OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSpiker_OCR
4.9km
   
1HOWARD John 4040OPEN M00:00:0002:20:51
2DOBOSI Gergely 4081OPEN M00:00:00
3SVETLANA Ryabinova 4207OPEN W00:00:00
4 428300:00:0003:44:03
5GRAUEN Kaspar 4136OPEN M00:00:0001:55:51
6TYMA Marta 4223OPEN W00:00:0002:23:41
7PETERSEN Ulf 10168OPEN M00:00:0003:08:31
8GRAUEN Oliver 4135OPEN M00:00:00
9CHILDS Jake 4122OPEN M00:00:0102:20:49
10MOLÁR Gergely 4082OPEN M00:00:0101:08:30
11FLIZIK Karolina 4088OPEN W00:00:0102:23:40
12JAKSZEWICZ Sławomir 4002Wojskowa M00:00:0101:39:36
13TITCOMB Daniel 4142OPEN M00:00:0102:20:49
14KIRKWOOD Emma 4143OPEN W00:00:0102:20:48
15KĘDZIOREK Eryk 4172OPEN M00:00:0101:18:28
16SEDLECKÁ Veronika 4173OPEN W00:00:0102:08:36
17SARZYŃSKI Arkadiusz 4175OPEN M00:00:0101:11:54
18GŁAZ Jacek 4176OPEN M00:00:0101:56:49
19PUZOŃ Aleksandra 4179OPEN W00:00:0102:11:27
20SERGEI Arlimov 4232OPEN M00:00:0101:18:48
21SKWAREK Tomasz 4234OPEN M00:00:0101:24:47
22GLONEK Sebastian 4235OPEN M00:00:0101:24:28
23STRADZA Bartłomiej 4236OPEN M00:00:0101:32:47
24ZYCH Zbigniew 4237OPEN M00:00:0101:45:24
25MACIUSZEK Julia 4321OPEN W00:00:0102:39:34
26CYMBALUK Julia 4322OPEN W00:00:0102:39:34
27BĄKAŁA Mateusz 4346OPEN M00:00:0101:28:56
27PRZEWŁOKA Damian 4347OPEN M00:00:0101:28:56
29KRAJNIAK Jarosław 4505OPEN M00:00:0101:21:12
30JERMAKOWICZ Bartłomiej 4507OPEN M00:00:0101:50:32
31OWCZAREK Adam 4509OPEN M00:00:0101:43:33
32RYBAK Piotr 4522OPEN M00:00:0101:43:33
33SZEWCZYK Paweł 4523OPEN M00:00:0101:52:32
34CHYCZEWSKI Michał 4606Wojskowa M00:00:0101:22:00
35BRZEZIŃSKI Mateusz 4612Wojskowa M00:00:0102:26:51
36CIESIELSKA Julia 4613Wojskowa W00:00:0101:23:38
37BOĆKOWSKA Wiktoria 4614Wojskowa W00:00:0101:53:28
38SZUBA Adam 4615Wojskowa M00:00:0102:14:59
39KOCHAŃSKI Arkadiusz 4616Wojskowa M00:00:0101:39:29
40 463600:00:0101:22:00
41DROZDOWSKI Piotr 4661OPEN M00:00:0102:50:53
42JABŁOŃSKI Robert 4673OPEN M00:00:0101:42:56
43SZYSZKA Kacper 4674OPEN M00:00:0101:07:53
44JASZCZUK Kamila 4695OPEN W00:00:0102:12:25
45WARZYŃSKI Adrian 4697OPEN M00:00:0101:37:56
46TOBIS Marcin 4698OPEN M00:00:0101:58:16
47GÁBOR Horváth 4048OPEN M00:00:0101:27:55
48KOVÁCS Dániel 4049OPEN M00:00:0102:09:30
49GIBBS Josephine 4085OPEN W00:00:0102:23:40
50GIBBS Jamie 4086OPEN M00:00:0102:23:39
51IRVING Chris 4087OPEN M00:00:0102:23:39
