OCREC2019 - KIDS RACE 8-11 YEARS OLD FRIDAY 10:30
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 0.600 km
Zgłoszonych : 132
Wystartowało : 60
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 60
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 10:30 | 10:35 | F 8-11 Years Old | M 8-11 Years Old
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BORNUS Zosia 10086F 8-11 Years Old1K 100:00:0000:04:24.9000:04:24.90 7:208,2
2PETERSEN Tyra 10059F 8-11 Years Old2K 200:00:0000:04:25.2500:04:25.25+00:00:007:218,2
3JOYCE Libbie 10054F 8-11 Years Old3K 300:00:0000:04:48.3000:04:48.30+00:00:238:007,5
4TESKA Patrycja 10060F 8-11 Years Old4K 400:00:0000:04:51.2500:04:51.25+00:00:268:057,4
5SCHYBERG Olle 10080M 8-11 Years Old4M 400:00:0000:04:58.8000:04:58.80+00:00:338:167,2
6FAGERSTROM Gwen 10103F 8-11 Years Old5K 500:00:0000:05:10.4500:05:10.45+00:00:458:367,0
7KUREK Małgorzata 10088F 8-11 Years Old6K 600:00:0000:05:15.3000:05:15.30+00:00:508:456,9
8RYDSTRÖM Elin 10058F 8-11 Years Old7K 700:00:0000:05:37.0000:05:37.00+00:01:129:216,4
9BURÉN Vera 10074F 8-11 Years Old8K 800:00:0000:05:49.9000:05:49.90+00:01:259:416,2
10SLAMENIKOVA Barbora 10098F 8-11 Years Old9K 900:00:0000:05:54.3500:05:54.35+00:01:299:506,1
11MICHALSKA Julia 10090F 8-11 Years Old10K 1000:00:0000:06:01.2000:06:01.20+00:01:3610:016,0
12KAMIŃSKA Zofia 10097F 8-11 Years Old11K 1100:00:0000:06:04.5500:06:04.55+00:01:3910:065,9
13STREJCOVA Sofie 10093F 8-11 Years Old12K 1200:00:0000:06:05.9500:06:05.95+00:01:4110:085,9
14MIKUŠOVÁ Michaela 10055F 8-11 Years Old13K 1300:00:0000:06:09.6500:06:09.65+00:01:4410:155,9
15BARJASZ Helena 10045F 8-11 Years Old14K 1400:00:0000:06:18.5000:06:18.50+00:01:5310:305,7
16TOLAK Antonina 10101F 8-11 Years Old15K 1500:00:0000:06:44.1500:06:44.15+00:02:1911:135,3
17PEKHTSERAVA Katya 10056F 8-11 Years Old16K 1600:00:0000:06:53.3500:06:53.35+00:02:2811:285,2
18PROŃ Ida 10052F 8-11 Years Old17K 1700:00:0000:06:54.0000:06:54.00+00:02:2911:305,2
19TAKACOVA Sara 10087F 8-11 Years Old18K 1800:00:0000:07:13.0000:07:13.00+00:02:4812:015,0
20NEUHAUS Eleni 10063F 8-11 Years Old19K 1900:00:0000:07:36.9000:07:36.90+00:03:1212:404,7
21TOLAK Ida 10100F 8-11 Years Old20K 2000:00:0000:07:37.6000:07:37.60+00:03:1212:414,7
22DERMER Moa 10042F 8-11 Years Old21K 2100:00:0000:07:58.4500:07:58.45+00:03:3313:164,5
23JELJASEVICA Nelly 10053F 8-11 Years Old22K 2200:00:0000:08:07.2500:08:07.25+00:03:4213:314,4
24KURAŚ Patrycja 10104F 8-11 Years Old23K 2300:00:0000:08:17.8000:08:17.80+00:03:5213:484,3
25PAPROCKA Maja 10096F 8-11 Years Old24K 2400:00:0000:09:07.8000:09:07.80+00:04:4215:113,9
26BRZÓSKA Amelia 10095F 8-11 Years Old25K 2500:00:0000:25:26.6000:25:26.60+00:21:0142:231,4
27KOZICKA Zosia 10089F 8-11 Years Old26K 2600:00:0000:28:37.2000:28:37.20+00:24:1247:411,3
Znaleziono 27 wynik(ów)