OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4.9km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSpiker_OCR
4.9km
   
1HORVATH Robert 4101OPEN M00:00:0100:51:51
2PAPP Adam 4165OPEN M00:00:0100:54:20
3CZAJKOWSKI Arkadiusz 4543OPEN M00:00:0100:58:21
4ROSOCHACKI Marcin 4516OPEN M00:00:0201:00:14
5GOLEC Rafał 4004OPEN M00:00:0101:05:41
6SZYSZKA Kacper 4674OPEN M00:00:0101:07:53
7HOŁDA Dominik 4688OPEN M00:00:0201:08:27
8MOLÁR Gergely 4082OPEN M00:00:0101:08:30
9DOŁĘGOWSKI Krzysztof 4188OPEN M00:00:0201:08:51
10SIROCKI Dawid 10172OPEN M00:00:0201:09:53
11SARZYŃSKI Arkadiusz 4175OPEN M00:00:0101:11:54
12JAMIE GANE Mr 4123OPEN M00:00:0401:12:16
13TJARNBERG Andreas 10174OPEN M00:00:0301:12:22
14ANDREAS TRØSTHEIM Mikkel 4134OPEN M00:00:0201:14:06
15KANAEV Alexander 4068OPEN M00:00:0401:16:24
16SZYMEL Jacek 4075OPEN M00:00:0201:16:46
17STACHOWIAK Marcin 4511OPEN M00:00:0101:17:37
18DWORCZYK Maciej 4182OPEN M00:00:0101:17:55
19HAWEL Rafał 4526OPEN M00:00:0201:18:20
20KĘDZIOREK Eryk 4172OPEN M00:00:0101:18:28
21SERGEI Arlimov 4232OPEN M00:00:0101:18:48
22ÁKOS Abonyi 4131OPEN M00:00:0201:18:52
23DĄBROWSKI Tomasz 10145Superhero M00:00:0201:19:29
24KOŁACZEK Hubert 4694OPEN M00:00:0201:21:07
25KRAJNIAK Jarosław 4505OPEN M00:00:0101:21:12
26SZABÓ József 4050OPEN M00:00:0201:21:53
27CHYCZEWSKI Michał 4606Wojskowa M00:00:0101:22:00
27 463600:00:0101:22:00
29 Tomek 4160OPEN M00:00:0101:22:11
30LUDVIGSSON Antonio 4202OPEN M00:00:0401:22:50
31LINDSTRÖM Algot 4206OPEN M00:00:0401:22:50
32NORDH Stefan 4217OPEN M00:00:0401:22:50
33GRIGALIONYTE Donata 4191OPEN W00:00:0201:22:53
34ÁKOS Abonyi 10150OPEN M00:00:0601:22:57
35OLENDER Klaudia 4634Wojskowa W00:00:0101:22:59
36CIESIELSKA Julia 4613Wojskowa W00:00:0101:23:38
37GEORGE Ardamis 4005Wojskowa M00:00:0101:23:39
38KASCHEL Patryk 4678OPEN M00:00:0201:23:57
39GLONEK Sebastian 4235OPEN M00:00:0101:24:28
40SKWAREK Tomasz 4234OPEN M00:00:0101:24:47
41FUNQUIST Jonas 4042OPEN M00:00:0201:25:29
42SZULCEK Patryk 4684OPEN M00:00:0101:25:32
43ZELL Jacek 4519OPEN M00:00:0201:26:07
44ZAJĄC Cezary 4528OPEN M00:00:0201:26:26
45SIKORA Adam 10148OPEN M00:00:0401:26:45
46PIETROŃ Monika 4601OPEN W00:00:0201:26:53
47ŁAPACZ Tomasz 4668OPEN M00:00:0301:27:49
48GÁBOR Horváth 4048OPEN M00:00:0101:27:55
49JASIŃSKI Kacper 4624Wojskowa M00:00:0101:28:08