52CARMIGNANI Alessio 4095OPEN M00:00:0102:13:33
53VAN AXEL CASTELLI Roberta 4096OPEN W00:00:0102:13:33
54BÅRDSEN SYRE Hanne 4098OPEN W00:00:0101:29:07
55HORVATH Robert 4101OPEN M00:00:0100:51:51
56CECCONI Gianluca 4127OPEN M00:00:0102:11:05
57LUCIANO Cecconi 4128OPEN M00:00:0102:11:05
58PALAIKIENE Inga 4140OPEN W00:00:0102:38:13
59BAKER Stephen 4153OPEN M00:00:0102:20:48
60ROSSER Claire 4156OPEN W00:00:0102:20:49
61 Tomek 4160OPEN M00:00:0101:22:11
62PAPP Adam 4165OPEN M00:00:0100:54:20
63ŁUCZAK Marcin 4167OPEN M00:00:0101:49:00
64DWORCZYK Maciej 4182OPEN M00:00:0101:17:55
65RADOWSKI Roman 4240OPEN M00:00:0102:23:47
66SZYMKOWIAK Michał 4241OPEN M00:00:0102:23:47
67PIDGEON Kieran 4242OPEN M00:00:0102:20:49
68KARBOWSKI Sławomir 4243OPEN M00:00:0101:33:38
69PRZERADZKI Franek 4246OPEN M00:00:0101:49:20
70MACIUSZEK Izabela 4328OPEN W00:00:0102:39:34
71ŚLEMP Jakub 4335OPEN M00:00:0102:39:34
72GRIFFITHS James 4340OPEN M00:00:0102:20:48
73HARVEY - VALLENDER Olivier 4342OPEN M00:00:0102:20:49
74GRANT Jane 4343OPEN W00:00:0102:20:50
75STACHOWIAK Marcin 4511OPEN M00:00:0101:17:37
76SYLDATK Patryk 4512OPEN M00:00:0101:35:10
77ROSOCHACKA Natalia 4517OPEN W00:00:0102:00:32
78JAROCKI Jonatan 4540OPEN M00:00:0101:57:42
79PELEWSKI Mariusz 4541OPEN M00:00:0101:55:05
80CZAJKOWSKI Arkadiusz 4543OPEN M00:00:0100:58:21
81SZULCEK Patryk 4684OPEN M00:00:0101:25:32
82WYSOCKA Edyta 4690OPEN W00:00:0102:51:57
83DRESZLER Jakub 4623Wojskowa M00:00:0101:56:02
84JASIŃSKI Kacper 4624Wojskowa M00:00:0101:28:08
85KRÓLIKOWSKA Anna 4063OPEN W00:00:0102:27:22
86FYODOR Antonov 4064OPEN M00:00:0101:32:29
87KRISTINE PAULE Ma 4221OPEN W00:00:0102:23:39
88VILLAFLOR Monica 4222OPEN W00:00:0102:23:39
89JAKUB Sztura 4627Wojskowa M00:00:0101:30:12
90KULIGOWSKA Wiktoria 4631Wojskowa W00:00:0101:32:19
91SAWICKA Maja 4633Wojskowa W00:00:0101:47:37
92OLENDER Klaudia 4634Wojskowa W00:00:0101:22:59
93GOLEC Rafał 4004OPEN M00:00:0101:05:41
94GEORGE Ardamis 4005Wojskowa M00:00:0101:23:39
95SŁADEK Patryk 10176OPEN M00:00:0101:33:37
96NADOLSKI Krzysztof 10197OPEN M00:00:0101:43:39
97ADÁMEK Danie 4124OPEN M00:00:0202:06:02
98ÁKOS Abonyi 4131OPEN M00:00:0201:18:52
99HOŁOWACZ Kamil 4129OPEN M00:00:0201:32:57
100ZIMANYI Gabor 4031OPEN M00:00:0201:58:26
101FUNQUIST Jonas 4042OPEN M00:00:0201:25:29
