:00:40.9002:00:42.55+01:02:1324:082.5
33SMORAWSKI Łukasz 10167OPEN M112M 13200:00:1602:01:5602:02:09.2002:02:25.45+01:03:5624:252.5
34CHMIELEWSKI Józef 4521OPEN M127M 14800:00:0202:06:5702:07:19.7002:07:22.45+01:08:5325:282.4
35PACEK Marcin 4425OPEN M128M 15100:00:0402:08:2802:08:53.3502:08:58.30+01:10:2925:462.3
36DADEJ Mateusz 4426OPEN M129M 15200:00:0402:08:2802:08:55.1002:08:59.85+01:10:3025:472.3
37GAZUREK Kacper 4686OPEN M137M 16500:00:1002:10:3902:10:49.0502:10:59.15+01:12:3026:092.3
38NOWAKOWSKI Jakub 4518OPEN M146M 17400:00:0302:14:5002:14:59.5502:15:03.05+01:16:3327:002.2
39STRĄGOWSKA Kasia 4535OPEN W44K 6200:00:0202:16:0802:16:27.1502:16:29.65+01:18:0027:172.2
40WILTOS Mateusz 4545OPEN M151M 18200:00:0302:16:4602:16:55.3002:16:58.85+01:18:2927:232.2
41GLOLDSMITH Viktoria 10143OPEN W46K 6400:00:0202:17:4202:17:50.9502:17:53.75+01:19:2427:342.2
42GRAY Scott 10138OPEN M152M 18300:00:0302:17:4102:17:51.1502:17:54.50+01:19:2527:342.2
43TOŁWIŃSKI Bogusław 4402Superhero M11M 19800:00:0402:21:5302:22:07.9502:22:12.05+01:23:4228:252.1
44SZNAZA Kacper 4514OPEN M167M 19900:00:0402:21:5302:22:08.0502:22:12.35+01:23:4328:252.1
45. . 10118  500:00:0602:23:1902:23:34.2002:23:40.55+01:25:1128:422.1
BENICEWICZ Kacper 10170OPEN MDNF DNF DNF DNF--
MICHALSKA Marlena 4685OPEN WDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 47 wynik(ów)