50BĄKAŁA Mateusz 4346OPEN M00:00:0101:28:56
50PRZEWŁOKA Damian 4347OPEN M00:00:0101:28:56
52BÅRDSEN SYRE Hanne 4098OPEN W00:00:0101:29:07
53DZIUBIŃSKI Bartosz 4628Wojskowa M00:00:0201:29:50
54LEWANDOWSKI Łukasz 4608Wojskowa M00:00:0201:29:53
55JAKUB Sztura 4627Wojskowa M00:00:0101:30:12
55SZULC Tomasz 4617Wojskowa M00:00:0201:30:12
57WIECZOREK Mateusz 4525OPEN M00:00:0201:30:31
58MIKOŁAJEK Robert 4302OPEN M00:00:0301:30:32
59HANBY Tobias 4230OPEN M00:00:0501:30:50
60WYSOCKI Michał 4327OPEN M00:00:0301:31:15
61STELMASZCZYK Aneta 4630Wojskowa W00:00:0201:32:18
61KULIGOWSKA Wiktoria 4631Wojskowa W00:00:0101:32:19
63FYODOR Antonov 4064OPEN M00:00:0101:32:29
64STRADZA Bartłomiej 4236OPEN M00:00:0101:32:47
65HOŁOWACZ Kamil 4129OPEN M00:00:0201:32:57
66SŁADEK Patryk 10176OPEN M00:00:0101:33:37
67KARBOWSKI Sławomir 4243OPEN M00:00:0101:33:38
68PRZYSTAW Maxim 4060OPEN M00:02:0101:33:41
69GREIBIG Michaela 4058OPEN W00:01:3301:34:09
70HABER Monika 4161OPEN W00:00:0201:34:39
71HABER Patryk 4163OPEN M00:00:0201:34:39
72FALARSKI Lucjan 4501OPEN M00:00:0201:34:50
73ROGOZIŃSKA Żaklina 4530OPEN W00:00:0201:34:50
74SYLDATK Patryk 4512OPEN M00:00:0101:35:10
75KALNIUK Tomasz 4500OPEN M00:00:0301:36:06
76NOWACZYK Tomasz 4041OPEN M00:00:0301:37:29
77SAWICKA Julia 4610Wojskowa W00:00:0201:37:41
78PRUCHNIAK Wojciech 4677OPEN M00:00:0401:37:53
78WARZYŃSKI Adrian 4697OPEN M00:00:0101:37:56
80PORTON David 4056OPEN M00:00:0501:39:21
81SAAL Patrick 4006Wojskowa M00:00:0201:39:25
82KOCHAŃSKI Arkadiusz 4616Wojskowa M00:00:0101:39:29
83JAKSZEWICZ Sławomir 4002Wojskowa M00:00:0101:39:36
84TOMCZAK Artur 4003Wojskowa M00:00:0201:39:42
85OLAS Piotr 4069OPEN M00:00:0201:39:43
86TOŚKO Tadeusz 4065OPEN M00:00:0201:40:13
87GENDERA Mateusz 4181OPEN M00:00:0201:40:14
88ABRAMOWICZ Michał 4180OPEN M00:00:0301:40:26
89KĘDZIOREK Paulina 4171OPEN W00:00:0201:40:53
90. . 432900:00:0201:41:46
91. . 433000:00:0201:41:46
92GORNOWICZ Marcin 4323OPEN M00:00:0201:41:53
93ZBROSZCZYK Damian 4089OPEN M00:00:0401:41:54
94BOHMAN Patrik 4177OPEN M00:00:0201:41:55
95BRZEZIŃSKI Bartosz 4654OPEN M00:00:0201:42:19
96JABŁOŃSKI Robert 4673OPEN M00:00:0101:42:56
97OWCZAREK Adam 4509OPEN M00:00:0101:43:33
98RYBAK Piotr 4522OPEN M00:00:0101:43:33
99NADOLSKI Krzysztof 10197OPEN M00:00:0101:43:39
100POWAŻNY Marek 4538OPEN M00:00:3001:43:44