102ZDYB Artur 4051OPEN M00:00:0202:13:35
103LEGO SILFVERBERG Jozef 4054OPEN M00:00:0202:02:37
104YLLENIUS Felicia 4055OPEN W00:00:0202:02:37
105OLAS Piotr 4069OPEN M00:00:0201:39:43
106INDYK Kamil 4090OPEN M00:00:0201:46:41
107HVID JOHANNESEN Mette 4091OPEN W00:00:0202:53:26
108TOMCZAK Artur 4003Wojskowa M00:00:0201:39:42
109JUREVIČĖ Aistė 4144OPEN W00:00:0202:38:13
110RAWSON Jack 4145OPEN M00:00:0202:20:49
111RAWSON Tony 4146OPEN M00:00:0202:20:48
112KĘDZIOREK Paulina 4171OPEN W00:00:0201:40:53
113BOHMAN Patrik 4177OPEN M00:00:0201:41:55
114GENDERA Mateusz 4181OPEN M00:00:0201:40:14
115LAZZAROTTI Joah 4208OPEN M00:00:0202:18:24
116MACHTYL Lucyna 4231OPEN W00:00:0202:03:39
117STANKOWSKI Jakub 4238OPEN M00:00:0202:06:03
117KIERZYK Krzysztof 4239OPEN M00:00:0202:06:03
119WIŚNIEWSKI Arkadiusz 4300OPEN M00:00:0202:13:59
120ŚLĘCZKOWSKI Błażej 4303OPEN M00:00:0202:39:13
121KWIASOWSKA Sandra 4305OPEN W00:00:0202:38:51
122SZYMAŃSKI Bartłomiej 4306OPEN M00:00:0201:58:34
123PTASIŃSKA Kinga 4307OPEN W00:00:0202:57:08
124GORNOWICZ Marcin 4323OPEN M00:00:0201:41:53
125PIETRZAK Michał 4325OPEN M00:00:0202:45:17
126DĄDELEWSKA Joanna 4400Superhero W00:00:0202:36:21
127FALARSKI Lucjan 4501OPEN M00:00:0201:34:50
128JERMAKOWICZ Anna 4506OPEN W00:00:0201:50:31
129ZELL Jacek 4519OPEN M00:00:0201:26:07
130CHMIELEWSKI Józef 4521OPEN M00:00:0202:06:57
131WIECZOREK Mateusz 4525OPEN M00:00:0201:30:31
132HAWEL Rafał 4526OPEN M00:00:0201:18:20
133ZDUŃCZYK Sylwia 4527OPEN W00:00:0201:54:03
134ZAJĄC Cezary 4528OPEN M00:00:0201:26:26
135TOMCZAK Dariusz 4529OPEN M00:00:0202:01:17
136KOPEĆ Izabela 4548OPEN W00:00:0201:50:31
137PIETROŃ Monika 4601OPEN W00:00:0201:26:53
138SKRUSZEWICZ Patryk 4607Wojskowa M00:00:0201:53:50
139LEWANDOWSKI Łukasz 4608Wojskowa M00:00:0201:29:53
140MARTUL Mateusz 4609Wojskowa M00:00:0201:53:27
141SAWICKA Julia 4610Wojskowa W00:00:0201:37:41
142GRABOWSKI Marek 4611Wojskowa M00:00:0201:53:50
143PYLAK Krzysztof 4651OPEN M00:00:0202:50:53
144OŹMINKOWSKA Aleksandra 4652OPEN W00:00:0202:50:53
145JEZIORSKI Paweł 4653OPEN M00:00:0201:58:40
146BRZEZIŃSKI Bartosz 4654OPEN M00:00:0201:42:19
147LEWANDOWSKA-KULAK Joanna 4656OPEN W00:00:0202:10:20
148TADZIK Tomasz 4657OPEN M00:00:0201:51:10
149MACHTYL Marta 4666OPEN W00:00:0202:03:39
150MIKICIUK SLOMA Izabela 4669OPEN W00:00:0202:08:05
