OCREC2019 - BIEG OPEN

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
444
Wystartowało:
399
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
391
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CHYCZEWSKI Michał 4606Wojskowa M1M 2800:00:0101:22:0001:22:06.9501:22:08.40 16:253.7
2GEORGE Ardamis 4005Wojskowa M2M 3500:00:0101:23:3901:23:46.6501:23:48.50+00:01:4016:453.6
3JASIŃSKI Kacper 4624Wojskowa M3M 4600:00:0101:28:0801:28:20.5501:28:21.95+00:06:1317:403.4
4DZIUBIŃSKI Bartosz 4628Wojskowa M4M 4900:00:0201:29:5001:29:57.5001:29:59.85+00:07:5117:593.3
5LEWANDOWSKI Łukasz 4608Wojskowa M5M 5000:00:0201:29:5301:29:59.0501:30:01.25+00:07:5217:593.3
6JAKUB Sztura 4627Wojskowa M6M 5100:00:0101:30:1201:30:20.7501:30:22.15+00:08:1318:043.3
6SZULC Tomasz 4617Wojskowa M7M 5200:00:0201:30:1201:30:19.9001:30:22.15+00:08:1318:043.3
8KOCHAŃSKI Arkadiusz 4616Wojskowa M8M 7100:00:0101:39:2901:39:35.3001:39:36.75+00:17:2819:553
9JAKSZEWICZ Sławomir 4002Wojskowa M9M 7200:00:0101:39:3601:39:42.0001:39:43.75+00:17:3519:563
10SAAL Patrick 4006Wojskowa M10M 7300:00:0201:39:2501:39:43.2501:39:45.95+00:17:3719:563
11TOMCZAK Artur 4003Wojskowa M11M 7500:00:0201:39:4201:39:51.6001:39:53.80+00:17:4519:583
12ZIÓŁKOWSKI Szymon 4629Wojskowa M12M 9000:00:0201:45:1701:45:26.2001:45:28.30+00:23:1921:052.8
13WITKOWSKI Jakub 4622Wojskowa M13M 9400:00:0201:46:3501:46:41.5001:46:43.55+00:24:3521:202.8
14MARTUL Mateusz 4609Wojskowa M14M 10700:00:0201:53:2701:53:34.5501:53:36.75+00:31:2822:422.6
15GRABOWSKI Marek 4611Wojskowa M15M 11000:00:0201:53:5001:53:55.5001:53:57.75+00:31:4922:472.6
16SKRUSZEWICZ Patryk 4607Wojskowa M16M 11100:00:0201:53:5001:53:56.5001:53:58.70+00:31:5022:472.6
17DRESZLER Jakub 4623Wojskowa M17M 11700:00:0101:56:0201:56:10.0501:56:11.35+00:34:0223:142.6
18FILOCHOWSKI Krystian 4000Wojskowa M18M 14900:00:0202:07:5302:08:04.2002:08:06.40+00:45:5825:362.3
19CZUBASZEWSKI Kamil 4001Wojskowa M19M 15000:00:0402:08:2602:08:33.6002:08:37.70+00:46:2925:422.3
20SZUBA Adam 4615Wojskowa M20M 17500:00:0102:14:5902:15:06.4002:15:07.85+00:52:5927:012.2
21ROLKOWSKI Zachariasz 4625Wojskowa M21M 17600:00:0202:14:5802:15:05.5502:15:07.90+00:52:5927:012.2
22BRZEZIŃSKI Mateusz 4612Wojskowa M22M 21200:00:0102:26:5102:26:58.6002:27:00.55+01:04:5229:232
23SAWKA Maksym 4632Wojskowa M23M 22200:00:0202:38:3302:38:39.3502:38:41.45+01:16:3331:431.9
KALWARA Tomasz 4620Wojskowa MDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 24 wynik(ów)