OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOFOED Leon 1Team Reborn OCRM Elite1M 300:00:0100:41:2300:41:25.5500:41:27.00 8:177,2
2SILIN Sergey 8Russia FOSRM Elite2M 400:00:0100:41:3600:41:39.8000:41:41.00+00:00:148:207,2
3HAJNOS Dawid 9Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM Elite3M 1000:00:0100:45:0200:45:05.3500:45:07.00+00:03:409:016,7
4SHERETOV Eugene 11M Elite4M 1400:00:0100:46:4700:46:50.7000:46:52.00+00:05:259:226,4
5HEER Jesse De 13Hang On The NetherlandsM Elite5M 1800:00:0100:47:4000:47:43.9500:47:45.00+00:06:189:326,3
6NOVÁK Lukáš 33M Elite6M 1900:00:0100:47:4200:47:45.7000:47:47.00+00:06:209:336,3
7SCHÄFER Martin 21OCR-PACEMAKERS GERMANYM Elite7M 2000:00:0100:47:4300:47:45.7000:47:47.20+00:06:209:336,3
8KREJCI Pavel 4M Elite8M 2100:00:0100:47:4200:47:46.3500:47:47.35+00:06:209:336,3
9MENDES Axel 36AstaxinM Elite9M 2200:00:0200:47:4400:47:47.4500:47:50.00+00:06:239:336,3
10CAPARROS Nathan 14M Elite12M 3200:00:0100:49:2500:49:30.4500:49:32.15+00:08:059:546,1
11BANDOSZ Robert 18Adrenaline Rush OCRM Elite14M 4200:00:0000:51:0100:51:06.8500:51:07.45+00:09:4010:135,9
12ПЕРМЯКОВ Игорь 34OCR Russia 2M Elite16M 4600:00:0100:51:2400:51:29.0000:51:30.25+00:10:0310:175,8
13ДЕГТЯРЕВ Иван 22M Elite17M 5400:00:0000:52:2800:52:34.0500:52:34.75+00:11:0710:305,7
14BARBE Lluis 2OLLLU WOLFM Elite19M 5700:00:0100:52:5500:53:00.7500:53:01.75+00:11:3410:365,7
15WAŃCZYK Łukasz 17M Elite20M 6000:00:0100:53:0500:53:10.3500:53:11.85+00:11:4410:385,6
16WOJTYSZYN Wojciech 24xRunnersM Elite22M 6300:00:0000:53:2600:53:33.7000:53:33.70+00:12:0610:425,6
17OOSTEROM Frank 12M Elite25M 6600:00:0000:54:0200:54:07.0000:54:07.90+00:12:4010:495,5
18PRUDÊNCIO Gonçalo 27Team Urban ObstaclesM Elite29M 7600:00:0000:55:2000:55:25.1500:55:26.05+00:13:5911:055,4
19OLKHOVSKII Dmitri 35RussiaM Elite30M 8600:00:0100:55:5800:56:03.3500:56:05.05+00:14:3811:125,4
20PAVEL Kocherygin 29M Elite33M 8900:00:0100:56:1700:56:21.2500:56:22.75+00:14:5511:165,3
21BETTS Jesse 25M Elite35M 9100:00:0100:56:3200:56:40.0000:56:41.15+00:15:1411:205,3
22GONZÁLEZ Miguel Pinto 20OCR Comando del Norte Oscar FernandezM Elite36M 9300:00:0100:56:4400:56:49.6000:56:51.00+00:15:2411:225,3
23DRAGSTED Andreas 19EvolutionRaceM Elite42M 12100:00:0201:00:0201:00:08.3501:00:10.45+00:18:4312:015,0
24TROIAN Makar 23M Elite43M 12300:00:0101:00:2401:00:27.4501:00:29.15+00:19:0212:055,0
25HARBUNOU Ihar 6M Elite44M 12600:00:0001:00:5001:00:55.8001:00:56.65+00:19:2912:114,9
26OSHKIN Egor 31M Elite45M 12800:00:0001:01:0201:01:08.7501:01:09.55+00:19:4212:134,9
27ECHEVERRIA Asier Landart 30DENONTZATM Elite49M 16300:00:0001:09:2001:09:26.5001:09:27.35+00:28:0013:534,3
Niesklasyfikowani
DNCKĄKOL Kacper 16Biegowy_świrM Elite00:00:0000:53:3100:53:37.7000:53:38.250:005,6
DNCTOCHKA Artsiom 7M Elite00:00:0100:54:2500:54:32.4500:54:33.850:005,5
DNCСУЗДАЛЕВ Антон 15OCR AcademyM Elite00:00:0101:01:4301:01:55.0501:01:56.100:004,8
DNCARZADUN Jose Maria Peso 28DENONTZATM Elite00:00:0101:23:1701:23:27.0001:23:28.200:003,6
DNCRAKHIMBAYEV Almas 32M Elite00:00:0102:27:0302:27:14.1002:27:15.100:002,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCJAKOUBEK Jakub 37Rehasport teamM Elite00:00:0103:04:3403:04:45.7503:04:47.200:001,6
OŚLIZŁO Tomasz 3Husaria Race TeamM EliteDNF DNF DNF DNF--
GRAUTE Matthias 10M EliteDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)