151ROŻEK Sandra 4671OPEN W00:00:0201:54:50
152KOŁACZEK Hubert 4694OPEN M00:00:0201:21:07
153SAAL Patrick 4006Wojskowa M00:00:0201:39:25
154ARNALDOS GINER Elisa 4044OPEN W00:00:0202:46:15
155GAJEK Anna 4047OPEN W00:00:0201:50:38
156SZABÓ József 4050OPEN M00:00:0201:21:53
157SZYMEL Jacek 4075OPEN M00:00:0201:16:46
158ANDERSEN Steen 4099OPEN M00:00:0202:38:12
159MARIA DIAZ FLORES Ana 4137OPEN W00:00:0202:54:49
160GIUSEPPINA Sardu 4155OPEN W00:00:0201:55:05
161HABER Monika 4161OPEN W00:00:0201:34:39
162HABER Patryk 4163OPEN M00:00:0201:34:39
163THAYSEN Anna 4185OPEN W00:00:0202:23:42
164FREDRIKSSON Elin 4186OPEN W00:00:0202:23:42
165DOŁĘGOWSKI Krzysztof 4188OPEN M00:00:0201:08:51
166GRIGALIONYTE Donata 4191OPEN W00:00:0201:22:53
167MADZIAŁA Adrian 4244OPEN M00:00:0202:23:46
168FILOCHOWSKI Krystian 4000Wojskowa M00:00:0202:07:53
169CHOROMAŃSKI Paweł 4334OPEN M00:00:0202:06:56
170JOYCE Libie 4337OPEN W00:00:0202:20:47
171GRANT Frank 4344OPEN M00:00:0202:20:48
172SPRAWKA Bolesław 4424Superhero M00:00:0201:46:31
173ROSOCHACKI Marcin 4516OPEN M00:00:0201:00:14
174ROGOZIŃSKA Żaklina 4530OPEN W00:00:0201:34:50
175LASKA Anna 4663OPEN W00:00:0202:12:39
176KASCHEL Patryk 4678OPEN M00:00:0201:23:57
177BOREK Monika 4681OPEN W00:00:0202:16:06
178KOZŁOWSKI Radosław 4682OPEN M00:00:0201:58:15
179MIZON Ruby 4683OPEN M00:00:0201:57:06
180HOŁDA Dominik 4688OPEN M00:00:0201:08:27
181KURGAN Emilia 4621Wojskowa W00:00:0201:53:27
182WITKOWSKI Jakub 4622Wojskowa M00:00:0201:46:35
183ROLKOWSKI Zachariasz 4625Wojskowa M00:00:0202:14:58
184TWORUS Robert 4604OPEN M00:00:0202:51:56
185TOŚKO Tadeusz 4065OPEN M00:00:0201:40:13
186PÓŁGĘSEK Bartosz 4126OPEN M00:00:0201:44:55
187STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4168OPEN W00:00:0202:53:30
188DZIUBIŃSKI Bartosz 4628Wojskowa M00:00:0201:29:50
189ZIÓŁKOWSKI Szymon 4629Wojskowa M00:00:0201:45:17
190STELMASZCZYK Aneta 4630Wojskowa W00:00:0201:32:18
191SZULC Tomasz 4617Wojskowa M00:00:0201:30:12
192PRUSACZYK Zuzanna 4618Wojskowa W00:00:0201:53:27
193SZCZEPAŃSKA Anita 4619Wojskowa W00:00:0202:14:58
194SAWKA Maksym 4632Wojskowa M00:00:0202:38:33
195BODO Olga 4691OPEN W00:00:0202:08:27
196STRĄGOWSKA Kasia 4535OPEN W00:00:0202:16:08
197ANDREAS TRØSTHEIM Mikkel 4134OPEN M00:00:0201:14:06
198FIRST Tomasz 4533OPEN M00:00:0202:53:30