101BIEGAŃSKI Bogumił 4531OPEN M00:00:0301:44:16
102PÓŁGĘSEK Bartosz 4126OPEN M00:00:0201:44:55
103GALINDO PEREZ Ruben 4147OPEN M00:00:0301:45:16
104ZIÓŁKOWSKI Szymon 4629Wojskowa M00:00:0201:45:17
105PODBIELSKA Gosia 4326OPEN W00:00:0301:45:23
106ZYCH Zbigniew 4237OPEN M00:00:0101:45:24
107SPRAWKA Bolesław 4424Superhero M00:00:0201:46:31
108WITKOWSKI Jakub 4622Wojskowa M00:00:0201:46:35
109INDYK Kamil 4090OPEN M00:00:0201:46:41
110SAWICKA Maja 4633Wojskowa W00:00:0101:47:37
111PAWLAK Sebastian 4679OPEN M00:00:0501:47:39
112WIETESKA Grzegorz 4547OPEN M00:00:0301:48:02
113ŁUCZAK Marcin 4167OPEN M00:00:0101:49:00
114JARZYNA Bartłomiej 4539OPEN M00:00:0301:49:02
114KOZŁOWSKI Andrzej 10171OPEN M00:00:0301:49:02
116PRZERADZKI Franek 4246OPEN M00:00:0101:49:20
117PIOTROWSKI Andrzej 10149OPEN M00:00:0501:49:28
118MICHAŁOWSKI Tomasz 4189OPEN M00:00:0301:49:40
119JERMAKOWICZ Anna 4506OPEN W00:00:0201:50:31
120KOPEĆ Izabela 4548OPEN W00:00:0201:50:31
120DUDEK Kamila 4544OPEN W00:00:0301:50:31
122JERMAKOWICZ Bartłomiej 4507OPEN M00:00:0101:50:32
123GAJEK Anna 4047OPEN W00:00:0201:50:38
124TADZIK Paulina 4658OPEN W00:00:0301:51:08
125TADZIK Tomasz 4657OPEN M00:00:0201:51:10
126DELERUD Satu 4203OPEN W00:00:0301:51:50
127KOLSTAD Eva 4204OPEN W00:00:0301:51:50
128SZEWCZYK Paweł 4523OPEN M00:00:0101:52:32
129SZUMIELEWICZ Kinga 4100OPEN W00:00:0301:53:00
130GĄSIOROWSKI Rafał 4045OPEN M00:00:0401:53:00
131ZALEJASZ Paulina 4513OPEN W00:00:0301:53:01
132MARTUL Mateusz 4609Wojskowa M00:00:0201:53:27
132KURGAN Emilia 4621Wojskowa W00:00:0201:53:27
134PRUSACZYK Zuzanna 4618Wojskowa W00:00:0201:53:27
135BOĆKOWSKA Wiktoria 4614Wojskowa W00:00:0101:53:28
136SIDORCZUK Bartek 4170OPEN M00:00:0401:53:33
137MALINOWSKI Krzysztof 10179OPEN M00:00:0301:53:42
138SKRUSZEWICZ Patryk 4607Wojskowa M00:00:0201:53:50
139GRABOWSKI Marek 4611Wojskowa M00:00:0201:53:50
140ZDUŃCZYK Sylwia 4527OPEN W00:00:0201:54:03
141GONIA Katarzyna 4406Superhero W00:00:0301:54:04
KOSIŃSKI Jakub 4696OPEN MDNF01:54:36 DNF
143ROŻEK Sandra 4671OPEN W00:00:0201:54:50
143KUBIESA Jakub 10177OPEN M00:00:0301:54:53
145SZCZĘCH Damian 10175OPEN M00:00:0201:54:54
146PELEWSKI Mariusz 4541OPEN M00:00:0101:55:05
147GIUSEPPINA Sardu 4155OPEN W00:00:0201:55:05
148GRAUEN Kaspar 4136OPEN M00:00:0001:55:51
