OCREC2019 - KIDS RACE 8-11 YEARS OLD FRIDAY 10:30

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.600 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 10:30 | 10:35 | F 8-11 Years Old | M 8-11 Years Old

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1PROKUDIN Igor 10041M 8-11 Years Old00:00:00
2DERMER Moa 10042F 8-11 Years Old00:00:00
3ŁAPACZ Adam 10043M 8-11 Years Old00:00:00
4GŁOWACKI Franek 10044M 8-11 Years Old00:00:00
5BARJASZ Helena 10045F 8-11 Years Old00:00:00
6KULESZA Mikołaj 10046M 8-11 Years Old00:00:00
7MODRAKOWSKI Maksymilian 10047M 8-11 Years Old00:00:00
8JANSSON Philip 10048M 8-11 Years Old00:00:00
9JOYCE Libbie 10054F 8-11 Years Old00:00:00
10MIKUŠOVÁ Michaela 10055F 8-11 Years Old00:00:00
11PEKHTSERAVA Katya 10056F 8-11 Years Old00:00:00
12RYDSTRÖM Oscar 10057M 8-11 Years Old00:00:00
13RYDSTRÖM Elin 10058F 8-11 Years Old00:00:00
14PETERSEN Tyra 10059F 8-11 Years Old00:00:00
15TESKA Patrycja 10060F 8-11 Years Old00:00:00
16NEUHAUS Eleni 10063F 8-11 Years Old00:00:00
17 1006800:00:00
18CHOMENTOWSKI Emil 10072M 8-11 Years Old00:00:00
19BURÉN Vera 10074F 8-11 Years Old00:00:00
20BORNUS Zosia 10086F 8-11 Years Old00:00:00
21TAKACOVA Sara 10087F 8-11 Years Old00:00:00
22KUREK Małgorzata 10088F 8-11 Years Old00:00:00
23KOZICKA Zosia 10089F 8-11 Years Old00:00:00
24MICHALSKA Julia 10090F 8-11 Years Old00:00:00
25STREJCOVA Sofie 10093F 8-11 Years Old00:00:00
26BRZÓSKA Amelia 10095F 8-11 Years Old00:00:00
27PAPROCKA Maja 10096F 8-11 Years Old00:00:00
28KAMIŃSKA Zofia 10097F 8-11 Years Old00:00:00
29SLAMENIKOVA Barbora 10098F 8-11 Years Old00:00:00
30TOLAK Ida 10100F 8-11 Years Old00:00:00
31KURAŚ Patrycja 10104F 8-11 Years Old00:00:00
32TOLAK Tymek 10069M 8-11 Years Old00:00:00
33ZELENKA Michal 10070M 8-11 Years Old00:00:00
34EMANUELSSON Noah 10075M 8-11 Years Old00:00:00
35KOTULSKI Jacek 10077M 8-11 Years Old00:00:00
36KOTULSKI Krystian 10078M 8-11 Years Old00:00:00
37CHOLEWA Marcel 10079M 8-11 Years Old00:00:00
38SCHYBERG Olle 10080M 8-11 Years Old00:00:00
39KVIKSTAD Andreas 10081M 8-11 Years Old00:00:00
40DICKEY Silas 10082M 8-11 Years Old00:00:00
41MATUSZEWSKI Aleksander 10083M 8-11 Years Old00:00:00
42MATUSIK Maximilian 10084M 8-11 Years Old00:00:00
43MARCZEWSKI Antoni 10085M 8-11 Years Old00:00:00
44GRUETZMACHER Nikodem 10092M 8-11 Years Old00:00:00
45KRUPSKI Adam 10094M 8-11 Years Old00:00:00
46SLAMENIK Ondrej 10099M 8-11 Years Old00:00:00
47PIWOWARCZYK Kacper 10102M 8-11 Years Old00:00:00
48OLIN Frederik 10049M 8-11 Years Old00:00:00
49PROŃ Ida 10052F 8-11 Years Old00:00:00
50JELJASEVICA Nelly 10053F 8-11 Years Old00:00:00
51SMOROŃ Marcin 10061M 8-11 Years Old00:00:00
52FAGERSTROM Gwen 10103F 8-11 Years Old00:00:00
53TOLAK Antonina 10101F 8-11 Years Old00:00:00
54TOBIASZ Miłosz 10050M 8-11 Years Old00:00:00
55MĄDRY Adam 10051M 8-11 Years Old00:00:00
56NEUHAUS Ilias 10062M 8-11 Years Old00:00:00
57LIUTKUS Justinas 10064M 8-11 Years Old00:00:00
58MALM Peder 10065M 8-11 Years Old00:00:00
59ZELENKA Petr 10066M 8-11 Years Old00:00:00
60GITNER Maksymilian 10067M 8-11 Years Old00:00:00
Znaleziono 60 wynik(ów)