OCREC2019 - KIDS RACE 8-11 YEARS OLD FRIDAY 10:30

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.600 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 10:30 | 10:35 | F 8-11 Years Old | M 8-11 Years Old

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BORNUS Zosia 10086F 8-11 Years Old1K 100:00:0000:04:24.9000:04:24.90 7:208.2
2PETERSEN Tyra 10059F 8-11 Years Old2K 200:00:0000:04:25.2500:04:25.25+00:00:007:218.2
3GŁOWACKI Franek 10044M 8-11 Years Old1M 100:00:0000:04:28.4000:04:28.40+00:00:037:268.1
4KOTULSKI Krystian 10078M 8-11 Years Old2M 200:00:0000:04:41.8500:04:41.85+00:00:167:487.7
5KOTULSKI Jacek 10077M 8-11 Years Old3M 300:00:0000:04:47.1500:04:47.15+00:00:227:587.5
6JOYCE Libbie 10054F 8-11 Years Old3K 300:00:0000:04:48.3000:04:48.30+00:00:238:007.5
7TESKA Patrycja 10060F 8-11 Years Old4K 400:00:0000:04:51.2500:04:51.25+00:00:268:057.4
8SCHYBERG Olle 10080M 8-11 Years Old4M 400:00:0000:04:58.8000:04:58.80+00:00:338:167.2
9FAGERSTROM Gwen 10103F 8-11 Years Old5K 500:00:0000:05:10.4500:05:10.45+00:00:458:367
10CHOLEWA Marcel 10079M 8-11 Years Old5M 500:00:0000:05:10.9000:05:10.90+00:00:468:367
11KUREK Małgorzata 10088F 8-11 Years Old6K 600:00:0000:05:15.3000:05:15.30+00:00:508:456.9
12MĄDRY Adam 10051M 8-11 Years Old6M 600:00:0000:05:21.7500:05:21.75+00:00:568:556.7
13ŁAPACZ Adam 10043M 8-11 Years Old7M 700:00:0000:05:25.3500:05:25.35+00:01:009:016.6
14TOBIASZ Miłosz 10050M 8-11 Years Old8M 800:00:0000:05:32.3000:05:32.30+00:01:079:136.5
15OLIN Frederik 10049M 8-11 Years Old9M 900:00:0000:05:33.9000:05:33.90+00:01:099:156.5
16RYDSTRÖM Elin 10058F 8-11 Years Old7K 700:00:0000:05:37.0000:05:37.00+00:01:129:216.4
17BURÉN Vera 10074F 8-11 Years Old8K 800:00:0000:05:49.9000:05:49.90+00:01:259:416.2
18MALM Peder 10065M 8-11 Years Old10M 1000:00:0000:05:51.9500:05:51.95+00:01:279:456.2
19SLAMENIKOVA Barbora 10098F 8-11 Years Old9K 900:00:0000:05:54.3500:05:54.35+00:01:299:506.1
20ZELENKA Michal 10070M 8-11 Years Old11M 1100:00:0000:05:55.9500:05:55.95+00:01:319:516.1
21MICHALSKA Julia 10090F 8-11 Years Old10K 1000:00:0000:06:01.2000:06:01.20+00:01:3610:016
22KAMIŃSKA Zofia 10097F 8-11 Years Old11K 1100:00:0000:06:04.5500:06:04.55+00:01:3910:065.9
23STREJCOVA Sofie 10093F 8-11 Years Old12K 1200:00:0000:06:05.9500:06:05.95+00:01:4110:085.9
24MIKUŠOVÁ Michaela 10055F 8-11 Years Old13K 1300:00:0000:06:09.6500:06:09.65+00:01:4410:155.9
25BARJASZ Helena 10045F 8-11 Years Old14K 1400:00:0000:06:18.5000:06:18.50+00:01:5310:305.7
26PROKUDIN Igor 10041M 8-11 Years Old12M 1200:00:0000:06:21.5500:06:21.55+00:01:5610:355.7
27MATUSIK Maximilian 10084M 8-11 Years Old13M 1300:00:0000:06:30.5000:06:30.50+00:02:0510:505.5
28KULESZA Mikołaj 10046M 8-11 Years Old14M 1400:00:0000:06:36.7000:06:36.70+00:02:1111:005.5
29KRUPSKI Adam 10094M 8-11 Years Old15M 1500:00:0000:06:38.8000:06:38.80+00:02:1311:035.4