199GLOLDSMITH Viktoria 10143OPEN W00:00:0202:17:42
200DĄBROWSKI Tomasz 10145Superhero M00:00:0201:19:29
201SIROCKI Dawid 10172OPEN M00:00:0201:09:53
202SZCZĘCH Damian 10175OPEN M00:00:0201:54:54
203. . 432900:00:0201:41:46
204. . 1014400:00:0202:36:21
205. . 1017300:00:0202:36:21
206. . 433000:00:0201:41:46
207FELLDIN Markus 4130OPEN M00:00:0302:04:24
208NOWACZYK Tomasz 4041OPEN M00:00:0301:37:29
209KEANE Josh 4043OPEN M00:00:0302:46:14
210ROJKOWSKI Jerzy 4052OPEN M00:00:0302:54:59
211GABELGAARD Tanja 4083OPEN W00:00:0302:38:11
212GALINDO PEREZ Ruben 4147OPEN M00:00:0301:45:16
213KUŹNICKI Jakub 4149OPEN M00:00:0302:34:35
214ABRAMOWICZ Michał 4180OPEN M00:00:0301:40:26
215DELERUD Satu 4203OPEN W00:00:0301:51:50
216KOLSTAD Eva 4204OPEN W00:00:0301:51:50
217LAZZAROTTI Hugues 4209OPEN M00:00:0302:18:24
218WOCHNIAK Michal 4301OPEN M00:00:0302:23:52
219MIKOŁAJEK Robert 4302OPEN M00:00:0301:30:32
220JUDYTA PAWLIKOWSKA Zuza 4304OPEN W00:00:0302:49:34
221GUZEK Kamil 4308OPEN M00:00:0302:49:34
222RODZIK Joanna 4309OPEN W00:00:0302:49:34
223WALKOWICZ Hubert 4318OPEN M00:00:0302:39:12
224PODBIELSKA Gosia 4326OPEN W00:00:0301:45:23
225GONIA Katarzyna 4406Superhero W00:00:0301:54:04
226KOWALSKI Piotr 4408Superhero M00:00:0302:04:24
227KITA Grzegorz 4432Superhero M00:00:0302:15:31
228KALNIUK Tomasz 4500OPEN M00:00:0301:36:06
229BYRA Michał 4510OPEN M00:00:0302:50:52
230KAŁEK Jagoda 4520OPEN W00:00:0302:50:53
231TADZIK Paulina 4658OPEN W00:00:0301:51:08
232WOJCIECHOWSKI Maciej 4659OPEN M00:00:0302:50:54
233GITNER Marcin 4664OPEN M00:00:0301:59:21
234BARAN Bernard 4665OPEN M00:00:0302:02:23
235SZCZERBA Joanna 4667OPEN W00:00:0302:50:52
236ŁAPACZ Tomasz 4668OPEN M00:00:0301:27:49
237KOCUREK Natalia 4699OPEN W00:00:0302:51:55
238FAABORG PREUSS CHRISTENSEN Aja 4076OPEN W00:00:0302:38:10
239MØRK Camille 4078OPEN W00:00:0302:53:23
240DRASZAWKA Łukasz 4097OPEN M00:00:0302:19:37
241SZUMIELEWICZ Kinga 4100OPEN W00:00:0301:53:00
242MENDOZA RAMOS Victor 4125OPEN M00:00:0302:54:49
243RIBER BROBERG Emma 4138OPEN W00:00:0302:49:03
244MIŁOŚ Tomasz 4166OPEN M00:00:0302:09:53
245MICHAŁOWSKI Tomasz 4189OPEN M00:00:0301:49:40
246WITEK - AST Anna 4190OPEN W00:00:0302:19:01
247KOMOSIŃSKI Łukasz 4213OPEN M00:00:0302:34:55
248FREDERIK HOEKSTRA Antonio 4214OPEN M00:00:0302:23:04