149DRESZLER Jakub 4623Wojskowa M00:00:0101:56:02
150GŁAZ Jacek 4176OPEN M00:00:0101:56:49
151. . 443700:00:0301:57:01
152MIZON Ruby 4683OPEN M00:00:0201:57:06
153SCHMIDT Waldek 4412Superhero M00:00:0401:57:33
154DVORCHUK Vitalii 4169OPEN M00:00:0301:57:34
155JAROCKI Jonatan 4540OPEN M00:00:0101:57:42
156KOZŁOWSKI Radosław 4682OPEN M00:00:0201:58:15
157TOBIS Marcin 4698OPEN M00:00:0101:58:16
158ZIMANYI Gabor 4031OPEN M00:00:0201:58:26
159KLIN Jakub 4536OPEN M00:00:0301:58:28
160SZYMAŃSKI Bartłomiej 4306OPEN M00:00:0201:58:34
161JEZIORSKI Paweł 4653OPEN M00:00:0201:58:40
162MISZEWSKI Grzegorz 4676OPEN M00:00:0401:59:19
163GITNER Marcin 4664OPEN M00:00:0301:59:21
164ROSOCHACKA Natalia 4517OPEN W00:00:0102:00:32
165TOMCZAK Dariusz 4529OPEN M00:00:0202:01:17
166SMORAWSKI Łukasz 10167OPEN M00:00:1602:01:56
167BARAN Bernard 4665OPEN M00:00:0302:02:23
168LEGO SILFVERBERG Jozef 4054OPEN M00:00:0202:02:37
169YLLENIUS Felicia 4055OPEN W00:00:0202:02:37
170PIHO Kerli 4093OPEN W00:00:0402:02:39
171ÖHRSTRÖM Jennifer 4094OPEN W00:00:0402:02:39
172ERLANDSSON Veronica 4164OPEN W00:00:0702:02:51
173MACHTYL Lucyna 4231OPEN W00:00:0202:03:39
174MACHTYL Marta 4666OPEN W00:00:0202:03:39
175SJOLIN Johan 4187OPEN M00:00:0402:04:23
176FELLDIN Markus 4130OPEN M00:00:0302:04:24
177KOWALSKI Piotr 4408Superhero M00:00:0302:04:24
178DAVISSSON Richard 4216OPEN M00:00:0302:04:24
179KOFOED AARHUS Mark 4133OPEN M00:00:0502:04:59
180LINDBERG Mads 4201OPEN M00:00:0502:04:59
181NIELSEN Linda 4132OPEN W00:00:0402:05:00
182ADÁMEK Danie 4124OPEN M00:00:0202:06:02
183STANKOWSKI Jakub 4238OPEN M00:00:0202:06:03
183KIERZYK Krzysztof 4239OPEN M00:00:0202:06:03
185JOULIN Lisa 4183OPEN W00:00:0602:06:08
185PER OSCAR Nilsson 10180OPEN M00:00:0602:06:08
187STEFAN Joulin 10192OPEN M00:00:0602:06:08
188BERGLING Daniel 10147OPEN M00:00:0602:06:09
189JOULIN Ida 4184OPEN W00:00:0502:06:10
190CHOROMAŃSKI Paweł 4334OPEN M00:00:0202:06:56
191CHMIELEWSKI Józef 4521OPEN M00:00:0202:06:57
192FILOCHOWSKI Krystian 4000Wojskowa M00:00:0202:07:53
193KUPTZ Adam 4411Superhero M00:00:0402:08:03
194MIKICIUK SLOMA Izabela 4669OPEN W00:00:0202:08:05
195CZUBASZEWSKI Kamil 4001Wojskowa M00:00:0402:08:26
196BODO Olga 4691OPEN W00:00:0202:08:27
197PACEK Marcin 4425OPEN M00:00:0402:08:28
198DADEJ Mateusz 4426OPEN M00:00:0402:08:28
