OCREC2019 - KIDS RACE 4-7 YEARS OLD FRIDAY 09:00

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.250 km
Zgłoszonych:
56
Wystartowało:
25
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
25
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 09:00 | F 4-7 Years Old | M 4-7 Years Old

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.25km
Czas
brutto
0.25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PROKUDIN Oleg 10001M 4-7 Years Old1M 100:00:0000:03:07.4500:03:07.45 12:284.8
2CHOLEWA Maurycy 10014M 4-7 Years Old2M 200:00:0000:03:12.9500:03:12.95+00:00:0512:484.7
3PRUSAK Nikodem 10384M 4-7 Years Old3M 300:00:0000:03:33.6000:03:33.60+00:00:2614:124.2
4GŁOWACKA Helena 10003F 4-7 Years Old1K 100:00:0000:03:33.8000:03:33.80+00:00:2614:124.2
5KAMIŃSKI Leon 10026M 4-7 Years Old4M 400:00:0000:03:38.8000:03:38.80+00:00:3114:324.1
6PINTO Daniel 10010M 4-7 Years Old5M 500:00:0000:03:43.8500:03:43.85+00:00:3614:524
7GAŁUSZYŃSKA Nina 10024F 4-7 Years Old2K 200:00:0000:04:32.5000:04:32.50+00:01:2518:083.3
8SAVANOVICH Maria 10004F 4-7 Years Old3K 300:00:0000:04:53.7000:04:53.70+00:01:4619:323.1
9PRUSAK Tymon 10388M 4-7 Years Old6M 600:00:0000:04:55.5500:04:55.55+00:01:4819:403.1
10LIUTKUS Eimantas 10011M 4-7 Years Old7M 700:00:0000:04:59.9500:04:59.95+00:01:5219:563
11HOLUBAR Radim 10018M 4-7 Years Old8M 800:00:0000:05:01.9000:05:01.90+00:01:5420:043
12ZALEJASZ Rozalia 10023F 4-7 Years Old4K 400:00:0000:05:24.9000:05:24.90+00:02:1721:362.8
13PODBIELSKI Maksymilian 10367M 4-7 Years Old9M 900:00:0000:05:27.0500:05:27.05+00:02:1921:482.8
14PEKHTSERAVA Sasha 10005F 4-7 Years Old5K 500:00:0000:05:32.2500:05:32.25+00:02:2422:082.7
15TESKA Martyna 10006F 4-7 Years Old6K 600:00:0000:05:41.7000:05:41.70+00:02:3422:442.6
16MAKSIM Krus 10020M 4-7 Years Old10M 1000:00:0000:06:36.1000:06:36.10+00:03:2826:242.3
17TAKACOVA Laura 10016F 4-7 Years Old7K 700:00:0000:06:36.4500:06:36.45+00:03:2926:242.3
18GRUETZMACHER Leonard 10021M 4-7 Years Old11M 1100:00:0000:06:43.6000:06:43.60+00:03:3626:522.2
19SCHYBERG Herman 10196M 4-7 Years Old12M 1200:00:0000:08:01.7500:08:01.75+00:04:5432:041.9
20NORDVANG Jenny K. 10025F 4-7 Years Old8K 800:00:0000:08:55.0500:08:55.05+00:05:4735:401.7
21WALTILLA Maximilian 10017M 4-7 Years Old13M 1300:00:0000:09:38.8500:09:38.85+00:06:3138:321.6
22DERMER Meja 10002F 4-7 Years Old9K 900:00:0000:12:08.2000:12:08.20+00:09:0048:321.2
23SWACZYNSKI Adam 10007M 4-7 Years Old14M 1400:00:0000:13:04.2500:13:04.25+00:09:5652:161.1
24BRZÓSKA Tymoteusz 10022M 4-7 Years Old15M 1500:00:0000:14:25.2500:14:25.25+00:11:1757:401
25JASTRZĘBSKI Janek 10029M 4-7 Years Old16M 1600:00:0000:16:10.7500:16:10.75+00:13:0364:400.9
Znaleziono 25 wynik(ów)