249DAVISSSON Richard 4216OPEN M00:00:0302:04:24
250GAŁUSZYŃSKI Łukasz 4247OPEN M00:00:0302:25:39
251GÓRECKI Piotr 4249OPEN M00:00:0302:25:39
252WYSOCKI Michał 4327OPEN M00:00:0301:31:15
253WÓJCIAK Ewelina 4341OPEN W00:00:0303:07:35
254CARSTAIAS John 4338OPEN M00:00:0303:23:22
255SOBIECKI Sebastian 4414Superhero M00:00:0302:08:59
256SZUBA Katarzyna 4422Superhero W00:00:0302:08:56
257ZALEJASZ Paulina 4513OPEN W00:00:0301:53:01
258NOWAKOWSKI Jakub 4518OPEN M00:00:0302:14:50
259BIEGAŃSKI Bogumił 4531OPEN M00:00:0301:44:16
260JARZYNA Bartłomiej 4539OPEN M00:00:0301:49:02
261DUDEK Kamila 4544OPEN W00:00:0301:50:31
262WILTOS Mateusz 4545OPEN M00:00:0302:16:46
263WIETESKA Grzegorz 4547OPEN M00:00:0301:48:02
264TOMPOROWSKA Katarzyna 4662OPEN W00:00:0302:32:22
265WRÓBEL Filip 4675OPEN M00:00:0302:16:05
266KLUGE Wiktoria 4687OPEN W00:00:0302:32:13
267HAHN Henrik 4034OPEN M00:00:0302:39:50
268BENTKOWSKA Magdalena 4605OPEN W00:00:0302:50:52
269PIETROŃ Monika 4061OPEN W00:00:0302:42:51
270WŁODARCZYK Jan 4062OPEN M00:00:0302:42:51
271DVORCHUK Vitalii 4169OPEN M00:00:0301:57:34
272NAROLEWSKA Dorota 4692OPEN W00:00:0302:12:23
273KOLASIŃSKI Jakub 4532OPEN M00:00:03
274GRAY Scott 10138OPEN M00:00:0302:17:41
275KOZŁOWSKI Andrzej 10171OPEN M00:00:0301:49:02
276TJARNBERG Andreas 10174OPEN M00:00:0301:12:22
277KUBIESA Jakub 10177OPEN M00:00:0301:54:53
278MALINOWSKI Krzysztof 10179OPEN M00:00:0301:53:42
279KLIN Jakub 4536OPEN M00:00:0301:58:28
280. . 419200:00:0303:23:22
281. . 419300:00:0303:23:23
282. . 443700:00:0301:57:01
283WALTHER Oliver 4120OPEN M00:00:0403:23:21
284FILSER Nicole 4121OPEN W00:00:0403:23:22
285JAMIE GANE Mr 4123OPEN M00:00:0401:12:16
286NIELSEN Linda 4132OPEN W00:00:0402:05:00
287KANAEV Alexander 4068OPEN M00:00:0401:16:24
288ZBROSZCZYK Damian 4089OPEN M00:00:0401:41:54
289LUDVIGSSON Antonio 4202OPEN M00:00:0401:22:50
290LINDSTRÖM Algot 4206OPEN M00:00:0401:22:50
291VALERIA Shcherbinina 4210OPEN W00:00:0402:35:50
292LIPIECKI Jacek 4316OPEN M00:00:0402:16:04
293KUPTZ Adam 4411Superhero M00:00:0402:08:03
294SCHMIDT Waldek 4412Superhero M00:00:0401:57:33
295SOBIECKA Danuta 4413Superhero W00:00:0402:08:57
296TOMCZYK Andrzej 4502OPEN M00:00:0402:49:08
297TUCHOŁKA Monika 4503OPEN W00:00:0402:50:51
298KOBYŁECKI Tomasz 4508OPEN M00:00:0402:42:51