199SEDLECKÁ Veronika 4173OPEN W00:00:0102:08:36
200SOBIECKI Piotr 4415Superhero M00:00:0402:08:55
201SZUBA Katarzyna 4422Superhero W00:00:0302:08:56
202ROMAŃSKA Michalina 4407Superhero W00:00:0502:08:56
203KOTŁOWSKA Milena 4421Superhero W00:00:0502:08:56
204SOBIECKA Danuta 4413Superhero W00:00:0402:08:57
205SOBIECKI Bartłomiej 4416Superhero M00:00:0402:08:57
206DĄBROWSKA Anna 4418Superhero W00:00:0402:08:57
207BĄKOWSKA Agnieszka 4409Superhero W00:00:0502:08:57
208GABIGA Kuba 4423Superhero M00:00:0502:08:57
209DOBBEK Agnieszka 4419Superhero W00:00:0402:08:58
210SOBIECKI Sebastian 4414Superhero M00:00:0302:08:59
211KOVÁCS Dániel 4049OPEN M00:00:0102:09:30
212ALLMAN Matthew 4067OPEN M00:00:0502:09:38
213HAWKINS Nathan 4066OPEN M00:00:0502:09:39
214MIŁOŚ Tomasz 4166OPEN M00:00:0302:09:53
215LEWANDOWSKA-KULAK Joanna 4656OPEN W00:00:0202:10:20
216BRZOSTOWSKI Grzegorz 4150OPEN M00:00:0502:10:35
217SAWICKI Michał 4154OPEN M00:00:0502:10:35
218KUCZYK Jacek 4159OPEN M00:00:0502:10:35
219GAZUREK Kacper 4686OPEN M00:00:1002:10:39
220CECCONI Gianluca 4127OPEN M00:00:0102:11:05
221LUCIANO Cecconi 4128OPEN M00:00:0102:11:05
222PUZOŃ Aleksandra 4179OPEN W00:00:0102:11:27
LIBERADZKI Marcin 4319OPEN MDNF02:11:51 DNF
224KOTLEWSKA Alicja 4332OPEN W00:00:0502:11:53
225JEDYNAK Jacek 4331OPEN M00:00:0502:11:54
226JEDYNAK Karolina 10178OPEN W00:00:0502:11:54
227NAROLEWSKA Dorota 4692OPEN W00:00:0302:12:23
228JASZCZUK Kamila 4695OPEN W00:00:0102:12:25
229LASKA Anna 4663OPEN W00:00:0202:12:39
230JACIÓW Piotr 4333OPEN M00:00:0402:12:40
231JACIÓW Paweł 4336OPEN M00:00:0402:12:40
232CARMIGNANI Alessio 4095OPEN M00:00:0102:13:33
233VAN AXEL CASTELLI Roberta 4096OPEN W00:00:0102:13:33
234ZDYB Artur 4051OPEN M00:00:0202:13:35
235WIŚNIEWSKI Arkadiusz 4300OPEN M00:00:0202:13:59
236NOWAKOWSKI Jakub 4518OPEN M00:00:0302:14:50
237ROLKOWSKI Zachariasz 4625Wojskowa M00:00:0202:14:58
238SZCZEPAŃSKA Anita 4619Wojskowa W00:00:0202:14:58
239SZUBA Adam 4615Wojskowa M00:00:0102:14:59
240KITA Grzegorz 4432Superhero M00:00:0302:15:31
241LIPIECKI Jacek 4316OPEN M00:00:0402:16:04
242PYLAK Krzysztof 4655OPEN M00:00:0402:16:04
243WOJNOWSKI Marcin 4660OPEN M00:00:0402:16:04
ŻELAZKO Paulina 4680OPEN WDNF02:16:04 DNF
245WRÓBEL Filip 4675OPEN M00:00:0302:16:05
245BOREK Monika 4681OPEN W00:00:0202:16:06
247STRĄGOWSKA Kasia 4535OPEN W00:00:0202:16:08