30TOLAK Antonina 10101F 8-11 Years Old15K 1500:00:0000:06:44.1500:06:44.15+00:02:1911:135.3
31LIUTKUS Justinas 10064M 8-11 Years Old16M 1600:00:0000:06:45.6000:06:45.60+00:02:2011:155.3
32PEKHTSERAVA Katya 10056F 8-11 Years Old16K 1600:00:0000:06:53.3500:06:53.35+00:02:2811:285.2
33PROŃ Ida 10052F 8-11 Years Old17K 1700:00:0000:06:54.0000:06:54.00+00:02:2911:305.2
34SMOROŃ Marcin 10061M 8-11 Years Old17M 1700:00:0000:07:04.7000:07:04.70+00:02:3911:465.1
35ZELENKA Petr 10066M 8-11 Years Old18M 1800:00:0000:07:08.6500:07:08.65+00:02:4311:535
36RYDSTRÖM Oscar 10057M 8-11 Years Old19M 1900:00:0000:07:08.7000:07:08.70+00:02:4311:535
37TAKACOVA Sara 10087F 8-11 Years Old18K 1800:00:0000:07:13.0000:07:13.00+00:02:4812:015
38PIWOWARCZYK Kacper 10102M 8-11 Years Old20M 2000:00:0000:07:13.2000:07:13.20+00:02:4812:015
39EMANUELSSON Noah 10075M 8-11 Years Old21M 2100:00:0000:07:13.7000:07:13.70+00:02:4812:015
40GRUETZMACHER Nikodem 10092M 8-11 Years Old22M 2200:00:0000:07:30.2000:07:30.20+00:03:0512:304.8
41SLAMENIK Ondrej 10099M 8-11 Years Old23M 2300:00:0000:07:32.1500:07:32.15+00:03:0712:334.8
42NEUHAUS Eleni 10063F 8-11 Years Old19K 1900:00:0000:07:36.9000:07:36.90+00:03:1212:404.7
43TOLAK Ida 10100F 8-11 Years Old20K 2000:00:0000:07:37.6000:07:37.60+00:03:1212:414.7
44DERMER Moa 10042F 8-11 Years Old21K 2100:00:0000:07:58.4500:07:58.45+00:03:3313:164.5
45JELJASEVICA Nelly 10053F 8-11 Years Old22K 2200:00:0000:08:07.2500:08:07.25+00:03:4213:314.4
46MATUSZEWSKI Aleksander 10083M 8-11 Years Old24M 2400:00:0000:08:10.1000:08:10.10+00:03:4513:364.4
47KVIKSTAD Andreas 10081M 8-11 Years Old25M 2500:00:0000:08:11.0000:08:11.00+00:03:4613:384.4
48KURAŚ Patrycja 10104F 8-11 Years Old23K 2300:00:0000:08:17.8000:08:17.80+00:03:5213:484.3
49JANSSON Philip 10048M 8-11 Years Old26M 2600:00:0000:09:07.5500:09:07.55+00:04:4215:113.9
50PAPROCKA Maja 10096F 8-11 Years Old24K 2400:00:0000:09:07.8000:09:07.80+00:04:4215:113.9
51TOLAK Tymek 10069M 8-11 Years Old27M 2700:00:0000:09:10.6500:09:10.65+00:04:4515:163.9
52DICKEY Silas 10082M 8-11 Years Old28M 2800:00:0000:09:56.6000:09:56.60+00:05:3116:333.6
53 10068  100:00:0000:11:01.7500:11:01.75+00:06:3618:213.3
54NEUHAUS Ilias 10062M 8-11 Years Old29M 2900:00:0000:14:23.6500:14:23.65+00:09:5823:582.5
55GITNER Maksymilian 10067M 8-11 Years Old30M 3000:00:0000:16:46.6000:16:46.60+00:12:2127:562.1
56MODRAKOWSKI Maksymilian 10047M 8-11 Years Old31M 3100:00:0000:18:45.7000:18:45.70+00:14:2031:151.9
57CHOMENTOWSKI Emil 10072M 8-11 Years Old32M 3200:00:0000:21:37.7000:21:37.70+00:17:1236:011.7
58MARCZEWSKI Antoni 10085M 8-11 Years Old33M 3300:00:0000:22:00.4500:22:00.45+00:17:3536:401.6
59BRZÓSKA Amelia 10095F 8-11 Years Old25K 2500:00:0000:25:26.6000:25:26.60+00:21:0142:231.4
60KOZICKA Zosia 10089F 8-11 Years Old26K 2600:00:0000:28:37.2000:28:37.20+00:24:1247:411.3
Znaleziono 60 wynik(ów)