OCREC2019 - FINALS KIDS RACE 12-15 YEARS OLD

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
18
Wystartowało:
16
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
16
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | -BOYS | -GIRLS | F 12-15 Years Old | M 12-15 Years Old

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GRAUEN Oliver 10580M 12-15 Years Old1M 100:00:0000:05:08.1000:05:08.10 3:2517.5
2SOBIERAJSKI Krzysztof 10581M 12-15 Years Old2M 200:00:0000:05:24.0000:05:24.00+00:00:153:3616.7
3HOŘEJSÍ Ondřej 10582M 12-15 Years Old3M 300:00:0000:05:49.9500:05:49.95+00:00:413:5215.5
4GRUDZIŃSKI Dawid 10587M 12-15 Years Old4M 400:00:0000:06:01.1000:06:01.10+00:00:534:0015
5KUNA Bruno 10584M 12-15 Years Old5M 500:00:0000:06:01.7000:06:01.70+00:00:534:0015
6JANSSON Lucas 10585M 12-15 Years Old6M 600:00:0000:06:17.6000:06:17.60+00:01:094:1114.3
7IGOR Duda 10583M 12-15 Years Old7M 700:00:0000:06:37.6500:06:37.65+00:01:294:2413.6
8SONDOVÁ Rita 10572F 12-15 Years Old1K 100:00:0000:06:44.2500:06:44.25+00:01:364:2913.4
9SWIADER Julia 10579F 12-15 Years Old2K 200:00:0000:06:59.5500:06:59.55+00:01:514:3912.9
10WARING Maddie 10573F 12-15 Years Old3K 300:00:0000:07:15.0000:07:15.00+00:02:064:5012.4
11ZIELIŃSKA Malwina 10591F 12-15 Years Old4K 400:00:0000:07:15.0500:07:15.05+00:02:064:5012.4
12KRUPSKA Małgosia 10574F 12-15 Years Old5K 500:00:0000:08:05.7500:08:05.75+00:02:575:2311.1
13PYSZNIAK Paula 10575F 12-15 Years Old6K 600:00:0000:08:07.8500:08:07.85+00:02:595:2411.1
14BARJASZ Zosia 10578F 12-15 Years Old7K 700:00:0000:09:31.0500:09:31.05+00:04:226:209.5
15KOŁODZIEJ Kamila 10577F 12-15 Years Old8K 800:00:0000:09:46.7500:09:46.75+00:04:386:309.2
16KOZICKA Zuzanna 10576F 12-15 Years Old9K 900:00:0000:09:56.7500:09:56.75+00:04:486:379.1
Znaleziono 16 wynik(ów)