248ANNIKA HANBY Tove 4229OPEN W00:00:0602:16:18
249WILTOS Mateusz 4545OPEN M00:00:0302:16:46
250GRAY Scott 10138OPEN M00:00:0302:17:41
251GLOLDSMITH Viktoria 10143OPEN W00:00:0202:17:42
252LAZZAROTTI Joah 4208OPEN M00:00:0202:18:24
253LAZZAROTTI Hugues 4209OPEN M00:00:0302:18:24
254WITEK - AST Anna 4190OPEN W00:00:0302:19:01
255BOANDER Camilla 4071OPEN W00:00:0702:19:23
256BOANDER Louise 4072OPEN W00:00:0702:19:23
257PANTZAR Fredrica 4073OPEN W00:00:0702:19:23
258ERIKSSON Anton 4074OPEN M00:00:0702:19:23
259JILDETEG Ida 4148OPEN W00:00:0602:19:24
260DRASZAWKA Łukasz 4097OPEN M00:00:0302:19:37
261JOYCE Libie 4337OPEN W00:00:0202:20:47
262KIRKWOOD Emma 4143OPEN W00:00:0102:20:48
263BAKER Stephen 4153OPEN M00:00:0102:20:48
264GRIFFITHS James 4340OPEN M00:00:0102:20:48
265RAWSON Tony 4146OPEN M00:00:0202:20:48
266GRANT Frank 4344OPEN M00:00:0202:20:48
267CHILDS Jake 4122OPEN M00:00:0102:20:49
267TITCOMB Daniel 4142OPEN M00:00:0102:20:49
269ROSSER Claire 4156OPEN W00:00:0102:20:49
270PIDGEON Kieran 4242OPEN M00:00:0102:20:49
271HARVEY - VALLENDER Olivier 4342OPEN M00:00:0102:20:49
272RAWSON Jack 4145OPEN M00:00:0202:20:49
273GRANT Jane 4343OPEN W00:00:0102:20:50
274HOWARD John 4040OPEN M00:00:0002:20:51
275SZNAZA Kacper 4514OPEN M00:00:0402:21:53
276TOŁWIŃSKI Bogusław 4402Superhero M00:00:0402:21:53
277FREDERIK HOEKSTRA Antonio 4214OPEN M00:00:0302:23:04
278. . 1011800:00:0602:23:19
279GIBBS Jamie 4086OPEN M00:00:0102:23:39
280IRVING Chris 4087OPEN M00:00:0102:23:39
281KRISTINE PAULE Ma 4221OPEN W00:00:0102:23:39
282VILLAFLOR Monica 4222OPEN W00:00:0102:23:39
283FLIZIK Karolina 4088OPEN W00:00:0102:23:40
284GIBBS Josephine 4085OPEN W00:00:0102:23:40
285TYMA Marta 4223OPEN W00:00:0002:23:41
286THAYSEN Anna 4185OPEN W00:00:0202:23:42
287FREDRIKSSON Elin 4186OPEN W00:00:0202:23:42
288MADZIAŁA Adrian 4244OPEN M00:00:0202:23:46
289RADOWSKI Roman 4240OPEN M00:00:0102:23:47
290SZYMKOWIAK Michał 4241OPEN M00:00:0102:23:47
291OLESZKO Maria 4227OPEN W00:00:0402:23:49
292WOCHNIAK Michal 4301OPEN M00:00:0302:23:52
293SNOCH Paweł 4226OPEN M00:00:0502:24:06
294PRANDZIOCH Dennis 4228OPEN M00:00:0502:24:06
295WASTLUND Per 10169OPEN M00:01:5502:25:09
296MODELSKI Piotr 4248OPEN M00:00:0402:25:38
297GAŁUSZYŃSKI Łukasz 4247OPEN M00:00:0302:25:39
