OCREC2019 - KIDS RACE 4-7 YEARS OLD SATURDAY

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.250 km
Zgłoszonych:
31
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 09:00 | 09:05 | F 4-7 Years Old | M 4-7 Years Old

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.25km
Czas
brutto
0.25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PROKUDIN Oleg 10361M 4-7 Years Old1M 100:00:0000:03:04.0000:03:04.00 12:164.9
2CHOLEWA Maurycy 10374M 4-7 Years Old2M 200:00:0000:03:07.5000:03:07.50+00:00:0312:284.8
3GUTIÉRREZ Daniel Pinto 10369M 4-7 Years Old3M 300:00:0000:03:09.8000:03:09.80+00:00:0512:364.8
4GŁOWACKA Helena 10362F 4-7 Years Old1K 100:00:0000:03:16.1000:03:16.10+00:00:1213:044.6
5PEKHTSERAVA Sasha 10364F 4-7 Years Old2K 200:00:0000:03:21.1000:03:21.10+00:00:1713:244.5
6GAŁUSZYŃSKA Nina 10381F 4-7 Years Old3K 300:00:0000:03:26.4500:03:26.45+00:00:2213:444.4
7TESKA Martyna 10365F 4-7 Years Old4K 400:00:0000:03:35.0000:03:35.00+00:00:3114:204.2
8PRUSAK Nikodem 10384M 4-7 Years Old4M 400:00:0000:03:41.0000:03:41.00+00:00:3714:444.1
9ZBROSZCZYK Lena 10371F 4-7 Years Old5K 500:00:0000:03:54.3000:03:54.30+00:00:5015:363.8
10SAVANOVICH Maria 10363F 4-7 Years Old6K 600:00:0000:03:55.1500:03:55.15+00:00:5115:403.8
11LIUTKUS Eimantas 10370M 4-7 Years Old5M 500:00:0000:03:55.2000:03:55.20+00:00:5115:403.8
12PUCHACZ Lena 10389F 4-7 Years Old7K 700:00:0000:04:02.9500:04:02.95+00:00:5816:083.7
13SANDNES Knut Alexnader 10373M 4-7 Years Old6M 600:00:0000:04:06.0500:04:06.05+00:01:0216:243.7
14LORENC Olivier 10385M 4-7 Years Old7M 700:00:0000:04:15.4000:04:15.40+00:01:1117:003.5
15PRUSAK Tymon 10383M 4-7 Years Old8M 800:00:0000:04:22.0000:04:22.00+00:01:1817:283.4
16TAKACOVA Laura 10378F 4-7 Years Old8K 800:00:0000:04:36.0000:04:36.00+00:01:3218:243.3
17KOŁODZIEJCZYK Alicja 10392F 4-7 Years Old9K 900:00:0000:04:41.0000:04:41.00+00:01:3718:443.2
18ROZMUS Hanna 10387F 4-7 Years Old10K 1000:00:0000:04:48.2500:04:48.25+00:01:4419:123.1
19 10027  100:00:0000:05:00.2000:05:00.20+00:01:5620:003
20WEJKNIS Karolina 10390F 4-7 Years Old11K 1100:00:0000:05:20.6500:05:20.65+00:02:1621:202.8
21WEJKNIS Szymon 10391M 4-7 Years Old9M 900:00:0000:05:21.7500:05:21.75+00:02:1721:242.8
22FRANKIEWICZ Tomasz 10380M 4-7 Years Old10M 1000:00:0000:05:28.3500:05:28.35+00:02:2421:522.7
23LORENC Brayan 10386M 4-7 Years Old11M 1100:00:0000:05:37.3000:05:37.30+00:02:3322:282.7
24DOLATA Katarzyna 10376F 4-7 Years Old12K 1200:00:0000:05:51.3500:05:51.35+00:02:4723:242.6
25KOSIOREK Stanisław 10372M 4-7 Years Old12M 1200:00:0000:06:04.5000:06:04.50+00:03:0024:162.5
26DOLATA Michał 10377M 4-7 Years Old13M 1300:00:0000:14:02.9500:14:02.95+00:10:5856:081.1
27 10442  200:00:0000:14:19.6500:14:19.65+00:11:1557:161
Znaleziono 27 wynik(ów)