OCREC2019 - KIDS RACE 8-11 YEARS OLD FRIDAY 10:30

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.600 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 10:30 | 10:35 | F 8-11 Years Old | M 8-11 Years Old

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GŁOWACKI Franek 10044M 8-11 Years Old1M 100:00:0000:04:28.4000:04:28.40 7:268.1
2KOTULSKI Krystian 10078M 8-11 Years Old2M 200:00:0000:04:41.8500:04:41.85+00:00:137:487.7
3KOTULSKI Jacek 10077M 8-11 Years Old3M 300:00:0000:04:47.1500:04:47.15+00:00:187:587.5
4SCHYBERG Olle 10080M 8-11 Years Old4M 400:00:0000:04:58.8000:04:58.80+00:00:308:167.2
5CHOLEWA Marcel 10079M 8-11 Years Old5M 500:00:0000:05:10.9000:05:10.90+00:00:428:367
6MĄDRY Adam 10051M 8-11 Years Old6M 600:00:0000:05:21.7500:05:21.75+00:00:538:556.7
7ŁAPACZ Adam 10043M 8-11 Years Old7M 700:00:0000:05:25.3500:05:25.35+00:00:569:016.6
8TOBIASZ Miłosz 10050M 8-11 Years Old8M 800:00:0000:05:32.3000:05:32.30+00:01:039:136.5
9OLIN Frederik 10049M 8-11 Years Old9M 900:00:0000:05:33.9000:05:33.90+00:01:059:156.5
10MALM Peder 10065M 8-11 Years Old10M 1000:00:0000:05:51.9500:05:51.95+00:01:239:456.2
11ZELENKA Michal 10070M 8-11 Years Old11M 1100:00:0000:05:55.9500:05:55.95+00:01:279:516.1
12PROKUDIN Igor 10041M 8-11 Years Old12M 1200:00:0000:06:21.5500:06:21.55+00:01:5310:355.7
13MATUSIK Maximilian 10084M 8-11 Years Old13M 1300:00:0000:06:30.5000:06:30.50+00:02:0210:505.5
14KULESZA Mikołaj 10046M 8-11 Years Old14M 1400:00:0000:06:36.7000:06:36.70+00:02:0811:005.5
15KRUPSKI Adam 10094M 8-11 Years Old15M 1500:00:0000:06:38.8000:06:38.80+00:02:1011:035.4
16LIUTKUS Justinas 10064M 8-11 Years Old16M 1600:00:0000:06:45.6000:06:45.60+00:02:1711:155.3
17SMOROŃ Marcin 10061M 8-11 Years Old17M 1700:00:0000:07:04.7000:07:04.70+00:02:3611:465.1
18ZELENKA Petr 10066M 8-11 Years Old18M 1800:00:0000:07:08.6500:07:08.65+00:02:4011:535
19RYDSTRÖM Oscar 10057M 8-11 Years Old19M 1900:00:0000:07:08.7000:07:08.70+00:02:4011:535
20PIWOWARCZYK Kacper 10102M 8-11 Years Old20M 2000:00:0000:07:13.2000:07:13.20+00:02:4412:015
21EMANUELSSON Noah 10075M 8-11 Years Old21M 2100:00:0000:07:13.7000:07:13.70+00:02:4512:015
22GRUETZMACHER Nikodem 10092M 8-11 Years Old22M 2200:00:0000:07:30.2000:07:30.20+00:03:0112:304.8
23SLAMENIK Ondrej 10099M 8-11 Years Old23M 2300:00:0000:07:32.1500:07:32.15+00:03:0312:334.8
24MATUSZEWSKI Aleksander 10083M 8-11 Years Old24M 2400:00:0000:08:10.1000:08:10.10+00:03:4113:364.4
25KVIKSTAD Andreas 10081M 8-11 Years Old25M 2500:00:0000:08:11.0000:08:11.00+00:03:4213:384.4
26JANSSON Philip 10048M 8-11 Years Old26M 2600:00:0000:09:07.5500:09:07.55+00:04:3915:113.9
27TOLAK Tymek 10069M 8-11 Years Old27M 2700:00:0000:09:10.6500:09:10.65+00:04:4215:163.9
28DICKEY Silas 10082M 8-11 Years Old28M 2800:00:0000:09:56.6000:09:56.60+00:05:2816:333.6
29NEUHAUS Ilias 10062M 8-11 Years Old29M 2900:00:0000:14:23.6500:14:23.65+00:09:5523:582.5
30GITNER Maksymilian 10067M 8-11 Years Old30M 3000:00:0000:16:46.6000:16:46.60+00:12:1827:562.1
31MODRAKOWSKI Maksymilian 10047M 8-11 Years Old31M 3100:00:0000:18:45.7000:18:45.70+00:14:1731:151.9
32CHOMENTOWSKI Emil 10072M 8-11 Years Old32M 3200:00:0000:21:37.7000:21:37.70+00:17:0936:011.7
33MARCZEWSKI Antoni 10085M 8-11 Years Old33M 3300:00:0000:22:00.4500:22:00.45+00:17:3236:401.6
Znaleziono 33 wynik(ów)