OCREC2019 - KIDS RACE 8-11 YEARS OLD FRIDAY 10:30

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.600 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 10:30 | 10:35 | F 8-11 Years Old | M 8-11 Years Old

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BORNUS Zosia 10086F 8-11 Years Old1K 100:00:0000:04:24.9000:04:24.90 7:208.2
2PETERSEN Tyra 10059F 8-11 Years Old2K 200:00:0000:04:25.2500:04:25.25+00:00:007:218.2
3JOYCE Libbie 10054F 8-11 Years Old3K 300:00:0000:04:48.3000:04:48.30+00:00:238:007.5
4TESKA Patrycja 10060F 8-11 Years Old4K 400:00:0000:04:51.2500:04:51.25+00:00:268:057.4
5FAGERSTROM Gwen 10103F 8-11 Years Old5K 500:00:0000:05:10.4500:05:10.45+00:00:458:367
6KUREK Małgorzata 10088F 8-11 Years Old6K 600:00:0000:05:15.3000:05:15.30+00:00:508:456.9
7RYDSTRÖM Elin 10058F 8-11 Years Old7K 700:00:0000:05:37.0000:05:37.00+00:01:129:216.4
8BURÉN Vera 10074F 8-11 Years Old8K 800:00:0000:05:49.9000:05:49.90+00:01:259:416.2
9SLAMENIKOVA Barbora 10098F 8-11 Years Old9K 900:00:0000:05:54.3500:05:54.35+00:01:299:506.1
10MICHALSKA Julia 10090F 8-11 Years Old10K 1000:00:0000:06:01.2000:06:01.20+00:01:3610:016
11KAMIŃSKA Zofia 10097F 8-11 Years Old11K 1100:00:0000:06:04.5500:06:04.55+00:01:3910:065.9
12STREJCOVA Sofie 10093F 8-11 Years Old12K 1200:00:0000:06:05.9500:06:05.95+00:01:4110:085.9
13MIKUŠOVÁ Michaela 10055F 8-11 Years Old13K 1300:00:0000:06:09.6500:06:09.65+00:01:4410:155.9
14BARJASZ Helena 10045F 8-11 Years Old14K 1400:00:0000:06:18.5000:06:18.50+00:01:5310:305.7
15TOLAK Antonina 10101F 8-11 Years Old15K 1500:00:0000:06:44.1500:06:44.15+00:02:1911:135.3
16PEKHTSERAVA Katya 10056F 8-11 Years Old16K 1600:00:0000:06:53.3500:06:53.35+00:02:2811:285.2
17PROŃ Ida 10052F 8-11 Years Old17K 1700:00:0000:06:54.0000:06:54.00+00:02:2911:305.2
18TAKACOVA Sara 10087F 8-11 Years Old18K 1800:00:0000:07:13.0000:07:13.00+00:02:4812:015
19NEUHAUS Eleni 10063F 8-11 Years Old19K 1900:00:0000:07:36.9000:07:36.90+00:03:1212:404.7
20TOLAK Ida 10100F 8-11 Years Old20K 2000:00:0000:07:37.6000:07:37.60+00:03:1212:414.7
21DERMER Moa 10042F 8-11 Years Old21K 2100:00:0000:07:58.4500:07:58.45+00:03:3313:164.5
22JELJASEVICA Nelly 10053F 8-11 Years Old22K 2200:00:0000:08:07.2500:08:07.25+00:03:4213:314.4
23KURAŚ Patrycja 10104F 8-11 Years Old23K 2300:00:0000:08:17.8000:08:17.80+00:03:5213:484.3
24PAPROCKA Maja 10096F 8-11 Years Old24K 2400:00:0000:09:07.8000:09:07.80+00:04:4215:113.9
25BRZÓSKA Amelia 10095F 8-11 Years Old25K 2500:00:0000:25:26.6000:25:26.60+00:21:0142:231.4
26KOZICKA Zosia 10089F 8-11 Years Old26K 2600:00:0000:28:37.2000:28:37.20+00:24:1247:411.3
Znaleziono 26 wynik(ów)