298GÓRECKI Piotr 4249OPEN M00:00:0302:25:39
299HEIJKENSKJÖLD Yrsa 4158OPEN W00:00:0402:26:28
300BRZEZIŃSKI Mateusz 4612Wojskowa M00:00:0102:26:51
301WALLIN Linn 4219OPEN W00:00:0602:26:57
302BRORSSON Sebastian 4220OPEN M00:00:0602:26:57
303JOHANSSON Tom 4218OPEN M00:00:0602:26:58
304KRÓLIKOWSKA Anna 4063OPEN W00:00:0102:27:22
305KLUGE Wiktoria 4687OPEN W00:00:0302:32:13
306TOMPOROWSKA Katarzyna 4662OPEN W00:00:0302:32:22
307STEPHAN Zimoch 4141OPEN M00:00:0402:32:29
308KUŹNICKI Jakub 4149OPEN M00:00:0302:34:35
309KOMOSIŃSKI Łukasz 4213OPEN M00:00:0302:34:55
310VALERIA Shcherbinina 4210OPEN W00:00:0402:35:50
310MAKSIM Shcherbinin 4211OPEN M00:00:0402:35:50
312DĄDELEWSKA Joanna 4400Superhero W00:00:0202:36:21
313. . 1014400:00:0202:36:21
314. . 1017300:00:0202:36:21
315. . 1011900:00:0402:36:27
316PEDERSEN Brian 4077OPEN M00:00:0702:38:07
317FAABORG PREUSS CHRISTENSEN Aja 4076OPEN W00:00:0302:38:10
318GABELGAARD Tanja 4083OPEN W00:00:0302:38:11
319ANDERSEN Steen 4099OPEN M00:00:0202:38:12
320PALAIKIENE Inga 4140OPEN W00:00:0102:38:13
321JUREVIČĖ Aistė 4144OPEN W00:00:0202:38:13
322SAWKA Maksym 4632Wojskowa M00:00:0202:38:33
323KWIASOWSKA Sandra 4305OPEN W00:00:0202:38:51
324WALKOWICZ Hubert 4318OPEN M00:00:0302:39:12
325ŚLĘCZKOWSKI Błażej 4303OPEN M00:00:0202:39:13
326MACIUSZEK Julia 4321OPEN W00:00:0102:39:34
327CYMBALUK Julia 4322OPEN W00:00:0102:39:34
328MACIUSZEK Izabela 4328OPEN W00:00:0102:39:34
329ŚLEMP Jakub 4335OPEN M00:00:0102:39:34
330HAHN Henrik 4034OPEN M00:00:0302:39:50
331GEREIN Benjamin 4070OPEN M00:00:0602:39:55
332AMELINE Fouchard 4162OPEN W00:00:0602:39:55
333PIETROŃ Monika 4061OPEN W00:00:0302:42:51
334WŁODARCZYK Jan 4062OPEN M00:00:0302:42:51
335KOBYŁECKI Tomasz 4508OPEN M00:00:0402:42:51
336PIETRZAK Michał 4325OPEN M00:00:0202:45:17
337KEANE Josh 4043OPEN M00:00:0302:46:14
338ARNALDOS GINER Elisa 4044OPEN W00:00:0202:46:15
339GRZEŚKOWIAK Adam 4515OPEN M00:00:0402:46:35
340KERSTEN Max 4151OPEN M00:00:1102:47:32
341CASTELEIJN Selma 4152OPEN W00:00:1102:47:33
342DE VOS Judith 4174OPEN W00:00:1102:47:33
343TARRAS MADSEN Ditlev 4139OPEN M00:00:0402:49:02
344RIBER BROBERG Emma 4138OPEN W00:00:0302:49:03
345TOMCZYK Andrzej 4502OPEN M00:00:0402:49:08
346JUDYTA PAWLIKOWSKA Zuza 4304OPEN W00:00:0302:49:34
347GUZEK Kamil 4308OPEN M00:00:0302:49:34
348RODZIK Joanna 4309OPEN W00:00:0302:49:34