299ELLMANN Leszek 4524OPEN M00:00:0402:50:52
300PYLAK Krzysztof 4655OPEN M00:00:0402:16:04
301WOJNOWSKI Marcin 4660OPEN M00:00:0402:16:04
302MATUSZCZAK Jakub 4672OPEN M00:00:0402:52:23
303GĄSIOROWSKI Rafał 4045OPEN M00:00:0401:53:00
304PIHO Kerli 4093OPEN W00:00:0402:02:39
305ÖHRSTRÖM Jennifer 4094OPEN W00:00:0402:02:39
306TARRAS MADSEN Ditlev 4139OPEN M00:00:0402:49:02
307STEPHAN Zimoch 4141OPEN M00:00:0402:32:29
308HEIJKENSKJÖLD Yrsa 4158OPEN W00:00:0402:26:28
309SIDORCZUK Bartek 4170OPEN M00:00:0401:53:33
310SJOLIN Johan 4187OPEN M00:00:0402:04:23
311SZCZEPANSKI Michael 4195OPEN M00:00:0403:23:22
312CZUBASZEWSKI Kamil 4001Wojskowa M00:00:0402:08:26
313MAKSIM Shcherbinin 4211OPEN M00:00:0402:35:50
314NORDH Stefan 4217OPEN M00:00:0401:22:50
315OLESZKO Maria 4227OPEN W00:00:0402:23:49
316MODELSKI Piotr 4248OPEN M00:00:0402:25:38
317JACIÓW Piotr 4333OPEN M00:00:0402:12:40
318JACIÓW Paweł 4336OPEN M00:00:0402:12:40
319SOBIECKI Piotr 4415Superhero M00:00:0402:08:55
320SOBIECKI Bartłomiej 4416Superhero M00:00:0402:08:57
321DĄBROWSKA Anna 4418Superhero W00:00:0402:08:57
322DOBBEK Agnieszka 4419Superhero W00:00:0402:08:58
323PACEK Marcin 4425OPEN M00:00:0402:08:28
324DADEJ Mateusz 4426OPEN M00:00:0402:08:28
325SZNAZA Kacper 4514OPEN M00:00:0402:21:53
326GRZEŚKOWIAK Adam 4515OPEN M00:00:0402:46:35
327MISZEWSKI Grzegorz 4676OPEN M00:00:0401:59:19
328PRUCHNIAK Wojciech 4677OPEN M00:00:0401:37:53
329SŁONIEWSKI Rafał 4689OPEN M00:00:0402:51:54
330TOŁWIŃSKI Bogusław 4402Superhero M00:00:0402:21:53
331KACZOR Paulina 10146OPEN W00:00:0402:52:23
332SIKORA Adam 10148OPEN M00:00:0401:26:45
333. . 1011900:00:0402:36:27
334. . 419400:00:0403:23:22
335KOFOED AARHUS Mark 4133OPEN M00:00:0502:04:59
336HAWKINS Nathan 4066OPEN M00:00:0502:09:39
337ALLMAN Matthew 4067OPEN M00:00:0502:09:38
338BRZOSTOWSKI Grzegorz 4150OPEN M00:00:0502:10:35
339LINDBERG Mads 4201OPEN M00:00:0502:04:59
340HANBY Tobias 4230OPEN M00:00:0501:30:50
341ALICKA Lidia 4317OPEN W00:00:0502:59:16
342ROMAŃSKA Michalina 4407Superhero W00:00:0502:08:56
343BĄKOWSKA Agnieszka 4409Superhero W00:00:0502:08:57
344PORTON David 4056OPEN M00:00:0501:39:21
345SAWICKI Michał 4154OPEN M00:00:0502:10:35
346KUCZYK Jacek 4159OPEN M00:00:0502:10:35
347JOULIN Ida 4184OPEN W00:00:0502:06:10
348SNOCH Paweł 4226OPEN M00:00:0502:24:06
