OCREC2019 - KIDS RACE 8-11 YEARS OLD SATURDAY

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.600 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
64
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 10:30 | 10:35 | F 8-11 Years Old | M 8-11 Years Old

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZELENKA Petr 10424M 8-11 Years Old1M 100:00:0000:04:05.8000:04:05.80 6:488,8
2GŁOWACKI Franek 10403M 8-11 Years Old2M 200:00:0000:04:10.2000:04:10.20+00:00:046:568,6
3ŁAPACZ Adam 10402M 8-11 Years Old3M 300:00:0000:04:30.4500:04:30.45+00:00:247:308,0
4MĄDRY Adam 10410M 8-11 Years Old4M 400:00:0000:04:47.0500:04:47.05+00:00:417:587,5
5KOTULSKI Krystian 10435M 8-11 Years Old5M 500:00:0000:04:57.0000:04:57.00+00:00:518:157,3
6OLIN Frederik 10408M 8-11 Years Old6M 600:00:0000:05:03.3500:05:03.35+00:00:578:257,1
7ZELENKA Michal 10428M 8-11 Years Old7M 700:00:0000:05:03.7500:05:03.75+00:00:578:257,1
8JANSSON Philip 10407M 8-11 Years Old8M 800:00:0000:05:07.0000:05:07.00+00:01:018:317,0
9NATAN Cruz 10462M 8-11 Years Old9M 1000:00:0000:05:16.4500:05:16.45+00:01:108:466,8
10CHOLEWA Marcel 10436M 8-11 Years Old10M 1100:00:0000:05:28.3000:05:28.30+00:01:229:066,6
11KRUPSKI Adam 10450M 8-11 Years Old11M 1200:00:0000:05:35.0500:05:35.05+00:01:299:186,4
12SLAMENIK Ondrej 10453M 8-11 Years Old12M 1300:00:0000:06:16.6500:06:16.65+00:02:1010:265,7
13PIWOWARCZYK Kacper 10455M 8-11 Years Old13M 1400:00:0000:06:17.5500:06:17.55+00:02:1110:285,7
14TOLAK Tymek 10427M 8-11 Years Old14M 1500:00:0000:06:19.7000:06:19.70+00:02:1310:315,7
15MATUSZEWSKI Aleksander 10438M 8-11 Years Old15M 1600:00:0000:06:27.3500:06:27.35+00:02:2110:455,6
16PROKUDIN Igor 10401M 8-11 Years Old16M 1700:00:0000:06:40.6500:06:40.65+00:02:3411:065,4
17RYDSTRÖM Oscar 10416M 8-11 Years Old17M 1800:00:0000:06:45.5000:06:45.50+00:02:3911:155,3
18EMANUELSSON Noah 10432M 8-11 Years Old18M 1900:00:0000:06:59.4500:06:59.45+00:02:5311:385,2
19TOLAK Iggi 10426M 8-11 Years Old19M 2000:00:0000:07:08.6500:07:08.65+00:03:0211:535,0
20GITNER Maksymilian 10425M 8-11 Years Old20M 2100:00:0000:07:15.9500:07:15.95+00:03:1012:055,0
21KOTULSKI Jacek 10434M 8-11 Years Old21M 2200:00:0000:07:20.9500:07:20.95+00:03:1512:134,9
22LIUTKUS Justinas 10422M 8-11 Years Old22M 2300:00:0000:07:28.8000:07:28.80+00:03:2312:264,8
23TRĄBIŃSKI Nikodem 10463M 8-11 Years Old23M 2400:00:0000:07:33.4500:07:33.45+00:03:2712:354,8
24BLANCO Isabel Albertos 10465M 8-11 Years Old24M 2500:00:0000:07:42.3500:07:42.35+00:03:3612:504,7
25ROZMUS Filip 10456M 8-11 Years Old25M 2600:00:0000:08:59.3000:08:59.30+00:04:5314:584,0
26NEUHAUS Ilias 10420M 8-11 Years Old26M 2700:00:0000:09:32.9000:09:32.90+00:05:2715:533,8
27MODRAKOWSKI Maksymilian 10406M 8-11 Years Old27M 2800:00:0000:09:37.5000:09:37.50+00:05:3116:013,7
28JÓZEFIAK Leo 10433M 8-11 Years Old28M 2900:00:0000:10:13.6000:10:13.60+00:06:0717:013,5
29ŚWIĄDER Michał 10439M 8-11 Years Old29M 3000:00:0000:10:24.1000:10:24.10+00:06:1817:203,5
30MARCZEWSKI Antoni 10440M 8-11 Years Old30M 3100:00:0000:11:42.5500:11:42.55+00:07:3619:303,1
31BLANCO Oskar Albertos 10464M 8-11 Years Old31M 3200:00:0000:12:27.4000:12:27.40+00:08:2120:452,9
32ORGANEK Nikander 10447M 8-11 Years Old32M 3300:00:0000:25:27.6500:25:27.65+00:21:2142:251,4
Znaleziono 32 wynik(ów)