349TUCHOŁKA Monika 4503OPEN W00:00:0402:50:51
350BYRA Michał 4510OPEN M00:00:0302:50:52
351SZCZERBA Joanna 4667OPEN W00:00:0302:50:52
352BENTKOWSKA Magdalena 4605OPEN W00:00:0302:50:52
353ELLMANN Leszek 4524OPEN M00:00:0402:50:52
354DROZDOWSKI Piotr 4661OPEN M00:00:0102:50:53
355PYLAK Krzysztof 4651OPEN M00:00:0202:50:53
356OŹMINKOWSKA Aleksandra 4652OPEN W00:00:0202:50:53
357KAŁEK Jagoda 4520OPEN W00:00:0302:50:53
358WOJCIECHOWSKI Maciej 4659OPEN M00:00:0302:50:54
359SŁONIEWSKI Rafał 4689OPEN M00:00:0402:51:54
360KOCUREK Natalia 4699OPEN W00:00:0302:51:55
361TWORUS Robert 4604OPEN M00:00:0202:51:56
362WYSOCKA Edyta 4690OPEN W00:00:0102:51:57
363MATUSZCZAK Jakub 4672OPEN M00:00:0402:52:23
364KACZOR Paulina 10146OPEN W00:00:0402:52:23
365MØRK Camille 4078OPEN W00:00:0302:53:23
366HVID JOHANNESEN Mette 4091OPEN W00:00:0202:53:26
367STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4168OPEN W00:00:0202:53:30
368FIRST Tomasz 4533OPEN M00:00:0202:53:30
369MARIA DIAZ FLORES Ana 4137OPEN W00:00:0202:54:49
370MENDOZA RAMOS Victor 4125OPEN M00:00:0302:54:49
371ROJKOWSKI Jerzy 4052OPEN M00:00:0302:54:59
372PTASIŃSKA Kinga 4307OPEN W00:00:0202:57:08
373WEYER Janusz 4311OPEN M00:00:0502:59:15
374WOJCIECH ALICKI Przemysław 4315OPEN M00:00:0502:59:15
375ALICKA Lidia 4317OPEN W00:00:0502:59:16
376WEYER Natalia 4312OPEN W00:00:0502:59:16
377MONIKA SANDNES Dorota 4313OPEN W00:00:0502:59:16
378BIN JOSMAN Kamarudin 4314OPEN M00:00:0502:59:16
379WÓJCIAK Ewelina 4341OPEN W00:00:0303:07:35
380PETERSEN Ulf 10168OPEN M00:00:0003:08:31
381PIERRE Tourneux 4212OPEN M00:00:1403:10:27
382VANINA Dupoirier 4233OPEN W00:00:0803:10:33
383WALTHER Oliver 4120OPEN M00:00:0403:23:21
384CARSTAIAS John 4338OPEN M00:00:0303:23:22
385. . 419200:00:0303:23:22
386FILSER Nicole 4121OPEN W00:00:0403:23:22
387SZCZEPANSKI Michael 4195OPEN M00:00:0403:23:22
388. . 419400:00:0403:23:22
389. . 419300:00:0303:23:23
390 428300:00:0003:44:03
391DOBOSI Gergely 4081OPEN M00:00:00
392SVETLANA Ryabinova 4207OPEN W00:00:00
393GRAUEN Oliver 4135OPEN M00:00:00
394KOLASIŃSKI Jakub 4532OPEN M00:00:03
ZATORSKA Karolina 4324OPEN WDNF DNF
MICHALSKA Marlena 4685OPEN WDNF DNF
KALWARA Tomasz 4620Wojskowa MDNF DNF
KASCHE Denny 4059OPEN MDNF DNF
BENICEWICZ Kacper 10170OPEN MDNF DNF
Znaleziono 399 wynik(ów)