349PRANDZIOCH Dennis 4228OPEN M00:00:0502:24:06
350WEYER Janusz 4311OPEN M00:00:0502:59:15
351WEYER Natalia 4312OPEN W00:00:0502:59:16
352MONIKA SANDNES Dorota 4313OPEN W00:00:0502:59:16
353BIN JOSMAN Kamarudin 4314OPEN M00:00:0502:59:16
354WOJCIECH ALICKI Przemysław 4315OPEN M00:00:0502:59:15
355JEDYNAK Jacek 4331OPEN M00:00:0502:11:54
356KOTLEWSKA Alicja 4332OPEN W00:00:0502:11:53
357GABIGA Kuba 4423Superhero M00:00:0502:08:57
358PAWLAK Sebastian 4679OPEN M00:00:0501:47:39
359KOTŁOWSKA Milena 4421Superhero W00:00:0502:08:56
360PIOTROWSKI Andrzej 10149OPEN M00:00:0501:49:28
361JEDYNAK Karolina 10178OPEN W00:00:0502:11:54
362GEREIN Benjamin 4070OPEN M00:00:0602:39:55
363JILDETEG Ida 4148OPEN W00:00:0602:19:24
364ANNIKA HANBY Tove 4229OPEN W00:00:0602:16:18
365AMELINE Fouchard 4162OPEN W00:00:0602:39:55
366JOULIN Lisa 4183OPEN W00:00:0602:06:08
367JOHANSSON Tom 4218OPEN M00:00:0602:26:58
368WALLIN Linn 4219OPEN W00:00:0602:26:57
369BRORSSON Sebastian 4220OPEN M00:00:0602:26:57
370BERGLING Daniel 10147OPEN M00:00:0602:06:09
371ÁKOS Abonyi 10150OPEN M00:00:0601:22:57
372PER OSCAR Nilsson 10180OPEN M00:00:0602:06:08
373STEFAN Joulin 10192OPEN M00:00:0602:06:08
374. . 1011800:00:0602:23:19
375BOANDER Camilla 4071OPEN W00:00:0702:19:23
376PEDERSEN Brian 4077OPEN M00:00:0702:38:07
377ERLANDSSON Veronica 4164OPEN W00:00:0702:02:51
378BOANDER Louise 4072OPEN W00:00:0702:19:23
379PANTZAR Fredrica 4073OPEN W00:00:0702:19:23
380ERIKSSON Anton 4074OPEN M00:00:0702:19:23
381VANINA Dupoirier 4233OPEN W00:00:0803:10:33
382GAZUREK Kacper 4686OPEN M00:00:1002:10:39
383KERSTEN Max 4151OPEN M00:00:1102:47:32
384CASTELEIJN Selma 4152OPEN W00:00:1102:47:33
385DE VOS Judith 4174OPEN W00:00:1102:47:33
386PIERRE Tourneux 4212OPEN M00:00:1403:10:27
387SMORAWSKI Łukasz 10167OPEN M00:00:1602:01:56
388POWAŻNY Marek 4538OPEN M00:00:3001:43:44
389GREIBIG Michaela 4058OPEN W00:01:3301:34:09
390WASTLUND Per 10169OPEN M00:01:5502:25:09
391PRZYSTAW Maxim 4060OPEN M00:02:0101:33:41
LIBERADZKI Marcin 4319OPEN MDNF02:11:51 DNF
ZATORSKA Karolina 4324OPEN WDNF DNF
KOSIŃSKI Jakub 4696OPEN MDNF01:54:36 DNF
ŻELAZKO Paulina 4680OPEN WDNF02:16:04 DNF
MICHALSKA Marlena 4685OPEN WDNF DNF
KALWARA Tomasz 4620Wojskowa MDNF DNF
KASCHE Denny 4059OPEN MDNF DNF
BENICEWICZ Kacper 10170OPEN MDNF DNF
Znaleziono 399 wynik(ów)